Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus – pavydėtinas planas pasakiškoms atostogoms su prabangos ir kontrastų prieskoniais. Šios stulbinančiai kontrastingos, egzotiškos ir kaitria saule lepinamos valstybės išpuoselėti miestai – emyratai – išsiskiria modernumu, tviska rytietiška prabanga ir tuo pačiu stebina europiečius skrupulingai puoselėjama gilias tradicijas turinčia kultūra bei senaisiais arabų papročiais. Unikalus kraštovaizdis taip pat atima žadą – neaprėpiami smėlynai, kupranugarius vadeliojantys beduinai ir čia pat iškilę modernūs miestai, rekordinis aukščiausias pastatas bei auksu tviskančios šeichų valdos kuria neįtikėtiną kontrastą. Tad būkite dosnūs – padovanokite sau ir artimiesiems nepakartojamą pažintį su vieninteliais ir nepakartojamais Jungtiniais Arabų Emyratais: prabangos šalis ir įdomios pažintinės ekskursijos po ją jus tikrai nustebins, įsimins ilgam ir vilios sugrįžti! 

STULBINANTYS IR TURTINGI EMYRATAI

Vieną turtingiausių valstybių pasaulyje – su Omanu, Saudo Arabija ir Kataru besiribojančius Jungtinius Arabų Emyratus – rasite Artimuosiuose Rytuose, pietvakarių Azijoje. JAE sudaro 7 „karalystės", vadinamieji emyratai: Abu Dabis, Dubajus, Šardža, Adžmanas, Um el Kaivainas, Ras al Kaimas, Fudžeira. JAE sostinė – Abu Dabis, o emyratų sostinių pavadinimai sutampa su emyratų pavadinimais. Juos valdo emyrai, dažniau vadinami šeichais.   

Beveik visa JAE teritorija uolėta, su smėlingomis dykumomis, kalnais šiaurėje, druskos telkiniais pakrantės regionuose ir mažai natūralios žalumos. Čia įprasti kontrastai – dykumų amžinybė ir modernus pasaulis šalia. Nafta ir dujos – pagrindiniai lobiai, nešantys šaliai pasakiškus turtus. Čia pat gausu urano, anglių, platinos, nikelio, vario, geležies rūdos ir kitų vertingų iškasenų.  

Šiai šaliai būdingas atogrąžų dykumos klimatas: karštos ir sausos vasaros (orai gali įkaisti net iki 50 laipsnių karščio), o žiemos drėgnos ir nešaltos (vidutinė žiemos temperatūra – +23 laipsniai). Liūtys tokios retos, kad pasitaiko vos kartą per 15 metų. Europiečiams palankiausias atostogų sezonas – spalio–gegužės mėnesiai, nes saulėtą dieną įkaitus tuo laikotarpiu atgaivina vėsūs vakarai. Tikra egzotika vasaros išsiilgusiems turistams! 

JUNGTINIŲ ARABŲ EMYRATŲ ĮŽYMYBĖS

Įsimintinos kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus metu smalsių turistų iš Lietuvos ir viso pasaulio dėmesio laukia įspūdingos lankytinos vietos. Arabai pasistengė, kad jas būtų sunku su kuo nors palyginti. Taigi, atostogų metu tikrai bus, ką nuveikti ir kur akis paganyti. 
Su vietiniais gidais leiskitės į įsimintiną kelionę bekraštėmis smėlio kopomis, kurios dažnai vadinamos dainuojančiomis. Po kojomis šiugždančios smėlio smiltys skleidžia įvairius garsus ir primena žemų tonų muziką. Apims nepakartojamas jausmas, kvapą užgniauš neįtikėtini vaizdai, o gal sutiksite vietinius beduinus... 
Bene žymiausios JAE žvaigždės – 321 m aukščio burės formos Dubajaus viešbutis „Burdž Al Arab" ir pasaulyje analogų neturintis net 160 aukštų dangoraižis „Burdž Chalifa", šalia kurio įspūdingus muzikos ir vandens šou kuria „dainuojantys" Dubajaus fontanai. 
Dar viena įdomi vieta – 8-uoju pasaulio stebuklu vadinama Džumeiros Palmė – tai įspūdingas dirbtinai sukurtas salynas prie Dubajaus kranto. Žvelgiant iš paukščio skrydžio (matyti net iš kosmoso!), jo kontūrai primena palmę, kurioje turistų dėmesį traukia vilos, viešbučiai, prekybos ir pramogų centrai, o „viršūnėje" įsikūręs prabangus viešbutis „Atlantis". Gal susigundysite jame apsistoti ir jūs?
Kitas niekuo kitiems nenusileidžiantis pasakiško grožio objektas – didingoji šeicho Zaido mečetė. Šis statinys išties ypatingas ir išsiskiria savo įspūdinga architektūra: baltutėlis marmuras išorėje, auksas, brangakmeniai ir rankų darbo keramika viduje, daugybė baltų kupolų, grakščių kolonų ir tūkstančiai korano klausančių maldininkų.
Karališkas auksu dengtas ir išpuoštas viešbutis „Emirates Palace" – bene prabangiausias visame pasaulyje. Jį apžiūrėti gali bet kas, kas tik nori – tokią prabangą retas bus regėjęs. Verta dėmesio auksu tviskanti vieta!
Atrakcionų mėgėjai privalo apsilankyti didžiausiame pasaulyje pramogų parke „Ferarri World". Ten išvysite įspūdingą automobilių parodą, susipažinsite su šios markės automobilių kūrimo istorija, išbandysite nutrūktgalviškus kalnelius, turėsite progą palenktyniauti ir kitaip papramogauti.
Nereikėtų praleisti progos bent kartą gyvenime pajodinėti ant iš pirmo žvilgsnio nerangaus kupranugario, nuvykti į Omaną ir paplaukioti Indijos vandenyne, sudalyvauti ekstremaliame džipų safaryje, pasivažinėti keturračiais per dulkančias dykumas, nučiuožti snieglente nuo kopos tarsi nuo kalno slidinėjimo kurorte ar alkį numalšinti nepaprastai skaniu arabišku maistu.  

KĄ REIKIA ŽINOTI KELIAUJANT Į JAE?

Sakoma, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, o JAE – tai daugeliu atžvilgių kategoriška ir konservatyvi musulmoniška valstybė, kurioje viešint svarbu gerbti vietinius papročius, reikia būti susipažinus su įvairiais draudimais bei žinoti, kaip elgtis ir kokių taisyklių laikytis. Ne stai, kas galioja Europoje, gali būti visiškai netoleruojama JAE. Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus metu įsitikinsite, kad ta šalis – visai kita „respublika" su kitokiais nei pas mus įstatymais, neįprastais papročiais, „kaip diena ir naktis" skirtinga kultūra bei kitokiomis tradicijomis. Todėl europiečiai, laiką leisdami JAE, turi būti pagarbūs svečiai šaliai ir jos gyventojams bei visada apgalvoti savo elgesį ir veiksmus, kad vietiniai neįsižeistų ir kad netyčia negautumėte baudos ar net arešto... Viena turtingiausių valstybių pasaulyje – tikrai kitokia, todėl labai įdomi ir patraukli turistams.   
Taigi, Jūsų dėmesiui – aktualūs patarimai, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį, kad atostogos nevirstų košmaru:    
  • Visų pirma, vaikščiojant viešose vietose tiek moterims, tiek vyrams reikia vengti pernelyg atvirų drabužių, rekomenduojama vilkėti kuklesnius rūbus, dengiančius pečius, viršutines rankų dalis ir kojas, lankantis šventose vietose, pvz., mečetėje, galvą reikia dengti skara, skraiste ar šaliu. Trumpus sijonus ir sukneles, sportinius šortus, berankoves palaidines ar perregimus drabužius teks palikti lagamine. Ilsintis paplūdimyje arba prie baseino, kūną dengti turėtų kuo uždaresnis maudymosi kostiumėlis. 
  • Draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus viešose vietose, tačiau turistams taikomos kelios išimtys: svaigiųjų gėrimų įsigyti galima tik keliose specializuotose parduotuvėse, taip pat licenciją turinčiuose viešbučių restoranuose, baruose, klubuose arba oro uoste. Viešoje vietoje negalima pasirodyti apsvaigus – už tai galima „užsidirbti" nemenką piniginę baudą, areštą ar net deportaciją. Beje, viename JAE emyrate – Šardžoje – alkoholis griežtai draudžiamas.
  • Narkotinės medžiagos JAE visiškai netoleruojamos – net už labai mažo kiekio turėjimą ar gabenimą numatytos itin griežtos bausmės, gali grėsti netgi kalėjimas, o už prekiavimą – mirties bausmė. Turėkite omenyje, kad net receptiniai vaistai JAE gali būti pripažinti kaip narkotikai.
  • Į JAE griežtai draudžiama įvežti ne tik narkotines medžiagas, bet ir kiaulienos produktus.  O knygos, žurnalai, vaizdo įrašai tikrinami ir, prireikus, gali būti cenzūruojami.
  • Pagal JAE galiojančią tvarką, nesusituokusios poros negali gyventi tame pačiame viešbučio kambaryje.
  • Atostogauti JAE rekomenduojama ne ramadano metu. Todėl prieš planuojant kelionę reikia pasidomėti, ar Jūsų kelionės laikas nesutampa su šventuoju mėnesiu – ramadanu. Mat per mėnesį trunkantį ramadaną musulmonai badauja – nevalgo ir negeria – nuo ankstaus ryto iki vakaro. Ramadano taisyklės galioja ir turistams, todėl viešumoje taip pat draudžiama valgyti, gerti, rūkyti, o restoranai ir barai užsidaro. Įprastas miesto gyvenimas ramadano metu prasideda tik nuo 17–18 val. vakaro ir tęsiasi iki 5 val. ryto. 
  • Draudžiama fotografuoti valstybines įstaigas, ištaigingus šeichų namus, oro uostus, karinius objektus, vietines moteris. Vyrus fotografuoti galima tik gavus jų leidimą. 
  • Gali pasirodyti keista, bet tokia prabanga alsuojanti šalis kaip Jungtiniai Arabų Emyratai tituluojami – tikras rojus mėgstantiems apsipirkti. Patraukliausios vietos apsipirkti – Abu Dabis ir Dubajus: ten nustebins didelis prekių pasirinkimas ir žemos bei prieinamos kainos.
  • Gerti ir maistui naudoti rekomenduojama tik buteliuose parduodamą vandenį.
  • Lauktuvėms galima rinktis prabangos prekes: kvepalus, auksą, kailius, persiškus kilimus, kašmyrą, elektroniką, – visa tai JAE kainuoja mažiau nei Europos šalyse. 
Jungtinių Arabų Emyratų sostinė – Abu Dabis.  Gyventojų skaičius – apie 9 mln. žmonių. Pagrindinė kalba – arabų, pagrindinė religija – musulmonų sunitų. Valstybinė JAE valiuta – dirhamas (1 doleris lygus ~3,7 dirhamų). Asmeninėms išlaidoms rekomenduojama turėti dolerių, tačiau pinigus geriau išsikeisti iš anksto oro uoste, banke ar valiutos keitimo punktuose. Beje, apsilankius restorane įprasta palikti arbatpinigių tik už aukštą aptarnavimo kokybę (10 proc. nuo sumos), o viešbučiuose personalui mandagu palikti nuo 5 iki 10 dirhamų. 

 
Dėl po pasaulį išplitusios koronaviruso pandemijos visi atvykstantys į Jungtinius Arabų Emyratus turi pateikti neigiamą COVID-19 testą. Tiesa,  atvykus gali būti atliekamas pakartotinis PGR testas ir kontrolinis testas po 6–9 d., o dar nepasiskiepijusiems asmenims taikoma 10 dienų izoliacija. Informacija nuolat tikslinama, tad būkite budrūs, atsakingi ir prieš kelionę pasidomėkite šiais klausimais daugiau.

 
Trumpalaikei viešnagei JAE specialios vizos nereikia. Kelionei reikalingas pasas, galiojantis ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos (asmens tapatybės kortelė netinka). Prieš kelionę nepamirškite pasirūpinti ir sveikatos draudimu, kuris prireikus užtikrins būtinąją pagalbą ir padengs neplanuotas reikalingas išlaidas šalyje. 

 
Planuokite kelionę jau dabar internetu ir keliaukite į JAE pigiau, o jei tiksi paskutinė minutė – dar geriau, nes kuo patrauklesnė akcija, tuo mažesnė kaina ir didesnė galimybė sutaupyti! Komfortiški skrydžiai neišvargins, pasirinkus „viskas įskaičiuota" nieko netrūks, būsite nustebinti ir namo grįšite su puikių įspūdžių pilnu lagaminu, o draugams laisvai liesis tik geri atsiliepimai.

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Slidinėjimo kelionės į Italiją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės