Kvapą gniaužiantys paplūdimiai, harmonija spinduliuojančios šventyklos ir modernūs miestai. Pasakiškos patirtys kvieste kviečia apsilankyti Pietryčių Azijos valstybėje – Tailande. Šalyje persipina ramybės dvelksmas su gamta, egzotiška virtuve bei įspūdingais peizažais ir spalvinga istorija. Pasinerkite į egzotišką rojų – kelionės į Tailandą kviečia mėgautis nepamirštamomis patirtimis ir penkių žvaigždučių aptarnavimu itin gera kaina. 

Nesunku suprasti, kodėl Tailandas pramintas „šypsenų šalimi" – čia net ir paprasčiausia vieta, kaip ir jos gyventojai, yra unikali bei joje išlaikomas tobulas balansas tarp kuklumo, svetingumo ir aukščiausios klasės aptarnavimo. Bankokas – tai šurmuliuojantis metropolis su didingais dangoraižiais, stūksančiais greta šimtamečių šventyklų. UNESCO paveldui priklausantis masyvus griuvėsių kompleksas saloje – tai Ajutaja miestas. Tarp kalnų, krioklių ir parkų įsikūręs Čiangmajus žavi gamta, kurios grožį papildo istorinės šventyklos.

Tailando kultūra

Tailando beribės pakrantės – per 2000 banguojančių kilometrų – neleis nutolti nuo paplūdimių. Tradicijomis ir užburiančiu dvasingumu apipintas Tailando salynas saugo bene 40 000 metų senumo istoriją, o didingai praeičiai įtaką darė Indijos, Kambodžos, Kinijos ir Pietryčių Azijos etninės grupės bei tikėjimas. Iki šių dienų tautinį identitetą formuojanti nacionalinė religija – budizmas – išugdė neabejotiną pagarbą protėviams ir tradicijoms. 

Užsukus pas vietinius vakarienės ar į krautuvėlę, būtina puoselėti tradicijas – nusiauti ir palikti batus už durų. Tiesa, net ir gerai susibendravus su vietiniais, negalima liesti jų galvos ar rodyti kryptį koja – modernioje visuomenėje tai vis dar yra tabu. Vis tik stebina, kaip anksčiau vadinosi Tailandas. Pokario metais patyręs daugybę perversmų, Tailandas seniau vadintas Siamu. Kraštas ilgainiui tapo varomąja ekonomine jėga Pietryčių Azijoje ir iki šių dienų tajai puoselėja pusiau natūrinį gyvenimo būdą, kur etninių mažumų papročiai diktuoja kasdienio gyvenimo ritmą. Vis dėlto šalia senovinių šventyklų sparčiai kyla dangoraižiai, o modernūs prekybos centrai neužgožia vietos turgų.

Paskutinės minutės skrydžiai

Pigūs skrydžiai į Tailandą suteikia progą mėgautis įvairialype kultūra net ir paskutinę minutę! Jei svajojate aplankyti Tailandą bent kartą gyvenime – neverta ilgai planuoti ir laukti ypatingos progos.

Pigūs bilietai į Tailandą išgraibstomi per akimirką, nes visi pameta galvas, ypač tada, kai laukia nepamirštama kelionė po egzotišką šalį. Naivu manyti, kad lagaminus teks krautis čia ir dabar – kelionės į Tailandą paskutinę minutę, kaip ir suplanuoti skrydžiai į Tailandą, pasirodo anksčiau nei prieš mėnesį. Laiko tikrai užteks pasirūpinti viza – Tailando vizą lietuviams išsiimti itin paprasta, o internetu įsigyti ar užsisakyti bilietus į Tailandą užtruks vos akimirką. 

Kelionės į Tailandą paskutinę minutę pasižymi įvairove: nuo žydro vanduo, smėlėtų paplūdimių ir nardymo patraukliojoje Puketo saloje, garsiojo kurortinio miesto Patajos, kur didžiąją metų dalį džiugina nuostabūs orai, iki pažinties su džiunglėmis, laukine gamta ir tūkstantmečių senumo tradicijomis – nepamirštamos paskutinės minutės kelionės į Tailandą įspūdžiais džiugina visą gyvenimą! 

Lankytinos vietos Tailande

Tailandas dažnai primena kino filmą apie šurmuliuojančius miestus, perpildytus nutrūktgalvių tuk-tukų ir motociklų. Į visa tai įsilieja santūrios budistų šventyklos bei iš džiunglių atklystančios gentys, turguje prekiaujančios rankų darbo rakandais. Tai tobulas agrarinio, senovinio ir natūralaus pasaulių derinys, pasidabinęs beribiais paplūdimiais ir lagūnų žydryne. 

Tailando lankytinų vietų margumyne kiek išsiskiria Bankokas. Istoriniame Tailando sostinės Bankoko centre puikuojasi seniausia šalyje „Wat Pho" budistų šventykla. Kartu su garsiausia pasaulyje Smaragdinio Budos statula, teritorijoje saugoma per 1 000 kitų Budos atvaizdų. Ši vieta laikoma svarbiausiu Tailando maršrutu ir masažo gimtine.

Nacionalinis Tailando simbolis – dramblys – vietinius ir turistus žavi didžiule ištverme, jėga ir intelektu. Daugybę amžių buvę karo ir žemdirbystės palydovai, šie gyvūnai itin svarbūs iki šių dienų. Dramblių gelbėjimo parkas, įsikūręs žaliajame Čiangmajaus slėnyje, globoja žavinguosius žinduolius. Tam, kad gyvūnų prieglobstis būtų dar jaukesnis ir malonesnis, juos leidžiama juos maitinti, su jais vaikščioti, maudytis ir fotografuotis.

Ne ką mažiau tajai vertina ir maisto kultūrą. Kaimyninių šalių, ypač Indijos, Malaizijos ir Indonezijos bei Kinijos kulinarijos tradicijos per daugelį amžių padarė stebėtiną įtaką šalies virtuvei. Tailandas garsėja dėl geriausio gatvės maisto visame pasaulyje, o lėkštėje į vienumą susilieja saldus, rūgštus, sūrus, aštrus ir kartus skoniai. Ekskursijos Tailande metu privaloma sušlamšti porciją ant grotelių gruzdintų jūros gėrybių, paragauti bananų lapuose įvyniotų ryžių ir sušliurpti dubenį klasikinių Pad Thai, Som Tum ar Massaman kario. Būtent šiurpti – kuo garsiau, tuo didesnis komplimentas virtuvės šefams. Išsirinkti gardžiausius valgius padės kelionės į Tailandą atsiliepimai iš pirmų lūpų, kurių pažers draugiški vietiniai ar kelionių organizatoriai.

Poilsinės kelionės

Tailandas kelionės metu sužimba spalvinga kultūra, neįtikėtinai sena istorija bei gerų poilsinių kelionių pasiūlymais. Tiek tyrinėjant šalį savarankiškai, tiek pasirinkus poilsinę kelionę, Tailandas palanki kryptis bet kuriuo metų laiku. Karščiausio sezono metu temperatūra vargu ar viršys 35 laipsnius celsijaus, o salose klimatas švelnesnis: tiek popiečio miegas paplūdimyje, tiek atostogos šeimai su mažais vaikais yra geras sumanymas. Pasirinkę „viskas įskaičiuota" kelionių paketą, įsitikinsite, kad viešbučiai, aptarnavimas ir laisvalaikis bus nepriekaištingi. 

Ar tikite, kad kelionė į Tailandą gali pakeisti gyvenimą 180 laipsnių kampu? Poilsinė kelionė į spalvingąjį Tailandą garantuoja gilų atokvėpį, harmonijos pliūpsnį ir nepamirštamus nuotykius kiekvienam. 

Tailandas – tai vieta, kur būtina pasimėgauti vietos skoniais, kultūra ir patirtimis. Tajų masažo gimtinėje šiukštu praleisti progą leistis į tradicinį viso kūno seansą. Relaksacinis ritualas ne tik nugramzdins į užmarštį gimtinėje paliktus rūpesčius, bet ir padės visapusiškai atsipalaiduoti. Masažai ir pramogos vietiniams nėra egzotika, todėl siūlomi itin gera kaina. Štai todėl verta nardyti jūroje, važinėtis kalnų dviračiais, užsiimti alpinizmu, skrosti bangas ar egzotišką horizontą, ypač po turistinio sezono arba pasirinkus „viskas įskaičiuota" paslaugų paketą. 

Paskutinė minutės kelionės

Ilgai išsvajotos egzotiškos atostogos – štai kas šauna į galvą vos susimąsčius apie Tailandą. Susigundžius aplankyti egzotiškąją „šypsenų šalį" paskutinę minutę – daug planuoti nereikės. Pašėlęs Bankokas atviras tiek kultūrinėms pažintims, tiek ekstremalioms pramogoms ir nutrūktgalviškiems vakarėliams. Salose kasnakt vyksta įspūdingi renginiai ir teminės šventės, o drąsiausi leidžiasi į išskirtines patirtis džiunglėse. 

Mėgstantiems solo avantiūras, poilsį su vaikais ar trenksmingas keliones draugų kompanijoje, paskutinės minutės kelionės į Tailandą yra proga ištrūkti iš įkyrėjusios rutinos. Ypač, jei renkatės keliauti su kelionių organizatoriais – Beta Travel partneriais –  Novaturas, Tez Tour arba Baltic Tours. 

Pigiausi skrydžiai į Tailandą priklauso nuo metų laiko ir paskutinės minutės pasiūlymų. Tiek Vilnius-Tailandas, Kaunas-Tailandas, tiek Tailandas iš Rygos ar kelionės į Tailandą iš Varšuvos – lėktuvų bilietai kainuoja pigiai. O Tailande laikas tiesiog sustoja: pabėgę iš kasdienybės, patirsite gyvenimą visai kitu ritmu. Tajai netgi metus skaičiuoja kitaip – Saulės kalendorius atneša daugybę egzotiškų festivalių, tradicijų ir ritualų. Balandžio viduryje vietiniai trenksmingai sutinka Naujuosius metus – garbina šventyklas, šoka ir taip dvasiškai apsivalo. Šviesos festivalis – tai 12-ojo mėnesio pilnaties šventė, per kurią upe plukdoma lotoso žiedo simbolika su smilkalais ir žvakėmis. Na o tiems, kas nekantrauja laukdami(-amos) specialių progų – kelionė į Tailandą yra gera dovana švęsti pilnaties šventę, per kurią paplūdimyje šoka tūkstančiai žmonių.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Shimai Sushi&wok Meridianas Sushi Express Solt Dining Amandus Deli RIBAS JEWELLERY Šampanė Selfish California Capo Ertlio namas Kuchmistrai Pinewood Bar Lounge Dine Piccola Italia La Boheme Džiaugsmas Al Cantuccio Somm Bizarre Paukščių takas Niam Niam Sushi Višta puode Neragauta Azija GRÁS Sugamour Restoranai