Kelionės į Šveicariją – skamba kaip svajonė, juk jai priklauso vienos gražiausių ir turtingiausių valstybių titulas. Be to, ją garsina turtuoliai, patikimi bankai bei stipri ekonomika  ir puošia įspūdingas kraštovaizdis bei didingi Alpių kalnai su puikiomis slidinėjimo trasomis, viliojančiomis alpinizmo ir slidinėjimo entuziastus iš viso pasaulio. Su Šveicarijos vardu siejami ir šią šalį reprezentuojantys geros gyvenimo kokybės ženklai bei kokybiški gaminiai: prabangūs laikrodžiai, įvairiausių rūšių sūriai, kokybiškas šokoladas ir kt. Viešint Šveicarijoje jų būtina įsigyti arba bent pamatyti, apžiūrėti ir paragauti. Pasitaikius progai, Šveicariją aplankyti tikrai verta vien dėl jos unikalaus kultūrinio paveldo, vaizdingos ir turtingos gamtos bei kitų įdomių dalykų. Atostogos ten paliks įspūdį visam gyvenimui!

TRUMPAI: SVARBIAUSI FAKTAI APIE ŠVEICARIJĄ

Tie, kurie apie Šveicariją žino daug, nes kurį laiką domisi šia išskirtine Europos valstybe, ten keliauja jau numanydami, kas laukia. Tačiau tiems, kuriems Šveicarija yra naujinea, t. y. neregėta ir negirdėta šalis, bus labai įdomu ją pažinti iš arti ir malonu nustebti pamačius arba sužinojus ką nors naujo. Kaip bebūtų, bent keletą faktų apie Šveicariją reikėtų žinoti kiekvienam. Taigi, Šveicarijos, kurios oficialus pavadinimas – Šveicarijos Konfederacija, sostinė yra Bernas, o kiti miestai taip pat puikiai žinomi ir daugeliui girdėti, pvz.: laikrodžių sostine vadinama Ženeva, didžiausias Šveicarijos miestas Ciurichas, didelis prekybos, pramonės, finansų ir kultūros centras – Bazelis, kalvotoji Lozana, prie Keturių kantonų ežero įsikūrusi bei turistams labai patraukli Liucerna ir kt. Valstybės plotas – apie 41 290 km², o gyventojų skaičius (2017-ųjų metų duomenimis) – 8 454 083. Viešėdami Šveicarijoje su vietiniais susikalbėsite keliomis kalbomis: vokiečių, prancūzų, italų, o prekybos vietose atsiskaityti galima ir eurais, ir vietine valiuta – Šveicarijos frankais (1 € – ~1,51 CHF). Norintys gali po šalį keliauti savarankiškai nuomotais automobiliais, autobusais ir traukiniais, o įsigijus vieną bilietą juo galima naudotis skirtingose susisiekimo priemonėse. Beje, dėl vizos rūpintis nereikia, nes į Šveicariją vykstantiems Lietuvos piliečiams viza nereikalinga, o su COVID-19 susiję reikalavimai jau nebetaikomi.

KELIAUTOJAMS KOMFORTIŠKAS KLIMATAS IR GRYNAS KALNŲ ORAS

Šveicarijai būdingo geri orai ir švelnus klimatas, todėl keliones į šią šalį planuoti galima kone ištisus metus: oro temperatūra vasaros metu pakyla iki 25–27 °C, o žiemą temperatūra svyruoja nuo -2 iki -15 °C. Sezonai keičiasi palaipsniui, be jokių ekstremalių oro permainų: pavasaris labai gražus, nes tuo metu viskas aplink sužaliuoja ir pražysta, vasarą netrūksta saulėtų ir šiltų dienų, o šaltą, be nežvarbią žiemą į Šveicariją keliauti idealu visiems žiemos sporto ir pramogų entuziastams. Ir dar...  Lietus dažniau prapliumpa aukštose kalnų vietovėse, o Alpių slėniuose dominuoja saulėtas ir ganėtinai sausas oras. Tyrinėti Šveicariją ir jos grožybes galima visus metus, nes orai labai palankūs keliauti: nebūna per šalta žiemą, o vasarą nevargina alinantis karštis. Trumpai tariant, klimatas tobulas pažintinėms kelionėms, kurios metu dienos išties intensyvios ir turiningos!

REKOMENDACIJOS, KĄ APLANKYTI IR KĄ PAMATYTI ŠVEICARIJOJE

Populiarios tiek poilsinės kelionės, tiek turiningos pažintinės kelionės į Šveicariją. Kiekvienam ten apsilankiusiam neišdildomą įspūdį palieka turistų pamėgtos lankytinos vietos: didingos Alpės, tvarkingi ir gražūs miestai, unikali istorinė miestų architektūra, dailios bažnyčios, patikimi ir dėl to pasaulio turtuolių pamėgti aukščiausio lygio bankai, visame pasaulyje vertinami ir kokybės bei gero skonio simboliu laikomi šveicariški laikrodžiai su preciziškai pagamintais kvarciniais ir automatiniais mechanizmais, garsiausi sūriai (ementalis, griujeras, etivazas), abejingų nepaliekantis šokoladas, laisvai pievose besiganančios karvės, nepriekaištingai įrengtos slidinėjimo trasos kalnuose ir pan. Nėra abejonių, kad Šveicarija – tai šalis, kurią aplankyti tiesiog būtina, ypač jei pabodo tingus poilsis Turkijoje ar kitame kurorte!

Juo labiau, kad nuvykus į Šveicariją lankytinų vietų apstu – tik spėk dairytis. Taigi, turistų ir gidų labiausiai rekomenduojamos lankytinos vietos yra tokios, pvz.: Šiljono pilis ant Ženevos ežero kranto, Sen Pjeras katedra Ženevoje, taip pat įspūdinga gotikinė Šv. Nikolajus bažnyčia Fribūre, vaizdingas Siono senamiestis Ronos upės pakrantėje, puikiai žinoma ir be galo didinga Notre-Dame katedra Lozanoje, išskirtine architektūra, muziejais ir meno galerijomis garsėjantis Ciuricho senamiestis, didelis ir galingas Reino krioklys, vienas garsiausių slidinėjimo kurortų Šveicarijoje – St. Moritz, didžiausias Alpėse Ženevos ežeras, sostinė Bernas, tarp vaizdingų ežerų esantis populiarus vasaros kurortas – Interlakenas, Charlie Chaplin muziejus, Šveicarijos vizitine kortele tapusi Alpių kalnų smailė Materhornas, į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtraukti įspūdingi kalnų masyvai ir kt. Neretai Šveicarijos vaizdai primena atvirukus, o didingi senoviniai pastatai mena įdomią šalies istoriją.

ŠVEICARIŠKA VIRTUVĖ – KĄ PARAGAUTI?

Lankantis svečiose šalyse privaloma susipažinti ir su vietine virtuve – juk visada įdomu paragauti tai, ko namuose nėra. Šveicarijos virtuvė paremta Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos kulinarinėmis tradicijomis. Ji neįsivaizduojama be sūrių, kurių ne viena rūšis popliari ir gurmanų mėgstama visame pasaulyje. Taigi, šveicariškų sūrių karalius – kietas ir ilgai brandintas ementalis, kitas ponaitis – griujeras. Apskritai, kone kiekviename šalies regione gaminamas tam tikros rūšies tradicinis sūris. Taip pat kaip ir sūrius, šveicarai mėgsta mėsą (kiaulieną, veršieną, vištieną) ir bulvinius patiekalus. Trumpai tariant, patiekalai ten sotūs, kaloringi ir maistingi!

Lauktuvėms iš Šveicarijos idealiai tinka valgomi tradiciniai produktai, kurių galima įsigyti vietinėse parduotuvėse ar turguose ir parvežti namiškiams, pvz.: sūriai, šokoladas, saldainiai, vynas, dešra ir pan. Viešint Šveicarijoje, tiesiog privaloma paragauti fondiu (lydomas šveicariškas arba griujerio sūris, valgomas su duonos gabaliukais ir baltuoju vynu), rakletės (lydomas šveicariškas karvių pieno sūris), bulvių patiekalo rösti, tradicinio kepsnio su svogūnais ir sūriu, Ženevos vištienos frikasė, mėsos ir daržovių troškinio, sūrio rutuliukų/lazdelių, tradicinių sausainių, saldumynų ir t. t. Šveicariški skoniai maloniai nustebins!

KELIONĖS Į ŠVEICARIJĄ: GALIMYBĖS KELIAUTI, TRANSPORTAS, KAINOS

Norint aplankyti vieną brangiausių Europos šalių, keliavimo galimybės gana plačios – kiekvienam pagal poreikį: mėgstantys keliauti savarankiškai ir neskubėdami į Šveicariją važiuoja nuosavu automobiliu, ilgų kelionių nemėgstantys ir greitai pasiekti tikslą norintys turistai renkasi skrydžius lėktuvu. Tiesioginiai skrydžiai patys populiariausi, tačiau bilietai – ne iš pigiausių. Žinoma, nemažai sutaupyti galima pasinaudojus paskutinės minutės online pasiūlymais su akcija. Pažintines keliones organizuojančios agentūros taip pat siūlo pigesnes, tačiau labai turiningas ir įdomias bei komfortiškas keliones autobusu – tokią pasirinkus, nelieka jokių rūpesčių: galima atsipalaiduoti, bet kada nusnausti ir smalsiai dairytis pro langą visos kelionės metu. Šalies viduje labai patogu keliauti traukiniais, kurių maršrutai vaizdingi ir kerintys, – Šveicarijai priklauso vienas labiausiai išvystytų geležinkelių tinklų Europoje. 

Ne paslaptis, kad Šveicarijoje kainų lygis ganėtinai aukštas. Palyginus su Prancūzija, Vokietija ir Italija, Šveicarijoje viskas brangiau. Labai stebėtis nereikėtų, nes ir gyvenimo lygis ten aukštas, žmonės laimingi, daug dėmesio skiriama gerai gyvenimo kokybei. Turistams kainos gali pasirodyti didelės, tačiau protingai suplanavus kelionės biudžetą ir tinkamai paskirsčius išlaidas keliauti po Šveicariją ne taip jau ir brangu. Šveicarijoje viešintys turistai daugiausiai išleidžia apgyvendinimo paslaugoms, taip pat keliavimui viešuoju transportu bei maistui, kurio kaina tiek šalies parduotuvėse, tiek restoranuose išties gerokai didesnė nei kitose Europos šalyse. Kaip bebūtų, retkarčiais už nepriekaištingą kokybę ir gerą skonį permokėti verta. Tad nusiteikite tam, pasitaupykite ir kelionės metu turėkite pakankamai nenumatytoms išlaidoms svetur – išvengsite nemalonių staigmenų, neteks skaičiuoti paskutinius centus piniginėje, o kainos neišgąsdins. 

BETA.LT PASIŪLYMAS – 7 DIENŲ KELIONĖ AUTOBUSU Į ŠVEICARIJĄ IR VOKIETIJĄ

Jei aplankyti Šveicariją yra viena iš Jūsų svajonių, nėra ko laukti – kviečiame pasinaudoti puikiu Beta.lt online pasiūlymu, internetu įsigyti kuponą sau arba čekį dovanai ir, sulaukus palankios datos, keliauti pažinti vaizdingą, turtingą ir nuostabiais gamtos lobynais apdovanotą kraštą pigiau. Juk atostogos dviese arba su šeima turi būti turiningos ir įsimintinos!

Beta.lt pasiūlymas kelionei į Šveicariją išties patrauklus, nes nusimato turininga 7 dienų programa be jokių rūpesčių: kelionės organizatoriai rūpinasi, kad turistai ilsėtųsi ir mėgautųsi, o ne suktų galvą dėl įvairių organizacinių klausimų. Taigi, į siūlomos išvykos kainą įskaičiuota: kelionė komfortišku turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo paslaugos, 6 jaukios nakvynės viešbutyje, kelionės dokumentų sutvarkymas. Pageidaujant, papildomai galima įsigyti ekskursijų paketą, kurį sudaro: ekskursinė išvyka „Reino kriokliai – Ciūrichas – Liucerna", ekskursija po Berną, ekskursinė išvyka „Ženeva – Vėvė – Montrė", ekskursija po Viurcburgą, išvyka į Interlakeną – Lauterbrunen slėnį ir kt. Kelionė į Šveicariją – neįtikėtinai gera dovana kiekvienam, trokštančiam pažinti platųįį pasaulį!

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos