Didelės, storos, turkiškos atostogos šeimai su vaikais, porai ir draugų kompanijai bei poilsis be rūpesčių! Štai kas laukia nuvykus į rekordinio skaičiaus turistų sulaukiančią Antaliją – tai vienas patraukliausių kurortų, kuriais Turkija gali didžiuotis. Tiesa, daugelis turistų, atskridusių į Antaliją, nepasilieka jos pažinti iš arčiau – dažniausiai Antalija yra tik oro uostas, iš kurio toliau keliaujama ilsėtis į pasirinktus kurortus. Tačiau čia stabtelėti ilgėliau vilioja autentiška kultūra, įstabios lankytinos vietos, skaidri Viduržemio jūra, šiltas klimatas, gražūs paplūdimiai, svetingi vietiniai gyventojai, puikūs viešbučiai, žydri gaivinantys baseinai, populiarioji „viskas įskaičiuota" sistema (kaip gi be jos!), smagios pramogos ir išskirtinis dėmesys turistams. Nieko daugiau ir nereikia, norint pasimėgauti nerūpestingu poilsiu saulėtoje šalyje, tiesa? 

 

Be to, Antalija populiari tarp saulės ir tingaus poilsio pasiilgusių lietuvių dar ir dėl to, kad yra prieinama daugelio kišenei – organizuokite atostogas pigiau internetu ir sutaupykite, ypač jei siūloma paskutinė minutė kelionei įsigyti. 

 

KELIONĖS Į ANTALIJĄ – KRYPTIS NE TIK POILSIUI, BET IR PAŽINIMUI

Net neabejojame, kad kelionės į Antaliją metu mažiausiai savaitę mėgausitės nerūpestingu poilsiu prie baseinų, saulės voniomis paplūdimyje, maudynėmis šiltoje Viduržemio jūroje ir gardžiu maistu, nes bus „viskas įskaičiuota". Tačiau trumpam palikę viešbučio teritoriją ir pasidairę kiek plačiau už jo ribų, galite pažinti nuostabų ir labai vaizdingą Antalijos regioną. Jį supa unikalios lankytinos vietos, istoriniai objektai ir įspūdingi gamtos kūriniai – ten yra, ką pamatyti!

 

Miesto centre rasite Antalijos muziejų, Laikrodžio bokštą, gražų senamiestį ir nemažai kitų traukos objektų. Pats senamiestis gana šiuolaikiškas ir pritaikytas turizmui, jame gausu siaurų gatvelių, senų pastatų, barų, kavinių ir suvenyrų prekiautojų – ten veiksmo netrūksta. Gražiojo senamiesčio pažiba – garsieji Trigubieji/Hadriano vartai su išlikusiu gynybinės sienos fragmentu. Šiuos vartus Antalijai kadaise padovanojo Romos imperatorius Hadrianas. 

 

Antaliją ir kitus šalia jos esančius miestus garsina antikos laikus siekianti istorija ir, žinoma, gamtos grožis. Taigi, viena garsiausių turistų dėmesio vertų vietų – kiek atokiau nuo Antalijos nutolęs į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Hierapolis. Šiam antikos laikų miesteliui būdinga autentiška architektūra: antikinio miesto griuvėsiai, didžiulis akropolis, gerai išsilaikęs antikinis teatras, didžiausias Turkijoje nekropolis.

 

Visai šalia Hierapolio – gamtos stebuklu vadinama Pamukalė. Nepaprastai gražios Pamukalės versmės, visame pasaulyje puikiai žinomos dėl sveikatinamųjų terminių baseinų ir baltutėlių terasų, – tikras turistų traukos objektas. Apsilankę Pamukalėje, turėsite galimybę išsimaudyti Kleopatros baseine, kurio vanduo yra mineralizuotas, karštas – net 30–35 laipsnių ir, tikėtina, turintis stebuklingų jauninamųjų galių. Šią Turkijos puošmeną – beje, iš lėto nykstančią – verta aplankyti, net jei kelionė iki jos gali užtrukti ilgiau. 

 

Kitas nepaprastai gražus gamtos kūrinys Antalijos apylinkėse – Duden kriokliai. Jų yra 2 – vienas aukštutinis su kaskadomis, apsuptas uolų ir žalios augmenijos, o kitas – žemutinis. Pastarasis – reta galimybė regėti krioklį, kurio vanduo krenta tiesiai į jūrą. 

 

Termesos – tai senovinio miesto liekanos kalnų papėdėje, pakeliui į didingus Tauro kalnus. Įdomūs ir iš visų aplinkinių Antalijos kurortų nesudėtingai bei gana greitai pasiekiami rytinio Antalijos kranto objektai –  Aspendoso teatras ir Perga romėnų miesto griuvėsiai.  Aspendoso teatras yra bene geriausiai išsilaikęs romėnų teatras, o Perga – dar vieni seno miesto griuvėsiai – primena Romos imperijos laikus, kai dar  buvo Pamfilijos apskrities sostinė.

 

Antalya minicity – po atviru dangumi esantis unikalus miniatiūrų parkas, kuriame eksponuojamos kelių tūkstantmečių Antalijos regiono istoriją menančių statinių kopijos. Visi ten esantys statiniai yra keliasdešimt kartų mažesni nei tikrovėje, o jų kopijos sukurtos taip tiksliai, kad net sunku patikėti į jas žiūrint.

 

Verta aplankyti ir vaizdingąjį Antalijos uostą – Antalyja Marina, ypač jei žavitės viskuo, kas susiję su jūrininkų gyvenimu: laivais, žvejais, sūraus vandens kvapu, klykaujančiomis žuvėdromis ir kt. 

 

Užsukę į archeologijos muziejų susipažinsite su įvairiausiais eksponatais iš Antalijos regiono, išlikusiais nuo seniausių laikų. Vaikščiodami po muziejaus sales, bent iš dalies prisiliesite prie istorijos, sužinosite apie tenykščius dievus ir valdžiusius imperatorius, pamatysite, kaip atrodo senieji kapai, monetos, kiti įdomūs eksponatai, be to, rasite net vaikams skirtą specialią salę. 

 

Pageidaujantiems daugiau veiksmo ir vandens pramogų, ypač keliaujantiems kartu su vaikais, rekomenduojama aplankyti Antalijos pramogų parkus, pvz.: Aqualand – vandens parko ir paplūdimių kompleksą, Delfipark – delfinariumą, Luna – atrakcionų parką, taip pat Antalijos akvariumą, kuris yra didžiausias pasaulyje. Vaikščiodami didžiuliu stikliniu tuneliu visai iš arti stebėsite tropines žuveles ir ryklius, matysite nuskendusių patrankų ir lėktuvų vaizdus – tikrai liksite sužavėti.

 

Aplankę senovės Likijos miestą išvysite įspūdingas uolose iškaltas kapavietes, kurių vaizdas primena korio raštą. Ištisas kapavietes puošia gražūs šventykloms būdingi fasadai – prieš akis atsivers išties įstabūs vaizdai. 

 

Dvi bene įspūdingiausiųjų titulo vertos Turkijos vietos yra, deja, ne Antalijos regione, tačiau jas galima aplankyti pasirinkus dienos ekskursiją ar kelių dienų trukmės pažintinį turą po Antalijos regioną. Atostogaujant Turkijoje, tiesiog būtina aplankyti Pamukalę su pasakiškomis baltomis terasomis, karšto vandens versmėmis ir romėnų miesto griuvėsiais jų viršūnėje bei Kapadokiją – atviruką primenančią vietą, išsiskiriančią netikėtos formos kalvomis, urvais ir sudėtingais tuneliais, kurie sudaro ištisus požeminius miestus. Be to, iš ten kyla šimtai oro balionų – galbūt viename jų skrisite ir Jūs?!

 

Yra daug daugiau žymių lankytinų vietų, vertų turistų iš viso pasaulio dėmesio, – tereikia noro jas aplankyti ir pamatyti Turkijoje kuo daugiau!

 

ATOSTOGŲ SEZONAS ANTALIJOJE – RUDENĮ IR PAVASARĮ

Bene labiausiai stebina ir kartu džiugina tai, kad Antalijoje saulė dangumi ridinėjasi plius minus 300 dienų per metus, o vasarą lietaus nebūna net 3–4 mėnesius. Palankiausias laikas atostogoms Antalijoje – pavasaris (kovo-gegužės mėn.) ir ruduo (rugsėjo-lapkričio mėn.), kai oras maloniai šiltas ir ne per karštas, o turistų srautai ne patys didžiausi. Tik nepamirškite įsidėti kuo natūralesnių audinių drabužių ir apsauginių kremų nuo saulės – juos vilkėdami jausitės komfortiškai, o odą tepti rekomenduojama net jei ir nėra kaitrios saulės.

 

Vidutinė dienos temperatūra pagal mėnesį: sausis – 13 °C, vasaris – 15 °C, kovas – 17 °C, balandis – 21 °C, gegužė – 25 °C, birželis – 30 °C, liepa – 34 °C, rugpjūtis – 34 °C, rugsėjis – 31 °C, orai spalis – 26 °C, lapkritis – 20 °C, gruodis – 15 °C. Vidutinė vandens temperatūra pagal mėnesį: sausis – 18 °C, vasaris – 17 °C, kovas – 17 °C, balandis – 18 °C, gegužė – 22 °C, birželis – 25 °C, liepa – 28 °C, rugpjūtis – 29 °C, rugsėjis – 28 °C, orai spalis – 26 °C, lapkritis – 23 °C, gruodis – 20 °C. Atkreipiame dėmesį į tai, kad pateiktos vidutinės oro ir vandens temperatūros, todėl jos gali nežymiai svyruoti.

 

ORO UOSTAS IR SKRYDIS Į ANTALIJĄ

Antalijoje turistų iš viso pasaulio laukia didelis ir šiuolaikiškas oro uostas, kuriame yra vienas vietinių reisų terminalas ir du tarptautiniai terminalai – tam, kad pačiame atostogų sezono įkarštyje atvykstančių poilsiautojų srautai būtų tolygiai padalinti ir oro uostas nebūtų per daug apkrautas. Todėl ir oro uostui lengviau, ir turistai greičiau pasiekia savo kelionės tikslą – pasirinktą kurortą. Per Antalijos oro uostą į pagrindinius Turkijos kurortus (Kemerą, Beleką, Manavgatą, Alaniją ir kt.) atvyksta didžioji dauguma turistų. Beje, tiesioginis skrydis iš Vilniaus oro uosto į Antaliją trunka tik plius minus 3 valandas, todėl labai patogu į Turkiją keliauti net su mažais vaikais. Juk ir mažieji šeimos nariai nusipelnė šiltų ir saulėtų atostogų su vasariškais džiaugsmais, be galo smagiomis pramogomis bei nesibaigiančiais ledais!

 

EKSKURSIJOS IR KELIAVIMO BŪDAS

Visame Antalijos regione, kaip ir kitur, labai populiarios įvairios pažintinės ir pramoginės ekskursijos, vykstančios dažniausiai rusų arba anglų kalbomis. Jas turistai noriai renkasi ir paprastai keliauja su ekskursijų atstovais/gidais arba be jų bei su grupėmis autobusu tiesiai iš viešbučių, taip pat neretai pasirenkamas būdas – automobilio nuoma ir tuomet po Antaliją galima keliauti savarankiškai. Tokiu būdu keliauti po Antaliją gana patogu, nes keliai geros būklės, o prie lankytinų vietų yra automobilių stovėjimo aikštelės, be to, pakeliui galima bet kada sustoti, pvz., užkąsti, nusifotografuoti ar pailsėti. Keliauti savarankiškai viešuoju transportu turistams nerekomenduojama. Taigi, visai nesvarbu, keliausite su grupe autobusu ar savarankiškai išnuomotu automobiliu, Antalijos grožis nepaliks abejingų, sužavės ir atmintyje tikrai išliks ilgam.

 

LAUKTUVĖS IŠ TURKIJOS – GERA DOVANA NAMIŠKIAMS

Lauktuvės sau, šeimos nariams, draugams ir giminaičiams – kaip gi be jų?! Iš Turkijos populiaru parvežti turkiškų saldainių, baklavos, turkiškos arbatos, granatų sulčių, padažo, acto ar net vyno, tradicinį prieskonių mišinį arba atskiras jų rūšis (raudonėlio, mėtų, kumino), natūralaus muilo, hamamo pirštinę kūnui šveisti, turkiškos tekstilės – gražių ir išties kokybiškų bambukinių rankšluosčių, odos gaminių (drabužių ir aksesuarų), kurių kainos Turkijoje išties stebina, taip pat vieną gražiausių ir vertingiausių dirbinių – rankų darbo kilimą, pledą ar staltiesę, rankų darbo keramikos gaminių, tik prie Viduržemio jūros esančiose vietovėse randamą „nuo nelaimių ir nužiūrėjimo" saugantį talismaną, vadinamąjį „nazarą", – iš stiklo pagamintą mėlyną plokščią akį ir kt. Kelionės į Antaliją metu nepagailėkite pinigėlių lauktuvėms ir džiuginkite jomis saviškius!

 

KALBA IR VALIUTA

Kaip žinia, viešint bet kuriame Turkijos kurorte – šiuo atveju Antalijoje – su vietiniais nesunkiai susikalbėsite rusų bei anglų kalbomis. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Turėkite omenyje, kad patiems turkams prekyba ir prekių siūlymas turistams – ne tik būtinas veiksmas, bet ir galimybė bendrauti – jie labai komunikabilūs, todėl kartais gali pasirodyti net įkyrūs. Lietuvių mentalitetui tai neįprasta, tačiau viešint svečioje šalyje reikėtų išlikti tolerantiškiems ir mandagiems.

 

TRUMPAI DRŪTAI

Antalija – 8-tas pagal gyventojų skaičių miestas, populiarus kurortas ir uostas pietų Turkijoje, prie Antalijos įlankos Viduržemio jūroje. Mieste puikiai išvystyta metalurgijos, tekstilės, laivybos pramonė ir, žinoma, turizmas, o gretimose apylinkėse plyti didesnės ir mažesnės citrusinių vaisių plantacijos. Antalija – tai didžiausias miestas, kokį Turkija turi, o jo gyventojų skaičius – 785 520 (2010 metų duomenimis). Turkijos sostinė – Ankara, geografinis atstumas nuo Ankaros iki Antalijos – 386,68 km.

 

Mielieji, Antalija turi viską, ko gali prireikti atostogoms be rūpesčių ir porai, ir šeimai, tad atidėkite visus rūpesčius į šalį ir jau dabar imkitės veiksmų: organizuokite kelionę internetu pigiau, skubėkite pirkti, jei bilietai su akcija, nuskriskite greitai, naudokitės „viskas įskaičiuota" privalumais ir ilsėkitės tiek, kiek norisi. Tik paskubėkite, jei tiksi paskutinė minutė – tai puiki galimybė nemažai sutaupyti!

 

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Villa Alicante SPA Radailiai Splash Park Vichy Vandens Parkas Apollo boulingas 313 Cable Park EG/PX Pramogos