Kelionės į Kubą

Kuba – unikalus rojaus kampelis svajojantiems apie atostogas tropikuose! Tobulas oras, toli besidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, skaidri ir šilta Karibų jūra, nuostabus povandeninis pasaulis, nepaliesta gamta ir prabangūs Karibų regiono miestai greta, unikali kolonijinė architektūra, autentiška kubietiška dvasia, karštas pietietiškas temperamentas, žymieji kubietiški cigarai, svaiginantis romas ir „Cuba Libre" kokteiliai, aromatinga kava ir kavos plantacijos, seni amerikietiški automobiliai, ritmingi Lotynų Amerikos šokiai, besišypsantys, svetingi bei malonūs kubiečiai, puikūs viešbučiai, gardus maistas, linksmybės ir ryškios spalvos – tai Kuba. Egzotika persmelktos atostogos ten išliks atmintyje kaip vienos geriausių gyvenime! Tad jei jau kirba noras aplankyti Kubą, pradėkite planuoti kelionę jau dabar – perkant internetu, bus pigiau, nes dažnai tokioms kelionėms sezono metu taikoma patraukli akcija. 

ŽIEMOS ATOSTOGOS KUBOJE

Kubą, kurios oficialus pavadinimas yra Kubos Respublika, sudaro salos – tai salų valstybė, esanti tarp žydros Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Šiaurės Atlanto vandenyno. Pagrindinės šios valstybės salos yra Kuba (7 pagal dydį pasaulio sala), Chuventudas ir kelios mažų salų grupės. Sostinė Havana yra didžiausias Kubos miestas, kurį tikrai verta aplankyti ir pažinti iš arti.

 

 
Paprastai organizuojamos tiek poilsinės kelionės su galimybe rinktis „viskas įskaičiuota" paketą, tiek tingų poilsį ir turiningą programą apimančios pažintinės kelionės, apie kurias iš ten viešėjusių turistų ir poilsiautojų sklinda tik geriausi atsiliepimai. Taigi, viešint Kuboje, laukia maksimalus atsipalaidavimas, atotrūkis nuo kasdienybės, nepažintos kultūros staigmenos, kaitrios saulės vonios, vasariškų pramogų džiaugsmai, kokybiškos viešbučių paslaugos ir dėmesio vertos lankytinos vietos. Žvarbią žiemą Lietuvoje iškeiskite į tropikus Kuboje – tikrai nenusivilsite ir grįžę namo svajosite ten sugrįžti dar kartą!

 

 
Kelionės į Kubą – vienareikšmiškai puikus planas spalvingoms ir egzotiškoms žiemos atostogoms tiek vienam, tiek dviese, tiek šeimai su vaikais. Keliaujant su „Beta Travel", skrydžiai iš Varšuvos į Abel Santa Maria ir iš ten į Varšuvą arba iš Vilniaus į Havaną ir atgal, oro uosto ir keleivių aptarnavimo mokesčiai, apgyvendinimas viešbutyje, maitinimas, rankinis ir registruotas bagažas, grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir į oro uostą, kelionės atstovo/gido paslaugos, profesionalios konsultacijos ir pagalba 24/7 – nuo 1330 eurų. Taigi, pasirinkus kelionę į Kubą, nusimato egzotiškos 7, 12 ar net 14 naktų atostogos skaidrios it krištolas Karibų jūros saloje su plačiais balto smėlio paplūdimiais. 

 

KĄ PAMATYTI KUBOJE?

Pirmiausia, ką reikia aplankyti kelionės į Kubą metu, tai karštu pietietišku temperamentu alsuojančią sostinę ir didžiausią Karibų salų miestą – Havaną – bei jos senamiestį. Daug apie jį pasako tai, kad Havanos senamiestis yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Havanoje verda tradicinis, bet išties egzotiškas europiečiams, kubiečių gyvenimas unikalios architektūros fone. Poilsiautojų traukos objektai – ne tik saulėti Karibų jūros kurortai, bet ir minėto senamiesčio įžymybės, tarp kurių: Havanos katedra, Senoji aikštė, net 18 m aukščio Havanos Kristus, didysis Havanos teatras, Revoliucijos muziejus, karinė tvirtovė – gynybinis fortas, E. Hemingvėjaus namas – legendinis viešbutis „Ambos Mundos", kabaretų ir pašėlusių diskotekų Playa kvartalas, kas vakarą 21 val. vykstanti patrankos ceremonija – jos šūvis skelbia, kad prasideda nakties linksmybės. Vis dėlto, senamiestį supančiose siaurose gatvelėse išvysite kontrastingą kubiečių kasdienybę greta apgriuvusių, bet tuo pačiu unikalių ir išskirtinių pastatų. Apytuštėse gatvelėse iš lėto rieda vintažiniai automobiliai, o vietiniai žmonės, rodos, niekur neskuba ir šypsodamiesi bendrauja lūpose spausdami kubietiškus cigarus.

 

 
Kita stotelė – atvirukuose matytus vaizdus primenantis ir vienais geriausių paplūdimių garsėjantis Trinidadas, esantis vidurio Kuboje, Karibų jūros pakrantėje, Eskambrajaus kalnų papėdėje. Šį svarbų turistinį Kubos objektą garsina unikali ispaniška kolonijinė architektūra – dėl jos Trinidadas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Trinidado paplūdimiai neapgulti turistų, pasipuošę baltu smėliu, o pakrantes skalauja turkio spalvos jūros vanduo. Netoli esančiame nacionaliniame parke šniokščia kriokliai ir atsigaivinti vilioja natūraliai susiformavę vandens baseinai. Trinidade ne tik labai gražu... Čia tvyro ypatinga energija ir šokiui kviečia kone kiekviename kampelyje skambantys uždegantys salsos, rumbos, mambo ir kiti ritmai. Beje, klasikiniai amerikietiški automobiliai – žavi ne tik Havanos, bet ir Trinidado dalis.

 

 
Kadangi cigarai – tarsi vizitinė Kubos kortelė, plačiai keliaujanti po pasaulį, nereikėtų praleisti progos aplankyti vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje – Vinjaleso slėnį, kuriame smalsūs turistai supažindinami su „tabako kelio" subtilybėmis. Vinjaleso slėnyje, kur plyti įspūdingos tabako plantacijos, pamatysite, kaip auginamas bene geriausias pasaulyje tabakas, kaip jis renkamas ir kaip džiovinamas. O gal pasiseks pamatyti praskrendančius neregėtus paukščius su negirdėtais vardais: bitinį kolibrį, kubinį trogoną, kubinį todį, kubinį tiarį ir kt.

 

 
Besižavintiems praeito amžiaus vidurio prancūziško stiliaus architektūra patiks Sjenfuegosas – prabanga alsuojantis margas miestas, išsidėstęs palei vieną gražiausių įlankų Kuboje. Šis miestas – vienas pagrindinių Kubos eksporto uostų, iš kurio į platųjį pasaulį plaukia cukrus, kava ir tabakas. Sjenfuegosas iš kitų salos miestų išsiskiria – jis kitoks dėl savo išsidėstymo simetrijos, taip pat neoklasikinio stiliaus statinių ir ilgo pėsčiųjų bulvaro. Čia auginamos cukranendrės ir kavamedžiai, tad bus proga savo akimis pamatyti ir juos.

 

 
Kubos „žydroji pakrantė" – Varaderas. Šis didžiausias Karibų jūros kurortas, kurį nuo Havanos skiria apie 140 km atstumas, yra labai gražus ir nepaprastai vaizdingas. Jį puošia net 20 km besidriekiantys minkšto baltutėlio smėlio paplūdimiai, į kuriuos plūsta nardymo entuziastai. Ypač populiarus povandeninis Karibų jūros parkas, kurio dugne nardytojai – tarsi kokie tyrinėtojai – gali apžiūrėti nuskendusį raketinį katerį, fregatą su patrankomis ir specialiai nuskandintą transporto lėktuvą. Varadere taip pat yra delfinariumas ir muziejus, supažindinantis su vietos indėnų gyvenimu ir jų kultūra. 

 

TROPINIŲ ATOSTOGŲ SEZONAS

Sausasis atostogų sezonas Kuboje tęsiasi nuo vėlyvo rudens – lapkričio – iki pavasario – balandžio mėnesio. Šioje tropikų šalyje saulė šviečia kone ištisus metus, o vidutinė metinė temperatūra – 25,5 °C. Šalčiausias mėnuo Kuboje – sausis (vidutinė temperatūra – 21 °C), o šilčiausia liepą, kai vidutinė mėnesio temperatūra – apie 30 °C). Vanduo Kuboje sušildys, o ne atvėsins, nes žiemą prie kranto jis įkaista net iki 25 °C. Kadangi saulė Kuboje itin kaitri, smarkiai nudegti galima net apniukusią dieną, todėl būtina tepti kūną aukšto apsaugos lygio kremais nuo saulės ir galvas slėpti po kepurėmis ar skrybėlėmis. Klimatas Kuboje – subtropinis, tad atostogauti ten – vienas malonumas! Ypač žiemą, kai Lietuvoje šalta ir balta, kur dairais... 

FAKTAI IR PATARIMAI POILSIAUJANTIEMS KUBOJE

Kubos plotas – 110 860 kv. km, gyventojų skaičius – 11,4 mln. (pagrindinės etninės grupės: mulatai, europiečiai, afrikiečiai, kinai). Oficiali kalba – ispanų. 

 

 
Pinigai. Kubos pinigai – Kubos pesas (vienas pesas – CUP – prilyginamas 1 JAV doleriui). Visi keliaujantys į Kubą turėtų žinoti, kad geriausia vežtis grynųjų pinigų – JAV dolerių arba eurų, nes iš bankomato išsiimti pinigų Kuboje gali būti gana sudėtinga net ir šiais moderniais laikais. Prabangių viešbučių teritorijose randami bankomatai priima tik VISA korteles ir pinigus išduoda JAV doleriais. Pinigus išsikeisti į Kubos pesus galėsite tik atvykę į šią šalį. Apsistoję viešbutyje, nepamirškite arbatpinigių – jų, kaip ir kitų šalių kurortuose, čia laukia padavėjai kavinėse (5–15 % nuo sąskaitos), viešbučių kambarinės ir bagažo nešikai (po 1 dolerį). 

 

 
Religija. Kuboje religija nėra pernelyg sureikšminta. Kubiečiai religiją gali rinktis nevaržomai, tačiau plačiausiai paplitusi yra krikščionybė. Apie tai byloja ir tai, kad Kuboje galima pamatyti išties daug didelės architektūrinės ir meninės vertės bažnyčių, tokių kaip: Havanos katedra, šv. Angelo bažnyčia ir kt. 

 

 
Fidelis Castro. Kas gi nežino legendinio Kubos ir revoliucijos lyderio?! Šią socialistinę valstybę jis turėjo savo rankose nuo 1959 metų, kai nuvertė diktatorių Fulchensijų Batistą. Vieni charizmatiškąjį Castro mylėjo ir šlovino kaip didvyrį, o kiti nekentė. Nepaisant visko, ilgametis Kubos lyderis buvo žymi epochos asmenybė, nors ir prieštaringa.

 

 
Viza. Trumpalaikiam apsilankymui Kuboje (trumpesniam nei 30 dienų laikotarpiui) vizos nereikia. Taigi, lietuviai turistiniais tikslais į Kubą gali vykti tik su turistine kortele. Taip pat reikalaujama turėti kelionės ir sveikatos draudimą, kurį pripažįsta Kubos institucijos. Be to, Kuboje galioja reikalavimas visiems atvykstantiems į šalį pateikti neigiamą PGR tyrimo testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 valandos iki kelionės. Vaikai iki 12 m. nuo testo  atleidžiami.

 

 
Transportas. Verta atminti, kad viešint Kuboje nerekomenduojama naudotis vietiniu visuomeniniu transportu, kadangi šių paslaugų lygis yra labai žemas, dažni vėlavimai ir maršrutų atidėjimai. Turistams Kuboje skirtas specialus iš bet kurio viešbučio užsakomas taksi transportas, kurio maršrutai yra kontroliuojami, kad būtų užtikrintas keleivių saugumas keliaujant po šalį. 

 

 
Pavojai. Nusikalstamumo lygis, lyginant su kitomis regiono šalimis, Kuboje yra pakankamai žemas, pasitaiko vagysčių atvejų. Tačiau maudytis neįrengtame laukiniame paplūdimyje gali būti pavojinga, todėl draudžiama: jūros dugne gali būti itin aštrių koralų nuolaužų ir daug jūros ežių, taip pat reikėtų saugotis medūzų, kurių vasarą kartais būna prie krantų. Paplūdimius supa koraliniai rifai, todėl rykliai jų nepasiekia. Taip pat nerekomenduojama gerti vandens iš čiaupo – geriau pirkti mineralinį vandenį. Didžiausias pavojus Kuboje – tai kaitri saulė. Smarkiai nudegti galima gauti net ūkanotą dieną, todėl būtina naudotis kremais nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu. Iš anksto pasirūpinkite, kad atostogų nesugadintų jau pirmomis dienomis perštinti oda.

 

 
Virtuvė. Kelionės į Kubą metu bus įdomu pažinti ir nacionalinę virtuvę, kurioje susijungia ispaniškos, afrikietiškos ir karibiškos gastronomijos tradicijos. Dažniausiai naudojami prieskoniai: raudonėlis, svogūnai, česnakai, kmynai ir žalieji pipirai. Kubietiškos virtuvės pagrindą sudaro įvairūs vaisiai, daržovės, su juodųjų pupelių ir baltųjų ryžių garnyru „kongri" patiekiama kepta kiauliena, šviežios jūros gėrybės, naminiai desertai su įvairiausiais vaisiais, guarapa – šviežių cukranendrių sultys. Paragaukite ir pajuskite Kubos skonius!

 

 
Lauktuvės iš Kubos. Populiariausi – kubietiški cigarai iš vietinio ūkio, taip pat vietinis Kubos romas (viena seniausių šios šalies eksporto prekių), kokybiška ir skani kava, kubietiškas šokoladas, kvepalai „Habana 1791", šiaudinės skrybėlės, guajabera – patogūs vyriški marškiniai su kišenėmis.

 

 
Kelionės į Kubą nepaliks abejingų, padovanos daug netikėtų emocijų, egzotiškų akimirkų, neišdildomų įspūdžių ir naujų atradimų, suteiks progą atsiriboti nuo pabodusios kasdienybės ir išpildys Jūsų kubietiškas svajones. Tad nieko nelaukite, paskubėkite, kol gera kaina, pirkite kelionę internetu pigiau ir patys pajuskite tikrą Karibų salos dvasią, kuri užburia visus ten apsilankiusius! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: [email protected].

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanų rinkiniai vyrams Dovanos sūnui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanos kolegai Dovanų rinkiniai vyrams Ekstremalios dovanos Ekstremalios dovanos Dovanos tėčiui Dovanos vaikinui Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Dovanos sūnui Dovanų rinkiniai vyrams Ekstremalios dovanos Bernvakario dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Dovanos merginai Dovanos draugei Dovanos sesei Dovanos močiutei Dovanos dukrai Dovanos žmonai Dovanos kolegei Mergvakario dovanos Dovanos moterims Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos sesei Dovanų rinkiniai moterims Ekstremalios dovanos Dovanų rinkiniai moterims Dovanos mamai Dovanos draugei Dovanos merginai Dovanos močiutei Dovanų rinkiniai moterims Dovanos sesei Dovanos žmonai Dovanos dukrai Dovanos kolegei Mergvakario dovanos Gimtadienio dovanos moterims Dovanos vaikams Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos sūnui Dovanos dukrai Dovanos mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos sūnui Dovanos dukrai Dovanos 2 metų vaikui Dovanos 7 metų vaikams Gimtadienio dovanos vaikams Dovanos dviem Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos seneliams Dovanos grupėms Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos senjorams Dovanos dviems Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos senjorams Dovanos dviems Dovanos tėvams Dovanos šeimai Dovanos kolegoms Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanų rinkiniai moterims Dovanų rinkiniai vyrams Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų kortelės Dovanų rinkiniai moterims Dovanų rinkiniai vyrams Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanų kortelės Dovanų idėjos Kalėdinės dovanos Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos merginai Gimtadienio dovanos vaikams Dovana 30 metų proga Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos nuo 100 eur Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos vaikams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Vestuviu metinių dovanos Vestuviu metinių dovanos Krikštynų dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos vaikams Dovanos tėvams Mergvakario dovanos Bernvakario dovanos Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanų rinkiniai Dovanos vaikams Dovanos grupėms Dovanos šeimai Dovanos dviems Dovanų kortelės Gimtadienio dovanos Vestuvių dovanos Vestuviu metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Mergvakario dovanos Bernvakario dovanos Dovanos krikštynoms PROGA MIESTAS Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanų idėjos Dovanų rinkiniai Dovanos vaikams Dovanos dviems Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Parduotuvių čekiai Dovanos grupėms Dovanos poroms Dovanų kortelės PROGA MIESTAS Gimtadienio dovanos Vestuvių dovanos Dovanos krikštynoms Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Kalėdinės dovanos Dovanos
Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis Latvijoje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Park Inn By Radisson Vilnius Airport Mingės egzotika Ramios bitės Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Amberton Green Apartments Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas METROPOLIS Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Energetikas Auksinės kopos Rąžė, Palanga De Lita Radisson Blu Royal Astorija Grand SPA Lietuva SPA Vilnius Druskininkai Vytautas Mineral SP