Kelionės į Kubą

Kuba – unikalus rojaus kampelis svajojantiems apie atostogas tropikuose! Tobulas oras, toli besidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, skaidri ir šilta Karibų jūra, nuostabus povandeninis pasaulis, nepaliesta gamta ir prabangūs Karibų regiono miestai greta, unikali kolonijinė architektūra, autentiška kubietiška dvasia, karštas pietietiškas temperamentas, žymieji kubietiški cigarai, svaiginantis romas ir „Cuba Libre" kokteiliai, aromatinga kava ir kavos plantacijos, seni amerikietiški automobiliai, ritmingi Lotynų Amerikos šokiai, besišypsantys, svetingi bei malonūs kubiečiai, puikūs viešbučiai, gardus maistas, linksmybės ir ryškios spalvos – tai Kuba. Egzotika persmelktos atostogos ten išliks atmintyje kaip vienos geriausių gyvenime! Tad jei jau kirba noras aplankyti Kubą, pradėkite planuoti kelionę jau dabar – perkant internetu, bus pigiau, nes dažnai tokioms kelionėms sezono metu taikoma patraukli akcija. 

ŽIEMOS ATOSTOGOS KUBOJE

Kubą, kurios oficialus pavadinimas yra Kubos Respublika, sudaro salos – tai salų valstybė, esanti tarp žydros Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Šiaurės Atlanto vandenyno. Pagrindinės šios valstybės salos yra Kuba (7 pagal dydį pasaulio sala), Chuventudas ir kelios mažų salų grupės. Sostinė Havana yra didžiausias Kubos miestas, kurį tikrai verta aplankyti ir pažinti iš arti.

 

 
Paprastai organizuojamos tiek poilsinės kelionės su galimybe rinktis „viskas įskaičiuota" paketą, tiek tingų poilsį ir turiningą programą apimančios pažintinės kelionės, apie kurias iš ten viešėjusių turistų ir poilsiautojų sklinda tik geriausi atsiliepimai. Taigi, viešint Kuboje, laukia maksimalus atsipalaidavimas, atotrūkis nuo kasdienybės, nepažintos kultūros staigmenos, kaitrios saulės vonios, vasariškų pramogų džiaugsmai, kokybiškos viešbučių paslaugos ir dėmesio vertos lankytinos vietos. Žvarbią žiemą Lietuvoje iškeiskite į tropikus Kuboje – tikrai nenusivilsite ir grįžę namo svajosite ten sugrįžti dar kartą!

 

 
Kelionės į Kubą – vienareikšmiškai puikus planas spalvingoms ir egzotiškoms žiemos atostogoms tiek vienam, tiek dviese, tiek šeimai su vaikais. Keliaujant su „Beta Travel", skrydžiai iš Varšuvos į Abel Santa Maria ir iš ten į Varšuvą arba iš Vilniaus į Havaną ir atgal, oro uosto ir keleivių aptarnavimo mokesčiai, apgyvendinimas viešbutyje, maitinimas, rankinis ir registruotas bagažas, grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir į oro uostą, kelionės atstovo/gido paslaugos, profesionalios konsultacijos ir pagalba 24/7 – nuo 1330 eurų. Taigi, pasirinkus kelionę į Kubą, nusimato egzotiškos 7, 12 ar net 14 naktų atostogos skaidrios it krištolas Karibų jūros saloje su plačiais balto smėlio paplūdimiais. 

 

KĄ PAMATYTI KUBOJE?

Pirmiausia, ką reikia aplankyti kelionės į Kubą metu, tai karštu pietietišku temperamentu alsuojančią sostinę ir didžiausią Karibų salų miestą – Havaną – bei jos senamiestį. Daug apie jį pasako tai, kad Havanos senamiestis yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Havanoje verda tradicinis, bet išties egzotiškas europiečiams, kubiečių gyvenimas unikalios architektūros fone. Poilsiautojų traukos objektai – ne tik saulėti Karibų jūros kurortai, bet ir minėto senamiesčio įžymybės, tarp kurių: Havanos katedra, Senoji aikštė, net 18 m aukščio Havanos Kristus, didysis Havanos teatras, Revoliucijos muziejus, karinė tvirtovė – gynybinis fortas, E. Hemingvėjaus namas – legendinis viešbutis „Ambos Mundos", kabaretų ir pašėlusių diskotekų Playa kvartalas, kas vakarą 21 val. vykstanti patrankos ceremonija – jos šūvis skelbia, kad prasideda nakties linksmybės. Vis dėlto, senamiestį supančiose siaurose gatvelėse išvysite kontrastingą kubiečių kasdienybę greta apgriuvusių, bet tuo pačiu unikalių ir išskirtinių pastatų. Apytuštėse gatvelėse iš lėto rieda vintažiniai automobiliai, o vietiniai žmonės, rodos, niekur neskuba ir šypsodamiesi bendrauja lūpose spausdami kubietiškus cigarus.

 

 
Kita stotelė – atvirukuose matytus vaizdus primenantis ir vienais geriausių paplūdimių garsėjantis Trinidadas, esantis vidurio Kuboje, Karibų jūros pakrantėje, Eskambrajaus kalnų papėdėje. Šį svarbų turistinį Kubos objektą garsina unikali ispaniška kolonijinė architektūra – dėl jos Trinidadas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Trinidado paplūdimiai neapgulti turistų, pasipuošę baltu smėliu, o pakrantes skalauja turkio spalvos jūros vanduo. Netoli esančiame nacionaliniame parke šniokščia kriokliai ir atsigaivinti vilioja natūraliai susiformavę vandens baseinai. Trinidade ne tik labai gražu... Čia tvyro ypatinga energija ir šokiui kviečia kone kiekviename kampelyje skambantys uždegantys salsos, rumbos, mambo ir kiti ritmai. Beje, klasikiniai amerikietiški automobiliai – žavi ne tik Havanos, bet ir Trinidado dalis.

 

 
Kadangi cigarai – tarsi vizitinė Kubos kortelė, plačiai keliaujanti po pasaulį, nereikėtų praleisti progos aplankyti vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje – Vinjaleso slėnį, kuriame smalsūs turistai supažindinami su „tabako kelio" subtilybėmis. Vinjaleso slėnyje, kur plyti įspūdingos tabako plantacijos, pamatysite, kaip auginamas bene geriausias pasaulyje tabakas, kaip jis renkamas ir kaip džiovinamas. O gal pasiseks pamatyti praskrendančius neregėtus paukščius su negirdėtais vardais: bitinį kolibrį, kubinį trogoną, kubinį todį, kubinį tiarį ir kt.

 

 
Besižavintiems praeito amžiaus vidurio prancūziško stiliaus architektūra patiks Sjenfuegosas – prabanga alsuojantis margas miestas, išsidėstęs palei vieną gražiausių įlankų Kuboje. Šis miestas – vienas pagrindinių Kubos eksporto uostų, iš kurio į platųjį pasaulį plaukia cukrus, kava ir tabakas. Sjenfuegosas iš kitų salos miestų išsiskiria – jis kitoks dėl savo išsidėstymo simetrijos, taip pat neoklasikinio stiliaus statinių ir ilgo pėsčiųjų bulvaro. Čia auginamos cukranendrės ir kavamedžiai, tad bus proga savo akimis pamatyti ir juos.

 

 
Kubos „žydroji pakrantė" – Varaderas. Šis didžiausias Karibų jūros kurortas, kurį nuo Havanos skiria apie 140 km atstumas, yra labai gražus ir nepaprastai vaizdingas. Jį puošia net 20 km besidriekiantys minkšto baltutėlio smėlio paplūdimiai, į kuriuos plūsta nardymo entuziastai. Ypač populiarus povandeninis Karibų jūros parkas, kurio dugne nardytojai – tarsi kokie tyrinėtojai – gali apžiūrėti nuskendusį raketinį katerį, fregatą su patrankomis ir specialiai nuskandintą transporto lėktuvą. Varadere taip pat yra delfinariumas ir muziejus, supažindinantis su vietos indėnų gyvenimu ir jų kultūra. 

 

TROPINIŲ ATOSTOGŲ SEZONAS

Sausasis atostogų sezonas Kuboje tęsiasi nuo vėlyvo rudens – lapkričio – iki pavasario – balandžio mėnesio. Šioje tropikų šalyje saulė šviečia kone ištisus metus, o vidutinė metinė temperatūra – 25,5 °C. Šalčiausias mėnuo Kuboje – sausis (vidutinė temperatūra – 21 °C), o šilčiausia liepą, kai vidutinė mėnesio temperatūra – apie 30 °C). Vanduo Kuboje sušildys, o ne atvėsins, nes žiemą prie kranto jis įkaista net iki 25 °C. Kadangi saulė Kuboje itin kaitri, smarkiai nudegti galima net apniukusią dieną, todėl būtina tepti kūną aukšto apsaugos lygio kremais nuo saulės ir galvas slėpti po kepurėmis ar skrybėlėmis. Klimatas Kuboje – subtropinis, tad atostogauti ten – vienas malonumas! Ypač žiemą, kai Lietuvoje šalta ir balta, kur dairais... 

FAKTAI IR PATARIMAI POILSIAUJANTIEMS KUBOJE

Kubos plotas – 110 860 kv. km, gyventojų skaičius – 11,4 mln. (pagrindinės etninės grupės: mulatai, europiečiai, afrikiečiai, kinai). Oficiali kalba – ispanų. 

 

 
Pinigai. Kubos pinigai – Kubos pesas (vienas pesas – CUP – prilyginamas 1 JAV doleriui). Visi keliaujantys į Kubą turėtų žinoti, kad geriausia vežtis grynųjų pinigų – JAV dolerių arba eurų, nes iš bankomato išsiimti pinigų Kuboje gali būti gana sudėtinga net ir šiais moderniais laikais. Prabangių viešbučių teritorijose randami bankomatai priima tik VISA korteles ir pinigus išduoda JAV doleriais. Pinigus išsikeisti į Kubos pesus galėsite tik atvykę į šią šalį. Apsistoję viešbutyje, nepamirškite arbatpinigių – jų, kaip ir kitų šalių kurortuose, čia laukia padavėjai kavinėse (5–15 % nuo sąskaitos), viešbučių kambarinės ir bagažo nešikai (po 1 dolerį). 

 

 
Religija. Kuboje religija nėra pernelyg sureikšminta. Kubiečiai religiją gali rinktis nevaržomai, tačiau plačiausiai paplitusi yra krikščionybė. Apie tai byloja ir tai, kad Kuboje galima pamatyti išties daug didelės architektūrinės ir meninės vertės bažnyčių, tokių kaip: Havanos katedra, šv. Angelo bažnyčia ir kt. 

 

 
Fidelis Castro. Kas gi nežino legendinio Kubos ir revoliucijos lyderio?! Šią socialistinę valstybę jis turėjo savo rankose nuo 1959 metų, kai nuvertė diktatorių Fulchensijų Batistą. Vieni charizmatiškąjį Castro mylėjo ir šlovino kaip didvyrį, o kiti nekentė. Nepaisant visko, ilgametis Kubos lyderis buvo žymi epochos asmenybė, nors ir prieštaringa.

 

 
Viza. Trumpalaikiam apsilankymui Kuboje (trumpesniam nei 30 dienų laikotarpiui) vizos nereikia. Taigi, lietuviai turistiniais tikslais į Kubą gali vykti tik su turistine kortele. Taip pat reikalaujama turėti kelionės ir sveikatos draudimą, kurį pripažįsta Kubos institucijos. Be to, Kuboje galioja reikalavimas visiems atvykstantiems į šalį pateikti neigiamą PGR tyrimo testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 valandos iki kelionės. Vaikai iki 12 m. nuo testo  atleidžiami.

 

 
Transportas. Verta atminti, kad viešint Kuboje nerekomenduojama naudotis vietiniu visuomeniniu transportu, kadangi šių paslaugų lygis yra labai žemas, dažni vėlavimai ir maršrutų atidėjimai. Turistams Kuboje skirtas specialus iš bet kurio viešbučio užsakomas taksi transportas, kurio maršrutai yra kontroliuojami, kad būtų užtikrintas keleivių saugumas keliaujant po šalį. 

 

 
Pavojai. Nusikalstamumo lygis, lyginant su kitomis regiono šalimis, Kuboje yra pakankamai žemas, pasitaiko vagysčių atvejų. Tačiau maudytis neįrengtame laukiniame paplūdimyje gali būti pavojinga, todėl draudžiama: jūros dugne gali būti itin aštrių koralų nuolaužų ir daug jūros ežių, taip pat reikėtų saugotis medūzų, kurių vasarą kartais būna prie krantų. Paplūdimius supa koraliniai rifai, todėl rykliai jų nepasiekia. Taip pat nerekomenduojama gerti vandens iš čiaupo – geriau pirkti mineralinį vandenį. Didžiausias pavojus Kuboje – tai kaitri saulė. Smarkiai nudegti galima gauti net ūkanotą dieną, todėl būtina naudotis kremais nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu. Iš anksto pasirūpinkite, kad atostogų nesugadintų jau pirmomis dienomis perštinti oda.

 

 
Virtuvė. Kelionės į Kubą metu bus įdomu pažinti ir nacionalinę virtuvę, kurioje susijungia ispaniškos, afrikietiškos ir karibiškos gastronomijos tradicijos. Dažniausiai naudojami prieskoniai: raudonėlis, svogūnai, česnakai, kmynai ir žalieji pipirai. Kubietiškos virtuvės pagrindą sudaro įvairūs vaisiai, daržovės, su juodųjų pupelių ir baltųjų ryžių garnyru „kongri" patiekiama kepta kiauliena, šviežios jūros gėrybės, naminiai desertai su įvairiausiais vaisiais, guarapa – šviežių cukranendrių sultys. Paragaukite ir pajuskite Kubos skonius!

 

 
Lauktuvės iš Kubos. Populiariausi – kubietiški cigarai iš vietinio ūkio, taip pat vietinis Kubos romas (viena seniausių šios šalies eksporto prekių), kokybiška ir skani kava, kubietiškas šokoladas, kvepalai „Habana 1791", šiaudinės skrybėlės, guajabera – patogūs vyriški marškiniai su kišenėmis.

 

 
Kelionės į Kubą nepaliks abejingų, padovanos daug netikėtų emocijų, egzotiškų akimirkų, neišdildomų įspūdžių ir naujų atradimų, suteiks progą atsiriboti nuo pabodusios kasdienybės ir išpildys Jūsų kubietiškas svajones. Tad nieko nelaukite, paskubėkite, kol gera kaina, pirkite kelionę internetu pigiau ir patys pajuskite tikrą Karibų salos dvasią, kuri užburia visus ten apsilankiusius! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: [email protected].

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Dovanos draugei Dovanos merginai Dovanos močiutei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Gimtadienio dovanos nuo 100 eur Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Dovanos vaikams Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos 2 metų vaikui Dovanos 7 metų vaikams Dovanos senjorams Dovanos dviems Vestuvių dovanos Krikštynų dovanos Dovanos šeimai Dovanos grupėms Dovanos krikštatėviams Dovanos tėčiui Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanos sūnui Dovanos kolegai Dovanos kolegoms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Verslo dovanos vyrams Parduotuvių čekiai Bernvakario dovanos Dovanų kortelės Ekstremalios dovanos Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Kalėdinės dovanos Praktiškos Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos darbuotojams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Skanios dovanos Kalėdoms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos merginoms Kalėdinės dovanos paaugliui Dovanos Klaipėdoje Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAM Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Panevėžyje Dovanos mylimajai Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Seksualios dovanos Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiškas poilsis dviems Trakuose Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Dovanos Palangoje Dovanos Druskininkuose Dovanos sesei Dovanos Trakuose Dovanos žmonai Dovanos Šiauliuose Dovanos boso dienai Dovanos dukrai Dovanos Birštone Mergvakario dovanos Moters diena Tėvo dienos dovanos Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanos seneliams ir senjorams Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Vyrų dienos dovanos Mamos dienos dovanos Dovanų idėjos Dovanos augintiniams Šunų kirpykla Kačių kirpykla Šunų nukailinimas Šunų viešbučiai Gyvūnų viešbučiai Gyvūnų kirpykla Šunų dresūra Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanų rinkiniai moterims Dovanų rinkiniai vyrams Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Velykoms Proga Dovanos
Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Palangoje Poilsis Šventojoje Poilsis Trakuose Poilsis Anykščiuose Poilsis su gyvūnais Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Nidoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Savaitgalio poilsis Savaitgalis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis Druskininkuose Savaitgalis Birštone Savaitgalis Palangoje SPA savaitgalis Savaitgalis prie ežero Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis dviems Romantiškas poilsis dviems Poilsis Palangoje dviems Poilsis Druskininkuose dviems Poilsis Birštone dviems Poilsis prie ežero dviems SPA poilsis Spa poilsis dviems Birštonas SPA Druskininkai SPA SPA Palanga SPA Vilnius Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos senjorams Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Poilsis su vaikais Poilsis su šeima Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Birštone Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai SPA poilsis šeimai Poilsis šeimai sodyboje Poilsis Latvijoje Poilsis Jūrmaloje Poilsis Rygoje Poilsis Latvijoje su vaikais Jūrmala SPA Darbostogos Naujieji metai Poilsis vienam Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Neringa Hotel Park Inn By Radisson Vilnius Airport Ramios bitės Gradiali Victoria Hotel Kaunas Rąžė, Palanga Radisson Blu Royal Astorija Amberton Green Apartments Amberton Green SPA Druskininkai Radisson Hotel Kaunas Gradiali EGO SPA Amsterdam Plaza Atostogų parkas Vilnius Grand Resort Mingės egzotika Tulpės sanatorija Galia Energetikas Gabija Goda De Lita Oro Dubingiai Grand Baltic Dunes Bistrampolio dvaras Palangos žuvėdra Europa Royale Druskininkai Sanatorija Druskininkuose Ibis Kaunas Centre Royal SPA Residence Versmė sanatorija UPA Medical SPA Žilvinas Hotel Palanga Draugystės sanatorija Prie parko Palangos vėtra METROPOLIS Kaunas Hotel Eglės sanatorija Margis SPA Best Baltic Palanga Palangos Linas Aurora Hotel Klaipėda Dainava Eglės sanatorija Best Baltic Central Druskininkai Auksinės kopos Harmony Park Vytautas Mineral SPA Vanagupė Grand SPA Lietuva SPA Vilnius Druskininkai Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Kapadokiją Kelionės į Graikiją Kelionės į Atėnus Kelionės į Salonikus Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Akropolį Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Seviliją Kelionės į Ibizą Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Lagosą Kelionės į Faro Kelionės į Kubą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Filipinus Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vengriją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Slovėniją Kelionės į Rumuniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Naująją Zelandiją Kelionės į Braziliją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Chaniją Kelionės į Santorini Kelionės į Dubajų Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu GRŪDA kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Žiemos kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Anextour Lietuva Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Pabėgimo Kambariai Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Lazerių arenos Lazerių arenos Vilniuje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Teniso treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Splash Park Wake Way AKROPOLIS SPEEDWAY UNO Park Tankodromas.lt Rubino renginiai EG/PX Tiras 365 Apollo boulingas Baa Training Villa Alicante Kartlandas Impuls Boom Park 313 Cable Park Water Inn, Wake Inn FORUM PALACE Mamoto Pilotai.lt Skydiving.lt Ekskomisarų biuro šaudykla Lemon Gym Palangos vasaros parkas CurioCity WAY OUT SPA Radailiai Palangos baseinas Vichy Vandens Parkas Marijampolės oreivių klubas Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pusryčiai Nidoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Kinietiški patiekalai Kaune Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Ispaniška virtuvė Portugališka virtuvė Europietiška virtuvė Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greitas maistas Šiauliuose Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertai Klaipėdoje Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Meridianas RIBAS JEWELLERY Capo Ertlio namas Pinewood Bar Lounge Sushi Express Gusto blyninė GRÁS Niam Niam Sushi Neragauta Azija Sugamour Al Cantuccio Bizarre Šampanė La Boheme California Pjazz Dine Piccola Italia Solt Dining Shimai Sushi&wok Višta puode Kuchmistrai Somm Bernelių užeiga Amandus Deli Selfish Miyako Džiaugsmas Peri Peri Restoranai
Masažai Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas rankomis Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas aparatu Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Veido masažas Kobido masažas Taškinis masažas Shiatsu masažas Klasikinis veido masažas Veido masažas nuo raukšlių Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Japoniškas veido masažas Anticeliulitinis masažas Sportinis masažas Tailandietiškas masažas Gydomasis masažas Gydomasis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Kaune Nugaros masažas Gydomasis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Kaklo masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Kaune Pečių masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Vilniuje Stuburo masažas Klasikinis nugaros masažas Atpalaiduojantis masažas Viso kūno masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Ajurvedinis masažas Povandeninis masažas Masažai Klaipėdoje Holistinis masažas Masažai Šiauliuose Klasikinis masažas Aromaterapinis masažas Masažai dviems Galvos masažai Relaksacinis masažas Giluminis masažas SPA procedūros SPA dviems Spa dviems su nakvyne Spa dviems Kaune Spa Vilniuje dviems Spa dviems Palangoje Dienos SPA Dienos SPA Kaune Dienos SPA Vilniuje Egzotiniai SPA ritualai Spa procedūros Vilniuje Spa procedūros Druskininkuose Spa procedūros Kaune Kūno procedūros Kūno šveitimas Sausas kūno šveitimas Kūno šveitimas Kaune Kūno šveitimas Vilniuje Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Soliariumas - Druskininkai Soliariumas - Palanga Depiliacija Lazerinė depiliacija Bikini depiliacija lazeriu Fotoepiliacija Depiliacija lazeriu Kaune Depiliacija lazeriu Vilniuje Krioterapija Depiliacija vašku Kojų depiliacija vašku Pažastų depiliacija vašku Rankų depiliacija vašku Veido depiliacija vašku Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Celiulito naikinimas Celiulito gydymas Kaune Celiulito gydymas Vilniuje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Auskarų vėrimas ir tatuiruotės Tattoo salonai Vilniuje Veido procedūros Veido valymas Rūgštinis veido valymas Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Mechaninis veido valymas Ultragarsinis veido valymas Inkštirų valymas Giluminis veido valymas Kombinuotas veido valymas Mezoterapija veidui Mezoterapija paakiams Makiažas Makiažas Kaune Dieninis makiažas Makiažas Vilniuje Makiažo pamoka sau Vakarinis makiažas Express makiažas Dūminis makiažas Proginis makiažas Makiažo kursai Permanentinis makiažas Antakių procedūros Antakių laminavimas Antakių permanentas Antakių šešėliavimas Antakių mikropigmentacija Ilgalaikis antakių dažymas Antakių dažymas Antakių pakėlimas Antakių tvarkymas Permanentinis antakių dažymas Antakių formavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Blakstienų klijavimas Klasikinis blakstienų priauginimas Veido procedūros Kaune Veido procedūros Vilniuje Veido procedūros nuo raukšlių Jauninančios veido procedūros Veido injekcijos Veido procedūros Klaipėdoje Veido drėkinimo procedūros Plaukų procedūros Šukuosenos Berniukų šukuosenos ir kirpimai Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Plaukų kirpimas Kirpimas Kaune Kirpimas Vilniuje Kare kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Bob kirpimas Ilgų plaukų kirpimas Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Vyriškas kirpimas Vyriškas trumpas kirpimas Plaukų procedurų kursai Plaukų atstatymo procedūra Plaukų procedūros Kaune Nagų procedūros Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Manikiūras Prancūziškas manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Aparatinis manikiūras Higieninis manikiūras Klasikinis manikiūras Pedikiūras Pedikiūras Kaune Gydomasis pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Express pedikiūras Higieninis pedikiūras Gelinis pedikiūras Pilnas pedikiūras Nagų priauginimas Nagų priauginimas Vilniuje Nagų priauginimas Kaune Nagų korekcija Parafino terapija Grožio chirurgija Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Lūpų putlinimas Lūpų putlinimas Vilniuje Lūpų putlinimas hialuronu Lūpų putlinimas Kaune Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos Kaune Hialurono injekcijos Vilniuje Hialurono injekcijos lūpoms Raukšlių korekcija Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Lazerio procedūros Kaune Lazerio procedūros Klaipėdoje Porų mažinimas lazeriu Lazerio procedūros Šiauliuose Lazerinės grožio procedūros Lazerio procedūros Panevėžyje Grožio procedūros vyrams Depiliacija vyrams Depiliacija vyrams Vilniuje Vyrų depiliacija Kaune Vyriškos šukuosenos Veido procedūros vyrams Masažai vyrams Masažas Vilniuje vyrams Masažai vyrams Kaune Skin Olympus Clinic Solegama Fish SPA salonas Amadėja SPA Skinland Medestetus klinika Aušros SPA namai V.G. Meimar grožio namai Pasilepink - masažo studija Terapika - šeimos masažo klinika Manilla Euforija grožio studija Cute Beauty Lab Fi Clinica Žmogaus studija "Aura Esthetíc Clínique" Estetinės ir lazerinės me Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas Carol beauty line Sachara soliariumai Cult Of Beauty Sugihara Gydančios rankos Sokrato Clinica High Care grožio ir sveikatos centras Elen SPA Studija Estetinės medicinos klinika AZIA SPA Dalios grožio studija Familia Sana Amadėja SPA SPA Shanti Gatineau grožio salonas Saulėja SPA Mirror Beauty Room Qi Anmo Provanso kvapai SPA Ritos masažų studija Ursana grožio salonas East Island SPA SPA Babor Angel SPA Elitsun Nidos kopos Solisun Merci Merci Beauty Lounge Era Esthetic Studio Figura Grožis
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kasos ir kepenų tyrimai Kiti tyrimai Kraujo tyrimai Vilniuje Kraujo tyrimai Kaune Diagnostiniai tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Ginekologo apžiūra Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Tyrimai sportuojantiems Kiti tyrimai Covid-19 tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Odontologija vaikams Dantų puošimas Odontologo konsultacija Kitos paslaugos Gydytojų konsultacijos Dermatologas Dermatologas Vilniuje Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Urologas Urologas Klaipėdoje Urologas Kaune Kardiologas Kardiologas Vilniuje Kardiologas Kaune Chirurgas Chirurgas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Kineziterapeutas Klaipėdoje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Skiepai nuo gripo Skiepai nuo gripo Vilniuje Kiti skiepai Plastinė chirurgija Krūtų operacijos Krūtų didinimas Krūtų pakėlimas Krūtų mažinimas Lūpų korekcija Veido operacijos Vokų plastika Antakių pakėlimas Veido patempimas Ausų korekcija Nosies korekcija Kūno kontūrų korekcijos Pilvo plastika Riebalų nusiurbimas Kūno modeliavimas Sėdmenų didinimas Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Kineziterapija Kineziterapija Vilniuje Kineziterapija Klaipėdoje Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Mankštos kūdikiams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Palangoje Reabilitacija Klaipėdoje Reabilitacija Vilniuje Reabilitacija po insulto Reabilitacija po žastikaulio lūžio Reabilitacija po stuburo operacijos Lietuvos draudimas Biofirst FEN papildai sportui Elite odontologijos klinika Šypsenos akademija Rezus.lt kraujo laboratorija FOOD CHIP Dantukų pasaulis Uosto poliklinika DNR Clinic - odontologijos klinika Medicina Practica laboratorija Royal Dental Clinic Royal Dental Clinic Divadenta Šypsenų alėja V. Grybo odontologijos klinika Natura Munda Baltijos-Amerikos klinika Inmedica Sveikata
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: