Kuba – unikalus rojaus kampelis svajojantiems apie atostogas tropikuose! Tobulas oras, toli besidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, skaidri ir šilta Karibų jūra, nuostabus povandeninis pasaulis, nepaliesta gamta ir prabangūs Karibų regiono miestai greta, unikali kolonijinė architektūra, autentiška kubietiška dvasia, karštas pietietiškas temperamentas, žymieji kubietiški cigarai, svaiginantis romas ir „Cuba Libre" kokteiliai, aromatinga kava ir kavos plantacijos, seni amerikietiški automobiliai, ritmingi Lotynų Amerikos šokiai, besišypsantys, svetingi bei malonūs kubiečiai, puikūs viešbučiai, gardus maistas, linksmybės ir ryškios spalvos – tai Kuba. Egzotika persmelktos atostogos ten išliks atmintyje kaip vienos geriausių gyvenime! Tad jei jau kirba noras aplankyti Kubą, pradėkite planuoti kelionę jau dabar – perkant internetu, bus pigiau, nes dažnai tokioms kelionėms sezono metu taikoma patraukli akcija. 

ŽIEMOS ATOSTOGOS KUBOJE

Kubą, kurios oficialus pavadinimas yra Kubos Respublika, sudaro salos – tai salų valstybė, esanti tarp žydros Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Šiaurės Atlanto vandenyno. Pagrindinės šios valstybės salos yra Kuba (7 pagal dydį pasaulio sala), Chuventudas ir kelios mažų salų grupės. Sostinė Havana yra didžiausias Kubos miestas, kurį tikrai verta aplankyti ir pažinti iš arti.

 
Paprastai organizuojamos tiek poilsinės kelionės su galimybe rinktis „viskas įskaičiuota" paketą, tiek tingų poilsį ir turiningą programą apimančios pažintinės kelionės, apie kurias iš ten viešėjusių turistų ir poilsiautojų sklinda tik geriausi atsiliepimai. Taigi, viešint Kuboje, laukia maksimalus atsipalaidavimas, atotrūkis nuo kasdienybės, nepažintos kultūros staigmenos, kaitrios saulės vonios, vasariškų pramogų džiaugsmai, kokybiškos viešbučių paslaugos ir dėmesio vertos lankytinos vietos. Žvarbią žiemą Lietuvoje iškeiskite į tropikus Kuboje – tikrai nenusivilsite ir grįžę namo svajosite ten sugrįžti dar kartą!

 
Kelionės į Kubą – vienareikšmiškai puikus planas spalvingoms ir egzotiškoms žiemos atostogoms tiek vienam, tiek dviese, tiek šeimai su vaikais. Keliaujant su „Beta Travel", skrydžiai iš Varšuvos į Abel Santa Maria ir iš ten į Varšuvą arba iš Vilniaus į Havaną ir atgal, oro uosto ir keleivių aptarnavimo mokesčiai, apgyvendinimas viešbutyje, maitinimas, rankinis ir registruotas bagažas, grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir į oro uostą, kelionės atstovo/gido paslaugos, profesionalios konsultacijos ir pagalba 24/7 – nuo 1330 eurų. Taigi, pasirinkus kelionę į Kubą, nusimato egzotiškos 7, 12 ar net 14 naktų atostogos skaidrios it krištolas Karibų jūros saloje su plačiais balto smėlio paplūdimiais. 

KĄ PAMATYTI KUBOJE?

Pirmiausia, ką reikia aplankyti kelionės į Kubą metu, tai karštu pietietišku temperamentu alsuojančią sostinę ir didžiausią Karibų salų miestą – Havaną – bei jos senamiestį. Daug apie jį pasako tai, kad Havanos senamiestis yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Havanoje verda tradicinis, bet išties egzotiškas europiečiams, kubiečių gyvenimas unikalios architektūros fone. Poilsiautojų traukos objektai – ne tik saulėti Karibų jūros kurortai, bet ir minėto senamiesčio įžymybės, tarp kurių: Havanos katedra, Senoji aikštė, net 18 m aukščio Havanos Kristus, didysis Havanos teatras, Revoliucijos muziejus, karinė tvirtovė – gynybinis fortas, E. Hemingvėjaus namas – legendinis viešbutis „Ambos Mundos", kabaretų ir pašėlusių diskotekų Playa kvartalas, kas vakarą 21 val. vykstanti patrankos ceremonija – jos šūvis skelbia, kad prasideda nakties linksmybės. Vis dėlto, senamiestį supančiose siaurose gatvelėse išvysite kontrastingą kubiečių kasdienybę greta apgriuvusių, bet tuo pačiu unikalių ir išskirtinių pastatų. Apytuštėse gatvelėse iš lėto rieda vintažiniai automobiliai, o vietiniai žmonės, rodos, niekur neskuba ir šypsodamiesi bendrauja lūpose spausdami kubietiškus cigarus.

 
Kita stotelė – atvirukuose matytus vaizdus primenantis ir vienais geriausių paplūdimių garsėjantis Trinidadas, esantis vidurio Kuboje, Karibų jūros pakrantėje, Eskambrajaus kalnų papėdėje. Šį svarbų turistinį Kubos objektą garsina unikali ispaniška kolonijinė architektūra – dėl jos Trinidadas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Trinidado paplūdimiai neapgulti turistų, pasipuošę baltu smėliu, o pakrantes skalauja turkio spalvos jūros vanduo. Netoli esančiame nacionaliniame parke šniokščia kriokliai ir atsigaivinti vilioja natūraliai susiformavę vandens baseinai. Trinidade ne tik labai gražu... Čia tvyro ypatinga energija ir šokiui kviečia kone kiekviename kampelyje skambantys uždegantys salsos, rumbos, mambo ir kiti ritmai. Beje, klasikiniai amerikietiški automobiliai – žavi ne tik Havanos, bet ir Trinidado dalis.

 
Kadangi cigarai – tarsi vizitinė Kubos kortelė, plačiai keliaujanti po pasaulį, nereikėtų praleisti progos aplankyti vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje – Vinjaleso slėnį, kuriame smalsūs turistai supažindinami su „tabako kelio" subtilybėmis. Vinjaleso slėnyje, kur plyti įspūdingos tabako plantacijos, pamatysite, kaip auginamas bene geriausias pasaulyje tabakas, kaip jis renkamas ir kaip džiovinamas. O gal pasiseks pamatyti praskrendančius neregėtus paukščius su negirdėtais vardais: bitinį kolibrį, kubinį trogoną, kubinį todį, kubinį tiarį ir kt.

 
Besižavintiems praeito amžiaus vidurio prancūziško stiliaus architektūra patiks Sjenfuegosas – prabanga alsuojantis margas miestas, išsidėstęs palei vieną gražiausių įlankų Kuboje. Šis miestas – vienas pagrindinių Kubos eksporto uostų, iš kurio į platųjį pasaulį plaukia cukrus, kava ir tabakas. Sjenfuegosas iš kitų salos miestų išsiskiria – jis kitoks dėl savo išsidėstymo simetrijos, taip pat neoklasikinio stiliaus statinių ir ilgo pėsčiųjų bulvaro. Čia auginamos cukranendrės ir kavamedžiai, tad bus proga savo akimis pamatyti ir juos.

 
Kubos „žydroji pakrantė" – Varaderas. Šis didžiausias Karibų jūros kurortas, kurį nuo Havanos skiria apie 140 km atstumas, yra labai gražus ir nepaprastai vaizdingas. Jį puošia net 20 km besidriekiantys minkšto baltutėlio smėlio paplūdimiai, į kuriuos plūsta nardymo entuziastai. Ypač populiarus povandeninis Karibų jūros parkas, kurio dugne nardytojai – tarsi kokie tyrinėtojai – gali apžiūrėti nuskendusį raketinį katerį, fregatą su patrankomis ir specialiai nuskandintą transporto lėktuvą. Varadere taip pat yra delfinariumas ir muziejus, supažindinantis su vietos indėnų gyvenimu ir jų kultūra. 

TROPINIŲ ATOSTOGŲ SEZONAS

Sausasis atostogų sezonas Kuboje tęsiasi nuo vėlyvo rudens – lapkričio – iki pavasario – balandžio mėnesio. Šioje tropikų šalyje saulė šviečia kone ištisus metus, o vidutinė metinė temperatūra – 25,5 °C. Šalčiausias mėnuo Kuboje – sausis (vidutinė temperatūra – 21 °C), o šilčiausia liepą, kai vidutinė mėnesio temperatūra – apie 30 °C). Vanduo Kuboje sušildys, o ne atvėsins, nes žiemą prie kranto jis įkaista net iki 25 °C. Kadangi saulė Kuboje itin kaitri, smarkiai nudegti galima net apniukusią dieną, todėl būtina tepti kūną aukšto apsaugos lygio kremais nuo saulės ir galvas slėpti po kepurėmis ar skrybėlėmis. Klimatas Kuboje – subtropinis, tad atostogauti ten – vienas malonumas! Ypač žiemą, kai Lietuvoje šalta ir balta, kur dairais... 

FAKTAI IR PATARIMAI POILSIAUJANTIEMS KUBOJE

Kubos plotas – 110 860 kv. km, gyventojų skaičius – 11,4 mln. (pagrindinės etninės grupės: mulatai, europiečiai, afrikiečiai, kinai). Oficiali kalba – ispanų. 

 
Pinigai. Kubos pinigai – Kubos pesas (vienas pesas – CUP – prilyginamas 1 JAV doleriui). Visi keliaujantys į Kubą turėtų žinoti, kad geriausia vežtis grynųjų pinigų – JAV dolerių arba eurų, nes iš bankomato išsiimti pinigų Kuboje gali būti gana sudėtinga net ir šiais moderniais laikais. Prabangių viešbučių teritorijose randami bankomatai priima tik VISA korteles ir pinigus išduoda JAV doleriais. Pinigus išsikeisti į Kubos pesus galėsite tik atvykę į šią šalį. Apsistoję viešbutyje, nepamirškite arbatpinigių – jų, kaip ir kitų šalių kurortuose, čia laukia padavėjai kavinėse (5–15 % nuo sąskaitos), viešbučių kambarinės ir bagažo nešikai (po 1 dolerį). 

 
Religija. Kuboje religija nėra pernelyg sureikšminta. Kubiečiai religiją gali rinktis nevaržomai, tačiau plačiausiai paplitusi yra krikščionybė. Apie tai byloja ir tai, kad Kuboje galima pamatyti išties daug didelės architektūrinės ir meninės vertės bažnyčių, tokių kaip: Havanos katedra, šv. Angelo bažnyčia ir kt. 

 
Fidelis Castro. Kas gi nežino legendinio Kubos ir revoliucijos lyderio?! Šią socialistinę valstybę jis turėjo savo rankose nuo 1959 metų, kai nuvertė diktatorių Fulchensijų Batistą. Vieni charizmatiškąjį Castro mylėjo ir šlovino kaip didvyrį, o kiti nekentė. Nepaisant visko, ilgametis Kubos lyderis buvo žymi epochos asmenybė, nors ir prieštaringa.

 
Viza. Trumpalaikiam apsilankymui Kuboje (trumpesniam nei 30 dienų laikotarpiui) vizos nereikia. Taigi, lietuviai turistiniais tikslais į Kubą gali vykti tik su turistine kortele. Taip pat reikalaujama turėti kelionės ir sveikatos draudimą, kurį pripažįsta Kubos institucijos. Be to, Kuboje galioja reikalavimas visiems atvykstantiems į šalį pateikti neigiamą PGR tyrimo testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 valandos iki kelionės. Vaikai iki 12 m. nuo testo  atleidžiami.

 
Transportas. Verta atminti, kad viešint Kuboje nerekomenduojama naudotis vietiniu visuomeniniu transportu, kadangi šių paslaugų lygis yra labai žemas, dažni vėlavimai ir maršrutų atidėjimai. Turistams Kuboje skirtas specialus iš bet kurio viešbučio užsakomas taksi transportas, kurio maršrutai yra kontroliuojami, kad būtų užtikrintas keleivių saugumas keliaujant po šalį. 

 
Pavojai. Nusikalstamumo lygis, lyginant su kitomis regiono šalimis, Kuboje yra pakankamai žemas, pasitaiko vagysčių atvejų. Tačiau maudytis neįrengtame laukiniame paplūdimyje gali būti pavojinga, todėl draudžiama: jūros dugne gali būti itin aštrių koralų nuolaužų ir daug jūros ežių, taip pat reikėtų saugotis medūzų, kurių vasarą kartais būna prie krantų. Paplūdimius supa koraliniai rifai, todėl rykliai jų nepasiekia. Taip pat nerekomenduojama gerti vandens iš čiaupo – geriau pirkti mineralinį vandenį. Didžiausias pavojus Kuboje – tai kaitri saulė. Smarkiai nudegti galima gauti net ūkanotą dieną, todėl būtina naudotis kremais nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu. Iš anksto pasirūpinkite, kad atostogų nesugadintų jau pirmomis dienomis perštinti oda.

 
Virtuvė. Kelionės į Kubą metu bus įdomu pažinti ir nacionalinę virtuvę, kurioje susijungia ispaniškos, afrikietiškos ir karibiškos gastronomijos tradicijos. Dažniausiai naudojami prieskoniai: raudonėlis, svogūnai, česnakai, kmynai ir žalieji pipirai. Kubietiškos virtuvės pagrindą sudaro įvairūs vaisiai, daržovės, su juodųjų pupelių ir baltųjų ryžių garnyru „kongri" patiekiama kepta kiauliena, šviežios jūros gėrybės, naminiai desertai su įvairiausiais vaisiais, guarapa – šviežių cukranendrių sultys. Paragaukite ir pajuskite Kubos skonius!

 
Lauktuvės iš Kubos. Populiariausi – kubietiški cigarai iš vietinio ūkio, taip pat vietinis Kubos romas (viena seniausių šios šalies eksporto prekių), kokybiška ir skani kava, kubietiškas šokoladas, kvepalai „Habana 1791", šiaudinės skrybėlės, guajabera – patogūs vyriški marškiniai su kišenėmis.

 
Kelionės į Kubą nepaliks abejingų, padovanos daug netikėtų emocijų, egzotiškų akimirkų, neišdildomų įspūdžių ir naujų atradimų, suteiks progą atsiriboti nuo pabodusios kasdienybės ir išpildys Jūsų kubietiškas svajones. Tad nieko nelaukite, paskubėkite, kol gera kaina, pirkite kelionę internetu pigiau ir patys pajuskite tikrą Karibų salos dvasią, kuri užburia visus ten apsilankiusius! 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: