Ar pamenate tą jausmą, pagaliau sulaukus pavasario, kai maloni šiluma ir šiltas vėjas glosto kūną, aplinkui žydi medžiai ir gėlės, skleisdami užburiantį gamtos kvapą?

Neįtikėtina, tačiau Madeiroje šis periodas tęsiasi ištisus metus! Štai todėl Madeira yra tituluojama "amžinojo pavasario” sala ir gera dovana Jūsų poilsiui. Šiame, kažkur Atlanto vandenyno platybėse esančiame, žemės lopinėlyje temperatūra net ir patį šalčiausią žiemos mėnesį nenukrenta žemiau 16 laipsnių! O tai reiškia, kad kelionės į Madeirą galimos ištisus metus.

Skrydžiai į Madeirą visus metus

Šiltas ir švelnus šios, Portugalijai priklausančios, salos klimatas yra puikiai tinkamas tiek ramiam poilsiui prie jūros, tiek aktyviam poilsiui gamtoje. Net ir karščiausiomis vasaros dienomis orai nekankina svilinančiu karščiu ir vidutiniškai laikosi maloni 24 - 27 laipsnių oro temperatūra. Dėl šios priežasties, kalnuotas Madeiros reljefas sulaukia entuziastingų tyrinėtojų, norinčių įkopti į aukščiausias salos viršukalnes bei atrasti vaizdingus šios vulkaninės salos maršrutus.

Įdomu tai, kad vandens temperatūra kartais tampa šiltesnė nei oro! Štai lapkričio - sausio mėnesiais vidutinė oro temperatūra yra 16 - 19 laipsniai, o vandens 19 - 21 ! Visgi, orai balandį ar net kovą, jau susilygina su vandens temperatūra, tad mes, šiauriečiai, galime džiaugtis tokia šiluma ištisomis dienomis.

Dėl tokio palankaus klimato skrydžiai į šią salą organizuojami didžiosioms žiemos šventėms. Tik įsivaizduokite: Kalėdų ir naujųjų metų sutikimas ne prie šventinės eglutės ir Kalėdinio žiburėlio, o po palmėmis ir mirkstant šiltame vandenyne... Bilietai prieš ypatingas metų šventes ar atostogų sezoną tirpsta greičiau nei sniegas Lietuvoje, tad nepamirškite viskuo pasirūpinti iš anksto.

Lankytinos vietos Madeiroje

Nors Madeira nėra itin didelė sala, tačiau, turizmas čia ypač klesti, o ką veikti bei ką pamatyti, atvykus į šią salą, yra užtektinai. Pradedant nuo salos sostinės Funšalio, kuris sulaukia smalsuolių turistų, norinčių aplankyti jaukų Funšalio senamiestį, turgų bei uostą. Įdomus faktas, kad Madeiroje yra gimęs geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo, o Funšalio oro uostas buvo pervardintas jo garbei.

Keliaujant po šią salą, tiesiog būtina susipažinti su didele kultūros dalimi - senaisiais žvejų kaimeliais. Šiuose kaimeliuose esantys vietiniai restoranai ir tiekiamas puikus maistas bei gardus vynas sulaukia net ir užkietėjusių gurmanų liaupsių. Tad, kai viešėsite Madeiroje, klausimas, kur pavalgyti, neturėtų kelti jums rūpesčių.

Įdomu tai, kad pati sala yra ne kas kitas, o kaip į vandenyno paviršių išnirusi ugnikalnio viršūnė, žydinti gražiausiais pasaulio žiedais. Madeira, dėl jai būdingos gyvybingos gamtos ir ko ne visus metus žaliuojančios augmenijos, ilgainiui tapo vadinama " Atlanto vandenyno sodu”. O viena didžiausių ir daugiausiai dėmesio sulaukianti šventė joje – gėlių festivalis, vykstantis balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje.

Niekas kitas geriau nepatvirtina šios salos gamtos unikalumo, kaip joje jau apsilankę svečiai. Jie tvirtina, kad kalvotas šios salos reljefas ir įvairūs takai, vedantys per miškingus kanjonus bei uolų skardžius, kiekviename žmoguje stebuklingai sužadina keliautojo - atradėjo dvasią... Kitaip tariant, lankytinos vietos saloje daugiausiai apima gamtos sukurtus stebuklus, tad aktyvių pramogų bei gamtos gerbėjai išpildys savo atostogų lūkesčius su kaupu.

Poilsis

Niekur kitur taip gerai negalime pailsėti, kaip leisdami kokybišką laiką gamtoje. Tad poilsis šioje saloje yra siejamas su gamta. Madeiroje jūs turite galimybę atsipalaiduoti, vaikštinėdami ir mėgaudamiesi žydinčių levandų laukų skleidžiamais kvapais, leisti būti užburiami tekančių krioklių ošimo ar vandenyno bangų mūšos. Beje, paplūdimiai čia nėra pritaikyti tingiam poilsiui ir biraus smėliuko čia tikėtis nereikėtų. Priešingai, smėlėtus paplūdimius čia keičia vaizdingi uolų skardžiai, vedantis tiesiai į gilų vandenyną. Rodos, pati gamta kviečia lankytojus patirti pažinimo džiaugsmą. Siekiant, kad atostogos būtų praleidžiamos turiningai - keliaujant, o ne gulint paplūdimiuose. Būtent tokias atostogų praleidimo rekomendacijas Madeiroje jums siūlo ilgametę patirtį turintis kelionių organizatorius Novaturas.

Viešbučiai

Madeiroje galima rasti puikiai pritaikytų viešbučių tiek keliaujantiems su vaikais, tiek pavieniams keliautojams. Viešbučių yra visokių: nuo mažų apartamentų iki didelių kompleksų. Tačiau ne visi viešbučiai siūlo "viskas įskaičiuota” maitinimo tipą, o štai kiti gali būti toliau nuo vandenyno… Todėl pirmiausiai vertėtų išskirti sau svarbiausius kriterijus, kurių tikitės iš viešbučio bei ilgai lauktų atostogų ir pagal tai dėliotis savo kelionės planus.

Na, o kitas aktualus klausimas yra kainos. Portugalijai priklausančioje Madeiroje, kainos yra europietiškos, tad norintiems atostogauti pigiau, galime pasiūlyti du variantus. Jūs galite ilgai tykoti ir, jei pavyks, griebti pigius bilietus paskutinę minutę. Arba pasinaudoti puikiais mūsų pasiūlymais ir užsisakyti kelionę internetu jau dabar bei gauti kruopščiai subalansuotą turiningų atostogų paketą. Mūsų kelionių pasiūlymus galite rasti štai: čia.

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Ar gido paslaugos įskaičiuotos į kainą?add

Įprastai gido paslaugas ekskursijų organizatoriai įskaičiuoja į bendrą paslaugos kainą. Tas pats galioja ir BETA.LT, jei čia perkate pažintinę kelionę, paprastai gido paslauga ir kelionės programoje nurodytos ekskursijos būna įskaičiuotos į bendrą kainą. Tiesa, kai kurios ekskursijos arba ekskursiniai paketai gali būti siūlomi įsigyti už papildomą mokestį. Jeigu gidų ir ekskursijų paslaugos nėra įskaičiuotos į kainą, ekskursijas su lietuviškai kalbančiais arba vietiniais gidais galite užsakyti prieš kelionę arba jau nuvykus į šalį. Vietiniai kelionės organizatoriaus atstovai yra pasirengę suteikti Jums visą reikalingą informaciją. Beta.lt kelionių konsultantai ir ekspertai padės visais Jums rūpimais klausimais. Susisiekite telefonu: 8 5 2048488 arba el. paštu: keliones@beta.lt.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza