Laikas iš arčiau pažinti abejingų nepaliekančią Lisaboną, apie kurią sklando puikūs atsiliepimai, – ji turi, ką parodyti visiems smalsiems turistams. Kompaktiškas, gyvybingas ir jaukus miestas – Lisabona – itin patraukli kryptis tiek trumputei išvykai, tiek ilgesnėms atostogoms dviese, šeimai su vaikais ir entuziastingai nusiteikusiai draugų ar kolegų kompanijai. Tad jei kirba noras iš arti pamatyti ir pažinti didžiausią Portugalijos miestą bei uostą, reikia neatidėlioti ir imtis veiksmų jau dabar – pradėkite planuoti viešnagę internetu, kad būtų greičiau ir pigiau. Svetingoji Lisabona laukia Jūsų!

 

PORTUGALIJOS SOSTINĖ IR DIDŽIAUSIAS MIESTAS

Visi neabejingi kelionėms ir išmanantys pasaulio geografiją žino, kur yra Lisabona. Ties Težo upe įsikūrusi ryški Portugalijos sostinė ir didžiausias šios valstybės miestas bei uostas kasmet sulaukia didelių turistų srautų. Ir ne veltui... Šis miestas keliautojų itin mėgiamas dėl žymių lankytinų objektų įvairovės, puoselėjamų kultūros vertybių, vaizdingos, išpuoselėtos ir tvarkingos aplinkos, saugumo, svetingumo ir kosmopolitiško gyvenimo būdo. Lisabona svetinga visiems į ją atvykusiems, tad šį miestą bus malonu pažinti ir dviese, ir šeimai su vaikais ir entuziastingai nusiteikusiam draugų ar kolegų būriui.

 

Atostogaujant Lisabonoje galima puikiai suderinti tingų poilsį su aktyviu miesto pažinimu. Beje, kelionės į Lisaboną metu verta aplankyti ir kitus Portugalijos miestus: buvusią karalių vasaros rezidenciją Sintrą, tradicinio portugališko vyno – portveino – gimtinę Portą, didingomis bažnyčiomis garsėjančią Evorą, pirmąją Portugalijos sostinę Gimarainšą, prekybos, mokslo ir medicinos centru vadinamą Koimbrą, įspūdinga architektūra ir ypatingu kraštovaizdžiu besididžiuojantį Tomarą, pilį primenantį, masyvių sienų apsupą ir baltais namais išsiskiriantį Obidosą, smėlio paplūdimiais ir įspūdingomis uolomis pasipuošusį Lagosą, Portugalijos Venecija vadinamą Aveirą ir kt.

 

Lisabonoje įsikūrusi ir mokslų akademija, veikia keturi universitetai, yra daug įvairių muziejų (šiuolaikinio meno, etnografijos, archeologijos, religinio meno ir kt.), taip pat galerijos, nacionalinė biblioteka, rasite ir planetariumą, okeanariumą bei zoologijos sodą. 

 

Kaip ir visur kitur, sostinės gyventojų skaičius nuolat kinta, tačiau 2017 m. duomenys byloja, kad Lisabonoje gyvena apie 505 526 žmonių. Priskaičiuojant ir priemiesčių gyventojus, susidaro solidus skaičius – ~2,7 mln. gyventojų.

 

ŽYMIAUSIOS LANKYTINOS VIETOS

Lisabonoje tikrai yra, ką pamatyti: kvartalas Alfama, didžiulė rūmų aikštė Praça do Comércio, didingas senovinis paminklas – bokštas Torre de Belem, žavus ir mažas kalnų miestelis Sintra, „muziejus ant bėgių" – geltoni tarpukario tramvajai, Sao Pedro de Alcantara parkas su apžvalgos aikštele, įspūdingas Aguas Livres akvedukas, milžiniškas Lisabonos okeanariumas – antras pagal dydį visame pasaulyje, tradicinę portugalų architektūrą atspindintis azulejo plytelių (unikalios molinės glazūruotos apdailos plytelės, paplitusios Ispanijos ir Portugalijos architektūros eksterjeruose ir interjeruose) muziejus, apžvalgos aikštelės, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai ir galima pasigrožėti žavinga miesto panorama.

 

Kelionės į Lisaboną metu tikrai puikiai praleisite laiką, išbandysite daug naujo ir neturėsite kada nuobodžiauti. Taigi, aplankius žymiausias Lisabonos vietas, bus įdomu pasisemti naujų patirčių: pasimėgauti šlakeliu vietinio vyšnių likerio, išgirsti tradicinę portugališką fado muziką, senamiestyje įsigyti ir paragauti skanių tradicinių sluoksniuotos tešlos pyragėlių Pastel de Nata su plikytu kremu viduje, pasivažinėti nuo tarpukario laikų iki šiol riedančiu ir viena iš Lisabonos vizitinių kortelių laikomu geltonuoju tramvajumi, apsilankyti garsiose meno galerijose. Ir tai tik keli dėmesio verti patarimai, ką nuveikti viešint Lisabonoje tiek poilsinės, tiek pažintinės kelionės metu.

 

Be to, lankydamiesi Lisabonoje galėsite sau leisti daugiau, o išleisite mažiau. Mat Lisabona yra pripažinta kaip viena iš „pigiausių" sostinių Vakarų Europoje – ir tai oficialu! Norint apsipirkti Lisabonoje, pinigų konvertuoti nereikės, nes Portugalijoje pinigai tokie pat kaip ir Lietuvoje – eurai. Nekils bėdų ir atsiskaitant mokėjimo kortelėmis.

 

ŠVELNUS VIDURŽEMIO JŪROS KLIMATAS

Lisabonai pažinti itin palankus švelnus Viduržemio jūros klimatas visais metų laikais. Skirtingai nei kitose Europos šalyse, žiemos metu Lisabonoje vyrauja ganėtinai švelnūs ir šilti orai, nes vidutinė oro temperatūra gruodžio–vasario mėnesių dienomis čia dažnai siekia net +10–15 °C ir retai kada būna mažiau. Karštas ir sausas vasaros sezonas Lisabonoje tęsiasi nuo gegužės mėnesio iki pat spalio. Rudenį orai primena vasarą – oro temperatūra dažnai siekia +20–26 °C. Taigi, keliauti po Lisaboną malonu ištisus metus.

 

PIGŪS SKRYDŽIAI Į LISABONĄ

Pigių skrydžio bilietų į Lisaboną ieškokite  internetu. Gerai paieškojus, skrydžių į Lisaboną kainos maloniai nustebins, pvz., bilietas į vieną pusę iš Vilnius į Lisaboną gali kainuoti ir vos 45 € ar net mažiau. Skrydžiai į Lisaboną nėra ilgi ir neišvargina, nes ją pasiekti galima per plius minus dvi valandas, ypač jei skrendama iš didžiųjų Europos miestų. Tiesa, skrydis iš Lietuvos užtruks ilgiau. Vilnių ir Lisaboną skiria daugiau nei 3 000 kilometrų.

 

O jei kelionei suplanuoti liko „paskutinė minutė", dar geriau – kelionių ir skrydžių bilietams tokiais atvejais dažniausiai taikoma akcija, tad bendra kelionės kaina tikrai nepadidės. Nuvykus į Lisaboną, apsistoti kviečia jaukūs įvairių lygių viešbučiai – nuo paprastų ir pigių svečių namų iki prabangių viešbučių apartamentų, siūlančių maksimalų komfortą ir turistų pamėgtą „viskas įskaičiuota" paslaugą. 

 

P. S. Aplankyti Lisaboną turėsite galimybę ir „Beta Travel" siūlomos pažintinės kelionės į Portugaliją metu. Į „Beta Travel" kelionės kainą bus įskaičiuota: skrydis iš Rygos į Lisaboną ir atgal, rankinis bagažas ir asmeninis krepšys, registruotas bagažas iki 20 kg, 7 nakvynės 3 žv. viešbučio dviviečiame kambaryje be pusryčių, kelionės vadovo paslaugos, kelionės dokumentų sutvarkymas. Už ekskursijas, pusryčius ir pervežimo paslaugas reikės mokėti papildomai. Skrendant paviešėti į Lisaboną, pakanka turėti galiojantį Lietuvos Respublikos pasą arba asmens tapatybės kortelę.

 

Viešėdami Lisabonoje, nepamirškite lauktuvių namiškiams ir draugams. Iš Portugalijos sostinės populiaru parsivežti portugališkų vynų, gardžių tradicinių pyragaičių, natūralaus alyvuogių aliejaus, unikalių keramikos dirbinių, tradicinių gaminių iš stiklo ir porceliano, taip pat tiks ir magnetukai.

 

Portugalija didžiuojasi, kad turi tokią nuostabią sostinę, tad neatidėliokite kelionės į Lisaboną, ieškokite geras kainas garantuojančių kelionių pasiūlymų internetu ir skubėkite pažinti ją pigiau!

 

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Slidinėjimo kelionės į Italiją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls Mamoto SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park CurioCity Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Baa Training Wake Way Marijampolės oreivių klubas Pilotai.lt Skydiving.lt AKROPOLIS EG/PX Tankodromas.lt Palangos baseinas SPEEDWAY Villa Alicante Tiras 365 Vichy Vandens Parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Rubino renginiai UNO Park Pramogos