Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus – pavydėtinas planas pasakiškoms atostogoms su prabangos ir kontrastų prieskoniais. Šios stulbinančiai kontrastingos, egzotiškos ir kaitria saule lepinamos valstybės išpuoselėti miestai – emyratai – išsiskiria modernumu, tviska rytietiška prabanga ir tuo pačiu stebina europiečius skrupulingai puoselėjama gilias tradicijas turinčia kultūra bei senaisiais arabų papročiais. Unikalus kraštovaizdis taip pat atima žadą – neaprėpiami smėlynai, kupranugarius vadeliojantys beduinai ir čia pat iškilę modernūs miestai, rekordinis aukščiausias pastatas bei auksu tviskančios šeichų valdos kuria neįtikėtiną kontrastą. Tad būkite dosnūs – padovanokite sau ir artimiesiems nepakartojamą pažintį su vieninteliais ir nepakartojamais Jungtiniais Arabų Emyratais: prabangos šalis ir įdomios pažintinės ekskursijos po ją jus tikrai nustebins, įsimins ilgam ir vilios sugrįžti! 

STULBINANTYS IR TURTINGI EMYRATAI

Vieną turtingiausių valstybių pasaulyje – su Omanu, Saudo Arabija ir Kataru besiribojančius Jungtinius Arabų Emyratus – rasite Artimuosiuose Rytuose, pietvakarių Azijoje. JAE sudaro 7 „karalystės", vadinamieji emyratai: Abu Dabis, Dubajus, Šardža, Adžmanas, Um el Kaivainas, Ras al Kaimas, Fudžeira. JAE sostinė – Abu Dabis, o emyratų sostinių pavadinimai sutampa su emyratų pavadinimais. Juos valdo emyrai, dažniau vadinami šeichais.   

Beveik visa JAE teritorija uolėta, su smėlingomis dykumomis, kalnais šiaurėje, druskos telkiniais pakrantės regionuose ir mažai natūralios žalumos. Čia įprasti kontrastai – dykumų amžinybė ir modernus pasaulis šalia. Nafta ir dujos – pagrindiniai lobiai, nešantys šaliai pasakiškus turtus. Čia pat gausu urano, anglių, platinos, nikelio, vario, geležies rūdos ir kitų vertingų iškasenų.  

Šiai šaliai būdingas atogrąžų dykumos klimatas: karštos ir sausos vasaros (orai gali įkaisti net iki 50 laipsnių karščio), o žiemos drėgnos ir nešaltos (vidutinė žiemos temperatūra – +23 laipsniai). Liūtys tokios retos, kad pasitaiko vos kartą per 15 metų. Europiečiams palankiausias atostogų sezonas – spalio–gegužės mėnesiai, nes saulėtą dieną įkaitus tuo laikotarpiu atgaivina vėsūs vakarai. Tikra egzotika vasaros išsiilgusiems turistams! 

JUNGTINIŲ ARABŲ EMYRATŲ ĮŽYMYBĖS

Įsimintinos kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus metu smalsių turistų iš Lietuvos ir viso pasaulio dėmesio laukia įspūdingos lankytinos vietos. Arabai pasistengė, kad jas būtų sunku su kuo nors palyginti. Taigi, atostogų metu tikrai bus, ką nuveikti ir kur akis paganyti. 
Su vietiniais gidais leiskitės į įsimintiną kelionę bekraštėmis smėlio kopomis, kurios dažnai vadinamos dainuojančiomis. Po kojomis šiugždančios smėlio smiltys skleidžia įvairius garsus ir primena žemų tonų muziką. Apims nepakartojamas jausmas, kvapą užgniauš neįtikėtini vaizdai, o gal sutiksite vietinius beduinus... 
Bene žymiausios JAE žvaigždės – 321 m aukščio burės formos Dubajaus viešbutis „Burdž Al Arab" ir pasaulyje analogų neturintis net 160 aukštų dangoraižis „Burdž Chalifa", šalia kurio įspūdingus muzikos ir vandens šou kuria „dainuojantys" Dubajaus fontanai. 
Dar viena įdomi vieta – 8-uoju pasaulio stebuklu vadinama Džumeiros Palmė – tai įspūdingas dirbtinai sukurtas salynas prie Dubajaus kranto. Žvelgiant iš paukščio skrydžio (matyti net iš kosmoso!), jo kontūrai primena palmę, kurioje turistų dėmesį traukia vilos, viešbučiai, prekybos ir pramogų centrai, o „viršūnėje" įsikūręs prabangus viešbutis „Atlantis". Gal susigundysite jame apsistoti ir jūs?
Kitas niekuo kitiems nenusileidžiantis pasakiško grožio objektas – didingoji šeicho Zaido mečetė. Šis statinys išties ypatingas ir išsiskiria savo įspūdinga architektūra: baltutėlis marmuras išorėje, auksas, brangakmeniai ir rankų darbo keramika viduje, daugybė baltų kupolų, grakščių kolonų ir tūkstančiai korano klausančių maldininkų.
Karališkas auksu dengtas ir išpuoštas viešbutis „Emirates Palace" – bene prabangiausias visame pasaulyje. Jį apžiūrėti gali bet kas, kas tik nori – tokią prabangą retas bus regėjęs. Verta dėmesio auksu tviskanti vieta!
Atrakcionų mėgėjai privalo apsilankyti didžiausiame pasaulyje pramogų parke „Ferarri World". Ten išvysite įspūdingą automobilių parodą, susipažinsite su šios markės automobilių kūrimo istorija, išbandysite nutrūktgalviškus kalnelius, turėsite progą palenktyniauti ir kitaip papramogauti.
Nereikėtų praleisti progos bent kartą gyvenime pajodinėti ant iš pirmo žvilgsnio nerangaus kupranugario, nuvykti į Omaną ir paplaukioti Indijos vandenyne, sudalyvauti ekstremaliame džipų safaryje, pasivažinėti keturračiais per dulkančias dykumas, nučiuožti snieglente nuo kopos tarsi nuo kalno slidinėjimo kurorte ar alkį numalšinti nepaprastai skaniu arabišku maistu.  

KĄ REIKIA ŽINOTI KELIAUJANT Į JAE?

Sakoma, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, o JAE – tai daugeliu atžvilgių kategoriška ir konservatyvi musulmoniška valstybė, kurioje viešint svarbu gerbti vietinius papročius, reikia būti susipažinus su įvairiais draudimais bei žinoti, kaip elgtis ir kokių taisyklių laikytis. Ne stai, kas galioja Europoje, gali būti visiškai netoleruojama JAE. Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus metu įsitikinsite, kad ta šalis – visai kita „respublika" su kitokiais nei pas mus įstatymais, neįprastais papročiais, „kaip diena ir naktis" skirtinga kultūra bei kitokiomis tradicijomis. Todėl europiečiai, laiką leisdami JAE, turi būti pagarbūs svečiai šaliai ir jos gyventojams bei visada apgalvoti savo elgesį ir veiksmus, kad vietiniai neįsižeistų ir kad netyčia negautumėte baudos ar net arešto... Viena turtingiausių valstybių pasaulyje – tikrai kitokia, todėl labai įdomi ir patraukli turistams.   
Taigi, Jūsų dėmesiui – aktualūs patarimai, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį, kad atostogos nevirstų košmaru:    
 • Visų pirma, vaikščiojant viešose vietose tiek moterims, tiek vyrams reikia vengti pernelyg atvirų drabužių, rekomenduojama vilkėti kuklesnius rūbus, dengiančius pečius, viršutines rankų dalis ir kojas, lankantis šventose vietose, pvz., mečetėje, galvą reikia dengti skara, skraiste ar šaliu. Trumpus sijonus ir sukneles, sportinius šortus, berankoves palaidines ar perregimus drabužius teks palikti lagamine. Ilsintis paplūdimyje arba prie baseino, kūną dengti turėtų kuo uždaresnis maudymosi kostiumėlis. 
 • Draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus viešose vietose, tačiau turistams taikomos kelios išimtys: svaigiųjų gėrimų įsigyti galima tik keliose specializuotose parduotuvėse, taip pat licenciją turinčiuose viešbučių restoranuose, baruose, klubuose arba oro uoste. Viešoje vietoje negalima pasirodyti apsvaigus – už tai galima „užsidirbti" nemenką piniginę baudą, areštą ar net deportaciją. Beje, viename JAE emyrate – Šardžoje – alkoholis griežtai draudžiamas.
 • Narkotinės medžiagos JAE visiškai netoleruojamos – net už labai mažo kiekio turėjimą ar gabenimą numatytos itin griežtos bausmės, gali grėsti netgi kalėjimas, o už prekiavimą – mirties bausmė. Turėkite omenyje, kad net receptiniai vaistai JAE gali būti pripažinti kaip narkotikai.
 • Į JAE griežtai draudžiama įvežti ne tik narkotines medžiagas, bet ir kiaulienos produktus.  O knygos, žurnalai, vaizdo įrašai tikrinami ir, prireikus, gali būti cenzūruojami.
 • Pagal JAE galiojančią tvarką, nesusituokusios poros negali gyventi tame pačiame viešbučio kambaryje.
 • Atostogauti JAE rekomenduojama ne ramadano metu. Todėl prieš planuojant kelionę reikia pasidomėti, ar Jūsų kelionės laikas nesutampa su šventuoju mėnesiu – ramadanu. Mat per mėnesį trunkantį ramadaną musulmonai badauja – nevalgo ir negeria – nuo ankstaus ryto iki vakaro. Ramadano taisyklės galioja ir turistams, todėl viešumoje taip pat draudžiama valgyti, gerti, rūkyti, o restoranai ir barai užsidaro. Įprastas miesto gyvenimas ramadano metu prasideda tik nuo 17–18 val. vakaro ir tęsiasi iki 5 val. ryto. 
 • Draudžiama fotografuoti valstybines įstaigas, ištaigingus šeichų namus, oro uostus, karinius objektus, vietines moteris. Vyrus fotografuoti galima tik gavus jų leidimą. 
 • Gali pasirodyti keista, bet tokia prabanga alsuojanti šalis kaip Jungtiniai Arabų Emyratai tituluojami – tikras rojus mėgstantiems apsipirkti. Patraukliausios vietos apsipirkti – Abu Dabis ir Dubajus: ten nustebins didelis prekių pasirinkimas ir žemos bei prieinamos kainos.
 • Gerti ir maistui naudoti rekomenduojama tik buteliuose parduodamą vandenį.
 • Lauktuvėms galima rinktis prabangos prekes: kvepalus, auksą, kailius, persiškus kilimus, kašmyrą, elektroniką, – visa tai JAE kainuoja mažiau nei Europos šalyse. 
Jungtinių Arabų Emyratų sostinė – Abu Dabis.  Gyventojų skaičius – apie 9 mln. žmonių. Pagrindinė kalba – arabų, pagrindinė religija – musulmonų sunitų. Valstybinė JAE valiuta – dirhamas (1 doleris lygus ~3,7 dirhamų). Asmeninėms išlaidoms rekomenduojama turėti dolerių, tačiau pinigus geriau išsikeisti iš anksto oro uoste, banke ar valiutos keitimo punktuose. Beje, apsilankius restorane įprasta palikti arbatpinigių tik už aukštą aptarnavimo kokybę (10 proc. nuo sumos), o viešbučiuose personalui mandagu palikti nuo 5 iki 10 dirhamų. 

 
Dėl po pasaulį išplitusios koronaviruso pandemijos visi atvykstantys į Jungtinius Arabų Emyratus turi pateikti neigiamą COVID-19 testą. Tiesa,  atvykus gali būti atliekamas pakartotinis PGR testas ir kontrolinis testas po 6–9 d., o dar nepasiskiepijusiems asmenims taikoma 10 dienų izoliacija. Informacija nuolat tikslinama, tad būkite budrūs, atsakingi ir prieš kelionę pasidomėkite šiais klausimais daugiau.

 
Trumpalaikei viešnagei JAE specialios vizos nereikia. Kelionei reikalingas pasas, galiojantis ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos (asmens tapatybės kortelė netinka). Prieš kelionę nepamirškite pasirūpinti ir sveikatos draudimu, kuris prireikus užtikrins būtinąją pagalbą ir padengs neplanuotas reikalingas išlaidas šalyje. 

 
Planuokite kelionę jau dabar internetu ir keliaukite į JAE pigiau, o jei tiksi paskutinė minutė – dar geriau, nes kuo patrauklesnė akcija, tuo mažesnė kaina ir didesnė galimybė sutaupyti! Komfortiški skrydžiai neišvargins, pasirinkus „viskas įskaičiuota" nieko netrūks, būsite nustebinti ir namo grįšite su puikių įspūdžių pilnu lagaminu, o draugams laisvai liesis tik geri atsiliepimai.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: