Sunku būtų rasti žmogų, kurio nesužavėtų Ispanija. Karštas klimatas, saulės spinduliuose auksu spindintys paplūdimiai, turtinga nacionalinė virtuvė, aistringa ispaniška kultūra, futbolas ir nuoširdi laimė vietos gyventojų veiduose.

Būtų galima vardinti ir vardinti priežastis, kodėl žmonės ne tik renkasi keliones į Ispaniją, bet ir nusprendžia čia pasilikti gerokai ilgiau, kartais ir visam laikui. Ispanija – gera dovana visiems kelionių mėgėjams.

Ispanijos kurortai visuomet sulaukdavo svečių, norinčių pasimėgauti Ispanišku rojumi. Poilsiautojų pripažinimo sulaukusios Kanarų salos, o ypač jų karalienė Tenerifė, yra tituluojamos kaip geriausia atostogų kryptis visame pasaulyje! O dėl savo stulbinančios architektūros, niekada keliautojų neapleidžiami miestai, tokie kaip Barselona, Ispanijos sostinė Madridas ar Valensija, rodos, nuginkluojančios visus savo konkurentus. Argi ne laikas ir jums įnešti ispaniško karščio, saulėtų dienų ir vėjyje siūbuojančių palmių į savo kasdienybę?

Skrydžiai į Ispaniją visus metus

Ispanija yra trečia pagal dydį šalis Europoje, svarbus kultūros centras ir kiekvieno, save vadinančio keliautoju, Meka, kurią privalo aplankyti nors kartą gyvenime. Tai ypatinga šalis dėl savo didingos kultūros, kerinčios gamtos ir čia vyraujančių itin palankių orų. Kanarų salos, kurioms priklauso poilsiautojų simpatijas užsitarnavusi Tenerifė bei Fuerteventura yra vadinamos „amžinojo pavasario salomis”. Čia oro temperatūra net ir vasaros metu, neviršija +28 laipsnių, o štai orai žiemą neatvėsta žemiau +19.

Galima teigti, kad šiose salose orai yra subalansuoti kiekvienam pagal poreikius. Aktyvų sportą mėgstantys keliautojai gali užsiimti kopimu į kalnus, vadinamuoju „haikingu”. Ir tai ne šiaip sau pasivaikščiojimas nuglostytais kalnų takeliais! Atvykę į Tenerifę, ištvermingiausi keliautojai, meskite sau rimtą iššūkį įveikti aukščiausią Ispanijos viršukalnę - garsųjį Teidės ugnikalnį, kurio aukštis yra net 3716 metrai!

Jeigu manote, kad visgi vandens pramogos ir sportas yra jūsų stichija - čia turite galimybę banglentėmis pažaboti nerimastingą jūrą ar gaudyti vėją su aitvarais. Juk vandens temperatūra aplink Ispanijos krantus visus metus vidutiniškai laikosi nuo 13 iki 26 laipsnių. O tie, kurie poilsį randa įtraukiančios knygos puslapiuose, netrukdomi gali gulėti paplūdimiuose ir šildytis saulės spinduliuose, kurie pasirodo danguje net 300 dienų per metus!

Jei kalbame ne tik apie salas, bet ir apie žemyninę Ispaniją, klimatas čia kiek vėsesnis. Pavasaris, tai pats žydėjimo metas, skandinantis ją gėlių bei medžių žiedų aromate. Orai balandį vis dar gali dovanoti ir lietingų dienų, tačiau neišsigąskite - jie gerokai palankesni nei kovo mėnesį. Tikra ispaniška vasara yra karšta ir sausa - saulė lepina net 10 valandų per dieną, įkaitindama orą net iki + 35 laipsnių! Ruduo čia švelnus, jūra vis dar šilta, bet žiema kiek žvarbi - vėjuota ir drėgna, nors šaltukas čia beveik niekada nepasirodo. Dėl šių priežasčių, skrydžiai į Ispaniją vykdomi visus metus ir oro uostai visada pilni keliautojų, norinčių džiaugtis nepriekaištingomis atostogomis, kurias, kada tik panorėjus, galima užsisakyti internetu.

Lankytinos vietos Ispanijoje

Bilietai į Ispaniją atveria jums duris į vieną gražiausių pasaulio kultūros lobių kolekciją. Tik įsivaizduokite, kad neišdildomą pėdsaką pasaulio mene yra palikę tokie Ispanijos kūrėjai kaip Salvadoras Dali ar Pablo Picaso. Beje, besidomintiems metu, rekomenduojama aplankyti Figereso mieste esantį S. Dali muziejų - teatrą, kuriame eksponuojami jo ekstravagantiško siurrealizmo kūriniai, grafikos darbai, skulptūros ir, žinoma, paveikslai.

Be jokios abejonės, viešintiems Ispanijoje būtina aplankyti vieną gražiausių ir įspūdingiausių gotikinio stiliaus kūrinių visame pasaulyje - Šventosios Šeimynos bažnyčią, esančią Barselonoje. Jos architektui Antonio Gaudi krikščionybė buvo didysis įkvėpimo šaltinis, o kiekviena šios, įspūdingo grožio, tačiau vis dar nebaigtos statyti, bažnyčios dalis turi svarbią religinę reikšmę. Dabar ši viduramžių bažnyčia ir jos į dangų besistiebiantys smailūs bokštai yra Barselonos simbolis.

Ispanijos Balerų saloms priklausanti Maljorka, tai dar vienas rojaus kampelis žemėje. Maljorkos sostinė - Palma, kurioje harmoningai susilieja čia vyravusių kultūrų palikimas su šiandieniniu gyvenimu. Palmoje stovi dar viena įmantrios architektūros ir kelių šimtų metų statybų pareikalavusi gotikinio stiliaus katedra. Tokie statiniai kaip ši katedra yra įrodymas, kad, iš tiesų, žmogaus galimybės yra beribės.

Jeigu jau minėtosios įžymios vietos Ispanijoje yra žmonijos kūrybos vaisiai, tai ši ypatinga vieta, dar neatsakė į klausimą, ar tai tikrai žmogaus darbas. Nežinia, kaip ir kada, pietinėje Tenerifės dalyje, laukuose atsirado šešios laiptuotos Guimaro piramidės, siekiančios net 12 metrų aukštį. Kaip šios piramidės buvo pastatytos, iki šiol yra neįminta mįslė mokslininkams. O ypač intriguoja tai, kad šių piramidžių statybinė medžiaga yra ne betoniniai luitai ar akmenys, o iš ugnikalnio tekanti lava!

Tikrai nelengva užduotis yra išskirti įdomiausius ir gražiausius objektus Ispanijoje, kadangi jų nesunkiai galima rasti bet kuriame Ispanijos regione. Dėl to, Ispaniją lankytinos vietos ir istoriniai paminklai įrašė į daugiausiai kultūros paminklų išsaugojusių pasaulio šalių trejetuką.

Poilsinė kelionė

Poilsinės kelionės į Ispaniją, tai kokybiško poilsio ir nepamirštamų įspūdžių garantas. Daugybė keliautojų vienas pagrindinių poilsio kriterijų yra kokybiškas maistas ir patiekalų įvairovė. Atvykus į šią šalį, būtina paragauti Paelijos. Tai didelėje keptuvėje kepami ryžiai, pagardinti šafranu ir alyvuogių aliejumi, o pagrindinis akcentas suteikiamas pagal kiekvieno skonį: kartu kepamos jūros gėrybės, vištiena ar tiesiog dešra. Paprastas, genialus ir skanus patiekalas. Be abejo, Ispanija yra vyno šalis, todėl vyno gurmanai su pasimėgavimu galės degustuoti vynuogių šalies gaminamą, aukščiausios kokybės vyną.

Žinoma, geram poilsiui reikia minkštos lovos, jaukaus kambario ir viešbučio su patogumais, kad galėtume ramiai mėgautis atostogomis, pamiršę kasdienes pareigas bei rūpesčius. Viešbučių įvairovė Ispanijoje didelė, kaip niekur kitur! Juk vieną Ispanijos krantą skalauja Viduržemio jūra, kitą - Atlanto vandenynas, kurių pašonėje yra statomi gigantiški viešbučiai ir mažyčiai viešbutukai. O kur dar šalia karštosios Afrikos esančios, Ispanijai priklausančios salos, galinčios pasiūlyti nuostabius smėlio paplūdimius, kvapą gniaužiančius gamtos peizažus ir salsos ritmu judantį, pietiečių gyvenimo ritmą.

Be to, ilgametę turizmo patirtį turintys kelionių organizatoriai, tokie kaip Novaturas, žino, kaip pasirūpinti atvykusiais svečiais. Užsienyje dirbantys kelionių atstovai visada bus pasiruošę suteikti visą reikiamą informaciją ir padėti išspręsti visus iškilusius klausimus, kad joks debesėlis netemdytų jūsų atostogų.

Kurortai

Iš tiesų, Ispanija yra įvairialypė šalis, kurios skirtingi regionai atskleis jums įvairiapusį Ispanijos veidą. Pavyzdžiui, keliaudami nuo šiaurinės Ispanijos regionų, tokių kaip Katalonija, kuriame puikuojasi vienas gražiausių pasaulio miestų - Barselona, iki pat Ispanijos pietuose esančios Andalūzijos, kurioje yra subtilaus grožio uostamiestis Malaga - pastebėsite unikalias, tam kraštui būdingas tradicijas bei iš praeities amžių išsaugotą kultūrinį paveldą. Nesvarbu, kurį Ispanijos regioną pasirinksite - žemyno kurortus, kaip Alicantė ar Ispanijos salas, kaip Tenerifė ar Maljorka, galite būti tikri, kad, sužavėti stulbinančios architektūros, spalvingos gamtos ir karštos ispaniškos kultūros, norėsite sugrįžti čia vėl ir vėl.

O kad negaištumėte savo brangaus laiko gaudydami "kelionės paskutinę minutę” akcijų, pasinaudokite mūsų pasiūlymais aplankyti šią šalį pigiau jau dabar. Pas mus siūlomi kelionės į Ispaniją bilietai lanksčiomis kainomis, įvairūs viešbučiai ir maitinimo tipai bei Ispanija - Lietuva skrydžiai jums patogiausiomis datomis. Tad kodėl gi nepradėjus kurti savo svajonių atostogų!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: