Kelionės į Prancūziją

Kodėl turistus net iš tolimiausių žemės kampelių taip traukia kelionės į Prancūziją? Viena gausiausiai lankomų šalių pasaulyje savyje talpina daug charakterio, lyriškus kraštovaizdžius ir ypatingas vietas, aprašomas klasika tapusiuose romanuose. Patirti prancūzišką bohemiją kviečia Paryžius, menininkų meka Monmartras, Lionas, levandomis kvepiantis Provansas ir daug kitų unikalių šalies vietų. Aplankydami skirtingus Prancūzijos regionus ir rajonus, patys susidėliosite savo Prancūzijos mozaiką – savitą, tikrą, kupiną romantikos, kuriai nejučia pasiduoda net ir didžiausi jos skeptikai.

Savaitgalio kelionę į Prancūziją lėktuvu susiplanuoti labai paprasta – skrydis į Paryžių trunka apie 2h 45min, tiek prašmatnių, tiek kuklesnių apgyvendinimo vietų didžiuose miestuose į valias. Taip pat organizuojamos t ilgesnės pažintinės kelionės į Prancūziją autobusu, aplankant ir rytines kaimynes: nykštukines valstybes Liuksemburgą ir Monaką, Belgiją, Vokietijos perliukus. Rytų ir pietų Prancūzija yra itin daug dėmesio sulaukiantys regionas. Tie, kuriuos domina rafinuotos poilsinės atostogos, renkasi Prancūzijos Rivjerą – ties Nicos ir Kanų kurortais nusidriekusią žydrąją Viduržemio jūros pakrantę. Ši poilsiautojų traukos vieta siūlo ,,viskas įskaičiuota’’ malonumus, kokybiškus paplūdimius ir kurortines linksmybes. O kai atsibos gulinėti, išsinuomokite automobilį arba sėskite į metro ir pirmyn levandų keliais į į šiaurę nuo Marselio plytintį istorinį Provanso regioną, garsėjantį didžiulėmis vynuogių ir levandų plantacijomis, pranziškų kaimelių idilile ir Alpių masyvų vaizdais. Čia pat rekomenduojama įsigyti lauktuvių – vyno, sūrio ir kitų mielų smulkmenėlių.

KIEK KAINUOJA POILSIS PRANCŪZIJOJE?

Nors lėktuvų bilietai į Prancūziją nebūna brangūs (dažnai galima rasti ir net labai pigių), pragyvenimas čia ne toks pigus kaip Lietuvoje. Jeigu už nakvynę norite mokėti pigiau ir daugiau pinigėlių skirti objektų lankymui, rinkitės 2-3 žvaigždučių viešbutį arba svečių namus, kuriuose naktis kainuos 30-60 EUR. Atostogaujant su šeima ar draugais puikus ir praktiškas variantas yra trumpalaikė buto miesto centre nuoma. Didžiausi kainų skirtumai pasijaus maisto sektoriuje: kava su pienu gali atsieiti 3,5 EUR, antras patiekalas vidutinio lygio Paryžiaus restorane – apie 15 EUR. Po Prancūziją patogiausia keliauti metro, traukiniais ir išsinuomotu automobiliu. Traukiniu iš Paryžiaus pasieksite bet kurį didesnį miestą ir net kaimynines valstybes (išskyrus Andorą). Automobilių nuomos punktus rasite kiekviename oro uoste.

Paskutinės minutės ir kiti kelionių organizatorių pasiūlymai leidžia keliones į šią valstybę įsigyti su nemaža akcija. Jeigu ieškote dovanos artimam žmogui, pasirinktos vertės ,,Beta Travel’’ dovanų čekis gali tapti paskata aplankyti romantiška dvasia garsėjančius Prancūzijos miestus, ir savarankiškai išsirinkti patraukliausią kelionės pasiūlymą. Dovanų kuponas galioja metus, tad dovanos gavėjas pats galės nuspręsti, kada planuoti savo kelionę.

Išskirtinė prancūziška virtuvė. Tęsiant maisto temą, koks gi rytas Prancūzijoje be rytinio puodelio kavos užkandžiaujant kruasanais ir su vaizdu į Eifelio bokštą? Tik atlikus šį ritualą galėsite sakyti, kad tikrai lankėtės Paryžiuje! O jei rimtai, kas kas, bet Prancūzijos virtuvę iš tiesų įsimyli net ir didžiausi gurmanai. Ragaukite midijas, garsiuosius makaronsų pyragėlius, kaneles, baguette duoną, autentišką prancūzišką vyną.

Kada geriausias metas keliauti? Priklauso nuo to, koks jūsų kelionės į Prancūziją tikslas. Jei trokštate pailsėti ir pasimėgauti vandens pramogomis, geriausias metas keliauti į Viduržemio saulės glamonėjamą Žydrąjį krantą (Prancūzijos Rivjerą) yra vasara. Jeigu domina poilsis mieste ir pažintys su įdomiausiomis šalies vietomis, puikus metas yra pavasaris ir pirma rudens pusė. Žiemos sporto mėgėjų slidinėjimo centrai laukia nuo gruodžio iki kovo galo.

Kaip ir kiekvienoje valstybėje, sveikatos apsaugos reikalavimai Prancūzijoje nuolat keičiasi, tad naujausios informacijos apie tvarką teiraukitės kelionių organizatoriaus.

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: [email protected] bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS