Kai rytais dairytis į kalendorių ir skaičiuoti dienas iki vasaros tampa kasdienybe, suprask – laikas planuoti saulės paieškas šiltuose kraštuose. Vieni tiesiu taikymu traukia į Egiptą, Graikiją arba Turkiją, kur šalia ,,viskas įskaičiuota’’ iš anksto užsakomas ir puikus oras.

 


 

Kiti pažinimo troškulį malšina tolimuose Azijos kampeliuose. O ką daryti, jei norisi kažko egzotiškesnio nei Viduržemio jūros regionas, bet mintis apie tolimą kelionę į nepažįstamos kultūros šalį truputį baugina? Išeitis – kelionė į amžinai žaliuojančią Tenerifę. Tai vieta, kur afrikietišką egzotiką papildo ispanų kultūros ir virtuvės prieskoniai, o jaukias bei saugias atostogas užtikrina europietiški patogumai.

 


 

VULKANINIS SALOS KRAŠTOVAIZDIS

Tenerifė – Kanarų salų pažiba Atlanto vandenyne. Didžiausia ir daugiausia lankytojų sulaukianti Kanarų sala priklauso Ispanijai, tačiau yra kur kas arčiau pusiaujo nei žemyninės šalies dalis. Kanarus ir vakarinius Afrikos krantus (Maroką) skiria vos 100 km. Tenerifės sala išsidėsčiusi pačiame salyno centre, artimiausios jos kaimynės Gran Kanarija ir La Gomeras. Vulkaninės kilmės Kanarų salos susiformavo prieš keliasdešimt milijonų metų šioje vietoje išsiveržus ugnikalniui. Paskutinį kartą 1909 m. magmą išspjovęs Teidės ugnikalnis paliko ryškius savo veiklos pėdsakus, iš šiandien galime išvysti vulkaninio aktyvumo rezultatą – nepakartojamą Tenerifės kraštovaizdį. Tokio tikrai nepamatysite nei Lietuvoje, nei likusioje Europoje.

 


 

Tenerifę apglėbusios kalnų virtinės, o dalį paplūdimių supa įspūdingo dydžio uolos. Išskirtinis salos bruožas – marso ir mėnulio kanjonus primenantis landšaftas. Jeigu Maldyvuose pėdas kutena baltutėlio smėlis, tai čia smalsuolius traukia išskirtinio grožio juodojo smėlio paplūdimiai. Pastaruosius natūraliai suformavo gamta. Vienas įspūdingiausių – Plaja Jardino paplūdimys, kuriame juodas it smala kranto ruožas pasitinka dangaus žydrumo bangas, ir kuria pasakišką kontrastą. Tiesa, čia yra ir baltų paplūdimių, tik jų smėliukas ne vietinis,o  atvežtas iš pačios Afrikos Didenybės Sacharos.

 


 

VIEŠBUČIAI, KAINOS IR TRANSPORTAS

Tie, kam idealios atostogos asocijuojasi su maksimaliu komfortu ir ,,viskas įskaičiuota’’ malonumais, prašmatnūs 4* bei 5* viešbučiai bus pats tas :). Kas už nakvynę nori mokėti pigiau, turi galimybę apsistoti kuklesniuose viešbučiuose arba svečių namuose. Pastaruosiuose nakvynės kaina prasideda nuo 20 eurų. Atkreipkite dėmesį į lokaciją – šeimai su vaikais ar ramiam poilsiui nusiteikusiai porai rekomenduojama rinktis tas vietas, kuriose ribojasi skirtingi kurortai. Na, o jeigu naktys nusimato ilgesnės už dienas, rinkitės viešbutį arčiau arba pačiame kurorto centre.  

 


 

Apsistoti geresnės kokybės viešbutyje apsimoka, nes Tenerifė per daug maža (plotu yra keturis kartus mažesnė už Kretą), kad dėl atstumų reikėtų keisti nakvynės vietas. Pavyzdžiui, jeigu apsistotumėte populiariame pietinės pakrantės kurorte Los Cristianos, šiaurinėje dalyje esančią sostinę Santa Krusą automobiliu pasiektumėte per valandą. Automobilį nuomokitės drąsiai, nes čia keliai labai geri, veda nuo namų durų iki visų įmanomu aplankyti vietų. Be to, kelionių organizatoriai arba vietiniai gidai patys siūlo ekskursijas į lankytinas vietas, tad nuomos paslaugų gali ir neprireikti. O jeigu vis tik norisi keliauti savarankiškai, saloje puikiai išvystytas autobusų tinklas, bilietų kainos nesikandžioja. Ketinant Tenerifėje apsistoti ilgėliau, pravartu įsigyti ilgesnį laikotarpį galiojantį bilietą. 

 


 

Pastaraisiais metais vyrauja mada Tenerifėje praleisti bent 2-3 savaites, dažnu atveju ir visą mėnesį. Toks sprendimas teisingas ir grindžiamas keletu priežasčių. Pirma, žinoma, nedidelės kainos. Visa sala yra bemuitė zona, tad čia įvairiausių prekių kainos yra žemesnės nei žemyninėje Ispanijoje ir kartais net oro uosto duty-free parduotuvėse.

 


 

Apsipirkti saloje vienas malonumas – prekybos centrai ir krautuvėlės įsikūrę beveik prie pat jūros, akys raibsta nuo išpardavimų ir originalių prekių gausos. Reziumė: tikėtina, kad mėgstantys apsipirkti parduotuvėse praleis bent vieną pilną dieną. :) Vietinė valiuta euras, vyrauja ispanų kalba.

 


 

Kitas dalykas – santykinai nebrangūs ir laaabai skanūs ispanų virtuvės patiekalai. Neapmokestinta zona Tenerifėje atsiliepė ir nedidelėms maisto kainoms. Nustebsite, tačiau tokioje egzotiškoje vietoje papietauti galima ir už 7-8 eurus. Būtinai paragaukite klasikinį Tenerifės patiekalą papas arrugadas – sūriame vandenyje išvirtos bulvytės su lupenomis. Dažniausiai pateikiamos dviem arba bent vienu padažu ,,mojo’’, raudonuoju aštriųjų paprikų ir/arba arba žaliuoju su petražolėmis ir kalendromis. Neatsiejama Ispanijos kultūros dalis – pašnekesiai su draugais prie Sangria ar kito vyno taurės, užkandžiaujant tradiciniais užkandžiais tapas. Verta patiems išbandyti bei lauktuvėms parvešti minėtąjį ,,mojo’’, kaktusų uogienę, palmių medų.

 


 

Trečia – ilgesnės kelionės į Tenerifę metu galėsite aplankyti gretimas Kanarų salas:  Gran Kanariją, Fuerteventurą, Lansarotą, bei mažesnes, bet ne mažiau įspūdingas La Gomerą, La Palmą ir El Hierą. Į jas galima persikelti kelis kartus per dieną kursuojančiais keltais arba vietinėmis oro linijomis.

 


 

GERI ORAI IŠTISUS METUS

Toks dalykas kaip atostogų sezonas Tenerifėje praktiškai neegzistuoja, nes čia šiltas klimatas lepina be pertraukų. Iš Viduržemio regiono ateinančiam lietui ir vėsiam orui kelią pastoja vidury salos stūksantis Teidės ugnikalnis. Dėl tokios oro judėjimo kliūties šiaurinėje salos dalyje yra kiek vėsiau ir drėgniau. O štai pietinėje dalyje dėl saulėto ir sauso klimato išsidėstę pagrindiniai kurortai. Salos mikroklimatą išduoda ir žemėlapis – aiškiai matosi, kad šiaurinėje dalyje daugiau žalumos, o ties pietine pakrante vyrauja plikesni plotai. Apskritai Tenerifę renkasi tie, kam poilsis karštyje neįmanomas, nes čia labai karšta būna tik liepą ir rugpjūtį (termometro stulpeliai gali viršyti 30 °C). Net ir birželį temperatūra dažniausiai neviršija 25 °C . Vandens temperatūra visus metus būna panaši – 19-22 °C, maudytis drąsiai galima ir viduržiemį. Daugiausia poilsiautojų į salą suguža per velykas bei vasarį, kuomet Santa Kruse apie dvi savaites tęsiasi vienas ryškiausių pasaulyje karnavalų su persirengusiais šokėjais bei įspūdingais performansais. Rudenį, kovą ir balandžio mėnesį kelionių kainos būna patraukliausios.

 


 

LANKYTINOS VIETOS

  • Teidės nacionalinis parkas ir didybe dvelkiantis Teidės ugnikalnis. Snaudžianti Teidė yra aukščiausia Ispanijos viršūnė ir trečias pagal aukštį ugnikalnis pasaulyje! Funikulieriumi per 10 min pasikelkite į 3550m aukštį ir apžiūrėkite nepakartojamas Kanarų salų apylinkes. Būtinai įsimeskite šiltesnių drabužių, nes tokiame aukštyje vėjas tikrai žvarbus. 2 km aukštyje įkurtas nacionalinis parkas garsėja nežemiškais vaizdais: nuo lavos upių patamsėjusiu reljefu, išmuštais krateriais, negyvais lavos akmenimis. 
  • Senoji salos sostinė La Laguna. Autentiškas Kanarų miestelis su pačia seniausia ir puikiausia architektūra (kuriai būdingi mediniai balkonai, vidiniai kiemai). Naktinis gyvenimas čia virte verda!
  • Vienas įspūdingiausių pasaulyje Loro parkas. Iškart įspėjame, kad šiam zoo parkui reikia paskirti pilną dieną, nes egzotiškos gyvūnijos bei augmenijos čia ohoho kiek daug. Parke rasite ir didžiausią Europoje delfinų baseiną, ir per 200 puškuojančių pingvinų. Tuneliu vaikščiosite po milžinišką akvariumą, kuriame kartu su žuvelėmis plaukioja apie 20 ryklių. Botanikos sode atkreiotike dėmesį į Drakono medį –itin retą unikalios išvaizdos medį, kuris auga tik atokiausiuose pasaulio kampeliuose.

 

TENERIFĖ – IDEALI ŽIEMOS ATOSTOGŲ KRYPTIS

Pagrindinis patarimas, o gal ir reikalavimas – net ir poilsinės kelionės į Tenerifę neturėtų apsiriboti tingiu gulėjimu paplūdimyje. 6h skrydis vertas daugiau nei pasyvaus poilsio, nesvarbu, kad gyvensite nors ir prašmatniausiame salos viešbutyje. Iškišus nosį už kurorto zonos laukia ispaniškas šurmulys bei pašnekesiai su vietiniais, visame pasaulyje žinomi zoo ir vandens parkai, o kai kur – kadaise magmos užlietų ištisų žemės plotų peizažas. 

 


 

Iš Vilniaus vykdomi užsakomieji tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę. Jeigu nesinaudojate kelionių organizatorių paslaugomis, skrydžio metu būna bent vienas tarpinis nusileidimas (ta pati situacija ir skrendant iš Rygos bei Varšuvos). Internetu paskutinę minutę siūlomi bilietai dažnai parduodami su akcija, tad jeigu ieškoti saulės žiemą ketinate svetur, griebkite bilietus ir susitinkam saulėtoje Tenerifėje!

 


 

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
ALL IN
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje