Kvapą gniaužiantys paplūdimiai, harmonija spinduliuojančios šventyklos ir modernūs miestai. Pasakiškos patirtys kvieste kviečia apsilankyti Pietryčių Azijos valstybėje – Tailande. Šalyje persipina ramybės dvelksmas su gamta, egzotiška virtuve bei įspūdingais peizažais ir spalvinga istorija. Pasinerkite į egzotišką rojų – kelionės į Tailandą kviečia mėgautis nepamirštamomis patirtimis ir penkių žvaigždučių aptarnavimu itin gera kaina. 

Nesunku suprasti, kodėl Tailandas pramintas „šypsenų šalimi" – čia net ir paprasčiausia vieta, kaip ir jos gyventojai, yra unikali bei joje išlaikomas tobulas balansas tarp kuklumo, svetingumo ir aukščiausios klasės aptarnavimo. Bankokas – tai šurmuliuojantis metropolis su didingais dangoraižiais, stūksančiais greta šimtamečių šventyklų. UNESCO paveldui priklausantis masyvus griuvėsių kompleksas saloje – tai Ajutaja miestas. Tarp kalnų, krioklių ir parkų įsikūręs Čiangmajus žavi gamta, kurios grožį papildo istorinės šventyklos.

Tailando kultūra

Tailando beribės pakrantės – per 2000 banguojančių kilometrų – neleis nutolti nuo paplūdimių. Tradicijomis ir užburiančiu dvasingumu apipintas Tailando salynas saugo bene 40 000 metų senumo istoriją, o didingai praeičiai įtaką darė Indijos, Kambodžos, Kinijos ir Pietryčių Azijos etninės grupės bei tikėjimas. Iki šių dienų tautinį identitetą formuojanti nacionalinė religija – budizmas – išugdė neabejotiną pagarbą protėviams ir tradicijoms. 

Užsukus pas vietinius vakarienės ar į krautuvėlę, būtina puoselėti tradicijas – nusiauti ir palikti batus už durų. Tiesa, net ir gerai susibendravus su vietiniais, negalima liesti jų galvos ar rodyti kryptį koja – modernioje visuomenėje tai vis dar yra tabu. Vis tik stebina, kaip anksčiau vadinosi Tailandas. Pokario metais patyręs daugybę perversmų, Tailandas seniau vadintas Siamu. Kraštas ilgainiui tapo varomąja ekonomine jėga Pietryčių Azijoje ir iki šių dienų tajai puoselėja pusiau natūrinį gyvenimo būdą, kur etninių mažumų papročiai diktuoja kasdienio gyvenimo ritmą. Vis dėlto šalia senovinių šventyklų sparčiai kyla dangoraižiai, o modernūs prekybos centrai neužgožia vietos turgų.

Paskutinės minutės skrydžiai

Pigūs skrydžiai į Tailandą suteikia progą mėgautis įvairialype kultūra net ir paskutinę minutę! Jei svajojate aplankyti Tailandą bent kartą gyvenime – neverta ilgai planuoti ir laukti ypatingos progos.

Pigūs bilietai į Tailandą išgraibstomi per akimirką, nes visi pameta galvas, ypač tada, kai laukia nepamirštama kelionė po egzotišką šalį. Naivu manyti, kad lagaminus teks krautis čia ir dabar – kelionės į Tailandą paskutinę minutę, kaip ir suplanuoti skrydžiai į Tailandą, pasirodo anksčiau nei prieš mėnesį. Laiko tikrai užteks pasirūpinti viza – Tailando vizą lietuviams išsiimti itin paprasta, o internetu įsigyti ar užsisakyti bilietus į Tailandą užtruks vos akimirką. 

Kelionės į Tailandą paskutinę minutę pasižymi įvairove: nuo žydro vanduo, smėlėtų paplūdimių ir nardymo patraukliojoje Puketo saloje, garsiojo kurortinio miesto Patajos, kur didžiąją metų dalį džiugina nuostabūs orai, iki pažinties su džiunglėmis, laukine gamta ir tūkstantmečių senumo tradicijomis – nepamirštamos paskutinės minutės kelionės į Tailandą įspūdžiais džiugina visą gyvenimą! 

Lankytinos vietos Tailande

Tailandas dažnai primena kino filmą apie šurmuliuojančius miestus, perpildytus nutrūktgalvių tuk-tukų ir motociklų. Į visa tai įsilieja santūrios budistų šventyklos bei iš džiunglių atklystančios gentys, turguje prekiaujančios rankų darbo rakandais. Tai tobulas agrarinio, senovinio ir natūralaus pasaulių derinys, pasidabinęs beribiais paplūdimiais ir lagūnų žydryne. 

Tailando lankytinų vietų margumyne kiek išsiskiria Bankokas. Istoriniame Tailando sostinės Bankoko centre puikuojasi seniausia šalyje „Wat Pho" budistų šventykla. Kartu su garsiausia pasaulyje Smaragdinio Budos statula, teritorijoje saugoma per 1 000 kitų Budos atvaizdų. Ši vieta laikoma svarbiausiu Tailando maršrutu ir masažo gimtine.

Nacionalinis Tailando simbolis – dramblys – vietinius ir turistus žavi didžiule ištverme, jėga ir intelektu. Daugybę amžių buvę karo ir žemdirbystės palydovai, šie gyvūnai itin svarbūs iki šių dienų. Dramblių gelbėjimo parkas, įsikūręs žaliajame Čiangmajaus slėnyje, globoja žavinguosius žinduolius. Tam, kad gyvūnų prieglobstis būtų dar jaukesnis ir malonesnis, juos leidžiama juos maitinti, su jais vaikščioti, maudytis ir fotografuotis.

Ne ką mažiau tajai vertina ir maisto kultūrą. Kaimyninių šalių, ypač Indijos, Malaizijos ir Indonezijos bei Kinijos kulinarijos tradicijos per daugelį amžių padarė stebėtiną įtaką šalies virtuvei. Tailandas garsėja dėl geriausio gatvės maisto visame pasaulyje, o lėkštėje į vienumą susilieja saldus, rūgštus, sūrus, aštrus ir kartus skoniai. Ekskursijos Tailande metu privaloma sušlamšti porciją ant grotelių gruzdintų jūros gėrybių, paragauti bananų lapuose įvyniotų ryžių ir sušliurpti dubenį klasikinių Pad Thai, Som Tum ar Massaman kario. Būtent šiurpti – kuo garsiau, tuo didesnis komplimentas virtuvės šefams. Išsirinkti gardžiausius valgius padės kelionės į Tailandą atsiliepimai iš pirmų lūpų, kurių pažers draugiški vietiniai ar kelionių organizatoriai.

Poilsinės kelionės

Tailandas kelionės metu sužimba spalvinga kultūra, neįtikėtinai sena istorija bei gerų poilsinių kelionių pasiūlymais. Tiek tyrinėjant šalį savarankiškai, tiek pasirinkus poilsinę kelionę, Tailandas palanki kryptis bet kuriuo metų laiku. Karščiausio sezono metu temperatūra vargu ar viršys 35 laipsnius celsijaus, o salose klimatas švelnesnis: tiek popiečio miegas paplūdimyje, tiek atostogos šeimai su mažais vaikais yra geras sumanymas. Pasirinkę „viskas įskaičiuota" kelionių paketą, įsitikinsite, kad viešbučiai, aptarnavimas ir laisvalaikis bus nepriekaištingi. 

Ar tikite, kad kelionė į Tailandą gali pakeisti gyvenimą 180 laipsnių kampu? Poilsinė kelionė į spalvingąjį Tailandą garantuoja gilų atokvėpį, harmonijos pliūpsnį ir nepamirštamus nuotykius kiekvienam. 

Tailandas – tai vieta, kur būtina pasimėgauti vietos skoniais, kultūra ir patirtimis. Tajų masažo gimtinėje šiukštu praleisti progą leistis į tradicinį viso kūno seansą. Relaksacinis ritualas ne tik nugramzdins į užmarštį gimtinėje paliktus rūpesčius, bet ir padės visapusiškai atsipalaiduoti. Masažai ir pramogos vietiniams nėra egzotika, todėl siūlomi itin gera kaina. Štai todėl verta nardyti jūroje, važinėtis kalnų dviračiais, užsiimti alpinizmu, skrosti bangas ar egzotišką horizontą, ypač po turistinio sezono arba pasirinkus „viskas įskaičiuota" paslaugų paketą. 

Paskutinė minutės kelionės

Ilgai išsvajotos egzotiškos atostogos – štai kas šauna į galvą vos susimąsčius apie Tailandą. Susigundžius aplankyti egzotiškąją „šypsenų šalį" paskutinę minutę – daug planuoti nereikės. Pašėlęs Bankokas atviras tiek kultūrinėms pažintims, tiek ekstremalioms pramogoms ir nutrūktgalviškiems vakarėliams. Salose kasnakt vyksta įspūdingi renginiai ir teminės šventės, o drąsiausi leidžiasi į išskirtines patirtis džiunglėse. 

Mėgstantiems solo avantiūras, poilsį su vaikais ar trenksmingas keliones draugų kompanijoje, paskutinės minutės kelionės į Tailandą yra proga ištrūkti iš įkyrėjusios rutinos. Ypač, jei renkatės keliauti su kelionių organizatoriais – Beta Travel partneriais –  Novaturas, Tez Tour arba Baltic Tours. 

Pigiausi skrydžiai į Tailandą priklauso nuo metų laiko ir paskutinės minutės pasiūlymų. Tiek Vilnius-Tailandas, Kaunas-Tailandas, tiek Tailandas iš Rygos ar kelionės į Tailandą iš Varšuvos – lėktuvų bilietai kainuoja pigiai. O Tailande laikas tiesiog sustoja: pabėgę iš kasdienybės, patirsite gyvenimą visai kitu ritmu. Tajai netgi metus skaičiuoja kitaip – Saulės kalendorius atneša daugybę egzotiškų festivalių, tradicijų ir ritualų. Balandžio viduryje vietiniai trenksmingai sutinka Naujuosius metus – garbina šventyklas, šoka ir taip dvasiškai apsivalo. Šviesos festivalis – tai 12-ojo mėnesio pilnaties šventė, per kurią upe plukdoma lotoso žiedo simbolika su smilkalais ir žvakėmis. Na o tiems, kas nekantrauja laukdami(-amos) specialių progų – kelionė į Tailandą yra gera dovana švęsti pilnaties šventę, per kurią paplūdimyje šoka tūkstančiai žmonių.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: