Įspūdinga, žavinga, romantiška, charakteringa ir labai graži Italija – tai Pietų Europos šalis, kurią bent kartą gyvenime aplankyti turi kiekvienas. Juk ne veltui daugelis aplankiusių Italiją įsimyli ją iš pirmo žvilgsnio – keliaukite ten atostogų ir patys įsitikinsite, kas gi taip žavi smalsiuosius turistus ir kodėl ten norisi sugrįžti dar ne kartą. Gal užburia vietinių svetingumas, mados pajautimas, meilė menui, kultūrai, futbolui, kavai, vynui ar maistui?.. Italijoje, kurią patogu pasiekti ir autobusu, ir lėktuvu, atostogų pasirinkimas išties platus – galima rinktis nuo poilsio paplūdimiuose prie Adrijos jūros, ilgų pažintinių pasivaikščiojimų po miestus, gurmaniškų akimirkų ledainėse, kavinukėse, picerijose ar vyninėse iki slidinėjimo apsnigtuose kalnuose. Italija žavi iš visų pusių ir visai nesvarbu, pažinsite ją dviese, su šeima ir su vaikais ar vienas. Teprasideda itališkos atostogos!

 

TURTINGA ISTORIJA IR ĮSPŪDINGA ARCHITEKTŪRA

Italija – šalis, išsiskirianti turtinga istorija, svarbia visų prie Viduržemio jūros išsidėsčiusių šalių kultūriniam ir socialiniam vystymuisi, bei įspūdinga architektūra. Didinga Italijos istorija turėjo daug reikšmės krikščionybės ir katalikų tikėjimo plitimui pasaulyje. Italija žymi ir tuo, kad joje yra bene daugiausiai į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų vietų (daugiau nei 50), pvz.: muziejumi po atviru dangumi vadinama Roma, Dolomitų kalnynas, Verona, Etna, Florencijos istorinis centras, Neapolio istorinis centras ir kt. Ši šalis gali didžiuotis daugybe išlikusių įvairių epochų architektūros statinių, visame pasaulyje gersiais meno kūriniais, nuostabiu kraštovaizdžiu, gražuolėmis Alpių viršukalnėmis, šilta Adrijos jūra, veikiančiais ugnikalniais, prabangiais kurortais ir kitais objektais, suteikusiais Italijai turistų rojaus statusą. 

 

Beje, ar žinojote, kad dėl unikalios savo formos Italija dažnai vadinama „Aulinio bato" šalimi? Pažiūrėkite į žemėlapį ir pamatysite – į aulinį batą panašus ilgas Apeninų pusiasalis išsikiša į Viduržemio jūrą. Italija – kalnuota šalis, kurios pati aukščiausia viršukalnė yra Monblanas, taip pat puikiai žinomi ir turistų gausiai lankomi ugnikalniai: Vezuvijus prie Neapolio, Etna Sicilijoje, Strombolio ugnikalnis.

 

PAŽINTINĖS KELIONĖS Į ITALIJĄ – POPULIARIAUSIOS

Aktyvios, paprastai kiek trumpesnės, dažniau savaitgalio trukmės pažintinės kelionės į Italiją – vienos populiariausių, ir visai nesvarbu, ar keliaujama lėktuvu, autobusu ar nuosavu automobiliu, romantiškai dviese ar su šeima ir vaikais, planuojamos trumpos išeiginės ar ilgesnės atostogos, kelionei suplanuoti turite daug laiko ar tiksi paskutinė minutė. Bene dažniausiai lankomi regionai yra Riminis, Sicilija, Milanas, Roma ir kiti žavūs Italijos miestai.

 

Sicilija – nepaprastai graži didžiausia Viduržemio jūros sala Pietų Italijoje. Į Siciliją turistus vilioja įvairios lankytinos vietos, atspindinčios turtingą salos kultūrą ir istoriją, tradicinė sicilietiška virtuvė ir ją garsinančios asmenybės. Tuo pačiu Sicilija – tarsi visai kita šalis su savo kalba, kita istorija ir kitokiomis tradicijomis. Nuo Italijos Siciliją skiria sąsiauris, kurio siauriausioje vietoje atstumas tėra vos 3 kilometrai, tad perplaukti jį nebūtų labai sudėtinga. Pagrindinė Sicilijos įžymybė – Etna, didžiausias ir vienas aktyviausių Europos ugnikalnių. Siciliją puošia tiek vaizdingos pakrantės, tiek puikūs viešbučiai, tiek gražus gamtovaizdis. Viešint Sicilijoje rekomenduojama aplankyti: Sicilijos sostinę Palermą, tarp jūros ir kalnų esantį Taorminą, Sirakūzus ir Ortigijos salą, Agrigentą ir šventyklų slėnį, baroko stiliaus Noto, Modica ir Ragusa miestus, Aeolijos salas ir kitas įstabias vietas.

 

Riminis europiečius ir ne tik vilioja savo paplūdimiais, kuriuose turistai mėgaujasi maloniomis saulės voniomis prie jūros, džiaugiasi maudynėmis ir taip ilsisi nuo pečius slegiančių rūpesčių bei nesibaigiančių darbų. Vaizdingoje Adrijos jūros pakrantėje įsikūręs kurortas dažnai vadinamas europiečių pamėgta vasariškų atostogų sostine. Turistai poilsį Riminyje renkasi dėl smėlėto paplūdimio, labai gardaus ir kokybiško itališko maisto, šilto ir saulėto klimato bei didelės įvairių pramogų pasiūlos. Šiame mieste didingą Italijos istoriją primena ir architektūrinis palikimas su įspūdingais statiniais priešaky. Lankytinos vietos: Piazza Tre Martiri – istorinė centrinė aikštė, Augusto triumfo arka, Tiberijaus tiltas, Miniatiūrų parkas, Sismondo pilis, Malatestos šventykla.

 

Roma – tai Italijos sostinė ir vienas gražiausių miestų Italijoje, kuriame antikinė, viduramžių ir renesanso dvasia tiesiog sklando ore. Italijos sostinė didžiuojasi ir visame pasaulyje garsėja turtinga praeitimi, apie kurią mena iškalbingi istoriniai paminklai bei muziejai. Taip pat dauguma turistų ten plūsta dar ir dėl to, kad Romoje esti popiežiaus rezidencija – tikinčiųjų traukos centras. Įdomu ir tai, kad Roma užima trečią vietą, vertinant Europos Sąjungos miestus pagal lankomumą. Lankytinos vietos: Šv. Petro bazilika, Koliziejus, didingasis Panteonas, Romos forumas, Trevi fontanas, Romos istorinis centras.

 

Mados sostine ir finansų bei pramonės centru vadinamas Milanas įsikūręs bene turtingiausiame Italijos regione – Lombardijoje. Antras pagal dydį Italijos miestas yra prašmatnus, reprezentuojantis kosmopolitišką ir stilingą Italijos pusę. Milane puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra, nuo kurios priklauso geri turistų įspūdžiai ir tik geriausi atsiliepimai. Milane, kaip ir visoje Italijoje, gausu įvairių muziejų bei istorinių ir modernių lankytinų objektų, pvz.: Duomo di Milano (Milano Katedra), Arco della Pace (Taikos arka), Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore – ypatinga bažnyčia Benedikto vienuolėms, Vittorio Emanuele II galerija – vienas seniausių prekybos centrų, Leonardo da Vinči paveikslas „Paskutinė vakarienė", Sforcų pilis, Naviglio kanalas, Milano centrinė stotis, Leonardo da Vinči mokslo ir technologijų muziejus. Tikrai nenusivilsite aplankę ir kitas Italijos grožybes: Kaprio salą, Toskaną, Ligūriją, Neapolį.

 

ŽIEMOS PRAMOGŲ ROJUS SLIDINĖJANTIEMS

Itališkos žiemos orai itin palankūs slidinėjimo kelionėms, kurias labai pamėgę lietuviai. Dažnai vidutinė temperatūra žiemą Italijoje yra teigiama ir net gruodžio mėnesį ji retai nukrinta žemiau 7–9 laipsnių. Nepaisant to, kad nebūna didelio šaltuko, būtent gruodį prasideda intensyvus slidinėjimo sezonas – puikiai pasiruošę, geri ir modernūs kurortai, kuriems keliami aukšti reikalavimai, laukia tiek jau pažengusių slidininkų, tiek dar tik pradedančių ir norinčių patobulinti savo įgūdžius. 

 

Aktyvių žiemos pramogų mėgėjams BETA TRAVEL yra paruošusi ne vieną puikią slidinėjimo kelionę su nakvynėmis 3–4 žv. viešbučiuose. Tad nelaukite kitos žiemos ir naudokitės proga, kol siūloma gera kaina, – jau dabar internetu įsigykite kelionę ir keliaukite slidinėti į grožiu, meile gyvenimui bei kasdieniu džiaugsmu alsuojančią Italiją pigiau. Slidinėjimo atostogos Italijoje padovanos daug nepakartojamų akimirkų ir tik gerų įspūdžių, o puikūs slidinėjimo kurortai bei vaizdingi kalnai sužavės ir vilios sugrįžti po metų, o gal ir greičiau.

 

NAUJIEJI METAI ITALIJOJE – ŠVENTINĖ KELIONĖ

O jei trūksta minčių, kaip palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius metus, Beta.lt rekomenduoja tai padaryti kelionės į Italiją metu, meilės mieste Veronoje. Į naujametinės kelionės kainą bus įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, 4 nakvynės jaukiuose viešbučiuose su gardžiais itališkais pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose, rūpestingo kelionės vadovo paslaugos, įdomi ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas, profesionalios BETA TRAVEL konsultacijos ir pagalba visą parą. Jei susidomėjote, skubėkite įsigyti šią kelionę internetu Beta.lt portale – bus pigiau ir per Naujuosius neliksite nuobodžiauti namuose. Žinoma, norėdami paslidinėti, galite organizuoti kelionę patys ir skristi ten lėktuvu. Taigi, šventinė kelionė į Italiją – puikus pasirinkimas norint pasitikti Naujuosius kitaip.

 

BENDRI DUOMENYS APIE ITALIJĄ IR KLIMATAS

Plotas – 301 230 km², gyventojų skaičius – 59 797 978 (2017 m. duomenimis). Dauguma gyventojų yra Romos katalikai. Šalies sostinė ir didžiausias miestas – muziejumi po atviru dangumi vadinama Roma, kiti svarbūs ir turistų dėmesio verti miestai: Venecija, Milanas, Florencija, Neapolis, Bolonija, Turinas, Genuja. Valstybinė kalba – italų, o atsiskaitoma eurais. Į Italiją keliaujantiems Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Be to, į Italiją kelionės nevargina, nes skrydžiai neilgi ir neišvargina prieš intensyvų pažintinį turą po šalį.

 

Renkantis keliones į Italiją, reikėtų atsižvelgti ne tik į kelionės pobūdį – poilsinė ar pažintinė, bet ir į orus. Italijos klimatas švelniai keičiasi keliaujant iš vėsesnės Šiaurės į šiltesnius Pietus. Įprastai Italijoje vyrauja tipinis Viduramžių jūros klimatas, kai vidutinė sausio mėnesio temperatūra – nuo 0 iki 12 °C, o liepos – 20–28 °C. Taigi, Italija – kaip atostogų kryptis – tinka ir šilumos, ir gaivesnių orų mėgėjams. Rugpjūtį – atostogų įkarštis Italijoje, į kurią suvažiuoja tingaus poilsio, saulės, šilumos, pažinimo ir gardžių atradimų išsiilgę turistai iš daugelio Europos šalių ir ne tik. Taigi, jei vasaros pabaigoje planuojate atostogas, o sukilę kainos, didelis karštis ir sausakimši paplūdimiai Jums nė motais, pirkite kelionę į Italiją internetu (su akcija ar be jos, su „viskas įskaičiuota" sistema ar tik pusryčiais ir pan.). Tereikia pasirinkti tinkamą keliauti laiką. 

 

LAUKIAMIAUSIOS LAUKTUVĖS IŠ ITALIJOS

Kelionės į Italiją metu ne tik susipažinsite su turtinga istorija, savo akimis pamatysite įspūdingus architektūros paminklus, ber ir ragausite daug gardaus tradicinio itališko maisto bei ieškosite lauktuvių. Saldūs ir gurmaniški itališki gardėsiai – itin mėgstami, todėl lauktuvėms tinka idealiai. Drąsiai vežkite sau, artimiesiems ir draugams visko, kas italų virtuvę išskiria iš kitų: sūrių (parmezano, maskarponės, mocarelos, rikotos), aukštos kokybės balzamiko acto, ypač tyro alyvuogių aliejaus, puikaus itališko vyno, saulėje džiovintų pomidorų, tikro itališko pesto padažo, itališkų makaronų ir pan. Beje, Italijoje viešintys turistai renkasi ne tik valgomas lauktuves. Populiaru parsivežti ir magnetukų, ant kurių įamžintos itin populiarios, istorinę reikšmę turinčios lankytinos vietos, kokybiškų odos dirbinių, Komo šilko, venecijietiškų kaukių (turistų itin pamėgta ir dažnai net kolekcionuojama interjero detalė).

 

Įspūdinga, žavinga, romantiška, charakteringa ir labai graži Italija – tai Pietų Europos šalis, kurią bent kartą gyvenime aplankyti turi kiekvienas. Juk ne veltui daugelis aplankiusių Italiją įsimyli ją iš pirmo žvilgsnio – keliaukite ten atostogų ir patys įsitikinsite, kas gi taip žavi smalsiuosius turistus ir kodėl ten norisi sugrįžti dar ne kartą. Gal užburia vietinių svetingumas, mados pajautimas, meilė menui, kultūrai, futbolui, kavai, vynui ar maistui?.. Italijoje, kurią patogu pasiekti ir autobusu, ir lėktuvu, atostogų pasirinkimas išties platus – galima rinktis nuo poilsio paplūdimiuose prie Adrijos jūros, ilgų pažintinių pasivaikščiojimų po miestus, gurmaniškų akimirkų ledainėse, kavinukėse, picerijose ar vyninėse iki slidinėjimo apsnigtuose kalnuose. Italija žavi iš visų pusių ir visai nesvarbu, pažinsite ją dviese, su šeima ir su vaikais ar vienas. Teprasideda itališkos atostogos!

 

TURTINGA ISTORIJA IR ĮSPŪDINGA ARCHITEKTŪRA

Italija – šalis, išsiskirianti turtinga istorija, svarbia visų prie Viduržemio jūros išsidėsčiusių šalių kultūriniam ir socialiniam vystymuisi, bei įspūdinga architektūra. Didinga Italijos istorija turėjo daug reikšmės krikščionybės ir katalikų tikėjimo plitimui pasaulyje. Italija žymi ir tuo, kad joje yra bene daugiausiai į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų vietų (daugiau nei 50), pvz.: muziejumi po atviru dangumi vadinama Roma, Dolomitų kalnynas, Verona, Etna, Florencijos istorinis centras, Neapolio istorinis centras ir kt. Ši šalis gali didžiuotis daugybe išlikusių įvairių epochų architektūros statinių, visame pasaulyje gersiais meno kūriniais, nuostabiu kraštovaizdžiu, gražuolėmis Alpių viršukalnėmis, šilta Adrijos jūra, veikiančiais ugnikalniais, prabangiais kurortais ir kitais objektais, suteikusiais Italijai turistų rojaus statusą. 

 

Beje, ar žinojote, kad dėl unikalios savo formos Italija dažnai vadinama „Aulinio bato" šalimi? Pažiūrėkite į žemėlapį ir pamatysite – į aulinį batą panašus ilgas Apeninų pusiasalis išsikiša į Viduržemio jūrą. Italija – kalnuota šalis, kurios pati aukščiausia viršukalnė yra Monblanas, taip pat puikiai žinomi ir turistų gausiai lankomi ugnikalniai: Vezuvijus prie Neapolio, Etna Sicilijoje, Strombolio ugnikalnis.

 

PAŽINTINĖS KELIONĖS Į ITALIJĄ – POPULIARIAUSIOS

Aktyvios, paprastai kiek trumpesnės, dažniau savaitgalio trukmės pažintinės kelionės į Italiją – vienos populiariausių, ir visai nesvarbu, ar keliaujama lėktuvu, autobusu ar nuosavu automobiliu, romantiškai dviese ar su šeima ir vaikais, planuojamos trumpos išeiginės ar ilgesnės atostogos, kelionei suplanuoti turite daug laiko ar tiksi paskutinė minutė. Bene dažniausiai lankomi regionai yra Riminis, Sicilija, Milanas, Roma ir kiti žavūs Italijos miestai.

 

Sicilija – nepaprastai graži didžiausia Viduržemio jūros sala Pietų Italijoje. Į Siciliją turistus vilioja įvairios lankytinos vietos, atspindinčios turtingą salos kultūrą ir istoriją, tradicinė sicilietiška virtuvė ir ją garsinančios asmenybės. Tuo pačiu Sicilija – tarsi visai kita šalis su savo kalba, kita istorija ir kitokiomis tradicijomis. Nuo Italijos Siciliją skiria sąsiauris, kurio siauriausioje vietoje atstumas tėra vos 3 kilometrai, tad perplaukti jį nebūtų labai sudėtinga. Pagrindinė Sicilijos įžymybė – Etna, didžiausias ir vienas aktyviausių Europos ugnikalnių. Siciliją puošia tiek vaizdingos pakrantės, tiek puikūs viešbučiai, tiek gražus gamtovaizdis. Viešint Sicilijoje rekomenduojama aplankyti: Sicilijos sostinę Palermą, tarp jūros ir kalnų esantį Taorminą, Sirakūzus ir Ortigijos salą, Agrigentą ir šventyklų slėnį, baroko stiliaus Noto, Modica ir Ragusa miestus, Aeolijos salas ir kitas įstabias vietas.

 

Riminis europiečius ir ne tik vilioja savo paplūdimiais, kuriuose turistai mėgaujasi maloniomis saulės voniomis prie jūros, džiaugiasi maudynėmis ir taip ilsisi nuo pečius slegiančių rūpesčių bei nesibaigiančių darbų. Vaizdingoje Adrijos jūros pakrantėje įsikūręs kurortas dažnai vadinamas europiečių pamėgta vasariškų atostogų sostine. Turistai poilsį Riminyje renkasi dėl smėlėto paplūdimio, labai gardaus ir kokybiško itališko maisto, šilto ir saulėto klimato bei didelės įvairių pramogų pasiūlos. Šiame mieste didingą Italijos istoriją primena ir architektūrinis palikimas su įspūdingais statiniais priešaky. Lankytinos vietos: Piazza Tre Martiri – istorinė centrinė aikštė, Augusto triumfo arka, Tiberijaus tiltas, Miniatiūrų parkas, Sismondo pilis, Malatestos šventykla.

 

Roma – tai Italijos sostinė ir vienas gražiausių miestų Italijoje, kuriame antikinė, viduramžių ir renesanso dvasia tiesiog sklando ore. Italijos sostinė didžiuojasi ir visame pasaulyje garsėja turtinga praeitimi, apie kurią mena iškalbingi istoriniai paminklai bei muziejai. Taip pat dauguma turistų ten plūsta dar ir dėl to, kad Romoje esti popiežiaus rezidencija – tikinčiųjų traukos centras. Įdomu ir tai, kad Roma užima trečią vietą, vertinant Europos Sąjungos miestus pagal lankomumą. Lankytinos vietos: Šv. Petro bazilika, Koliziejus, didingasis Panteonas, Romos forumas, Trevi fontanas, Romos istorinis centras.

 

Mados sostine ir finansų bei pramonės centru vadinamas Milanas įsikūręs bene turtingiausiame Italijos regione – Lombardijoje. Antras pagal dydį Italijos miestas yra prašmatnus, reprezentuojantis kosmopolitišką ir stilingą Italijos pusę. Milane puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra, nuo kurios priklauso geri turistų įspūdžiai ir tik geriausi atsiliepimai. Milane, kaip ir visoje Italijoje, gausu įvairių muziejų bei istorinių ir modernių lankytinų objektų, pvz.: Duomo di Milano (Milano Katedra), Arco della Pace (Taikos arka), Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore – ypatinga bažnyčia Benedikto vienuolėms, Vittorio Emanuele II galerija – vienas seniausių prekybos centrų, Leonardo da Vinči paveikslas „Paskutinė vakarienė", Sforcų pilis, Naviglio kanalas, Milano centrinė stotis, Leonardo da Vinči mokslo ir technologijų muziejus. Tikrai nenusivilsite aplankę ir kitas Italijos grožybes: Kaprio salą, Toskaną, Ligūriją, Neapolį.

 

ŽIEMOS PRAMOGŲ ROJUS SLIDINĖJANTIEMS

Itališkos žiemos orai itin palankūs slidinėjimo kelionėms, kurias labai pamėgę lietuviai. Dažnai vidutinė temperatūra žiemą Italijoje yra teigiama ir net gruodžio mėnesį ji retai nukrinta žemiau 7–9 laipsnių. Nepaisant to, kad nebūna didelio šaltuko, būtent gruodį prasideda intensyvus slidinėjimo sezonas – puikiai pasiruošę, geri ir modernūs kurortai, kuriems keliami aukšti reikalavimai, laukia tiek jau pažengusių slidininkų, tiek dar tik pradedančių ir norinčių patobulinti savo įgūdžius. 

 

Aktyvių žiemos pramogų mėgėjams BETA TRAVEL yra paruošusi ne vieną puikią slidinėjimo kelionę su nakvynėmis 3–4 žv. viešbučiuose. Tad nelaukite kitos žiemos ir naudokitės proga, kol siūloma gera kaina, – jau dabar internetu įsigykite kelionę ir keliaukite slidinėti į grožiu, meile gyvenimui bei kasdieniu džiaugsmu alsuojančią Italiją pigiau. Slidinėjimo atostogos Italijoje padovanos daug nepakartojamų akimirkų ir tik gerų įspūdžių, o puikūs slidinėjimo kurortai bei vaizdingi kalnai sužavės ir vilios sugrįžti po metų, o gal ir greičiau.

 

NAUJIEJI METAI ITALIJOJE – ŠVENTINĖ KELIONĖ

O jei trūksta minčių, kaip palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius metus, Beta.lt rekomenduoja tai padaryti kelionės į Italiją metu, meilės mieste Veronoje. Į naujametinės kelionės kainą bus įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, 4 nakvynės jaukiuose viešbučiuose su gardžiais itališkais pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose, rūpestingo kelionės vadovo paslaugos, įdomi ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas, profesionalios BETA TRAVEL konsultacijos ir pagalba visą parą. Jei susidomėjote, skubėkite įsigyti šią kelionę internetu Beta.lt portale – bus pigiau ir per Naujuosius neliksite nuobodžiauti namuose. Žinoma, norėdami paslidinėti, galite organizuoti kelionę patys ir skristi ten lėktuvu. Taigi, šventinė kelionė į Italiją – puikus pasirinkimas norint pasitikti Naujuosius kitaip.

 

BENDRI DUOMENYS APIE ITALIJĄ IR KLIMATAS

Plotas – 301 230 km², gyventojų skaičius – 59 797 978 (2017 m. duomenimis). Dauguma gyventojų yra Romos katalikai. Šalies sostinė ir didžiausias miestas – muziejumi po atviru dangumi vadinama Roma, kiti svarbūs ir turistų dėmesio verti miestai: Venecija, Milanas, Florencija, Neapolis, Bolonija, Turinas, Genuja. Valstybinė kalba – italų, o atsiskaitoma eurais. Į Italiją keliaujantiems Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Be to, į Italiją kelionės nevargina, nes skrydžiai neilgi ir neišvargina prieš intensyvų pažintinį turą po šalį.

 

Renkantis keliones į Italiją, reikėtų atsižvelgti ne tik į kelionės pobūdį – poilsinė ar pažintinė, bet ir į orus. Italijos klimatas švelniai keičiasi keliaujant iš vėsesnės Šiaurės į šiltesnius Pietus. Įprastai Italijoje vyrauja tipinis Viduramžių jūros klimatas, kai vidutinė sausio mėnesio temperatūra – nuo 0 iki 12 °C, o liepos – 20–28 °C. Taigi, Italija – kaip atostogų kryptis – tinka ir šilumos, ir gaivesnių orų mėgėjams. Rugpjūtį – atostogų įkarštis Italijoje, į kurią suvažiuoja tingaus poilsio, saulės, šilumos, pažinimo ir gardžių atradimų išsiilgę turistai iš daugelio Europos šalių ir ne tik. Taigi, jei vasaros pabaigoje planuojate atostogas, o sukilę kainos, didelis karštis ir sausakimši paplūdimiai Jums nė motais, pirkite kelionę į Italiją internetu (su akcija ar be jos, su „viskas įskaičiuota" sistema ar tik pusryčiais ir pan.). Tereikia pasirinkti tinkamą keliauti laiką. 

 

LAUKIAMIAUSIOS LAUKTUVĖS IŠ ITALIJOS

Kelionės į Italiją metu ne tik susipažinsite su turtinga istorija, savo akimis pamatysite įspūdingus architektūros paminklus, ber ir ragausite daug gardaus tradicinio itališko maisto bei ieškosite lauktuvių. Saldūs ir gurmaniški itališki gardėsiai – itin mėgstami, todėl lauktuvėms tinka idealiai. Drąsiai vežkite sau, artimiesiems ir draugams visko, kas italų virtuvę išskiria iš kitų: sūrių (parmezano, maskarponės, mocarelos, rikotos), aukštos kokybės balzamiko acto, ypač tyro alyvuogių aliejaus, puikaus itališko vyno, saulėje džiovintų pomidorų, tikro itališko pesto padažo, itališkų makaronų ir pan. Beje, Italijoje viešintys turistai renkasi ne tik valgomas lauktuves. Populiaru parsivežti ir magnetukų, ant kurių įamžintos itin populiarios, istorinę reikšmę turinčios lankytinos vietos, kokybiškų odos dirbinių, Komo šilko, venecijietiškų kaukių (turistų itin pamėgta ir dažnai net kolekcionuojama interjero detalė).

 

Visi keliai veda į Italiją, apie kurią skamba tik geriausi atsiliepimai! Tad nesnauskite ir jau šiandien pradėkite planuoti kelionę į Italiją internetu pigiau – neabejojame, kad nuvykę sužinosite daug įdomių dalykų apie Italiją ir joje gyvenančią svetingą tautą, galiausiai įsimylėsite ją ir norėsite sugrįžti dar kartą pasisemti nepakartojamų įspūdžių!

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams