Kelionės į Izraelį

Izraelis – tai vieta, kur tiek pažintinės, tiek poilsinės kelionės padės pasijusti, lyg matėte dar ne viską. Daugybę skirtingų gražių vaizdų išryškinantys horizontai, religinės kultūros atspindžiai, šiltas Viduržemio jūros klimatas ir įspūdžiai, kurie nepaliks Jūsų visą gyvenimą! Beje, kelionės į Izraelį su Beta.lt kainuos Jums pigiau, ypač, jei šiuo metu kelionių kategorijai yra taikoma akcija. Geriausi pasiūlymai pas mus ne tik paskutinę minutę, pas mus geros kainos – visada, tad pasinaudokite proga įsigyti kelionę ir dar sutaupyti! Išvyka į šią šalį nustebintų kiekvieną, todėl siūlome pagalvoti apie kuponą ar čekį kelionei į Izraelį ir kaip apie dovaną mylimam žmogui. Na, o žemiau pateikiame daugiau informacijos apie Izraelio ypatumus.

KUR VERTA APSILANKYTI IZRAELYJE?

POPULIARŪS MUZIEJAI:

 • Izraelio muziejus. Neabejotinai nuostabiausias Izraelio kultūros turtas, Izraelio muziejus nuolat patenka į pirmaujančių pasaulio meno ir archeologijos muziejų sąrašą. Čia yra enciklopedinių kolekcijų, kuriose yra archeologijos, vaizduojamojo meno ir žydų meno kūrinių nuo priešistorės iki šių dienų, čia taip pat galima susipažinti su 5000 metų Izraelio istorija.
 • Tel Avivo menų muziejus. Tel Avivo muziejuje yra geriausi naujų ir anksčiau gyvenusių Izraelio menininkų kūriniai. Šio muziejaus sienas puošia išsami šiuolaikinio, modernaus ir Izraelio meno kolekcija. Muziejuje yra įspūdinga senųjų meistrų kolekcija, įvairios laikinosios parodos, fotografijos, dizaino ir architektūros ekspozicijos, spektaklių salė ir gražus, raminantis skulptūrų sodas, kuriame galėsite pasivaikščioti ir atsipalaiduoti. Naujausią Tel Avivo meno muziejaus priedą, Herta ir Paul Amir pastatą, suprojektavo profesorius Prestonas Scottas Cohenas. Interjero erdvė suteikia unikalią aplinką šiuolaikinio meno demonstravimui, architektūros centrui ir galerijai.
 • Madatech – Izraelio nacionalinis mokslo, technologijų ir kosmoso muziejus. Tai puikus muziejus technologijomis besidomintiems vaikams ir suaugusiems. Milžiniškos parodos kviečia lankytojus į praktinę patirtį, apimančią didžiausius istorijos mokslininkus ir išradėjus. 3D filmus papildomais efektais pagerina judančios sėdynės, vėjas, vanduo ir burbuliukai.
 • Eretz Izraelio muziejus. Izraelio Eretz muziejus yra unikalus dėl daugelio priežasčių, nes jo teritorijoje yra Tel Qasile archeologinė vietovė, datuojama XII a. prieš Kristų. Muziejuje saugomos įspūdingos monetų, mozaikų, įvairių laikotarpių ir regionų žydų folkloro objektų kolekcijos.
 • Holon dizaino muziejus. Holon yra pirmasis muziejus Izraelyje, kuris skirtas dizainui. Muziejaus pastatą suplanavo ir projektavo Izraelio architektas ir pramonės dizaineris Ronas Aradas, bendradarbiaudamas su Bruno Asa. Kruopščiai sukomplektuotose parodose eksponuojami didžiausi apgalvoti ir vertinami šiuolaikiniai kūriniai. 
 • Yad Vashem – Pasaulio Holokausto atminimo centras. Yad Vashem 45 akrų miestelį sudaro vidaus muziejai ir lauko paminklai, parodos, memorialinės vietos, sodai, skulptūros ir pasaulinio lygio tyrimų ir švietimo centrai – visa tai skirta Holokausto atminimui išsaugoti. Šventasis urvas su viena žvake, kurią atspindi serijiniai veidrodžiai, primena 1,5 milijono nužudytų vaikų.

POPULIARIOS LANKYTINOS VIETOS:

 • Negyvoji jūra. Įdomus faktas – Negyvoji jūra yra iš tiesų yra sūrus ežeras žemiau jūros lygio, ir tai yra Žemiausias Žemės taškas bei vienas sūriausių vandens telkinių pasaulyje. Jūra vadinama „negyva", nes itin didelis jos druskingumas neleidžia čia gyventi įprastiems vandens organizmams, tokiems kaip žuvys ir vandens augalai, nors joje yra nedidelis kiekis bakterijų ir mikrobų. Potvynių metu Negyvosios jūros druskos kiekis gali sumažėti nuo įprastų 35% iki 30% ar mažiau.
 • Raudonasis kanjonas. Raudonasis kanjonas Eilato kalnuose yra vienas gražiausių prieinamų Izraelio pėsčiųjų takų. Įėjimas į parką yra visiškai nemokamas. Šis nuostabus geologinis stebuklas netrukdomą žygį natūraliais kanjonais. Raudonasis kanjonas gavo savo pavadinimą dėl reiškinio, atsirandančio, kai saulės šviesa patenka į rausvą uolą ir jis sušvinta intensyvia rausva spalva.
 • Wadi Arugot (slapti grioviai). Wadi Arugot takas yra Ein Gedi gamtos rezervate. Jame yra kvapą gniaužiančių dykumos vaizdų derinys su ištisus metus gyvuojančiu vandens šaltiniu, turtinga ir įvairia flora, įsitvirtinusia laukinė gamta ir daugybe įspūdingų archeologinių relikvijų. Palei taką yra keli negilūs natūralaus vandens tvenkiniai.
 • Jeruzalė. Jeruzalė – miestas Vakarų Azijoje. Įsikūręs ant plokščiakalnio Judėjos kalnuose tarp Viduržemio ir Negyvosios jūros, tai vienas seniausių miestų pasaulyje ir laikomas šventu trims pagrindinėms Abraomo religijoms: judaizmui, krikščionybei ir islamui. Musulmonams Jeruzalė yra pagrindinių Jėzaus bei su juo susijusių asmenybių gyvenimo įvykių vieta. Taip pat čia, remiantis tradicinėmis Korano interpretacijomis, pranašas Mahometas pakilo į dangų.
 • Rosh Hanikra. Roš Hanikra yra geologinis darinys pasienyje tarp Izraelio ir Libano, Viduržemio jūros pakrantėje. Tai – baltos kreidos skardžio fasadas kuris atveria į įspūdingas grotas.
 • Banias krioklys. Banias krioklys yra viena gražiausių Izraelio vietų. Banias gamtos draustinyje Golane, Banias yra šaltinis, kylantis iš Hermono kalno, aukščiausio Izraelio kalno papėdės. Jis teka apie 3,5 km per tarpeklį ir galiausiai tampa įspūdingu kriokliu, didžiausiu Izraelyje.

PILIGRIMINĖS KELIONĖS

Piligriminė kelionė į Šventąją Žemę leis jums stebėtis įvairios gamtos grožiu krašte, kuriame gimė trys didieji patriarchai: Abraomas, Izaokas ir Jokūbas. Krikščionių piligriminės kelionės į Izraelį metu, kur grupėje būna dažniausiai vos iki 10-ies asmenų, galėsite vaikščioti Jėzaus ir apaštalų pėdsakais aplink Galilėjos ežerą ir Nazarete, Kafarnaume bei Jeruzalėje, o taip pat – patirti plaukimą Negyvojoje jūroje bei keltuvu pakilti į tvirtovę kalno viršūnėje. Dar piligriminė kelionė po Šventąją Žemę tyrinėja kryžkeles, kuriose susikerta trys didžiosios judaizmo, krikščionybės ir islamo religijos. Pradėsite šią pažintinę kelionę pakildami į Nebo kalną Jordanijoje, kur Mozei buvo nurodytas kelias į Pažadėtąją žemę, o užbaigsite su dar viena įspūdinga panorama – ten galėsite apžiūrėti Šventyklos kalną, Uolos kupolą ir Jeruzalės senamiestį nuo Alyvų kalno viršūnės.Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: [email protected] bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: [email protected].

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanų rinkiniai vyrams Dovanos sūnui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanos kolegai Dovanų rinkiniai vyrams Ekstremalios dovanos Ekstremalios dovanos Dovanos tėčiui Dovanos vaikinui Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Dovanos sūnui Dovanų rinkiniai vyrams Ekstremalios dovanos Bernvakario dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Dovanos merginai Dovanos draugei Dovanos sesei Dovanos močiutei Dovanos dukrai Dovanos žmonai Dovanos kolegei Mergvakario dovanos Dovanos moterims Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos sesei Dovanų rinkiniai moterims Ekstremalios dovanos Dovanų rinkiniai moterims Dovanos mamai Dovanos draugei Dovanos merginai Dovanos močiutei Dovanų rinkiniai moterims Dovanos sesei Dovanos žmonai Dovanos dukrai Dovanos kolegei Mergvakario dovanos Gimtadienio dovanos moterims Dovanos vaikams Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos sūnui Dovanos dukrai Dovanos mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos sūnui Dovanos dukrai Dovanos 2 metų vaikui Dovanos 7 metų vaikams Gimtadienio dovanos vaikams Dovanos dviem Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos seneliams Dovanos grupėms Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos senjorams Dovanos dviems Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos senjorams Dovanos dviems Dovanos tėvams Dovanos šeimai Dovanos kolegoms Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanų rinkiniai moterims Dovanų rinkiniai vyrams Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų kortelės Dovanų rinkiniai moterims Dovanų rinkiniai vyrams Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanų kortelės Dovanų idėjos Kalėdinės dovanos Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos merginai Gimtadienio dovanos vaikams Dovana 30 metų proga Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos nuo 100 eur Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos vaikams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Vestuviu metinių dovanos Vestuviu metinių dovanos Krikštynų dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos vaikams Dovanos tėvams Mergvakario dovanos Bernvakario dovanos Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanų rinkiniai Dovanos vaikams Dovanos grupėms Dovanos šeimai Dovanos dviems Dovanų kortelės Gimtadienio dovanos Vestuvių dovanos Vestuviu metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Mergvakario dovanos Bernvakario dovanos Dovanos krikštynoms PROGA MIESTAS Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanų idėjos Dovanų rinkiniai Dovanos vaikams Dovanos dviems Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Parduotuvių čekiai Dovanos grupėms Dovanos poroms Dovanų kortelės PROGA MIESTAS Gimtadienio dovanos Vestuvių dovanos Dovanos krikštynoms Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Kalėdinės dovanos Dovanos
Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis Latvijoje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Park Inn By Radisson Vilnius Airport Mingės egzotika Ramios bitės Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Amberton Green Apartments Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas METROPOLIS Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Energetikas Auksinės kopos Rąžė, Palanga De Lita Radisson Blu Royal Astorija Grand SPA Lietuva SPA Vilnius Druskininkai Vytautas Mineral SPA Royal SPA Residence Atostogų parkas Best Baltic Central Druskininkai Kaunas Hotel Eglės sanatorija EGO SPA Versmė sanatorija Eglės sanatorija Palangos žuvėdra Poilsis