Planuojate turiningas ir smagias atostogas? Tuomet kelionė į Sakartvelą, aplankant Tbilisį, Kachetijos regioną, Kutaisį, Batumį, Adžariją, Boržomį ir kitas turistų dėmesio vertas žymias vietoves, – vienas geriausių pasirinkimų: pažinsite Gruziją iš arti, o lūkesčiai pasiteisins su kaupu. Kiekvieną ten apsilankiusį žavi stebėtinas gruzinų svetingumas, užburiantys kraštovaizdžiai, kalnai snieguotomis viršūnėmis, neregėtos vietos, naujos patirtys, dar neragauti tradiciniai patiekalai... Patikėkite, kelionės metu nuobodžiauti nebus laiko, nes savaime norėsis pamatyti kuo daugiau Gruzijos įdomybių bei grožybių. Sakartvelas užburia, todėl visi, kas bent kartą ten buvo, rekomenduoja pažintį su šia šalimi ir kitiems! 

 

KAS YRA SAKARTVELAS?

Gruziją iš arti pamatyti turėtų kiekvienas – šalis smalsiems turistams palieka puikų įspūdį, sužavi iš pirmo žvilgsnio ir maloniai nustebina. Tiesa, daugeliui kyla klausimas, kodėl Gruzija vis dažniau vadinama Sakartvelu? Taip yra todėl, kad vietiniai gyventojai pirmenybę teikia oficialiam autentiškam šalies pavadinimui – Sakartvelui, o Gruzija – tradicinis pavadinimas lietuvių kalboje. Sakartvelu savo šalį sakartveliečiai/gruzinai vadina dar nuo senų laikų. Jei Sakartvelą vadinsite Gruzija, klaidos nebus ir etikos principams nenusižengsite. Tačiau ten viešėdami daugiau vietinių prielankumo ir papildomų karmos taškų tikrai užsidirbsite rinkdamiesi „naują" pavadinimą – Sakartvelas. Beje, 2008-aisiais, kai Gruzija buvo okupuojama rusų, būtent lietuviai pirmieji Gruziją pradėjo vadinti Sakartvelu – taip, kaip patys gruzinai vadina savo šalį. Todėl daugelis sakartveliečių yra dėkingi Lietuvai kaip pirmajai valstybei pasaulyje, kuri pripažino oficialų pavadinimą – Sakartvelas. Jį verta įsiminti ir įprasti vartoti ateityje. 

 

PAŽINTINĖ KELIONĖ Į SAKARTVELĄ – KĄ APLANKYTI? 

Sakartvelo gyventojų skaičius – 3,714 mln. (2020 m. duomenimis), sostinė – Tbilisis, valiuta – Gruzijos laris (GEL), o populiariausios lankytinos vietos Gruzijoje yra šios: Sakartvelo širdimi vadinamas Tbilisis ir jo senamiesčio gatvelės bei dėmesį kaustanti architektūra, Tbilisio šv. Trejybės katedra, Kaukazo kalnai – kalnynas tarp Juodosios ir Kaspijos jūrų, Batumis – vienas populiariausių gražia architektūra, įspūdinga gamta, įstabiu kraštovaizdžiu ir judriu miesto gyvenimu garsėjančių kurortų, didelis ir išskirtinis botanikos sodas, šalies istoriją ir paveldą saugantis vienas seniausių pasaulio miestų – Kutaisis, miškingų kalvų apsuptas ir natūraliais mineraliniais vandenimis garsėjantis Boržomis (Borjomi), David Garedži vienuolyno kompleksas, Stalino gimtinė – Goris (jame yra ir didelis Stalino muziejus – vienas žymiausių objektų), Rabati pilis su daug Gruzijos istoriją menančių eksponatų, didžiausia Gruzijoje Prometėjo uola su požeminėmis upėmis – įspūdinga ir turistus it magnetas traukianti vieta, vyndarystės tradicijomis garsėjantis istorinis Gruzijos regionas – Kachetija, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas vienas seniausių miestų Gruzijoje – Mccheta, unikali „urvų miestu" vadinama senoji gyvenvietė Kaukaze – Uplicchė, Gruzijos karo kelias, taip pat populiari ekskursija laivu palei Juodosios jūros pakrantę ir t. t.

 

GRUZINŲ SVETINGUMAS IR GARDUS MAISTAS  

Gruzinai garsėja kaip be galo svetinga ir vaišinga tauta, tad keliautojus dažnai džiugin ypatingas vietinių dėmesys. Net be jokios progos stalas ten nuklojamas gausybe valgių. Bene pagrindinis vaišių stalo atributas – tradicinė duona (puri), kuri labai vertinama. Pati populiariausia ir pasaulyje bene žinomiausia gruziniška duona – tai chacapuri (liet. chačapuris). Tad ten nuvykus būtina pasinaudoti proga ir paragauti kuo daugiau šio gardėsio rūšių. Viešint Gruzijoje taip pat rekomenduojama paragauti tradicinių vynų, šašlykų bei čiurčchelų – dešrelės formos saldumynų, specifiniu būdu gaminamų iš vynuogių sulčių ir riešutų. Gruzijos virtuvė neįsivaizduojama ir be granatų bei iš jų išgaunamų sulčių, padažų ir kitų pagardų. 

 

REKOMENDACIJOS KELIAUJANTIEMS Į GRUZIJĄ

Palankiausias metas aplankyti Gruziją – pavasaris, pirmasis vasaros mėnuo ir pati rudens pradžia, kuomet vyrauja komfortiški, šilti orai. Vasarą kelionė gali kiek varginti, nes termometro stulpelis dažnai pakyla net iki 40 °C karščio. Vis dėlto, jei Gruzijoje atostogaujama pačiame įkarštyje, tuomet reikėtų rinktis ekskursijas į kalnus, o ne po įkaitusius miestus – kalnuose vėsiau ir gaiviau. Beje, žiemos ten taip pat būna, tik ne tokios žvarbios kaip Lietuvoje. Šalčiausiu metų laiku netrūksta sniego, būna šalta ir ganėtinai niūru. Sakartvelo orų prognozes galite stebėti online būdu – patogiausia Gismeteo.lt svetainėje.

 

Vykstant aplankyti svetingą tautą reikėtų su lauktuvėmis lagamine – jas gruzinai labai vertina, jomis džiaugiasi ir priima kaip dovaną, tarsi linkėjimus iš draugės Lietuvos. Keliaudami po Sakartvelą įsitikinsite, kiek daug bus progų ir neplanuotų situacijų, kuomet norėsis nuoširdžiai svetingiesiems gruzinams atsidėkoti. 

 

Kadangi pažintinė kelionė į Gruziją išties turininga ir jos metu laikas veltui neleidžiamas, būtina turėti patogius laisvalaikio ar sportinius batus – norint nemažai pamatyti, Gruzijoje vaikščioti tenka išties daug. Tad reikėtų pasirūpinti, kad batai nepavestų ir neapkartintų įdomių ekskursijų.

 

Beje, reikia pagalvoti ir apie internetą – ten nuvykus, geriausia įsigyti vietinę SIM kortelę, kad turėtumėte laisvą prieigą prie interneto, nes tikrai pravers „Google Maps" žemėlapis, virtualus vertėjas „Google Translate" ar Bolt taksi ir pan., ypač papildomai savarankiškai keliaujant po apylinkes be gido. 

 

Prieš išvykstant į Gruziją būtina pasirūpinti, kad po ranka būtų kelionės metu galiojantys dokumentai: pasas arba tapatybės kortelė, draudimo polisas ir pan. Atminkite, kad asmens dokumentai privalo galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos.

 

KELIONĖ Į SAKARTVELĄ TIESIOGIAI, O SU BETA.LT – PIGIAU!

Į Sakartvelą galima keliauti savarankiškai automobiliu, taip pat su grupe autobusu, tačiau patogiausi – tiesioginiai skrydžiai į Gruziją (Vilnius–Batumis, Kaunas–Tbilisis ir pan.). Su akcija pažintinė kelionė į Gruziją siūloma ir Lietuvoje populiariame Beta.lt portale – online pasiūlymai vilioja gera kaina ir siūloma turininga programa. Taigi, Beta.lt kviečia į 14 d. kelionę į Gruziją iš Rygos su poilsiu prie jūros Batumyje, taip pat į pažintinę 9 d. kelionę iš Rygos. Į kainą įskaičiuota: skrydžio bilietai, rankinis bagažas + asmeninis krepšys, registruojamas bagažas, nakvynės viešbučiuose, kelionės vadovo paslaugos, kelionės dokumentų sutvarkymas. Taigi, jei yra noro aplankyti Sakartvelą, tereikia pasinaudoti puikiu Beta.lt pasiūlymu, o netrukus po apmokėjimo į el. pašto dėžutę įkrisiantis kuponas arba dovanų čekis bus Jūsų garantas, kad pažintis su svetingu sakartveliečių kraštu – jau čia pat!

 

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos