Sunku būtų rasti žmogų, kurio nesužavėtų Ispanija. Karštas klimatas, saulės spinduliuose auksu spindintys paplūdimiai, turtinga nacionalinė virtuvė, aistringa ispaniška kultūra, futbolas ir nuoširdi laimė vietos gyventojų veiduose.

Būtų galima vardinti ir vardinti priežastis, kodėl žmonės ne tik renkasi keliones į Ispaniją, bet ir nusprendžia čia pasilikti gerokai ilgiau, kartais ir visam laikui. Ispanija – gera dovana visiems kelionių mėgėjams.

Ispanijos kurortai visuomet sulaukdavo svečių, norinčių pasimėgauti Ispanišku rojumi. Poilsiautojų pripažinimo sulaukusios Kanarų salos, o ypač jų karalienė Tenerifė, yra tituluojamos kaip geriausia atostogų kryptis visame pasaulyje! O dėl savo stulbinančios architektūros, niekada keliautojų neapleidžiami miestai, tokie kaip Barselona, Ispanijos sostinė Madridas ar Valensija, rodos, nuginkluojančios visus savo konkurentus. Argi ne laikas ir jums įnešti ispaniško karščio, saulėtų dienų ir vėjyje siūbuojančių palmių į savo kasdienybę?

Skrydžiai į Ispaniją visus metus

Ispanija yra trečia pagal dydį šalis Europoje, svarbus kultūros centras ir kiekvieno, save vadinančio keliautoju, Meka, kurią privalo aplankyti nors kartą gyvenime. Tai ypatinga šalis dėl savo didingos kultūros, kerinčios gamtos ir čia vyraujančių itin palankių orų. Kanarų salos, kurioms priklauso poilsiautojų simpatijas užsitarnavusi Tenerifė bei Fuerteventura yra vadinamos „amžinojo pavasario salomis”. Čia oro temperatūra net ir vasaros metu, neviršija +28 laipsnių, o štai orai žiemą neatvėsta žemiau +19.

Galima teigti, kad šiose salose orai yra subalansuoti kiekvienam pagal poreikius. Aktyvų sportą mėgstantys keliautojai gali užsiimti kopimu į kalnus, vadinamuoju „haikingu”. Ir tai ne šiaip sau pasivaikščiojimas nuglostytais kalnų takeliais! Atvykę į Tenerifę, ištvermingiausi keliautojai, meskite sau rimtą iššūkį įveikti aukščiausią Ispanijos viršukalnę - garsųjį Teidės ugnikalnį, kurio aukštis yra net 3716 metrai!

Jeigu manote, kad visgi vandens pramogos ir sportas yra jūsų stichija - čia turite galimybę banglentėmis pažaboti nerimastingą jūrą ar gaudyti vėją su aitvarais. Juk vandens temperatūra aplink Ispanijos krantus visus metus vidutiniškai laikosi nuo 13 iki 26 laipsnių. O tie, kurie poilsį randa įtraukiančios knygos puslapiuose, netrukdomi gali gulėti paplūdimiuose ir šildytis saulės spinduliuose, kurie pasirodo danguje net 300 dienų per metus!

Jei kalbame ne tik apie salas, bet ir apie žemyninę Ispaniją, klimatas čia kiek vėsesnis. Pavasaris, tai pats žydėjimo metas, skandinantis ją gėlių bei medžių žiedų aromate. Orai balandį vis dar gali dovanoti ir lietingų dienų, tačiau neišsigąskite - jie gerokai palankesni nei kovo mėnesį. Tikra ispaniška vasara yra karšta ir sausa - saulė lepina net 10 valandų per dieną, įkaitindama orą net iki + 35 laipsnių! Ruduo čia švelnus, jūra vis dar šilta, bet žiema kiek žvarbi - vėjuota ir drėgna, nors šaltukas čia beveik niekada nepasirodo. Dėl šių priežasčių, skrydžiai į Ispaniją vykdomi visus metus ir oro uostai visada pilni keliautojų, norinčių džiaugtis nepriekaištingomis atostogomis, kurias, kada tik panorėjus, galima užsisakyti internetu.

Lankytinos vietos Ispanijoje

Bilietai į Ispaniją atveria jums duris į vieną gražiausių pasaulio kultūros lobių kolekciją. Tik įsivaizduokite, kad neišdildomą pėdsaką pasaulio mene yra palikę tokie Ispanijos kūrėjai kaip Salvadoras Dali ar Pablo Picaso. Beje, besidomintiems metu, rekomenduojama aplankyti Figereso mieste esantį S. Dali muziejų - teatrą, kuriame eksponuojami jo ekstravagantiško siurrealizmo kūriniai, grafikos darbai, skulptūros ir, žinoma, paveikslai.

Be jokios abejonės, viešintiems Ispanijoje būtina aplankyti vieną gražiausių ir įspūdingiausių gotikinio stiliaus kūrinių visame pasaulyje - Šventosios Šeimynos bažnyčią, esančią Barselonoje. Jos architektui Antonio Gaudi krikščionybė buvo didysis įkvėpimo šaltinis, o kiekviena šios, įspūdingo grožio, tačiau vis dar nebaigtos statyti, bažnyčios dalis turi svarbią religinę reikšmę. Dabar ši viduramžių bažnyčia ir jos į dangų besistiebiantys smailūs bokštai yra Barselonos simbolis.

Ispanijos Balerų saloms priklausanti Maljorka, tai dar vienas rojaus kampelis žemėje. Maljorkos sostinė - Palma, kurioje harmoningai susilieja čia vyravusių kultūrų palikimas su šiandieniniu gyvenimu. Palmoje stovi dar viena įmantrios architektūros ir kelių šimtų metų statybų pareikalavusi gotikinio stiliaus katedra. Tokie statiniai kaip ši katedra yra įrodymas, kad, iš tiesų, žmogaus galimybės yra beribės.

Jeigu jau minėtosios įžymios vietos Ispanijoje yra žmonijos kūrybos vaisiai, tai ši ypatinga vieta, dar neatsakė į klausimą, ar tai tikrai žmogaus darbas. Nežinia, kaip ir kada, pietinėje Tenerifės dalyje, laukuose atsirado šešios laiptuotos Guimaro piramidės, siekiančios net 12 metrų aukštį. Kaip šios piramidės buvo pastatytos, iki šiol yra neįminta mįslė mokslininkams. O ypač intriguoja tai, kad šių piramidžių statybinė medžiaga yra ne betoniniai luitai ar akmenys, o iš ugnikalnio tekanti lava!

Tikrai nelengva užduotis yra išskirti įdomiausius ir gražiausius objektus Ispanijoje, kadangi jų nesunkiai galima rasti bet kuriame Ispanijos regione. Dėl to, Ispaniją lankytinos vietos ir istoriniai paminklai įrašė į daugiausiai kultūros paminklų išsaugojusių pasaulio šalių trejetuką.

Poilsinė kelionė

Poilsinės kelionės į Ispaniją, tai kokybiško poilsio ir nepamirštamų įspūdžių garantas. Daugybė keliautojų vienas pagrindinių poilsio kriterijų yra kokybiškas maistas ir patiekalų įvairovė. Atvykus į šią šalį, būtina paragauti Paelijos. Tai didelėje keptuvėje kepami ryžiai, pagardinti šafranu ir alyvuogių aliejumi, o pagrindinis akcentas suteikiamas pagal kiekvieno skonį: kartu kepamos jūros gėrybės, vištiena ar tiesiog dešra. Paprastas, genialus ir skanus patiekalas. Be abejo, Ispanija yra vyno šalis, todėl vyno gurmanai su pasimėgavimu galės degustuoti vynuogių šalies gaminamą, aukščiausios kokybės vyną.

Žinoma, geram poilsiui reikia minkštos lovos, jaukaus kambario ir viešbučio su patogumais, kad galėtume ramiai mėgautis atostogomis, pamiršę kasdienes pareigas bei rūpesčius. Viešbučių įvairovė Ispanijoje didelė, kaip niekur kitur! Juk vieną Ispanijos krantą skalauja Viduržemio jūra, kitą - Atlanto vandenynas, kurių pašonėje yra statomi gigantiški viešbučiai ir mažyčiai viešbutukai. O kur dar šalia karštosios Afrikos esančios, Ispanijai priklausančios salos, galinčios pasiūlyti nuostabius smėlio paplūdimius, kvapą gniaužiančius gamtos peizažus ir salsos ritmu judantį, pietiečių gyvenimo ritmą.

Be to, ilgametę turizmo patirtį turintys kelionių organizatoriai, tokie kaip Novaturas, žino, kaip pasirūpinti atvykusiais svečiais. Užsienyje dirbantys kelionių atstovai visada bus pasiruošę suteikti visą reikiamą informaciją ir padėti išspręsti visus iškilusius klausimus, kad joks debesėlis netemdytų jūsų atostogų.

Kurortai

Iš tiesų, Ispanija yra įvairialypė šalis, kurios skirtingi regionai atskleis jums įvairiapusį Ispanijos veidą. Pavyzdžiui, keliaudami nuo šiaurinės Ispanijos regionų, tokių kaip Katalonija, kuriame puikuojasi vienas gražiausių pasaulio miestų - Barselona, iki pat Ispanijos pietuose esančios Andalūzijos, kurioje yra subtilaus grožio uostamiestis Malaga - pastebėsite unikalias, tam kraštui būdingas tradicijas bei iš praeities amžių išsaugotą kultūrinį paveldą. Nesvarbu, kurį Ispanijos regioną pasirinksite - žemyno kurortus, kaip Alicantė ar Ispanijos salas, kaip Tenerifė ar Maljorka, galite būti tikri, kad, sužavėti stulbinančios architektūros, spalvingos gamtos ir karštos ispaniškos kultūros, norėsite sugrįžti čia vėl ir vėl.

O kad negaištumėte savo brangaus laiko gaudydami "kelionės paskutinę minutę” akcijų, pasinaudokite mūsų pasiūlymais aplankyti šią šalį pigiau jau dabar. Pas mus siūlomi kelionės į Ispaniją bilietai lanksčiomis kainomis, įvairūs viešbučiai ir maitinimo tipai bei Ispanija - Lietuva skrydžiai jums patogiausiomis datomis. Tad kodėl gi nepradėjus kurti savo svajonių atostogų!

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjora