Dienos klaidžiojimai maurų valdžios laikus menančiu senamiesčiu, išskirtinio meistriškumo reikalavusių architektūros šedevrų lankymas, vakariniai flamenko šou gurkšnojant sangriją… Jei taip galėtų skambėti jūsų puikių atostogų mieste planas, Ispanija tikrai pretenduos pavogti jūsų širdį. Kelionės į Seviliją, didžiausią Andalūzijos miestą, yra mėgstamos tų, kurie trokšta turiningos pažintinės kelionės, kad ir trumpo pabėgimo į autentika bei gitaros melodijomis pulsuojantį miestą. Pasak legendos, Seviliją įkūrė pats graikų didvyris Heraklis. Na, didybės ir senovinės dvasios mieste tikrai nestinga, kad tuo būtų galima suabejoti!

SEVILIJA – TIKRASIS ISPANIJOS VEIDAS

Andalūzijos regionas, išsidėstęs piečiausiausioje Ispanijos dalyje, yra vienas seniausių Europos kultūros centrų. Saulės spinduliuose besimaudanti Sevilija yra Andalūzijos sostinė, kurią kelionės į pietinę šalies dalį metu aplankyti tiesiog būtina. Ilgą laiką (iki Rekonkistos) Iberijos pusiasalis buvo valdomas šiaurės Afrikos musulmonų, dar vadinamų maurais. Kultūrinis maurų palikimas geriausiai atsispindi Sevilijos architektūroje, kuri liaupsinama net ir pačių išrankiausių keliautojų. Tuo pačiu dažnai sakoma, kad būtent čia, Andalūzijoje, Ispanija parodo savo tikrąjį charakterį – šalies fenomenai ir pietietiškas kultūrinis klimatas regione atsiskleidžia visu savo grožiu. Bet kas ta tikroji, nekomercinė, Ispanija, klausiate? Garantuojame – kelionės į Seviliją metu tikrai atsakysite sau į visus klausimus..

Sevilija yra itin gyvybinga vieta, kurioje savaitgaliais kavinės ir barai būna sausakimši. Tačiau vargu, ar nustebinome – visiems plačiai žinomas faktas, kad ispanai yra bendrauti mėgstanti tauta. Sevilijos gyventojai yra labai draugiški ir prireikus jums pagelbės. Daugelis gyventojų puikiai moka anglų kalbą. ,,Viskas įskaičiuota’’ paketo kelionės į Seviliją metu neprireiks – rekomenduojame užsisakyti pusryčius ir (esant poreikiui) vakarienę, o pietauti keliaukite į siaurose senamiesčio gatvelėse įsikūrusias kavines. Leiskite sau bent vieną dieną klaidžioti mieste be aiškios programos – vaikštinėjimas neskubant, mėgaujantis vaizdais ir atrandant įdomias vietas, yra penas širdžiai. Kelionės į Seviliją be apsilankymo flamenko šou tai tas pats, lyg į miestą išvis nebūtumėt atvykę. Jausmingų melodijų lydimi šou organizuojami flamenko namuose ir dalyje barų. Nenustebkite, jei vietiniai pakvies jus prie tapais (isp. tapas – tradicinės ispaniškos užkandėlės) ir sangrijos (itin populiarus, lengvas gėrimas iš raudonojo vyno ir vaisių sulčių) stiklinėm nukloto baro stalo, ir tikrai nesikuklinkite prisijungti – tai Sevilijoje yra visiškai natūralus bendravimo ir susipažinimo būdas. Turbūt sutiksite, kad geriausi kelionės į užsienį prisiminimai dažniausiai siejasi su nuoširdžiais pašnekesiais su vietiniais. Tad susikurkite jų tiek, kad užtektų visiems ateinantiems metams.

PATARIMAI IR PASTABOS VYKSTANTIEMS

Kelionės į Seviliją skirtos pažinimo alkį jaučiantiems keliautojams. Jeigu domina poilsinės kelionės į Ispaniją, Sevilija nebus labai tinkamas variantas. Tai – istorija ir kultūra turtingas miestas, kuriame lankytinos vietos per daug unikalios, kad taip ir liktų neįamžintos jūsų telefone. Tačiau, jeigu mėgstate kombinuoti poilsį bei aktyvų laisvalaikį, arba keliaujate su vaikais ir norite rasti visai šeimai įdomios veiklos, Sevilija neabejotinai yra TA kryptis. Ieškantiems poilsinės kelionės su galimybe aplankyti pietų Ispanijos žvaigždes – Seviliją, Kordobą Gibraltarą ir/ar Rondą, atostogoms patariame rinktis Andalūzijos subregioną Kosta de Solį. Viduržemio jūros skalaujamame kurorte maudynėms ir bambos deginimui sąlygos tikrai puikios!

Sevilijoje rasite įvairiausių nakvynės variantų – nuo kuklesnių ekonominių apartamentų ir svečių namų iki prašmatnių, ilgą istoriją menančių viešbučių. Kiekvienas ras savo kišenei tinkamą nakvynės vietą. Turizmas Sevilijoje ir apskritai visoje Andalūzijoje turi labai ilgas šaknis, tad nenustebkite, jei pasirinktas kuklesnis viešbutis bus senos statybos. Kuo arčiau miesto centro, tuo būstai paprastai yra brangesni. Jeigu ketinate daug laiko praleisti pramogaujant miesto širdyje, rekomenduojame apsistoti netoli jo. Taip sutaupysite pinigų transportui, ir kelionė jums atsieis jei ne pigiau, tai bent jau tikrai ne daugiau. Tiesa, reikia turėti omeny, kad arčiau centro esančiuose būstuose girdisi daugiau triukšmo, tad prieš užsakant nakvynės vietą pasiskaitykite atsiliepimus, arba šiuo klausimu kreipkitės į kelionių organizatorių.

Sevilijos gyvenimo ritmą diktuoja siesta. Pietų pertraukos, paprastai trunkančios nuo 13h-14h iki 16h, režimo laikosi dauguma smulkiųjų ir vidutinio dydžio įstaigų.

Tiesioginiai skrydžiai lėktuvu į Seviliją iš Lietuvos neorganizuojami (nebent tai būtų kelionių organizatoriaus užsakomasis skrydis), todėl reikalingas persėdimas arba pervežimas iš kito Ispanijos miesto oro uosto. Norite, kad kelionės Vilnius-Sevilija bilietai jums gali atsieiti pigiau? Apžiūrėkite ,,Beta Travel’’ kelionių paketus, ir beveik garantuojame, kad, kol tiksi kokybiškų kelionių paskutinė minutė, rasite išvykų pasiūlymų su patrauklia akcija!

Epidemijos akivaizdoje saugumo reikalavimai visose valstybėse nuolat kinta. Todėl svarbu sekti aktualią informaciją, iškilus klausimams dėl dokumentų pildymo tvarkos kreiptis į kelionių ekspertus.

Sevilijoje išvystytas puikus viešojo transporto tinklas (metro, autobusai, traukiniai), tad keliauti bus ir nebrangu, ir patogu. Visą miestą juosia dviračių takai, tad vaikščiojimą pėstute galėsite iškeisti į jaukius pasivažinėjimus miesto gatvėmis. Ekskursijos turistiniais autobusais nelabai rekomenduojamos – prie dalies žymiausių Sevilijos vietų autobusas tiesiog negalės privažiuoti, o momentinis žvilgtelėjimas į gražiausias miesto vietas kažin ar sukels dideles emocijas.

ORAI

Vasaros karštis pietų Ispanijoje gali būti negailestingas. Net ir birželio mėnesį temperatūros stulpeliai gali viršyti 30°. Todėl geriausias laikas kelionėms į Seviliją yra ruduo ir pavasaris. Kai rugsėjį ir spalio mėnesį į Lietuvą atslenka vėsūs orai bei drėgmė, tuo metu atostogauti saulėtoje Ispanijoje – pats kaifas! Žiemą orai taip pat išlieka malonūs, temperatūra paprastai neviršija 15°C. Šis sezonas patiks tiem, kas nori išvengti didelių turistų srautų ir nekelia sau tikslų išsimaudyti jūroje ar įdegti.

KĄ APLANKYTI KELIONĖS Į SEVILIJĄ METU?

Svarbus momentas: bilietus į daugumą populiarių lankytinų objektų ne tik galima, bet ir labai rekomenduojama įsigyti internetu iš anksto. Lankytinose vietose gali būti ribojamas lankytojų skaičius ir nusidriekti ilga eilė. Anksčiau įsigyti bilietai užtikrins, kad planų nesuvels netikėtumai. Kaina perkant internetu nesiskiria.

  • Viešint Sevilijoje tiesiog būtina pamatyti įspūdingo dydžio Sevilijos katedrą, vieną didžiausių pasaulyje ir pačia didžiausią Ispanijoje gotikinę bažnyčią. Maurų viešpatavimo laikais funkcionavusi kaip mečetė, šiandien Sevilijos katedra yra miesto puošmena. Čia amžino poilsio atgulė šiame mieste dažnai savo keliones pradėjęs K. Kolumbas. Prie Katedros prisišliejęs garsusis La Giralda bokštas (varpinė), iš kurio atsiveria fantastiška miesto panorama.
  • Vienas smagiausių dalykų keliaujant yra kultūrinių fenomenų pažinimas. Vienas ryškiausių Ispanijoje yra žmogaus ir buliaus kovos. Apsilankykite ypatingą aurą turinčioje vietoje – vienoje seniausių koridos arenų. Joje žiūrėti žmogaus ir gyvūno kovos galėdavo susirinkti iki 12000 žiūrovų. Susipažinti su koridos istorija galite šalia įsikūrusiame Koridos muziejuje.
  • Alkazaro rūmai. Tai yra patys seniausi Europoje valdovų rūmai su ištaigingomis salėmis, įspūdingais vidiniais kiemeliais, tvenkiniais ir karališkais sodais. Estetinis erdvių  balansas, detalių kiekis ir nepriekaištingas proporcijų išlaikymas stebina taip, kad žvelgdamas į rūmus nejučia pradedi kvestionuoti žmogaus galimybių ribas. Rūmų komplekso teritorija tokia didelė ir įvairi, kad jai apžiūrėti gali prireikti pusdienio.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Slidinėjimo kelionės į Italiją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls Mamoto SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park CurioCity Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Baa Training Wake Way Marijampolės oreivių klubas Pilotai.lt Skydiving.lt AKROPOLIS EG/PX Tankodromas.lt Palangos baseinas SPEEDWAY Villa Alicante Tiras 365 Vichy Vandens Parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Rubino renginiai UNO Park Pramogos