Kuba – unikalus rojaus kampelis svajojantiems apie atostogas tropikuose! Tobulas oras, toli besidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, skaidri ir šilta Karibų jūra, nuostabus povandeninis pasaulis, nepaliesta gamta ir prabangūs Karibų regiono miestai greta, unikali kolonijinė architektūra, autentiška kubietiška dvasia, karštas pietietiškas temperamentas, žymieji kubietiški cigarai, svaiginantis romas ir „Cuba Libre" kokteiliai, aromatinga kava ir kavos plantacijos, seni amerikietiški automobiliai, ritmingi Lotynų Amerikos šokiai, besišypsantys, svetingi bei malonūs kubiečiai, puikūs viešbučiai, gardus maistas, linksmybės ir ryškios spalvos – tai Kuba. Egzotika persmelktos atostogos ten išliks atmintyje kaip vienos geriausių gyvenime! Tad jei jau kirba noras aplankyti Kubą, pradėkite planuoti kelionę jau dabar – perkant internetu, bus pigiau, nes dažnai tokioms kelionėms sezono metu taikoma patraukli akcija. 

ŽIEMOS ATOSTOGOS KUBOJE

Kubą, kurios oficialus pavadinimas yra Kubos Respublika, sudaro salos – tai salų valstybė, esanti tarp žydros Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Šiaurės Atlanto vandenyno. Pagrindinės šios valstybės salos yra Kuba (7 pagal dydį pasaulio sala), Chuventudas ir kelios mažų salų grupės. Sostinė Havana yra didžiausias Kubos miestas, kurį tikrai verta aplankyti ir pažinti iš arti.

 

 
Paprastai organizuojamos tiek poilsinės kelionės su galimybe rinktis „viskas įskaičiuota" paketą, tiek tingų poilsį ir turiningą programą apimančios pažintinės kelionės, apie kurias iš ten viešėjusių turistų ir poilsiautojų sklinda tik geriausi atsiliepimai. Taigi, viešint Kuboje, laukia maksimalus atsipalaidavimas, atotrūkis nuo kasdienybės, nepažintos kultūros staigmenos, kaitrios saulės vonios, vasariškų pramogų džiaugsmai, kokybiškos viešbučių paslaugos ir dėmesio vertos lankytinos vietos. Žvarbią žiemą Lietuvoje iškeiskite į tropikus Kuboje – tikrai nenusivilsite ir grįžę namo svajosite ten sugrįžti dar kartą!

 

 
Kelionės į Kubą – vienareikšmiškai puikus planas spalvingoms ir egzotiškoms žiemos atostogoms tiek vienam, tiek dviese, tiek šeimai su vaikais. Keliaujant su „Beta Travel", skrydžiai iš Varšuvos į Abel Santa Maria ir iš ten į Varšuvą arba iš Vilniaus į Havaną ir atgal, oro uosto ir keleivių aptarnavimo mokesčiai, apgyvendinimas viešbutyje, maitinimas, rankinis ir registruotas bagažas, grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir į oro uostą, kelionės atstovo/gido paslaugos, profesionalios konsultacijos ir pagalba 24/7 – nuo 1330 eurų. Taigi, pasirinkus kelionę į Kubą, nusimato egzotiškos 7, 12 ar net 14 naktų atostogos skaidrios it krištolas Karibų jūros saloje su plačiais balto smėlio paplūdimiais. 

 

KĄ PAMATYTI KUBOJE?

Pirmiausia, ką reikia aplankyti kelionės į Kubą metu, tai karštu pietietišku temperamentu alsuojančią sostinę ir didžiausią Karibų salų miestą – Havaną – bei jos senamiestį. Daug apie jį pasako tai, kad Havanos senamiestis yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Havanoje verda tradicinis, bet išties egzotiškas europiečiams, kubiečių gyvenimas unikalios architektūros fone. Poilsiautojų traukos objektai – ne tik saulėti Karibų jūros kurortai, bet ir minėto senamiesčio įžymybės, tarp kurių: Havanos katedra, Senoji aikštė, net 18 m aukščio Havanos Kristus, didysis Havanos teatras, Revoliucijos muziejus, karinė tvirtovė – gynybinis fortas, E. Hemingvėjaus namas – legendinis viešbutis „Ambos Mundos", kabaretų ir pašėlusių diskotekų Playa kvartalas, kas vakarą 21 val. vykstanti patrankos ceremonija – jos šūvis skelbia, kad prasideda nakties linksmybės. Vis dėlto, senamiestį supančiose siaurose gatvelėse išvysite kontrastingą kubiečių kasdienybę greta apgriuvusių, bet tuo pačiu unikalių ir išskirtinių pastatų. Apytuštėse gatvelėse iš lėto rieda vintažiniai automobiliai, o vietiniai žmonės, rodos, niekur neskuba ir šypsodamiesi bendrauja lūpose spausdami kubietiškus cigarus.

 

 
Kita stotelė – atvirukuose matytus vaizdus primenantis ir vienais geriausių paplūdimių garsėjantis Trinidadas, esantis vidurio Kuboje, Karibų jūros pakrantėje, Eskambrajaus kalnų papėdėje. Šį svarbų turistinį Kubos objektą garsina unikali ispaniška kolonijinė architektūra – dėl jos Trinidadas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Trinidado paplūdimiai neapgulti turistų, pasipuošę baltu smėliu, o pakrantes skalauja turkio spalvos jūros vanduo. Netoli esančiame nacionaliniame parke šniokščia kriokliai ir atsigaivinti vilioja natūraliai susiformavę vandens baseinai. Trinidade ne tik labai gražu... Čia tvyro ypatinga energija ir šokiui kviečia kone kiekviename kampelyje skambantys uždegantys salsos, rumbos, mambo ir kiti ritmai. Beje, klasikiniai amerikietiški automobiliai – žavi ne tik Havanos, bet ir Trinidado dalis.

 

 
Kadangi cigarai – tarsi vizitinė Kubos kortelė, plačiai keliaujanti po pasaulį, nereikėtų praleisti progos aplankyti vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje – Vinjaleso slėnį, kuriame smalsūs turistai supažindinami su „tabako kelio" subtilybėmis. Vinjaleso slėnyje, kur plyti įspūdingos tabako plantacijos, pamatysite, kaip auginamas bene geriausias pasaulyje tabakas, kaip jis renkamas ir kaip džiovinamas. O gal pasiseks pamatyti praskrendančius neregėtus paukščius su negirdėtais vardais: bitinį kolibrį, kubinį trogoną, kubinį todį, kubinį tiarį ir kt.

 

 
Besižavintiems praeito amžiaus vidurio prancūziško stiliaus architektūra patiks Sjenfuegosas – prabanga alsuojantis margas miestas, išsidėstęs palei vieną gražiausių įlankų Kuboje. Šis miestas – vienas pagrindinių Kubos eksporto uostų, iš kurio į platųjį pasaulį plaukia cukrus, kava ir tabakas. Sjenfuegosas iš kitų salos miestų išsiskiria – jis kitoks dėl savo išsidėstymo simetrijos, taip pat neoklasikinio stiliaus statinių ir ilgo pėsčiųjų bulvaro. Čia auginamos cukranendrės ir kavamedžiai, tad bus proga savo akimis pamatyti ir juos.

 

 
Kubos „žydroji pakrantė" – Varaderas. Šis didžiausias Karibų jūros kurortas, kurį nuo Havanos skiria apie 140 km atstumas, yra labai gražus ir nepaprastai vaizdingas. Jį puošia net 20 km besidriekiantys minkšto baltutėlio smėlio paplūdimiai, į kuriuos plūsta nardymo entuziastai. Ypač populiarus povandeninis Karibų jūros parkas, kurio dugne nardytojai – tarsi kokie tyrinėtojai – gali apžiūrėti nuskendusį raketinį katerį, fregatą su patrankomis ir specialiai nuskandintą transporto lėktuvą. Varadere taip pat yra delfinariumas ir muziejus, supažindinantis su vietos indėnų gyvenimu ir jų kultūra. 

 

TROPINIŲ ATOSTOGŲ SEZONAS

Sausasis atostogų sezonas Kuboje tęsiasi nuo vėlyvo rudens – lapkričio – iki pavasario – balandžio mėnesio. Šioje tropikų šalyje saulė šviečia kone ištisus metus, o vidutinė metinė temperatūra – 25,5 °C. Šalčiausias mėnuo Kuboje – sausis (vidutinė temperatūra – 21 °C), o šilčiausia liepą, kai vidutinė mėnesio temperatūra – apie 30 °C). Vanduo Kuboje sušildys, o ne atvėsins, nes žiemą prie kranto jis įkaista net iki 25 °C. Kadangi saulė Kuboje itin kaitri, smarkiai nudegti galima net apniukusią dieną, todėl būtina tepti kūną aukšto apsaugos lygio kremais nuo saulės ir galvas slėpti po kepurėmis ar skrybėlėmis. Klimatas Kuboje – subtropinis, tad atostogauti ten – vienas malonumas! Ypač žiemą, kai Lietuvoje šalta ir balta, kur dairais... 

FAKTAI IR PATARIMAI POILSIAUJANTIEMS KUBOJE

Kubos plotas – 110 860 kv. km, gyventojų skaičius – 11,4 mln. (pagrindinės etninės grupės: mulatai, europiečiai, afrikiečiai, kinai). Oficiali kalba – ispanų. 

 

 
Pinigai. Kubos pinigai – Kubos pesas (vienas pesas – CUP – prilyginamas 1 JAV doleriui). Visi keliaujantys į Kubą turėtų žinoti, kad geriausia vežtis grynųjų pinigų – JAV dolerių arba eurų, nes iš bankomato išsiimti pinigų Kuboje gali būti gana sudėtinga net ir šiais moderniais laikais. Prabangių viešbučių teritorijose randami bankomatai priima tik VISA korteles ir pinigus išduoda JAV doleriais. Pinigus išsikeisti į Kubos pesus galėsite tik atvykę į šią šalį. Apsistoję viešbutyje, nepamirškite arbatpinigių – jų, kaip ir kitų šalių kurortuose, čia laukia padavėjai kavinėse (5–15 % nuo sąskaitos), viešbučių kambarinės ir bagažo nešikai (po 1 dolerį). 

 

 
Religija. Kuboje religija nėra pernelyg sureikšminta. Kubiečiai religiją gali rinktis nevaržomai, tačiau plačiausiai paplitusi yra krikščionybė. Apie tai byloja ir tai, kad Kuboje galima pamatyti išties daug didelės architektūrinės ir meninės vertės bažnyčių, tokių kaip: Havanos katedra, šv. Angelo bažnyčia ir kt. 

 

 
Fidelis Castro. Kas gi nežino legendinio Kubos ir revoliucijos lyderio?! Šią socialistinę valstybę jis turėjo savo rankose nuo 1959 metų, kai nuvertė diktatorių Fulchensijų Batistą. Vieni charizmatiškąjį Castro mylėjo ir šlovino kaip didvyrį, o kiti nekentė. Nepaisant visko, ilgametis Kubos lyderis buvo žymi epochos asmenybė, nors ir prieštaringa.

 

 
Viza. Trumpalaikiam apsilankymui Kuboje (trumpesniam nei 30 dienų laikotarpiui) vizos nereikia. Taigi, lietuviai turistiniais tikslais į Kubą gali vykti tik su turistine kortele. Taip pat reikalaujama turėti kelionės ir sveikatos draudimą, kurį pripažįsta Kubos institucijos. Be to, Kuboje galioja reikalavimas visiems atvykstantiems į šalį pateikti neigiamą PGR tyrimo testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 valandos iki kelionės. Vaikai iki 12 m. nuo testo  atleidžiami.

 

 
Transportas. Verta atminti, kad viešint Kuboje nerekomenduojama naudotis vietiniu visuomeniniu transportu, kadangi šių paslaugų lygis yra labai žemas, dažni vėlavimai ir maršrutų atidėjimai. Turistams Kuboje skirtas specialus iš bet kurio viešbučio užsakomas taksi transportas, kurio maršrutai yra kontroliuojami, kad būtų užtikrintas keleivių saugumas keliaujant po šalį. 

 

 
Pavojai. Nusikalstamumo lygis, lyginant su kitomis regiono šalimis, Kuboje yra pakankamai žemas, pasitaiko vagysčių atvejų. Tačiau maudytis neįrengtame laukiniame paplūdimyje gali būti pavojinga, todėl draudžiama: jūros dugne gali būti itin aštrių koralų nuolaužų ir daug jūros ežių, taip pat reikėtų saugotis medūzų, kurių vasarą kartais būna prie krantų. Paplūdimius supa koraliniai rifai, todėl rykliai jų nepasiekia. Taip pat nerekomenduojama gerti vandens iš čiaupo – geriau pirkti mineralinį vandenį. Didžiausias pavojus Kuboje – tai kaitri saulė. Smarkiai nudegti galima gauti net ūkanotą dieną, todėl būtina naudotis kremais nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu. Iš anksto pasirūpinkite, kad atostogų nesugadintų jau pirmomis dienomis perštinti oda.

 

 
Virtuvė. Kelionės į Kubą metu bus įdomu pažinti ir nacionalinę virtuvę, kurioje susijungia ispaniškos, afrikietiškos ir karibiškos gastronomijos tradicijos. Dažniausiai naudojami prieskoniai: raudonėlis, svogūnai, česnakai, kmynai ir žalieji pipirai. Kubietiškos virtuvės pagrindą sudaro įvairūs vaisiai, daržovės, su juodųjų pupelių ir baltųjų ryžių garnyru „kongri" patiekiama kepta kiauliena, šviežios jūros gėrybės, naminiai desertai su įvairiausiais vaisiais, guarapa – šviežių cukranendrių sultys. Paragaukite ir pajuskite Kubos skonius!

 

 
Lauktuvės iš Kubos. Populiariausi – kubietiški cigarai iš vietinio ūkio, taip pat vietinis Kubos romas (viena seniausių šios šalies eksporto prekių), kokybiška ir skani kava, kubietiškas šokoladas, kvepalai „Habana 1791", šiaudinės skrybėlės, guajabera – patogūs vyriški marškiniai su kišenėmis.

 

 
Kelionės į Kubą nepaliks abejingų, padovanos daug netikėtų emocijų, egzotiškų akimirkų, neišdildomų įspūdžių ir naujų atradimų, suteiks progą atsiriboti nuo pabodusios kasdienybės ir išpildys Jūsų kubietiškas svajones. Tad nieko nelaukite, paskubėkite, kol gera kaina, pirkite kelionę internetu pigiau ir patys pajuskite tikrą Karibų salos dvasią, kuri užburia visus ten apsilankiusius! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Villa Alicante SPA Radailiai Splash Park Vichy Vandens Parkas Apollo boulingas 313 Cable Park EG/PX Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Niam Niam Sushi Shimai Sushi&wok Bizarre Meridianas Sugamour Sushi Express Solt Dining Amandus Deli Višta puode Somm La Boheme Piccola Italia RIBAS JEWELLERY Šampanė Dine Pinewood Bar Lounge Paukščių takas Selfish California Capo Džiaugsmas Ertlio namas Neragauta Azija Al Cantuccio Kuchmistrai GRÁS Restoranai
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Klasikinis nugaros masažas Nugaros masažas Klaipėdoje Stuburo masažas Gydomasis nugaros masažas Juosmens masažas Nugaros masažas Panevėžyje Nugaros masažas Šiauliuose Taškinis nugaros masažas Švediškas nugaros masažas Pečių juostos masažas Masažas nuo celiulito Kaklo ir pečių juostos masažas Gydomasis sprando masažas Masažas nugaros skausmui Galvos, sprando ir pečių juostos masažas Pečių masažas Gydomasis nugaros masažas Vilniuje Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Chiroplastinis veido masažas Veido masažas nuo raukšlių Veido masažas su voleliu Japoniskas veido masažas Mioplastinis veido masažas Gua Sha veido masažas Veido limfodrenažinis masažas Veido raumenų masažas Veido vakuuminis masažas Veido skaistinimas Miofascialinis veido masažas Klasikinis veido masažas Sportinis masažas Sportinis masažas Klaipėdoje Sportinis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Gydomasis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Kaune Gydomasis masažas Klaipėdoje Gydomasis masažas Panevėžyje Gydomasis masažas Šiauliuose Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Limfodrenažinis masažas aparatu Limfodrenažinis masažas rankomis