Pagrindinis Madeiros salos miestas Funšalis drąsiai gali pretenduoti į jūsų atostogų sezono atradimą! Gėlėse skęstanti salos sostinė, kaip ir visa Madeira, labiausiai patiks ne gulinėjimo mėgėjams, o pažinimo alkį jaučiantiems keliautojams. O taip pat ir tiems, kuriems net ir pasyvus poilsis neįsivaizduojamas be pažintinės kelionės prieskonio. Portugalijai priklausanti Madeiros sala per daug žavi, kad kelionės į Funšalį įspūdžiai apsiribotų vien viešbučio teritorija.

ŽYDINTIS SALOS MIESTAS

Portugalija per trumpą laiką šovė į turistinių krypčių topus po to, kai daug keliautojų atrado ir masiškai pradėjo dalintis kelionės į Funšalį įspūdžiais. Atsiliepimai iš salos buvo puikūs – daug žmonių dėka išskirtinės gamtos įsimylėjo šią salą, ir tai tapo Madeiros kaip turistinės krypties klestėjimo pradžia. Sala yra vulkaninės kilmės, todėl nesunku pastebėti, kad motina gamta čia padirbėjo iš peties – kraštovaizdis vertas liaupsų ir tikrai nenusibostantis. Kelionės į Funšalį yra tikras išsigelbėjimas sunkiai pakeliantiems Turkijos karštį, nes salos klimatas yra šiltas, bet tikrai ne per karštas. Ne vasaros sezonu saloje temperatūra neviršija viršija 24 °C, o šiltuoju laikotarpiu termometro stulpeliai retai kada pakyla aukščiau 27°C. Maloni šiluma kuria idealias sąlygas vienos gražiausių Europos salų pažinimui. Autonominis Portugalijos regionas išsidėstęs arčiau Afrikos krantų negu žemyninės šalies dalies. Tiesa, vyraujančios portugališkos kultūros saloje tikrai su niekuo nesumaišysi – iš kavinių sklinda vietinių pašnekesiai portugalų kalba, o vietiniai labai paslaugūs ir noriai bendrauja. Tad iškilus klausimui nebijokite teirautis, vietiniai net atokesnėse salos vietose gerai moka anglų kalbą.

Stačių kalnų viršūnių gaubiamas žaliuojantis miestas – štai tokia yra pagrindinė Madeiros gyvenvietė Funšalis. Kalnų šlaitais nusidriekęs miestas yra tikras turistų traukos centras. Labai daug žavesio miestui duoda dramatiškas skardžių vaizdas bei ištisus metus žydintys sodai. Funšalis toks patrauklus todėl, kad būdamas modernus geba išlaikyti krašto istoriją, ir turistams siūlo apsilankyti daugybėje jaukių autentiškų kavinukių bei barų. Kad ir kur keliausite, praktiškai visur matysite žydinčius kardelius, kalijas ir akiai mielą grožį. Kadangi kelionės į Funšalį niekuomet neapsiriboja viešbučio kambariu ir gulėjimo prie baseino, viešbučiai saloje net ir nesiūlo įsigyti ,,viskas įskaičiuota’’ paketo. Dauguma jų nėra orientuoti į poilsinės kelionės pramogas, bet siūlo ramų ir komfortišką poilsį po dienos kelionių po salą. Funšalyje populiaru užsisakyti viešbučio pusryčius ir vakarienę, o pietauti sau patogiu laiku skirtingose, autentiškose miesto vietose, pavyzdžiui senamiestyje. Antrojo patiekalo kaina tikrai nėra didelė. Madeiroje valiuta yra euras, tad jokių problemų su atsiskaitymu banko kortele nebus. Dieną miestas kvies leistis į žygius levadų (išskirtinai Madeirai būdingi drėkinimo kanalai, surenkantys šaltinių ir lietaus vandenį ir nukreipiantys jį į pietrytinę salos dalį, kur kritulių iškrinta gerokai mažiau) vedamais takais, neskubant klaidžioti miesto gatvėmis ir leistis į kelionę dviračiais arba automobiliu važiuojant vingiuotais keliais, kurie Madeiroje išties įspūdingi. O štai sutemus prasideda naktinis miesto gyvenimas, kupinas linksmybių šurmuliuojančiuose baruose.

LANKYTINOS VIETOS IR PRAMOGOS

Funšalyje, kaip ir likusioje Madeiroje, paplūdimių nedaug. Tačiau pamatyti bent vieną jų tikrai rekomenduotina – tik Atlanto vandenyno pakrantėse rasite ne gelsvo smėlio, o akmenuotus pilkus, juodus paplūdimius, natūraliai suformuotus gamtos. Garsiausias paplūdimys Funšalyje – Praia Formosa. Jeigu esat rimtai nusiteikę pagulinėti paplūdimiuose, siūlome keltu keltis į kitas Madeiros salyno salas. Pavyzdžiui, puikų minkšto smėlio paplūdimį turi Porto Santos sala.

Mieste taip pat yra nardymo centrų. Pakrantėse renkasi pažengę banglentininkai (pradedantiesiems draugiškesnės būtų Kanarų salos). Be to, salos gyventojai šventę tikrai mėgsta švęsti! Funšalyje apstu organizuojamų švenčių, suburiančių daugybę žmonių: gėlių, vyno festivaliai, pašėlę salos karnavalai ir kiti. Tad prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti, ar kelionės į Funšalį metu nevyks kokių nors renginių, kuriuos galėtumėte įrašyti į savo išvykos planą.

Ką pamatyti pačiame Funšalyje? Pradėti galima nuo miesto epicentro – ,,Mercado dos Lavradores‘’ ūkininkų turgaus, kuriame be kita ko rasite saldžiais egzotiniais vaisiais bei daržovėmis nukrautus prekystalius. Apsilankykite Madeiros botanikos parką, garsėjantį gėlių kilimais – nerealaus grožio gėlių kompozicijom, kurios skirtingose parko erdvėse vis keičiasi. Parkas užima didelį plotą, tad pasižvalgyti tikrai bus į ką.

Bene populiariausia aktyvi pramoga yra turistiniai žygiai takais, vedančiais po gražiausias salos vietas. Didelė dalis jų eina šalia nuvestų levadų, kurios leidžia pasiekti atokesnes vietas. Gamtos ir kalnų papėdžių vaizdai akims bus tikra palaima! Žygių maršrutai yra skirtingų sudėtingumo lygių (nuo lengviausių, trunkančių apie valandą, iki ilgų, vedančių į kalnų viršūnes), tad tikrai išsirinksite jūsų fizinę ištvermę atitinkantį variantą ar du.

Madeiroje gimė vienas garsiausių pasaulyje futbolininkų Christiano Ronaldo. Funšalyje įkurtas jo vardo muziejus, kuriame iš arčiau galėsite susipažinti su jo gyvenimu ir karjeros pasiekimais.

Kita dėmesio verta vieta yra Montės rūmų atogrąžų sodai, plytintys ant Montės kalno. Ši vieta yra teminių parkų ,,rinkinys’’ savotiškoje kalnų terasoje, kurioje rasite tropinę augaliją, suskirstytą į sodus pagal tam tikras kultūras. Parke randasi ne tik iš įvairių pasaulio kampelių suvežtų egzotinių augalų kolekcija, bet ir vietinė flora.

Funšalio apylinkėse yra vieta, kuri daugeliui užgniaužia kvapą. Tai – beveik į 600 m aukštį pakilusi Kabo Žirau (Cabo Girao) apžvalgos aikštelė. Kojos stovint nejučia gali sulinkti, nes aikštelės pagrindas yra stiklinis.  Po kojomis išvysite Atlanto vandenyno bangas, o horizonte – pasakišką kalnuotojo Funšalio panoramą. Jeigu labai bijote aukščio, artintis nevertėtų, tačiau jeigu sukaupsite visą drąsą, šios akimirkos tikrai nepamiršite.

Dauguma poilsiautojų kelionės į Funšalį metu neapsiriboja tik šiuo miestu, ir renkasi visos ar pusės dienos ekskursijas po skirtingas Madeiros salos dalis. Pavyzdžiui, šiaurinė garsėja palei vandenyną nutiestais keliais, kurie laikoma įspūdingiausiais visoe saloje. Ekskursijas dažnai galima paskutinę minutę įsigyti iš paties kelionės organizatoriaus. Diena bus praleista turiningai, jei užsisakysite ekskursinę kelionę laivu. Dieną praleisite stebint vandenyne, netoli salos plaukiojančius banginius, o galbūt ir išdrįsite paplaukioti su delfinais!

KĄ SVARBU ŽINOTI? NAUDINGI PATARIMAI

  • Jeigu ieškote poilsinės kelionės šeimai su vaikais, Funšalis turbūt nėra pats geriausias variantas, nes viešbučiai išsidėstę toli nuo paplūdimių, o ir juose pramogų vaikams nėra itin daug. Tačiau jeigu vaikai paaugę ir aktyvūs, veiklos Madeiroje šeimai bus apstu! Užsakomieji tiesioginiai skrydžiai Vilnius-Funšalis siūlomi kai kurių kelionių organizatorių. Kelionė lėktuvu trunka apie 6h.
  • Orai Madeiroje permainingi ir labai priklauso nuo to, kurioje salos vietoje bei kokiame aukštyje esate. Todėl iš anksto nedėliokite konkrečios kiekvienos kelionės dienos programos, verčiau susidarykite preliminarų planą, ir į norimas išvykas leiskitės pagal tos dienos orus. Kelionės į Funšalį metu prireiks žygio batų, kepurės, akinių nuo saulės ir vandens batų, tad nepamirškite jų įsimesti.

 

Pasirengęs nepamirštamai kelionei į gėlių salą? Susisiek su ,,Beta Travel’’ kelionių ekspertais, ir patikėk mums suorganizuoti tavo fantastiškas atostogas! Internetu ,,Beta.lt’’ svetainėje ieskok kelionių pasiūlymų su mėnesio akcija ar kitais pasiūlymais, ir nepraleisk šanso už kokybišką kelionę mokėti pigiau.


Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari