Sunku būtų rasti žmogų, kurio nesužavėtų Ispanija. Karštas klimatas, saulės spinduliuose auksu spindintys paplūdimiai, turtinga nacionalinė virtuvė, aistringa ispaniška kultūra, futbolas ir nuoširdi laimė vietos gyventojų veiduose.

Būtų galima vardinti ir vardinti priežastis, kodėl žmonės ne tik renkasi keliones į Ispaniją, bet ir nusprendžia čia pasilikti gerokai ilgiau, kartais ir visam laikui. Ispanija – gera dovana visiems kelionių mėgėjams.

Ispanijos kurortai visuomet sulaukdavo svečių, norinčių pasimėgauti Ispanišku rojumi. Poilsiautojų pripažinimo sulaukusios Kanarų salos, o ypač jų karalienė Tenerifė, yra tituluojamos kaip geriausia atostogų kryptis visame pasaulyje! O dėl savo stulbinančios architektūros, niekada keliautojų neapleidžiami miestai, tokie kaip Barselona, Ispanijos sostinė Madridas ar Valensija, rodos, nuginkluojančios visus savo konkurentus. Argi ne laikas ir jums įnešti ispaniško karščio, saulėtų dienų ir vėjyje siūbuojančių palmių į savo kasdienybę?

Skrydžiai į Ispaniją visus metus

Ispanija yra trečia pagal dydį šalis Europoje, svarbus kultūros centras ir kiekvieno, save vadinančio keliautoju, Meka, kurią privalo aplankyti nors kartą gyvenime. Tai ypatinga šalis dėl savo didingos kultūros, kerinčios gamtos ir čia vyraujančių itin palankių orų. Kanarų salos, kurioms priklauso poilsiautojų simpatijas užsitarnavusi Tenerifė bei Fuerteventura yra vadinamos „amžinojo pavasario salomis”. Čia oro temperatūra net ir vasaros metu, neviršija +28 laipsnių, o štai orai žiemą neatvėsta žemiau +19.

Galima teigti, kad šiose salose orai yra subalansuoti kiekvienam pagal poreikius. Aktyvų sportą mėgstantys keliautojai gali užsiimti kopimu į kalnus, vadinamuoju „haikingu”. Ir tai ne šiaip sau pasivaikščiojimas nuglostytais kalnų takeliais! Atvykę į Tenerifę, ištvermingiausi keliautojai, meskite sau rimtą iššūkį įveikti aukščiausią Ispanijos viršukalnę - garsųjį Teidės ugnikalnį, kurio aukštis yra net 3716 metrai!

Jeigu manote, kad visgi vandens pramogos ir sportas yra jūsų stichija - čia turite galimybę banglentėmis pažaboti nerimastingą jūrą ar gaudyti vėją su aitvarais. Juk vandens temperatūra aplink Ispanijos krantus visus metus vidutiniškai laikosi nuo 13 iki 26 laipsnių. O tie, kurie poilsį randa įtraukiančios knygos puslapiuose, netrukdomi gali gulėti paplūdimiuose ir šildytis saulės spinduliuose, kurie pasirodo danguje net 300 dienų per metus!

Jei kalbame ne tik apie salas, bet ir apie žemyninę Ispaniją, klimatas čia kiek vėsesnis. Pavasaris, tai pats žydėjimo metas, skandinantis ją gėlių bei medžių žiedų aromate. Orai balandį vis dar gali dovanoti ir lietingų dienų, tačiau neišsigąskite - jie gerokai palankesni nei kovo mėnesį. Tikra ispaniška vasara yra karšta ir sausa - saulė lepina net 10 valandų per dieną, įkaitindama orą net iki + 35 laipsnių! Ruduo čia švelnus, jūra vis dar šilta, bet žiema kiek žvarbi - vėjuota ir drėgna, nors šaltukas čia beveik niekada nepasirodo. Dėl šių priežasčių, skrydžiai į Ispaniją vykdomi visus metus ir oro uostai visada pilni keliautojų, norinčių džiaugtis nepriekaištingomis atostogomis, kurias, kada tik panorėjus, galima užsisakyti internetu.

Lankytinos vietos Ispanijoje

Bilietai į Ispaniją atveria jums duris į vieną gražiausių pasaulio kultūros lobių kolekciją. Tik įsivaizduokite, kad neišdildomą pėdsaką pasaulio mene yra palikę tokie Ispanijos kūrėjai kaip Salvadoras Dali ar Pablo Picaso. Beje, besidomintiems metu, rekomenduojama aplankyti Figereso mieste esantį S. Dali muziejų - teatrą, kuriame eksponuojami jo ekstravagantiško siurrealizmo kūriniai, grafikos darbai, skulptūros ir, žinoma, paveikslai.

Be jokios abejonės, viešintiems Ispanijoje būtina aplankyti vieną gražiausių ir įspūdingiausių gotikinio stiliaus kūrinių visame pasaulyje - Šventosios Šeimynos bažnyčią, esančią Barselonoje. Jos architektui Antonio Gaudi krikščionybė buvo didysis įkvėpimo šaltinis, o kiekviena šios, įspūdingo grožio, tačiau vis dar nebaigtos statyti, bažnyčios dalis turi svarbią religinę reikšmę. Dabar ši viduramžių bažnyčia ir jos į dangų besistiebiantys smailūs bokštai yra Barselonos simbolis.

Ispanijos Balerų saloms priklausanti Maljorka, tai dar vienas rojaus kampelis žemėje. Maljorkos sostinė - Palma, kurioje harmoningai susilieja čia vyravusių kultūrų palikimas su šiandieniniu gyvenimu. Palmoje stovi dar viena įmantrios architektūros ir kelių šimtų metų statybų pareikalavusi gotikinio stiliaus katedra. Tokie statiniai kaip ši katedra yra įrodymas, kad, iš tiesų, žmogaus galimybės yra beribės.

Jeigu jau minėtosios įžymios vietos Ispanijoje yra žmonijos kūrybos vaisiai, tai ši ypatinga vieta, dar neatsakė į klausimą, ar tai tikrai žmogaus darbas. Nežinia, kaip ir kada, pietinėje Tenerifės dalyje, laukuose atsirado šešios laiptuotos Guimaro piramidės, siekiančios net 12 metrų aukštį. Kaip šios piramidės buvo pastatytos, iki šiol yra neįminta mįslė mokslininkams. O ypač intriguoja tai, kad šių piramidžių statybinė medžiaga yra ne betoniniai luitai ar akmenys, o iš ugnikalnio tekanti lava!

Tikrai nelengva užduotis yra išskirti įdomiausius ir gražiausius objektus Ispanijoje, kadangi jų nesunkiai galima rasti bet kuriame Ispanijos regione. Dėl to, Ispaniją lankytinos vietos ir istoriniai paminklai įrašė į daugiausiai kultūros paminklų išsaugojusių pasaulio šalių trejetuką.

Poilsinė kelionė

Poilsinės kelionės į Ispaniją, tai kokybiško poilsio ir nepamirštamų įspūdžių garantas. Daugybė keliautojų vienas pagrindinių poilsio kriterijų yra kokybiškas maistas ir patiekalų įvairovė. Atvykus į šią šalį, būtina paragauti Paelijos. Tai didelėje keptuvėje kepami ryžiai, pagardinti šafranu ir alyvuogių aliejumi, o pagrindinis akcentas suteikiamas pagal kiekvieno skonį: kartu kepamos jūros gėrybės, vištiena ar tiesiog dešra. Paprastas, genialus ir skanus patiekalas. Be abejo, Ispanija yra vyno šalis, todėl vyno gurmanai su pasimėgavimu galės degustuoti vynuogių šalies gaminamą, aukščiausios kokybės vyną.

Žinoma, geram poilsiui reikia minkštos lovos, jaukaus kambario ir viešbučio su patogumais, kad galėtume ramiai mėgautis atostogomis, pamiršę kasdienes pareigas bei rūpesčius. Viešbučių įvairovė Ispanijoje didelė, kaip niekur kitur! Juk vieną Ispanijos krantą skalauja Viduržemio jūra, kitą - Atlanto vandenynas, kurių pašonėje yra statomi gigantiški viešbučiai ir mažyčiai viešbutukai. O kur dar šalia karštosios Afrikos esančios, Ispanijai priklausančios salos, galinčios pasiūlyti nuostabius smėlio paplūdimius, kvapą gniaužiančius gamtos peizažus ir salsos ritmu judantį, pietiečių gyvenimo ritmą.

Be to, ilgametę turizmo patirtį turintys kelionių organizatoriai, tokie kaip Novaturas, žino, kaip pasirūpinti atvykusiais svečiais. Užsienyje dirbantys kelionių atstovai visada bus pasiruošę suteikti visą reikiamą informaciją ir padėti išspręsti visus iškilusius klausimus, kad joks debesėlis netemdytų jūsų atostogų.

Kurortai

Iš tiesų, Ispanija yra įvairialypė šalis, kurios skirtingi regionai atskleis jums įvairiapusį Ispanijos veidą. Pavyzdžiui, keliaudami nuo šiaurinės Ispanijos regionų, tokių kaip Katalonija, kuriame puikuojasi vienas gražiausių pasaulio miestų - Barselona, iki pat Ispanijos pietuose esančios Andalūzijos, kurioje yra subtilaus grožio uostamiestis Malaga - pastebėsite unikalias, tam kraštui būdingas tradicijas bei iš praeities amžių išsaugotą kultūrinį paveldą. Nesvarbu, kurį Ispanijos regioną pasirinksite - žemyno kurortus, kaip Alicantė ar Ispanijos salas, kaip Tenerifė ar Maljorka, galite būti tikri, kad, sužavėti stulbinančios architektūros, spalvingos gamtos ir karštos ispaniškos kultūros, norėsite sugrįžti čia vėl ir vėl.

O kad negaištumėte savo brangaus laiko gaudydami "kelionės paskutinę minutę” akcijų, pasinaudokite mūsų pasiūlymais aplankyti šią šalį pigiau jau dabar. Pas mus siūlomi kelionės į Ispaniją bilietai lanksčiomis kainomis, įvairūs viešbučiai ir maitinimo tipai bei Ispanija - Lietuva skrydžiai jums patogiausiomis datomis. Tad kodėl gi nepradėjus kurti savo svajonių atostogų!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: