Dienos klaidžiojimai maurų valdžios laikus menančiu senamiesčiu, išskirtinio meistriškumo reikalavusių architektūros šedevrų lankymas, vakariniai flamenko šou gurkšnojant sangriją… Jei taip galėtų skambėti jūsų puikių atostogų mieste planas, Ispanija tikrai pretenduos pavogti jūsų širdį. Kelionės į Seviliją, didžiausią Andalūzijos miestą, yra mėgstamos tų, kurie trokšta turiningos pažintinės kelionės, kad ir trumpo pabėgimo į autentika bei gitaros melodijomis pulsuojantį miestą. Pasak legendos, Seviliją įkūrė pats graikų didvyris Heraklis. Na, didybės ir senovinės dvasios mieste tikrai nestinga, kad tuo būtų galima suabejoti!

SEVILIJA – TIKRASIS ISPANIJOS VEIDAS

Andalūzijos regionas, išsidėstęs piečiausiausioje Ispanijos dalyje, yra vienas seniausių Europos kultūros centrų. Saulės spinduliuose besimaudanti Sevilija yra Andalūzijos sostinė, kurią kelionės į pietinę šalies dalį metu aplankyti tiesiog būtina. Ilgą laiką (iki Rekonkistos) Iberijos pusiasalis buvo valdomas šiaurės Afrikos musulmonų, dar vadinamų maurais. Kultūrinis maurų palikimas geriausiai atsispindi Sevilijos architektūroje, kuri liaupsinama net ir pačių išrankiausių keliautojų. Tuo pačiu dažnai sakoma, kad būtent čia, Andalūzijoje, Ispanija parodo savo tikrąjį charakterį – šalies fenomenai ir pietietiškas kultūrinis klimatas regione atsiskleidžia visu savo grožiu. Bet kas ta tikroji, nekomercinė, Ispanija, klausiate? Garantuojame – kelionės į Seviliją metu tikrai atsakysite sau į visus klausimus..

Sevilija yra itin gyvybinga vieta, kurioje savaitgaliais kavinės ir barai būna sausakimši. Tačiau vargu, ar nustebinome – visiems plačiai žinomas faktas, kad ispanai yra bendrauti mėgstanti tauta. Sevilijos gyventojai yra labai draugiški ir prireikus jums pagelbės. Daugelis gyventojų puikiai moka anglų kalbą. ,,Viskas įskaičiuota’’ paketo kelionės į Seviliją metu neprireiks – rekomenduojame užsisakyti pusryčius ir (esant poreikiui) vakarienę, o pietauti keliaukite į siaurose senamiesčio gatvelėse įsikūrusias kavines. Leiskite sau bent vieną dieną klaidžioti mieste be aiškios programos – vaikštinėjimas neskubant, mėgaujantis vaizdais ir atrandant įdomias vietas, yra penas širdžiai. Kelionės į Seviliją be apsilankymo flamenko šou tai tas pats, lyg į miestą išvis nebūtumėt atvykę. Jausmingų melodijų lydimi šou organizuojami flamenko namuose ir dalyje barų. Nenustebkite, jei vietiniai pakvies jus prie tapais (isp. tapas – tradicinės ispaniškos užkandėlės) ir sangrijos (itin populiarus, lengvas gėrimas iš raudonojo vyno ir vaisių sulčių) stiklinėm nukloto baro stalo, ir tikrai nesikuklinkite prisijungti – tai Sevilijoje yra visiškai natūralus bendravimo ir susipažinimo būdas. Turbūt sutiksite, kad geriausi kelionės į užsienį prisiminimai dažniausiai siejasi su nuoširdžiais pašnekesiais su vietiniais. Tad susikurkite jų tiek, kad užtektų visiems ateinantiems metams.

PATARIMAI IR PASTABOS VYKSTANTIEMS

Kelionės į Seviliją skirtos pažinimo alkį jaučiantiems keliautojams. Jeigu domina poilsinės kelionės į Ispaniją, Sevilija nebus labai tinkamas variantas. Tai – istorija ir kultūra turtingas miestas, kuriame lankytinos vietos per daug unikalios, kad taip ir liktų neįamžintos jūsų telefone. Tačiau, jeigu mėgstate kombinuoti poilsį bei aktyvų laisvalaikį, arba keliaujate su vaikais ir norite rasti visai šeimai įdomios veiklos, Sevilija neabejotinai yra TA kryptis. Ieškantiems poilsinės kelionės su galimybe aplankyti pietų Ispanijos žvaigždes – Seviliją, Kordobą Gibraltarą ir/ar Rondą, atostogoms patariame rinktis Andalūzijos subregioną Kosta de Solį. Viduržemio jūros skalaujamame kurorte maudynėms ir bambos deginimui sąlygos tikrai puikios!

Sevilijoje rasite įvairiausių nakvynės variantų – nuo kuklesnių ekonominių apartamentų ir svečių namų iki prašmatnių, ilgą istoriją menančių viešbučių. Kiekvienas ras savo kišenei tinkamą nakvynės vietą. Turizmas Sevilijoje ir apskritai visoje Andalūzijoje turi labai ilgas šaknis, tad nenustebkite, jei pasirinktas kuklesnis viešbutis bus senos statybos. Kuo arčiau miesto centro, tuo būstai paprastai yra brangesni. Jeigu ketinate daug laiko praleisti pramogaujant miesto širdyje, rekomenduojame apsistoti netoli jo. Taip sutaupysite pinigų transportui, ir kelionė jums atsieis jei ne pigiau, tai bent jau tikrai ne daugiau. Tiesa, reikia turėti omeny, kad arčiau centro esančiuose būstuose girdisi daugiau triukšmo, tad prieš užsakant nakvynės vietą pasiskaitykite atsiliepimus, arba šiuo klausimu kreipkitės į kelionių organizatorių.

Sevilijos gyvenimo ritmą diktuoja siesta. Pietų pertraukos, paprastai trunkančios nuo 13h-14h iki 16h, režimo laikosi dauguma smulkiųjų ir vidutinio dydžio įstaigų.

Tiesioginiai skrydžiai lėktuvu į Seviliją iš Lietuvos neorganizuojami (nebent tai būtų kelionių organizatoriaus užsakomasis skrydis), todėl reikalingas persėdimas arba pervežimas iš kito Ispanijos miesto oro uosto. Norite, kad kelionės Vilnius-Sevilija bilietai jums gali atsieiti pigiau? Apžiūrėkite ,,Beta Travel’’ kelionių paketus, ir beveik garantuojame, kad, kol tiksi kokybiškų kelionių paskutinė minutė, rasite išvykų pasiūlymų su patrauklia akcija!

Epidemijos akivaizdoje saugumo reikalavimai visose valstybėse nuolat kinta. Todėl svarbu sekti aktualią informaciją, iškilus klausimams dėl dokumentų pildymo tvarkos kreiptis į kelionių ekspertus.

Sevilijoje išvystytas puikus viešojo transporto tinklas (metro, autobusai, traukiniai), tad keliauti bus ir nebrangu, ir patogu. Visą miestą juosia dviračių takai, tad vaikščiojimą pėstute galėsite iškeisti į jaukius pasivažinėjimus miesto gatvėmis. Ekskursijos turistiniais autobusais nelabai rekomenduojamos – prie dalies žymiausių Sevilijos vietų autobusas tiesiog negalės privažiuoti, o momentinis žvilgtelėjimas į gražiausias miesto vietas kažin ar sukels dideles emocijas.

ORAI

Vasaros karštis pietų Ispanijoje gali būti negailestingas. Net ir birželio mėnesį temperatūros stulpeliai gali viršyti 30°. Todėl geriausias laikas kelionėms į Seviliją yra ruduo ir pavasaris. Kai rugsėjį ir spalio mėnesį į Lietuvą atslenka vėsūs orai bei drėgmė, tuo metu atostogauti saulėtoje Ispanijoje – pats kaifas! Žiemą orai taip pat išlieka malonūs, temperatūra paprastai neviršija 15°C. Šis sezonas patiks tiem, kas nori išvengti didelių turistų srautų ir nekelia sau tikslų išsimaudyti jūroje ar įdegti.

KĄ APLANKYTI KELIONĖS Į SEVILIJĄ METU?

Svarbus momentas: bilietus į daugumą populiarių lankytinų objektų ne tik galima, bet ir labai rekomenduojama įsigyti internetu iš anksto. Lankytinose vietose gali būti ribojamas lankytojų skaičius ir nusidriekti ilga eilė. Anksčiau įsigyti bilietai užtikrins, kad planų nesuvels netikėtumai. Kaina perkant internetu nesiskiria.

  • Viešint Sevilijoje tiesiog būtina pamatyti įspūdingo dydžio Sevilijos katedrą, vieną didžiausių pasaulyje ir pačia didžiausią Ispanijoje gotikinę bažnyčią. Maurų viešpatavimo laikais funkcionavusi kaip mečetė, šiandien Sevilijos katedra yra miesto puošmena. Čia amžino poilsio atgulė šiame mieste dažnai savo keliones pradėjęs K. Kolumbas. Prie Katedros prisišliejęs garsusis La Giralda bokštas (varpinė), iš kurio atsiveria fantastiška miesto panorama.
  • Vienas smagiausių dalykų keliaujant yra kultūrinių fenomenų pažinimas. Vienas ryškiausių Ispanijoje yra žmogaus ir buliaus kovos. Apsilankykite ypatingą aurą turinčioje vietoje – vienoje seniausių koridos arenų. Joje žiūrėti žmogaus ir gyvūno kovos galėdavo susirinkti iki 12000 žiūrovų. Susipažinti su koridos istorija galite šalia įsikūrusiame Koridos muziejuje.
  • Alkazaro rūmai. Tai yra patys seniausi Europoje valdovų rūmai su ištaigingomis salėmis, įspūdingais vidiniais kiemeliais, tvenkiniais ir karališkais sodais. Estetinis erdvių  balansas, detalių kiekis ir nepriekaištingas proporcijų išlaikymas stebina taip, kad žvelgdamas į rūmus nejučia pradedi kvestionuoti žmogaus galimybių ribas. Rūmų komplekso teritorija tokia didelė ir įvairi, kad jai apžiūrėti gali prireikti pusdienio.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: