Viduržemio jūros skalaujama spalvingoji Alanija – viso pasaulio turistų itin mėgstama atostogų kryptis. Puikiai išvystytas kurortas garsėja mėlyna vėliava pažymėtais paplūdimiais, bene ilgiausiai Turkijoje besitęsiančiu maudynių sezonu ir dideliu nebrangių viešbučių pasirinkimu. Dėkinga geografinė padėtis lėmė tai, kad Alanija yra vienas šilčiausių regionų Turkijos rivjeroje, o į ,,viskas įskaičiuota’’ sistemą poilsiautojams visuomet būna įskaičiuotas šiltos jūros ir oro garantas ir auksinio smėlio paplūdimiai. Juk ar ne taip skamba tobulų, šiek tiek tingių atostogų receptas?

POILSIS ALANIJOJE - GERA DOVANA SAU!

Ne vienas atostogas svetur mėgstantis žmogus pasakytų – Turkiją nors paimk ir prie širdies dėk. Lyginant su kitomis turistinėmis Europos šalimis, Turkijoje viešbučiai, ekskursijos ir daugelis kitų paslaugų atsieina pigiau, nos paslaugų kokybė itin aukšta. Žinoma, kurortas nelygu kurortui – vienuose palei krantą rikiuojasi tik prabangiausi 5* viešbučiai, kituose daugiau kuklesnių, tačiau patogių ir jaukių, kai kuriuose jų santykis yra panašus. Alanija turi viską, ko reikia norint tapti kasmet milijonų turistų lankomu turizmo centru: jaukų senąjį miestą su jį juosiančių gatvelių labirintais, švarius ir sutvarkytus pliažus, turtingą istorinį palikimą su seldžiukų epochą menančiais istoriniais pastatais ir nedideles pragyvenimo kainas. Internetu dairantis kelionės į Alaniją pamatysite, kad šiai krypčiai pasiūlymų su akcija ieškoti net ir neprireiks, nes, kad ir kurį kelionės organizatorių pasirinksite, ši kryptis tikrai per daug nekandidatuos į jūsų piniginės turinį. O jeigu kelionės idėja atėjo spontaniškai, prasidėjus rudens darbams, paskutinė minutė įsigyti bilietus tiksi spalio pabaigoje, nes lapkričio pabaigoje uždaromas kelionių į Turkiją sezonas.
Kitas dalykas, kuo Turkija gali pasigirti, yra jos kaip atostogų krypties universalumas bei „patogumas". turbūt niekas nepaprieštaraus, kad Turkija gali būti tituluojama pasyvaus poilsio sostine. Visgi pažinimo takai čia irgi labai platūs. Iškišęs nosį iš viešbučio zonos žmogus susipažins su be galo įdomia šalies kultūra, pamatys unikalias Turkijos vietas, tokias kaip, pavyzdžiui, Pamukalės šaltiniai. Šalis neturi vieno aiškaus profilio – atostogas čia patinka leisti tiek porai, tiek šeimai su vaikais, tiek rimtai klubinėti nusiteikusioms draugų kompanijoms. Jaukūs senamiesčio restoranai ir parduotuvėlės, klubai, kazino, ekskursijos į įdomias vietas žvalgantis po nuostabią Turkijos gamtą, šurmuliuojantis turkiškas turgus – tik labai maža dalis to, ką Alanijoje galima išbandyti.

PATARIMAI KELIAUJANTIEMS

Kalbant apie vietinius turgus, juose būtinai apsilankykite ne tik lauktuvėms įsigyti, bet ir išgirsti, kaip puikiai turkai įvaldę derėjimosi meną. Suvenyrų ir kitų prekių kainos gali būti didelės arba mažos – priklausomai nuo to, kiek būsite pasirengę derėtis. O tai daryti galima ir dėl brangių daiktų (pvz. rankų darbo kilimų), ir dėl pigesnių suvenyrų (nebent kaina tikrai yra juokinga). Vietiniai pardavėjai paprastai prašo daugiau nei tikisi gauti, todėl nesutikite su pirma siūloma kaina. Pirmą kartą bandyti nusimušti kainą gali būti keista ir nejauku, bet patikėkite, derėjimasis Turkijoje yra visiškai normalus dalykas, kurį galima laikyti vietiniu būdu bendrauti, užmegzti kontaktą. Pamatę sau patinkančią prekę per stipriai nerodykite emocijų, nes tai prekybininkams yra ženklas užkelti kainą. Jeigu nusiderėti nepavyksta, padėkokite ir išeikite panašios prekės ieškoti pas kitą prekybininką – kartais pardavėjai pasiveja ir sutinka parduoti prekę už jūsų norimą kainą. Dažnai pasiteisinanti praktika! Kassavaitiniame ūkininkų turguje nusipirkite šviežių vaisių ir daržovių, vietoje gaminamų skanėstų. Lauktuvėms dažnai parvežamas lukumas (turkiškas gardėsis, cukraus pudra apibarstyti želės gabaliukai), arbata, kvapnūs prieskoniai, turkiški rankų darbo kilimai.
Alanijoje, kaip ir kituose kurortuose, daug kur priima mokėjimus eurais, bet geriausia atsiskaityti vietine valiuta (Turkijos lira). Palankiausias kursas keičiant oficialiose keityklose. Viza Alanijoje nereikalinga.
Kelionės į Alaniją skrydis trunka maždaug 3h. Tiesiogiai leidžiamasi arba Gazipašos, arba Antalijos oro uoste. Atskridus į Gazipašą pervežimas iki viešbučio Alanijoje būna gerokai trumpesnis, tačiau nusileidimo vieta priklauso nuo kelionių organizatoriaus.

ORAI

Šiltas Viduržemio jūros klimatas lemia tai, kad saulėtas atostogas Alanijoje galima planuoti iki pat lapkričio mėnesio. Šioje pakrantės dalyje šilčiausios ne tik dienos, bet ir jūra. Lietus Turkijoje retas svečias, daugiausia kritulių iškrenta žiemą. Kelionės į Alaniją paklausiausios vasaros pradžioje ir pirmoje rudens pusėje. Tuo metu tikrai šilta, tačiau nealina toks svilinantis karštis. Tiesa, turistų šiuo laikotarpiu ir suguža daugiausiai. Vidutinė liepos ir rugpjūčio temperatūra yra 30°C, termometro stulpeliai dienomis gali pasiekti ir 40°C, tad šių mėnesių sunkiai pakeliantiems karštį reikėtų vengti. Maudynės Turkijoje tęsiasi išties ilgai – lapkritį vandens temperatūra siekia 22°C. Apskritai bambos deginimo sezonas Alanijoje yra gegužės-spalio mėnesiai, kuomet temperatūra dienos metu paprastai nenukrenta žemiau 24°C, vandens – žemiau 22°C.

KĄ PAMATYTI IR NUVEIKTI KELIONĖS Į ALANIJĄ METU?

Alanija yra kitos Turkijos turizmo milžinės – Antalijos – kaimynė. Alanijos regionas į rytus nuo Antalijos nutolęs apie 135 km. Kadangi atstumas tarp pietinių Turkijos kurortinių centrų nelabai didelis (kaip nuo Vilniaus iki Rokiškio), kai kas tos pačios kelionės metu aplanko Antalijos kurortą, taip pat Marmarį ir kitus miestus. Alanijoje patogu ir nebrangu išsinuomoti automobilį. Jeigu jį nuomositės, rekomenduojame aplankyti Pamukalės versmes, Dudeno krioklius ir kitas žymias Turkijos vietas. Čia rasite daug vietinių gidų, kurie siūlo įvairiausias ekskursijas tiek kurorte, tiek už jo ribų, tad nereikės rūpintis dėl transporto. Dėl ekskursijų jau atvykę kreipkitės į viešbutį. Vietiniai gidai paslaugas teikia praktiškai kiekvieną dieną.
Alanijoje išbandykite paviršinį nardymą, kurio metu žvalgysitės po spalvingą Viduržemio jūros florą ir fauną. Išbandykite jodinėjimą asiliukais, kurie ilgus amžius buvo įprasta ,,transporto" priemonė. Adrenalino mėgėjams labai rekomenduojamas džipų safaris. Atsibodus gulinėti bei norintiems pamatyti laukinę Turkijos gamtą siūloma paplaukioti kurortą juosiančių Tauro kalnų upėmis. Kalnų ir uolų apsuptyje, savotiškuose kanjonuose pasislėpusios upės yra nerealus reginys, todėl turas į gamtą laivu arba valtimis taps įsimintina pramoga. Pasiplaukiojimo išvyka neretai veda į apylinkėse esančius urvus. Į dalį iš jų netgi galima įplaukti. Labai daug įspūdžių paliks ir pasivažinėjimas Tauro kalnų serpantinais. Sezono metu galima išplaukti į Viduržemio jūrą stebėti jūros vėžlių ir delfinų. Būtinai užsukite į senamiestį, pasivaikščiokite po miesto sodus. Net jeigu ir planuojate daug visko pamatyti, bent dieną skirkite klaidžiojimui be tikslo. Galbūt gražiausius prisiminimus namo parsivešite ne iš aplankytų turistinių objektų, o iš pokalbių su vietiniais, turkų kultūros potyrio. Leiskite sau pasiklysti – juk geriausi dalykai, kaip žinia, dažniausiai įvyksta neplanuotai.
O kad nepritrūktumėt idėjų, štai kelios įdomios lankytinos vietos Alanijoje bei jos apylinkėse: 
  • Žymiausias statinys ir pagrindinė miesto atrakcija – Alanijos miesto tvirtovė. Pilies kalnas juosiamas daugiau beveik 7 km ilgio gynybinės sienos. Čia nusidriekę per 150 bokštų, vietoje Alanijos pilis iškilusi 250 m virš jūros lygio. Raudonasis Kizil Kulės bokštas yra viso miesto simbolis. Jį kasmet aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Bokštas pastatytas seldžiukų sultono Aladino Keikubato iniciatyva. Nuo tvirtovės kalno atsiveria pasakiška Alanijos miesto panorama su visais ją puošiančiais paplūdimiais, žaliuojančia gamta ir kalnais horizonte. Pilis su boštu randasi kurorto uoste, taigi ją lengvai rasite patys. Keliauti į pilį patariama pėsčiomis. 
  • Damlato urvas. Apie šią Alanijos centre esančią unikalią vietą per atsitiktinumą sužinota vos prieš keliasdešimt metų. Požemiuose – vienas kitą pasiekti bandantys stalaktitai ir stalagmitai (vertikalūs iškyšuliai urve, susidarę dėl lašėjimo). Formuojasi jie labai lėtai, dažniausiai iki 3 mm per metus. Šį gamtos stebuklą išvysite vaikščiodami siaurais urvo tuneliais bei kitose erdvėse po žeme. Įėjimas atsieina vos kelis eurus, o vaizdai po žeme – fantastiški. 
  • Nuodėmė kelionės į Alaniją metu neaplankyti Sapadero kanjono. Upės išgraužtas tarpeklis itin stačiais šlaitais puošiasi kriokliais bei itin skaidriu vandeniu. Atvykusiųjų laukia įdomus potyris vaikščiojant iš kairės ir dešinės suspaustam natūralių „sienų". Itin vaizdinga vieta, kurią pasieksite automobiliu arba pasinaudoję viena iš daugelio vietinių organizuojamų ekskursijų.
Per kelis dešimtmečius vienu populiariausių poilsio centrų tapusi Alanija kviečia neapsiriboti viešbučio teritorija ir ateiti į pasimatymą su istorija bei gamta. Tauro kalnų žavesys, smaragdinis vanduo, kanjonų, kalnų ir urvų suspaustos upės, požeminis pasaulis, serpantinai – štai tokia ta gražuolė Alanija.Juk neblogai skamba toks trumpas pabėgimas į šiltus kraštus, tiesa? :)

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: