Didelės, storos, turkiškos atostogos šeimai su vaikais, porai ir draugų kompanijai bei poilsis be rūpesčių! Štai kas laukia nuvykus į rekordinio skaičiaus turistų sulaukiančią Antaliją – tai vienas patraukliausių kurortų, kuriais Turkija gali didžiuotis. Tiesa, daugelis turistų, atskridusių į Antaliją, nepasilieka jos pažinti iš arčiau – dažniausiai Antalija yra tik oro uostas, iš kurio toliau keliaujama ilsėtis į pasirinktus kurortus. Tačiau čia stabtelėti ilgėliau vilioja autentiška kultūra, įstabios lankytinos vietos, skaidri Viduržemio jūra, šiltas klimatas, gražūs paplūdimiai, svetingi vietiniai gyventojai, puikūs viešbučiai, žydri gaivinantys baseinai, populiarioji „viskas įskaičiuota" sistema (kaip gi be jos!), smagios pramogos ir išskirtinis dėmesys turistams. Nieko daugiau ir nereikia, norint pasimėgauti nerūpestingu poilsiu saulėtoje šalyje, tiesa? 

Be to, Antalija populiari tarp saulės ir tingaus poilsio pasiilgusių lietuvių dar ir dėl to, kad yra prieinama daugelio kišenei – organizuokite atostogas pigiau internetu ir sutaupykite, ypač jei siūloma paskutinė minutė kelionei įsigyti. 

KELIONĖS Į ANTALIJĄ – KRYPTIS NE TIK POILSIUI, BET IR PAŽINIMUI

Net neabejojame, kad kelionės į Antaliją metu mažiausiai savaitę mėgausitės nerūpestingu poilsiu prie baseinų, saulės voniomis paplūdimyje, maudynėmis šiltoje Viduržemio jūroje ir gardžiu maistu, nes bus „viskas įskaičiuota". Tačiau trumpam palikę viešbučio teritoriją ir pasidairę kiek plačiau už jo ribų, galite pažinti nuostabų ir labai vaizdingą Antalijos regioną. Jį supa unikalios lankytinos vietos, istoriniai objektai ir įspūdingi gamtos kūriniai – ten yra, ką pamatyti!

Miesto centre rasite Antalijos muziejų, Laikrodžio bokštą, gražų senamiestį ir nemažai kitų traukos objektų. Pats senamiestis gana šiuolaikiškas ir pritaikytas turizmui, jame gausu siaurų gatvelių, senų pastatų, barų, kavinių ir suvenyrų prekiautojų – ten veiksmo netrūksta. Gražiojo senamiesčio pažiba – garsieji Trigubieji/Hadriano vartai su išlikusiu gynybinės sienos fragmentu. Šiuos vartus Antalijai kadaise padovanojo Romos imperatorius Hadrianas. 

Antaliją ir kitus šalia jos esančius miestus garsina antikos laikus siekianti istorija ir, žinoma, gamtos grožis. Taigi, viena garsiausių turistų dėmesio vertų vietų – kiek atokiau nuo Antalijos nutolęs į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Hierapolis. Šiam antikos laikų miesteliui būdinga autentiška architektūra: antikinio miesto griuvėsiai, didžiulis akropolis, gerai išsilaikęs antikinis teatras, didžiausias Turkijoje nekropolis.

Visai šalia Hierapolio – gamtos stebuklu vadinama Pamukalė. Nepaprastai gražios Pamukalės versmės, visame pasaulyje puikiai žinomos dėl sveikatinamųjų terminių baseinų ir baltutėlių terasų, – tikras turistų traukos objektas. Apsilankę Pamukalėje, turėsite galimybę išsimaudyti Kleopatros baseine, kurio vanduo yra mineralizuotas, karštas – net 30–35 laipsnių ir, tikėtina, turintis stebuklingų jauninamųjų galių. Šią Turkijos puošmeną – beje, iš lėto nykstančią – verta aplankyti, net jei kelionė iki jos gali užtrukti ilgiau. 

Kitas nepaprastai gražus gamtos kūrinys Antalijos apylinkėse – Duden kriokliai. Jų yra 2 – vienas aukštutinis su kaskadomis, apsuptas uolų ir žalios augmenijos, o kitas – žemutinis. Pastarasis – reta galimybė regėti krioklį, kurio vanduo krenta tiesiai į jūrą. 

Termesos – tai senovinio miesto liekanos kalnų papėdėje, pakeliui į didingus Tauro kalnus. Įdomūs ir iš visų aplinkinių Antalijos kurortų nesudėtingai bei gana greitai pasiekiami rytinio Antalijos kranto objektai –  Aspendoso teatras ir Perga romėnų miesto griuvėsiai.  Aspendoso teatras yra bene geriausiai išsilaikęs romėnų teatras, o Perga – dar vieni seno miesto griuvėsiai – primena Romos imperijos laikus, kai dar  buvo Pamfilijos apskrities sostinė.

Antalya minicity – po atviru dangumi esantis unikalus miniatiūrų parkas, kuriame eksponuojamos kelių tūkstantmečių Antalijos regiono istoriją menančių statinių kopijos. Visi ten esantys statiniai yra keliasdešimt kartų mažesni nei tikrovėje, o jų kopijos sukurtos taip tiksliai, kad net sunku patikėti į jas žiūrint.

Verta aplankyti ir vaizdingąjį Antalijos uostą – Antalyja Marina, ypač jei žavitės viskuo, kas susiję su jūrininkų gyvenimu: laivais, žvejais, sūraus vandens kvapu, klykaujančiomis žuvėdromis ir kt. 

Užsukę į archeologijos muziejų susipažinsite su įvairiausiais eksponatais iš Antalijos regiono, išlikusiais nuo seniausių laikų. Vaikščiodami po muziejaus sales, bent iš dalies prisiliesite prie istorijos, sužinosite apie tenykščius dievus ir valdžiusius imperatorius, pamatysite, kaip atrodo senieji kapai, monetos, kiti įdomūs eksponatai, be to, rasite net vaikams skirtą specialią salę. 

Pageidaujantiems daugiau veiksmo ir vandens pramogų, ypač keliaujantiems kartu su vaikais, rekomenduojama aplankyti Antalijos pramogų parkus, pvz.: Aqualand – vandens parko ir paplūdimių kompleksą, Delfipark – delfinariumą, Luna – atrakcionų parką, taip pat Antalijos akvariumą, kuris yra didžiausias pasaulyje. Vaikščiodami didžiuliu stikliniu tuneliu visai iš arti stebėsite tropines žuveles ir ryklius, matysite nuskendusių patrankų ir lėktuvų vaizdus – tikrai liksite sužavėti.

Aplankę senovės Likijos miestą išvysite įspūdingas uolose iškaltas kapavietes, kurių vaizdas primena korio raštą. Ištisas kapavietes puošia gražūs šventykloms būdingi fasadai – prieš akis atsivers išties įstabūs vaizdai. 

Dvi bene įspūdingiausiųjų titulo vertos Turkijos vietos yra, deja, ne Antalijos regione, tačiau jas galima aplankyti pasirinkus dienos ekskursiją ar kelių dienų trukmės pažintinį turą po Antalijos regioną. Atostogaujant Turkijoje, tiesiog būtina aplankyti Pamukalę su pasakiškomis baltomis terasomis, karšto vandens versmėmis ir romėnų miesto griuvėsiais jų viršūnėje bei Kapadokiją – atviruką primenančią vietą, išsiskiriančią netikėtos formos kalvomis, urvais ir sudėtingais tuneliais, kurie sudaro ištisus požeminius miestus. Be to, iš ten kyla šimtai oro balionų – galbūt viename jų skrisite ir Jūs?!

Yra daug daugiau žymių lankytinų vietų, vertų turistų iš viso pasaulio dėmesio, – tereikia noro jas aplankyti ir pamatyti Turkijoje kuo daugiau!

ATOSTOGŲ SEZONAS ANTALIJOJE – RUDENĮ IR PAVASARĮ

Bene labiausiai stebina ir kartu džiugina tai, kad Antalijoje saulė dangumi ridinėjasi plius minus 300 dienų per metus, o vasarą lietaus nebūna net 3–4 mėnesius. Palankiausias laikas atostogoms Antalijoje – pavasaris (kovo-gegužės mėn.) ir ruduo (rugsėjo-lapkričio mėn.), kai oras maloniai šiltas ir ne per karštas, o turistų srautai ne patys didžiausi. Tik nepamirškite įsidėti kuo natūralesnių audinių drabužių ir apsauginių kremų nuo saulės – juos vilkėdami jausitės komfortiškai, o odą tepti rekomenduojama net jei ir nėra kaitrios saulės.

Vidutinė dienos temperatūra pagal mėnesį: sausis – 13 °C, vasaris – 15 °C, kovas – 17 °C, balandis – 21 °C, gegužė – 25 °C, birželis – 30 °C, liepa – 34 °C, rugpjūtis – 34 °C, rugsėjis – 31 °C, orai spalis – 26 °C, lapkritis – 20 °C, gruodis – 15 °C. Vidutinė vandens temperatūra pagal mėnesį: sausis – 18 °C, vasaris – 17 °C, kovas – 17 °C, balandis – 18 °C, gegužė – 22 °C, birželis – 25 °C, liepa – 28 °C, rugpjūtis – 29 °C, rugsėjis – 28 °C, orai spalis – 26 °C, lapkritis – 23 °C, gruodis – 20 °C. Atkreipiame dėmesį į tai, kad pateiktos vidutinės oro ir vandens temperatūros, todėl jos gali nežymiai svyruoti.

ORO UOSTAS IR SKRYDIS Į ANTALIJĄ

Antalijoje turistų iš viso pasaulio laukia didelis ir šiuolaikiškas oro uostas, kuriame yra vienas vietinių reisų terminalas ir du tarptautiniai terminalai – tam, kad pačiame atostogų sezono įkarštyje atvykstančių poilsiautojų srautai būtų tolygiai padalinti ir oro uostas nebūtų per daug apkrautas. Todėl ir oro uostui lengviau, ir turistai greičiau pasiekia savo kelionės tikslą – pasirinktą kurortą. Per Antalijos oro uostą į pagrindinius Turkijos kurortus (Kemerą, Beleką, Manavgatą, Alaniją ir kt.) atvyksta didžioji dauguma turistų. Beje, tiesioginis skrydis iš Vilniaus oro uosto į Antaliją trunka tik plius minus 3 valandas, todėl labai patogu į Turkiją keliauti net su mažais vaikais. Juk ir mažieji šeimos nariai nusipelnė šiltų ir saulėtų atostogų su vasariškais džiaugsmais, be galo smagiomis pramogomis bei nesibaigiančiais ledais!

EKSKURSIJOS IR KELIAVIMO BŪDAS

Visame Antalijos regione, kaip ir kitur, labai populiarios įvairios pažintinės ir pramoginės ekskursijos, vykstančios dažniausiai rusų arba anglų kalbomis. Jas turistai noriai renkasi ir paprastai keliauja su ekskursijų atstovais/gidais arba be jų bei su grupėmis autobusu tiesiai iš viešbučių, taip pat neretai pasirenkamas būdas – automobilio nuoma ir tuomet po Antaliją galima keliauti savarankiškai. Tokiu būdu keliauti po Antaliją gana patogu, nes keliai geros būklės, o prie lankytinų vietų yra automobilių stovėjimo aikštelės, be to, pakeliui galima bet kada sustoti, pvz., užkąsti, nusifotografuoti ar pailsėti. Keliauti savarankiškai viešuoju transportu turistams nerekomenduojama. Taigi, visai nesvarbu, keliausite su grupe autobusu ar savarankiškai išnuomotu automobiliu, Antalijos grožis nepaliks abejingų, sužavės ir atmintyje tikrai išliks ilgam.

LAUKTUVĖS IŠ TURKIJOS – GERA DOVANA NAMIŠKIAMS

Lauktuvės sau, šeimos nariams, draugams ir giminaičiams – kaip gi be jų?! Iš Turkijos populiaru parvežti turkiškų saldainių, baklavos, turkiškos arbatos, granatų sulčių, padažo, acto ar net vyno, tradicinį prieskonių mišinį arba atskiras jų rūšis (raudonėlio, mėtų, kumino), natūralaus muilo, hamamo pirštinę kūnui šveisti, turkiškos tekstilės – gražių ir išties kokybiškų bambukinių rankšluosčių, odos gaminių (drabužių ir aksesuarų), kurių kainos Turkijoje išties stebina, taip pat vieną gražiausių ir vertingiausių dirbinių – rankų darbo kilimą, pledą ar staltiesę, rankų darbo keramikos gaminių, tik prie Viduržemio jūros esančiose vietovėse randamą „nuo nelaimių ir nužiūrėjimo" saugantį talismaną, vadinamąjį „nazarą", – iš stiklo pagamintą mėlyną plokščią akį ir kt. Kelionės į Antaliją metu nepagailėkite pinigėlių lauktuvėms ir džiuginkite jomis saviškius!

KALBA IR VALIUTA

Kaip žinia, viešint bet kuriame Turkijos kurorte – šiuo atveju Antalijoje – su vietiniais nesunkiai susikalbėsite rusų bei anglų kalbomis. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Turėkite omenyje, kad patiems turkams prekyba ir prekių siūlymas turistams – ne tik būtinas veiksmas, bet ir galimybė bendrauti – jie labai komunikabilūs, todėl kartais gali pasirodyti net įkyrūs. Lietuvių mentalitetui tai neįprasta, tačiau viešint svečioje šalyje reikėtų išlikti tolerantiškiems ir mandagiems.

TRUMPAI DRŪTAI

Antalija – 8-tas pagal gyventojų skaičių miestas, populiarus kurortas ir uostas pietų Turkijoje, prie Antalijos įlankos Viduržemio jūroje. Mieste puikiai išvystyta metalurgijos, tekstilės, laivybos pramonė ir, žinoma, turizmas, o gretimose apylinkėse plyti didesnės ir mažesnės citrusinių vaisių plantacijos. Antalija – tai didžiausias miestas, kokį Turkija turi, o jo gyventojų skaičius – 785 520 (2010 metų duomenimis). Turkijos sostinė – Ankara, geografinis atstumas nuo Ankaros iki Antalijos – 386,68 km.

Mielieji, Antalija turi viską, ko gali prireikti atostogoms be rūpesčių ir porai, ir šeimai, tad atidėkite visus rūpesčius į šalį ir jau dabar imkitės veiksmų: organizuokite kelionę internetu pigiau, skubėkite pirkti, jei bilietai su akcija, nuskriskite greitai, naudokitės „viskas įskaičiuota" privalumais ir ilsėkitės tiek, kiek norisi. Tik paskubėkite, jei tiksi paskutinė minutė – tai puiki galimybė nemažai sutaupyti!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: