Viduržemio jūros skalaujama spalvingoji Alanija – viso pasaulio turistų itin mėgstama atostogų kryptis. Puikiai išvystytas kurortas garsėja mėlyna vėliava pažymėtais paplūdimiais, bene ilgiausiai Turkijoje besitęsiančiu maudynių sezonu ir dideliu nebrangių viešbučių pasirinkimu. Dėkinga geografinė padėtis lėmė tai, kad Alanija yra vienas šilčiausių regionų Turkijos rivjeroje, o į ,,viskas įskaičiuota’’ sistemą poilsiautojams visuomet būna įskaičiuotas šiltos jūros ir oro garantas ir auksinio smėlio paplūdimiai. Juk ar ne taip skamba tobulų, šiek tiek tingių atostogų receptas?

POILSIS ALANIJOJE - GERA DOVANA SAU!

Ne vienas atostogas svetur mėgstantis žmogus pasakytų – Turkiją nors paimk ir prie širdies dėk. Lyginant su kitomis turistinėmis Europos šalimis, Turkijoje viešbučiai, ekskursijos ir daugelis kitų paslaugų atsieina pigiau, nos paslaugų kokybė itin aukšta. Žinoma, kurortas nelygu kurortui – vienuose palei krantą rikiuojasi tik prabangiausi 5* viešbučiai, kituose daugiau kuklesnių, tačiau patogių ir jaukių, kai kuriuose jų santykis yra panašus. Alanija turi viską, ko reikia norint tapti kasmet milijonų turistų lankomu turizmo centru: jaukų senąjį miestą su jį juosiančių gatvelių labirintais, švarius ir sutvarkytus pliažus, turtingą istorinį palikimą su seldžiukų epochą menančiais istoriniais pastatais ir nedideles pragyvenimo kainas. Internetu dairantis kelionės į Alaniją pamatysite, kad šiai krypčiai pasiūlymų su akcija ieškoti net ir neprireiks, nes, kad ir kurį kelionės organizatorių pasirinksite, ši kryptis tikrai per daug nekandidatuos į jūsų piniginės turinį. O jeigu kelionės idėja atėjo spontaniškai, prasidėjus rudens darbams, paskutinė minutė įsigyti bilietus tiksi spalio pabaigoje, nes lapkričio pabaigoje uždaromas kelionių į Turkiją sezonas.
Kitas dalykas, kuo Turkija gali pasigirti, yra jos kaip atostogų krypties universalumas bei „patogumas". turbūt niekas nepaprieštaraus, kad Turkija gali būti tituluojama pasyvaus poilsio sostine. Visgi pažinimo takai čia irgi labai platūs. Iškišęs nosį iš viešbučio zonos žmogus susipažins su be galo įdomia šalies kultūra, pamatys unikalias Turkijos vietas, tokias kaip, pavyzdžiui, Pamukalės šaltiniai. Šalis neturi vieno aiškaus profilio – atostogas čia patinka leisti tiek porai, tiek šeimai su vaikais, tiek rimtai klubinėti nusiteikusioms draugų kompanijoms. Jaukūs senamiesčio restoranai ir parduotuvėlės, klubai, kazino, ekskursijos į įdomias vietas žvalgantis po nuostabią Turkijos gamtą, šurmuliuojantis turkiškas turgus – tik labai maža dalis to, ką Alanijoje galima išbandyti.

PATARIMAI KELIAUJANTIEMS

Kalbant apie vietinius turgus, juose būtinai apsilankykite ne tik lauktuvėms įsigyti, bet ir išgirsti, kaip puikiai turkai įvaldę derėjimosi meną. Suvenyrų ir kitų prekių kainos gali būti didelės arba mažos – priklausomai nuo to, kiek būsite pasirengę derėtis. O tai daryti galima ir dėl brangių daiktų (pvz. rankų darbo kilimų), ir dėl pigesnių suvenyrų (nebent kaina tikrai yra juokinga). Vietiniai pardavėjai paprastai prašo daugiau nei tikisi gauti, todėl nesutikite su pirma siūloma kaina. Pirmą kartą bandyti nusimušti kainą gali būti keista ir nejauku, bet patikėkite, derėjimasis Turkijoje yra visiškai normalus dalykas, kurį galima laikyti vietiniu būdu bendrauti, užmegzti kontaktą. Pamatę sau patinkančią prekę per stipriai nerodykite emocijų, nes tai prekybininkams yra ženklas užkelti kainą. Jeigu nusiderėti nepavyksta, padėkokite ir išeikite panašios prekės ieškoti pas kitą prekybininką – kartais pardavėjai pasiveja ir sutinka parduoti prekę už jūsų norimą kainą. Dažnai pasiteisinanti praktika! Kassavaitiniame ūkininkų turguje nusipirkite šviežių vaisių ir daržovių, vietoje gaminamų skanėstų. Lauktuvėms dažnai parvežamas lukumas (turkiškas gardėsis, cukraus pudra apibarstyti želės gabaliukai), arbata, kvapnūs prieskoniai, turkiški rankų darbo kilimai.
Alanijoje, kaip ir kituose kurortuose, daug kur priima mokėjimus eurais, bet geriausia atsiskaityti vietine valiuta (Turkijos lira). Palankiausias kursas keičiant oficialiose keityklose. Viza Alanijoje nereikalinga.
Kelionės į Alaniją skrydis trunka maždaug 3h. Tiesiogiai leidžiamasi arba Gazipašos, arba Antalijos oro uoste. Atskridus į Gazipašą pervežimas iki viešbučio Alanijoje būna gerokai trumpesnis, tačiau nusileidimo vieta priklauso nuo kelionių organizatoriaus.

ORAI

Šiltas Viduržemio jūros klimatas lemia tai, kad saulėtas atostogas Alanijoje galima planuoti iki pat lapkričio mėnesio. Šioje pakrantės dalyje šilčiausios ne tik dienos, bet ir jūra. Lietus Turkijoje retas svečias, daugiausia kritulių iškrenta žiemą. Kelionės į Alaniją paklausiausios vasaros pradžioje ir pirmoje rudens pusėje. Tuo metu tikrai šilta, tačiau nealina toks svilinantis karštis. Tiesa, turistų šiuo laikotarpiu ir suguža daugiausiai. Vidutinė liepos ir rugpjūčio temperatūra yra 30°C, termometro stulpeliai dienomis gali pasiekti ir 40°C, tad šių mėnesių sunkiai pakeliantiems karštį reikėtų vengti. Maudynės Turkijoje tęsiasi išties ilgai – lapkritį vandens temperatūra siekia 22°C. Apskritai bambos deginimo sezonas Alanijoje yra gegužės-spalio mėnesiai, kuomet temperatūra dienos metu paprastai nenukrenta žemiau 24°C, vandens – žemiau 22°C.

KĄ PAMATYTI IR NUVEIKTI KELIONĖS Į ALANIJĄ METU?

Alanija yra kitos Turkijos turizmo milžinės – Antalijos – kaimynė. Alanijos regionas į rytus nuo Antalijos nutolęs apie 135 km. Kadangi atstumas tarp pietinių Turkijos kurortinių centrų nelabai didelis (kaip nuo Vilniaus iki Rokiškio), kai kas tos pačios kelionės metu aplanko Antalijos kurortą, taip pat Marmarį ir kitus miestus. Alanijoje patogu ir nebrangu išsinuomoti automobilį. Jeigu jį nuomositės, rekomenduojame aplankyti Pamukalės versmes, Dudeno krioklius ir kitas žymias Turkijos vietas. Čia rasite daug vietinių gidų, kurie siūlo įvairiausias ekskursijas tiek kurorte, tiek už jo ribų, tad nereikės rūpintis dėl transporto. Dėl ekskursijų jau atvykę kreipkitės į viešbutį. Vietiniai gidai paslaugas teikia praktiškai kiekvieną dieną.
Alanijoje išbandykite paviršinį nardymą, kurio metu žvalgysitės po spalvingą Viduržemio jūros florą ir fauną. Išbandykite jodinėjimą asiliukais, kurie ilgus amžius buvo įprasta ,,transporto" priemonė. Adrenalino mėgėjams labai rekomenduojamas džipų safaris. Atsibodus gulinėti bei norintiems pamatyti laukinę Turkijos gamtą siūloma paplaukioti kurortą juosiančių Tauro kalnų upėmis. Kalnų ir uolų apsuptyje, savotiškuose kanjonuose pasislėpusios upės yra nerealus reginys, todėl turas į gamtą laivu arba valtimis taps įsimintina pramoga. Pasiplaukiojimo išvyka neretai veda į apylinkėse esančius urvus. Į dalį iš jų netgi galima įplaukti. Labai daug įspūdžių paliks ir pasivažinėjimas Tauro kalnų serpantinais. Sezono metu galima išplaukti į Viduržemio jūrą stebėti jūros vėžlių ir delfinų. Būtinai užsukite į senamiestį, pasivaikščiokite po miesto sodus. Net jeigu ir planuojate daug visko pamatyti, bent dieną skirkite klaidžiojimui be tikslo. Galbūt gražiausius prisiminimus namo parsivešite ne iš aplankytų turistinių objektų, o iš pokalbių su vietiniais, turkų kultūros potyrio. Leiskite sau pasiklysti – juk geriausi dalykai, kaip žinia, dažniausiai įvyksta neplanuotai.
O kad nepritrūktumėt idėjų, štai kelios įdomios lankytinos vietos Alanijoje bei jos apylinkėse: 
  • Žymiausias statinys ir pagrindinė miesto atrakcija – Alanijos miesto tvirtovė. Pilies kalnas juosiamas daugiau beveik 7 km ilgio gynybinės sienos. Čia nusidriekę per 150 bokštų, vietoje Alanijos pilis iškilusi 250 m virš jūros lygio. Raudonasis Kizil Kulės bokštas yra viso miesto simbolis. Jį kasmet aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Bokštas pastatytas seldžiukų sultono Aladino Keikubato iniciatyva. Nuo tvirtovės kalno atsiveria pasakiška Alanijos miesto panorama su visais ją puošiančiais paplūdimiais, žaliuojančia gamta ir kalnais horizonte. Pilis su boštu randasi kurorto uoste, taigi ją lengvai rasite patys. Keliauti į pilį patariama pėsčiomis. 
  • Damlato urvas. Apie šią Alanijos centre esančią unikalią vietą per atsitiktinumą sužinota vos prieš keliasdešimt metų. Požemiuose – vienas kitą pasiekti bandantys stalaktitai ir stalagmitai (vertikalūs iškyšuliai urve, susidarę dėl lašėjimo). Formuojasi jie labai lėtai, dažniausiai iki 3 mm per metus. Šį gamtos stebuklą išvysite vaikščiodami siaurais urvo tuneliais bei kitose erdvėse po žeme. Įėjimas atsieina vos kelis eurus, o vaizdai po žeme – fantastiški. 
  • Nuodėmė kelionės į Alaniją metu neaplankyti Sapadero kanjono. Upės išgraužtas tarpeklis itin stačiais šlaitais puošiasi kriokliais bei itin skaidriu vandeniu. Atvykusiųjų laukia įdomus potyris vaikščiojant iš kairės ir dešinės suspaustam natūralių „sienų". Itin vaizdinga vieta, kurią pasieksite automobiliu arba pasinaudoję viena iš daugelio vietinių organizuojamų ekskursijų.
Per kelis dešimtmečius vienu populiariausių poilsio centrų tapusi Alanija kviečia neapsiriboti viešbučio teritorija ir ateiti į pasimatymą su istorija bei gamta. Tauro kalnų žavesys, smaragdinis vanduo, kanjonų, kalnų ir urvų suspaustos upės, požeminis pasaulis, serpantinai – štai tokia ta gražuolė Alanija.Juk neblogai skamba toks trumpas pabėgimas į šiltus kraštus, tiesa? :)

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Eura travel kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose