Kai rytais dairytis į kalendorių ir skaičiuoti dienas iki vasaros tampa kasdienybe, suprask – laikas planuoti saulės paieškas šiltuose kraštuose. Vieni tiesiu taikymu traukia į Egiptą, Graikiją arba Turkiją, kur šalia ,,viskas įskaičiuota’’ iš anksto užsakomas ir puikus oras.

 


 

Kiti pažinimo troškulį malšina tolimuose Azijos kampeliuose. O ką daryti, jei norisi kažko egzotiškesnio nei Viduržemio jūros regionas, bet mintis apie tolimą kelionę į nepažįstamos kultūros šalį truputį baugina? Išeitis – kelionė į amžinai žaliuojančią Tenerifę. Tai vieta, kur afrikietišką egzotiką papildo ispanų kultūros ir virtuvės prieskoniai, o jaukias bei saugias atostogas užtikrina europietiški patogumai.

 


 

VULKANINIS SALOS KRAŠTOVAIZDIS

Tenerifė – Kanarų salų pažiba Atlanto vandenyne. Didžiausia ir daugiausia lankytojų sulaukianti Kanarų sala priklauso Ispanijai, tačiau yra kur kas arčiau pusiaujo nei žemyninės šalies dalis. Kanarus ir vakarinius Afrikos krantus (Maroką) skiria vos 100 km. Tenerifės sala išsidėsčiusi pačiame salyno centre, artimiausios jos kaimynės Gran Kanarija ir La Gomeras. Vulkaninės kilmės Kanarų salos susiformavo prieš keliasdešimt milijonų metų šioje vietoje išsiveržus ugnikalniui. Paskutinį kartą 1909 m. magmą išspjovęs Teidės ugnikalnis paliko ryškius savo veiklos pėdsakus, iš šiandien galime išvysti vulkaninio aktyvumo rezultatą – nepakartojamą Tenerifės kraštovaizdį. Tokio tikrai nepamatysite nei Lietuvoje, nei likusioje Europoje.

 


 

Tenerifę apglėbusios kalnų virtinės, o dalį paplūdimių supa įspūdingo dydžio uolos. Išskirtinis salos bruožas – marso ir mėnulio kanjonus primenantis landšaftas. Jeigu Maldyvuose pėdas kutena baltutėlio smėlis, tai čia smalsuolius traukia išskirtinio grožio juodojo smėlio paplūdimiai. Pastaruosius natūraliai suformavo gamta. Vienas įspūdingiausių – Plaja Jardino paplūdimys, kuriame juodas it smala kranto ruožas pasitinka dangaus žydrumo bangas, ir kuria pasakišką kontrastą. Tiesa, čia yra ir baltų paplūdimių, tik jų smėliukas ne vietinis,o  atvežtas iš pačios Afrikos Didenybės Sacharos.

 


 

VIEŠBUČIAI, KAINOS IR TRANSPORTAS

Tie, kam idealios atostogos asocijuojasi su maksimaliu komfortu ir ,,viskas įskaičiuota’’ malonumais, prašmatnūs 4* bei 5* viešbučiai bus pats tas :). Kas už nakvynę nori mokėti pigiau, turi galimybę apsistoti kuklesniuose viešbučiuose arba svečių namuose. Pastaruosiuose nakvynės kaina prasideda nuo 20 eurų. Atkreipkite dėmesį į lokaciją – šeimai su vaikais ar ramiam poilsiui nusiteikusiai porai rekomenduojama rinktis tas vietas, kuriose ribojasi skirtingi kurortai. Na, o jeigu naktys nusimato ilgesnės už dienas, rinkitės viešbutį arčiau arba pačiame kurorto centre.  

 


 

Apsistoti geresnės kokybės viešbutyje apsimoka, nes Tenerifė per daug maža (plotu yra keturis kartus mažesnė už Kretą), kad dėl atstumų reikėtų keisti nakvynės vietas. Pavyzdžiui, jeigu apsistotumėte populiariame pietinės pakrantės kurorte Los Cristianos, šiaurinėje dalyje esančią sostinę Santa Krusą automobiliu pasiektumėte per valandą. Automobilį nuomokitės drąsiai, nes čia keliai labai geri, veda nuo namų durų iki visų įmanomu aplankyti vietų. Be to, kelionių organizatoriai arba vietiniai gidai patys siūlo ekskursijas į lankytinas vietas, tad nuomos paslaugų gali ir neprireikti. O jeigu vis tik norisi keliauti savarankiškai, saloje puikiai išvystytas autobusų tinklas, bilietų kainos nesikandžioja. Ketinant Tenerifėje apsistoti ilgėliau, pravartu įsigyti ilgesnį laikotarpį galiojantį bilietą. 

 


 

Pastaraisiais metais vyrauja mada Tenerifėje praleisti bent 2-3 savaites, dažnu atveju ir visą mėnesį. Toks sprendimas teisingas ir grindžiamas keletu priežasčių. Pirma, žinoma, nedidelės kainos. Visa sala yra bemuitė zona, tad čia įvairiausių prekių kainos yra žemesnės nei žemyninėje Ispanijoje ir kartais net oro uosto duty-free parduotuvėse.

 


 

Apsipirkti saloje vienas malonumas – prekybos centrai ir krautuvėlės įsikūrę beveik prie pat jūros, akys raibsta nuo išpardavimų ir originalių prekių gausos. Reziumė: tikėtina, kad mėgstantys apsipirkti parduotuvėse praleis bent vieną pilną dieną. :) Vietinė valiuta euras, vyrauja ispanų kalba.

 


 

Kitas dalykas – santykinai nebrangūs ir laaabai skanūs ispanų virtuvės patiekalai. Neapmokestinta zona Tenerifėje atsiliepė ir nedidelėms maisto kainoms. Nustebsite, tačiau tokioje egzotiškoje vietoje papietauti galima ir už 7-8 eurus. Būtinai paragaukite klasikinį Tenerifės patiekalą papas arrugadas – sūriame vandenyje išvirtos bulvytės su lupenomis. Dažniausiai pateikiamos dviem arba bent vienu padažu ,,mojo’’, raudonuoju aštriųjų paprikų ir/arba arba žaliuoju su petražolėmis ir kalendromis. Neatsiejama Ispanijos kultūros dalis – pašnekesiai su draugais prie Sangria ar kito vyno taurės, užkandžiaujant tradiciniais užkandžiais tapas. Verta patiems išbandyti bei lauktuvėms parvešti minėtąjį ,,mojo’’, kaktusų uogienę, palmių medų.

 


 

Trečia – ilgesnės kelionės į Tenerifę metu galėsite aplankyti gretimas Kanarų salas:  Gran Kanariją, Fuerteventurą, Lansarotą, bei mažesnes, bet ne mažiau įspūdingas La Gomerą, La Palmą ir El Hierą. Į jas galima persikelti kelis kartus per dieną kursuojančiais keltais arba vietinėmis oro linijomis.

 


 

GERI ORAI IŠTISUS METUS

Toks dalykas kaip atostogų sezonas Tenerifėje praktiškai neegzistuoja, nes čia šiltas klimatas lepina be pertraukų. Iš Viduržemio regiono ateinančiam lietui ir vėsiam orui kelią pastoja vidury salos stūksantis Teidės ugnikalnis. Dėl tokios oro judėjimo kliūties šiaurinėje salos dalyje yra kiek vėsiau ir drėgniau. O štai pietinėje dalyje dėl saulėto ir sauso klimato išsidėstę pagrindiniai kurortai. Salos mikroklimatą išduoda ir žemėlapis – aiškiai matosi, kad šiaurinėje dalyje daugiau žalumos, o ties pietine pakrante vyrauja plikesni plotai. Apskritai Tenerifę renkasi tie, kam poilsis karštyje neįmanomas, nes čia labai karšta būna tik liepą ir rugpjūtį (termometro stulpeliai gali viršyti 30 °C). Net ir birželį temperatūra dažniausiai neviršija 25 °C . Vandens temperatūra visus metus būna panaši – 19-22 °C, maudytis drąsiai galima ir viduržiemį. Daugiausia poilsiautojų į salą suguža per velykas bei vasarį, kuomet Santa Kruse apie dvi savaites tęsiasi vienas ryškiausių pasaulyje karnavalų su persirengusiais šokėjais bei įspūdingais performansais. Rudenį, kovą ir balandžio mėnesį kelionių kainos būna patraukliausios.

 


 

LANKYTINOS VIETOS

  • Teidės nacionalinis parkas ir didybe dvelkiantis Teidės ugnikalnis. Snaudžianti Teidė yra aukščiausia Ispanijos viršūnė ir trečias pagal aukštį ugnikalnis pasaulyje! Funikulieriumi per 10 min pasikelkite į 3550m aukštį ir apžiūrėkite nepakartojamas Kanarų salų apylinkes. Būtinai įsimeskite šiltesnių drabužių, nes tokiame aukštyje vėjas tikrai žvarbus. 2 km aukštyje įkurtas nacionalinis parkas garsėja nežemiškais vaizdais: nuo lavos upių patamsėjusiu reljefu, išmuštais krateriais, negyvais lavos akmenimis. 
  • Senoji salos sostinė La Laguna. Autentiškas Kanarų miestelis su pačia seniausia ir puikiausia architektūra (kuriai būdingi mediniai balkonai, vidiniai kiemai). Naktinis gyvenimas čia virte verda!
  • Vienas įspūdingiausių pasaulyje Loro parkas. Iškart įspėjame, kad šiam zoo parkui reikia paskirti pilną dieną, nes egzotiškos gyvūnijos bei augmenijos čia ohoho kiek daug. Parke rasite ir didžiausią Europoje delfinų baseiną, ir per 200 puškuojančių pingvinų. Tuneliu vaikščiosite po milžinišką akvariumą, kuriame kartu su žuvelėmis plaukioja apie 20 ryklių. Botanikos sode atkreiotike dėmesį į Drakono medį –itin retą unikalios išvaizdos medį, kuris auga tik atokiausiuose pasaulio kampeliuose.

 

TENERIFĖ – IDEALI ŽIEMOS ATOSTOGŲ KRYPTIS

Pagrindinis patarimas, o gal ir reikalavimas – net ir poilsinės kelionės į Tenerifę neturėtų apsiriboti tingiu gulėjimu paplūdimyje. 6h skrydis vertas daugiau nei pasyvaus poilsio, nesvarbu, kad gyvensite nors ir prašmatniausiame salos viešbutyje. Iškišus nosį už kurorto zonos laukia ispaniškas šurmulys bei pašnekesiai su vietiniais, visame pasaulyje žinomi zoo ir vandens parkai, o kai kur – kadaise magmos užlietų ištisų žemės plotų peizažas. 

 


 

Iš Vilniaus vykdomi užsakomieji tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę. Jeigu nesinaudojate kelionių organizatorių paslaugomis, skrydžio metu būna bent vienas tarpinis nusileidimas (ta pati situacija ir skrendant iš Rygos bei Varšuvos). Internetu paskutinę minutę siūlomi bilietai dažnai parduodami su akcija, tad jeigu ieškoti saulės žiemą ketinate svetur, griebkite bilietus ir susitinkam saulėtoje Tenerifėje!

 


 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą Best Baltic Palanga Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Vytautas EGO SPA Metropolis Victoria Hotel Kaunas Palangos vėtra Prie parko Ramios bitės Palangos žuvėdra Palangos Linas POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas Speedway PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura Skin Olympus Clinic Gatineau grožio salonas Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Saulėja SPA Medestetus klinika Pasilepink - masažo studija The Doll House - grožio namai Cult Of Beauty Mirror Beauty Room Merci Merci Beauty Lounge Aušros SPA namai V.G. Meimar grožio namai Nidos kopos GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda Elite Odontologijos klinika Lietuvos draudimas Dantukų pasaulis Inmedica Rezus.lt kraujo laboratorija Uosto poliklinika Divadenta Šypsenos akademija Brilliant Smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: