Svajojantiems leistis į įspūdingas atostogas kultūros ir meno sūkuryje, nebūtina toli keliauti.

Kelionės į Lenkiją vos per kelias akimirkas panardina į įspūdingąjį poilsio ir pažinimo lopšį, kur į šiuolaikinį gyvenimą subtiliai įtraukiamos senosios tradicijos ir turtinga tūkstantmečių senumo istorija. Visa tai nepriekaištingai papildo aukščiausios klasės viešbučiai ir geriausios pramogos, kokių galima tikėtis šiame atostogų rojuje!

Valstybei teko Bizantijos ir Osmanų imperijos įtakos, o jungdama Rytų ir Vakarų pasaulius, šalis iki šių dienų griežtai laikosi senųjų slaviškų tradicijų ir papročių. Vyslos upės pakrantėje įsikūrusi sostinė Varšuva sublizga įspūdingais rūmais, senoviniais dvarais ir vienuolynais. Istorinės sostinės Krokuvos žavesio nepavyks užgožti net didžiausiems Europos miestams, ypač dėl pasakiškų reginių iš Vavelio pilies bokšto. Anksčiau Bohemijos karalyste tituluotas Vroclavas kviečia vingiuoti siauromis gatvelėmis ieškant po miestą išsislapsčiučių mažyčių elfų. O neaprėpiamos Tatrų ir Beskidų kalnų panoramos tiesiog atima žadą.

Lenkijos kultūra

Lenkija – tai gyvybe spinduliuojanti šalis, kuri, kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų, išsiugdė savitą pasaulėžiūrą. Ir iki šių dienų daug prisideda prie Vakarų pasaulio meno, muzikos, filosofijos, matematikos, mokslo, politikos ir literatūros raidos. Tai atsakymas, kodėl vietiniai tokie svetingi menininkams iš užsienio ir žingeidūs užsienio kultūros naujovėms ir meno madoms.

Nors per Antrąjį pasaulinį karą šalis stipriai nukentėjo, didžiąją dalį kultūros paveldo pavyko išsaugoti ir sustiprinti gyventojų religingumą, ypač juntamą Pietų Lenkijoje. Stabtelėjus dvasinėje sostinėje Čenstakavoje privaloma aplankyti Juodosios Madonos paveikslą. Tikima, kad Mergelės Marijos atvaizdas kadaise apsaugojo vietinius nuo didžiausių negandų, o dabar tai – tolerancijos ir vilties simbolis.

„Polski temperamentas" puikiai apibrėžia atvirus, dosnius ir svetingus lenkus, vertinančius teisybę ir moralę. Paslaugūs, šeimyniški vietiniai dažnai vakarieniauja kartu, o ant stalo karaliauja patiekalai, panašūs į vokiečių, prancūzų ir žydų virtuvę. Nors skamba kaip iššūkis sudoroti trijų patiekalų vakarienę, šiukštu ateiti į svečius pilnu skrandžiu. Pradėjus nuo palinkėjimo „į sveikatą", laikas griebtis tradicinių barščių, užkąsti silkės grietinėlėje ir pasisotinti tradiciniu mėsos ir kopūstų troškiniu bigos arba alaus padaže su krienais patiekta kiaulės koja.

Ką būtina žinoti?

Lenkijoje gyventojų skaičius siekia beveik 38 milijonus. Aukščiausia viršukalnė – Risai, ilgiausia upė – Vysla, didžiausias ežeras – Sniardvai, o giliausias – Hanča. O kur dar Karpatų kalnai ir Baltijos skalaujamos pakrantės.

Mėgstantiems gėrėtis peizažais ir trumpais sustojimais jaukiuose miestuose, autobusas į Lenkiją yra geriausias sumanymas tiek solo kelionei, tiek atostogoms dviems. Pažinti Lenkiją su vaikais taip pat puikus sumanymas šeimoms, ypač kai šalį pasiekti paprasta oro keliais. Skrydžiai į Lenkiją padės greitai ir patogiai pasiekti atostogų rojų. Juk Lietuva-Lenkija atstumas išties nedidelis, todėl autobuse praleisite kelias valandas, o skrydis į Lenkiją trunka nepilną valandą. Miestuose nuolat kursuoja autobusai, tramvajai, o tarpmiestinis transportas patogus ištrūkti iš miesto šurmulio.

Atvykę vietinius pasveikinsite "Dzien dobry” (laba diena) ir tik į draugus kreipkitės vardu. Mat lenkai vartoja vardus ir pavardes, todėl visus vadina ponais „Pan" (vyrui), „Pani" (moteriai). Vis dėlto vietiniai puikiai supranta tiek anglų, o neretai ir rusų ar net prancūzų bei vokiečių kalbas. Tiesa, jei skubate į susitikimą, nestoviniuokite, punktualūs vietiniai to nepateisins.

Šįkart eurus teks palikti namuose – Lenkijos valiuta – vienas zlotas atitinka apie 0.22 Euro, už kurį karališkai pietausite, pramogausite ir nesuksite galvos dėl išlaidų, mat Lenkiją kainos daro prieinamą kiekvienam. Daugeliui lenkų šeštadienis yra pats darbymetis, vis tik sekmadienis – šventa – šeimos diena, kai, tikėtina, vienintelės pramogos bus išėjimas į gamtą ar papietauti. Religinių švenčių metu, pasitaiko, nedirba ir maisto prekių parduotuvės. Vis dėlto užsukę nutaikę progą lauktuvėms prigriebkite gintaro, sidabro dirbinių, alaus, o taip pat rankų darbo indų iš Boleslawieco keramikos gamyklos.

Lankytinos vietos Lenkijoje

Centrinėje Europoje nusidriekusi šalis ribojasi net su 7 valstybėmis. Amžių amžius trukę karai, politinės suirutės ir kultūrų maišatis padarė nemenkų pokyčių tiek etniniu, tiek kultūriniu atžvilgiu. Krokuva – tai istorinė Lenkijos sostinė, dažnai vadinama meno ir kultūros lopšiu. Sklando legenda apie žiaurų slibiną, kuris gyveno Vavelio kalno papėdėje ir valgydavo Krokuvos piliečius, o šiais laikais drakono lizdas yra atviras visuomenei: per seną šulinį nusileidus 21 metrą žemyn, laukia klajonės iki pat Vyslos upės krantų.

XVII a. sostinė perkelta į Varšuvą, o po Antrojo pasaulinio barokiniai ir renesansiniai pirklių namai iškilo iš naujo pagal originalius miesto planus. Per 60 muziejų ir vienintelė pasaulyje milžiniška plakatų kolekcija, XVIII a. Lazienki rūmų gamtos oazė, Prezidento rūmai ir Lenkijos mokslų akademija gražesni vieni už kitus. O kur dar vienas seniausių miestų, knibždančių jau nuo VIII a. Dalis Torūnės miesto netgi įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pėsčiomis malonu pasiklysti mažose gatvelėse ir atrasti vietos architektūrą su teutonų pilies griūvėsiais ir išlikusiu bokštu, rūsiais bei vandens malūnu netoliese.

Vis tik ištrūkus iš miesto, kaip reikiant garsina Lenkiją lankytinos vietos. Tatrų kalnai sudaro natūralią sieną tarp Slovakijos ir Lenkijos, tad lengvai pasivaikščiosite tarp valstybių. Kalkakmenio urvų sistema „Wielka Sniezna" driekiasi net 23 kilometrus į 824 metrų gylį. O didžiausias Morskie Oko ežeras pasiekiamas tik po dviejų valandų ėjimo kalvomis ir storu šveicariškų pušų mišku. Visgi slėniais, pievomis vingiuojantys aukštyn-žemyn, Beskidai puikūs pradedančiųjų žygiams, o dalis kalnų priklauso UNESCO Rytų Karpatų biosferos rezervatui, tad Lenkijoje lankytinos vietos suteiks progą išvysti rudąjį lokį, vilką ar net stumbrą.

Pažintinės kelionės

Svaiginanti Lenkija miestais apžavi, o kur dar kultūros ir istorijos didybe, gamtos įvairovė ir kerintys kalnų vaizdeliai. Nuo poilsio Gdansko paplūdimiuose, gastronominių klajonių iki ekskursijų po gražiausius senamiesčius – pažintinės kelionės į Lenkiją pasižymi didžiule pasirinkimų įvairove.Ypač pasirinkus kelionių paketą „viskas įskaičiuota", Novaturas Lenkiją kviečia pažinti visai kitu rakursu.

Įspūdingiausia ekskursija po senovinę Belovežo girią. Miškų rezervatas neabejotinai pelnė UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tarp Lenkijos ir Baltarusijos nusidriekęs masyvas tobulas ekskursijoms su ornitologais ir pažintimi su paukščių įvairove. Traukiant į Krokuvą, tiesiog būtina užsukti ir į Ojcovo nacionalinį parką, pasidabinusį kalkakmenio skardžiais, šimtais urvų, upių slėniais ir pažintimi su 500 drugių rūšių.

Už žemyninės dalies, stūkso Uznamas. „Saulės sala" pramintas žemės lopinėlis žavi minkštais baltais paplūdimiais ir pajūrio kurortais su daugybė vasaros sporto bei pramogų. Saloje yra privatus botanikos sodas, Karnino keltuvo tilto liekanos, germaniškumu dvelkiantis Dannenfeldto mauzoliejus.

Paskutinė minutės kelionės į Lenkiją

Kai atostogos dar negreit, paskutinės minutės kelionės leis ištrūkti bent trumpam. Itin turtinga šalies istorija, įspūdingi senamiesčiai ir neaprėpiamos panoramos tiesiog viliote vilioja pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymais.

Kelionę į Lenkiją suplanuoti paprasta. Skrydžiai vykdomi ištisus metus, tiek Kaunas-Lenkija, tiek Vilnius-Lenkija į bet kurį atostogų krypties oro uostą. Lenkijos žiemos palyginti šaltos: gausiai sninga, todėl populiaru vykti į žiemos sostinę Zakopanę slidinėti. Vasaros būna gražios, tad poilsis Lenkijoje lepina saulės voniomis Gdanske, pažintimi su Vrodslovu ir dar daugiau. Rudenį senamiesčių panoramos nusidažo auksu, ypač Varšuvoje ir Krokuvoje senieji stogai susilieja su šiugždančia gamta. Ruduo tobulai tinka jaukiems pasivaikščiojimams siauromis gatvelėmis. Bilietai į Lenkiją ar kelionė į Lenkiją su vaikais ar antra puse yra gera dovana tiek visai šeimai, tiek ypatinga proga.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: