Įspūdingu kraštovaizdžiu išsiskirianti Islandija – tikra Šiaurės žvaigždė, pritraukianti minias turistų iš viso apskrito pasaulio. Ši aktyvių vulkanų, iš gelmių trykštančių geizerių, karštųjų versmių, ledynų ir įspūdingų kalnų šalis įsikūrusi taip pat besivadinančioje saloje, kurios krantus skalauja Atlanto vandenynas. Nuo jos iki Grenlandijos – tik apie 300 km, o iki Norvegijos atstumas jau kiek didesnis – apie 1000 km. Beje, ar žinojote, kad 103 000 km² plotą užimanti Islandija yra rečiausiai apgyvendinta valstybė Europoje (2017-ųjų duomenimis, gyventojų skaičius šalyje – plius minus 334 000)?! Patikėkite, Islandija – nepamirštama šalis, o į ją nuvykus pažintinis turas dažniausiai prasideda nuo sostinės – Reikjaviko – ir toliau tęsiasi po viena už kitą gražesnes vietas, kurias išvydus nejučia visi sušunka: „Vau! Neįtikėtina!".

ĮSPŪDINGOS IR UNIKALIOS LANKYTINOS VIETOS – TIKRI GAMTOS STEBUKLAI

Islandija – natūralių gamtos stebuklų pilnas kraštas, kurį pažinti gundosi visi – net ir tie, kurie atostogų metu pirmenybę teikia tingiam poilsiui ant gulto prie baseino kokiame nors populiariame kurorte. Kadangi tiesioginiai skrydžiai lėktuvu vyksta iš Vilniaus į Reikjaviką ir iš Reikjaviko į Vilnių, pažintis su Islandija prasideda ir baigiasi sename ir didžiausiame šalies mieste – sostinėje. O vėliau turistų dėmesio laukia gausybė kitų lankytinų vietų, į kurias galima vykti ir savarankiškai, ir su gidu.

Taigi, pažintinės kelionės į Islandiją metu aplankius Reikjaviką galima keliauti toliau – tikrai bus, ką pamatyti, pvz.: Kerido krateris, Hekla vulkanas, Landmannalalegar slėnis, Vestmano salos, didžiausias Europoje Vatnajokulio ledynas, magiškoji Jokulsarlono lagūna su plūduriuojančiais ledkalniais, Juoduoju vadinamas Svartifoso krioklys, Godafoss kriokliai, Didysis geizeris, Tingveliro nacionalinis parkas, atšiaurus kalnų regionas Askja, atokus gamtos rezervatas Hornstrandir, kuriame galima išvysti įspūdingus jūros paukščių būrius, taip pat rekomenduojama aplankyti Vakarų fjordų pakrantę, Mivatno ežerą, vieną gražiausių Islandijos vietų – ledo kalną Snæfellsjökull nacionaliniame parke, Viko juodąjį paplūdimį ir t. t. Nepakartojamas patirtis garantuoja ir banginių stebėjimo turas ir 55 km ilgio Laugavegur pėsčiųjų maršrutas. O gal pasiseks savo akimis pamatyti tikrą stebuklą – Šiaurės pašvaistę! Taigi, įspūdingas kraštovaizdis, iš žemės gelmių trykštantys geizeriai, garuojančios karštosios versmės, gilūs kanjonai, nežemiško grožio ežerai, ledynai ir daug kitų unikalių gamtos reiškinių žavi visus Islandijos lankytojus – abejingų tiesiog nelieka! 

AKTUALU KELIAUJANTIEMS Į ISLANDIJĄ: NAKVYNĖ, TRANSPORTAS, MAISTAS

Tarp Grenlandijos ir Skandinavijos esanti Islandija – unikalus Žemės kampelis. Kito tokio niekur kitur nėra. Įspūdinga gamta, dar įspūdingesni – kartais, atrodo, net mistiški – jos reiškiniai tiesiog užburia. Tačiau ten nuvykus žavi ne tik gamta, bet ir svetingi, malonūs bei visai „nešalti" vietiniai gyventojai, išskirtinė islandų virtuvė, skambi ir sudėtinga kalba, tvarka ir t. t. Tiesa, nakvynė Islandijoje – nepigi, apgyvendinimo paslaugų kainos ten nemažos, tad ruošiantis kelionei reikia tam nusiteikti: kuo daugiau komforto, tuo brangiau. Tačiau daugelį gąsdinančios kainos nublanksta prieš šalies ir jos gamtos turtų grožį – pažintinės kelionės į Islandiją vertos kiekvieno cento, o ten patirti įspūdžiai atmintyje išlieka visam gyvenimui. 

Taigi, trumpai apie nakvynes. Kadangi Islandija – gausiai turistų lankoma šalis, ten kiekviename mieste ar miestelyje tikrai bus, kur apsistoti. Kiekvienas gali rinktis pagal poreikį: nakvynes galima rinktis ir svečių namuose, ir viešbučiuose, ir apartamentuose, ir gyventojų turistams nuomojamose būstuose, net puikiai įrengtuose kempinguose, kur apstu vietos palapinėms. Tiesa, sezono metu – vasarą – nakvynės vietos greitai išgraibstomos, tad kambarius nakvynei rekomenduojama rezervuoti iš anksto. Nakvynės kainos priklauso nuo pasirinktos vietos: apsistoti ten, kur viskas paprasčiau, bus pigiau, o ten, kur daugiau komforto, – nakvynės jau ne tokios pigios, kainuos brangiau. Pasirinkus kelionių agentūros organizuojamą kelionę nakvynė rūpesčių nekels – viskuo bus pasirūpinta, o nakvynės kaina bus įskaičiuota į bendrą kelionės kainą. Taip keliauti daug patogiau.

Transportas Islandijoje pritaikytas turizmui: apžvalginėms išvykoms po šalį rekomenduojama rinktis automobilio arba motociklo nuomą. Tiesa, keliaujant savarankiškai transportu reikia pasirūpinti iš anksto – taip pat, kaip ir nakvyne. Eismas Islandijoje vyksta dešine kelio puse, važiuojant būtina stebėti kelio ženklus ir paisyti greičio nurodymų – geriau neviršyti 90 km/h greičio. Viršijus greitį, teks sumokėti nemenką baudą, galinčią siekti net 1000 €! Jei nuomotu automobiliu keliauti po Islandiją nedrąsu, galima rinktis keliones autobusu, nors kartais ne itin patogu dėl turistams nepalankių maršrutų. Po Islandijos apylinkes smagu keliauti ir motociklu, ir dviračiu, net autostopu, nes vietiniai gyventojai draugiški, paslaugūs ir noriai paveža smalsius keleivius.

Keliautojus stebina ne tik įspūdinga Islandijos gamta, bet ir savita virtuvė – paragavę tenykščių patiekalų dažnai nustemba net patys didžiausi gurmanai. Viešint Islandijoje, rekomenduojama paragauti daugelio kitataučių skoniui neįprastų, tačiau vietinių islandų labai mėgstamų patiekalų, tokių kaip: avies galvos slėgtainis (panašus į šaltieną), rūkyta avies galva, tradicinė avienos sriuba, išrūgose raugintos avino sėklidės, sūdyti ir piene marinuoti ruonių pelekų, rauginti banginio lašinukai, silkė, džiovintos menkės užkandis, troškinti raudonieji kopūstai, tradicinis islandiškas jogurtas Skyr, tradicinė kmynų degtinė ir kt. Beje, Islandijoje žmonės dažnai valgo lietuviam neįprastą maistą, pvz.: arklieną, pūdytą ryklieną, šiaurės elnių, ruonių, banginių, jūrinių paukščių mėsą, subtilaus skonio žuvį ir pan. Tai tikri delikatesai, kurių ne kiekvienas ryžtasi paragauti!

KLIMATAS IR ORAI ŠVEICARIJOJE

Islandija, esanti šalia Šiaurės poliarinio rato, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti atšiauri šalis, tačiau didžiąją metų dalį orai joje nėra žvarbūs. Kadangi Islandiją šildo šiltosios Golfo srovės, šalies klimatas yra ganėtinai švelnus, tačiau permainingas: orai gali pasikeisti vos per 10–15 minučių... Rodos, vieną akimirką apsiniaukę, o kitą – jau šviečia saulė. Tiesa, Islandijos klimatui būdinga drėgmė ir vėjai, kelionėms palankiausias laikas – vasara: birželis, liepa, rugpjūtis. Vasaros metu nereikėtų tikėtis tokios šilumos, kaip kitose toje pačioje geografinėje platumoje esančiose šalyse: Islandijoje vasarą vyrauja 10–15 °C šiluma, kartais temperatūra pakyla iki 20 °C. Švelnios žiemos Islandijoje trunka ilgiausiai – nuo spalio iki balandžio vidurio, nors sniego galima išvysti bet kuriuo metų laiku, net vasarą. Taigi, žiemą pietinėje Islandijos dalyje vidutinė oro temperatūra -1–0 °C. Kuo šiauriau, tuo šalčiau – pačiame šiauriausiame Islandijos taške temperatūra gali nukristi ir iki -25 °C šalčio ar net daugiau. Kalnuose taip pat tvyro šaltesni orai.

BETA.LT PASIŪLYMAS: ISLANDIJA – KELIONĖ Į VULKANŲ IR TROLIŲ ŠALĮ

Norintiems aplankyti Islandiją verta atkreipti dėmesį į Beta.lt online pasiūlymą, kuriuo pasinaudojus lauks įsimintina pažintinė 5 dienų kelionė lėktuvu „Islandija: kelionė į vulkanų ir trolių šalį" su skrydžiu iš Vilniaus. Tiesa, kelionė parduodama be ekskursijų, tačiau pageidaujant už papildomą mokestį galima įsigyti įdomiausių ekskursijų paketą, kurį sudaro: ekskursija po Reikjaviką, ekskursinės išvykos į Auksinį žiedą, Snaefellsnes pusiasalį, pietinę pakrantę. Į siūlomos kelionės kainą įskaičiuota: tiesioginio skrydžio bilietai pirmyn ir atgal, rankinis bagažas, 4 nakvynės jaukiuose 3 žv. viešbučiuose be pusryčių, kelionės dokumentų sutvarkymas. Domina? Puiku! Užsukę į Beta.lt ir psirinkę šią kelionę sužinosite daugiau ir, pasinaudoję akcija, pažinsite Islandiją pigiau – ten yra, ką pamatyti! Svarbiausia, mėgausitės kelione be jokių rūpesčių – viskuo bus pasirūpinta už Jus! Savarankiškai įsigyti bilietai bilietai į Islandiją gali kainuoti ir pusė tūkstančio, be to, lauks daug papildomų išlaidų bei reikalų, kurių būtų kur kas mažiau pasirinkus kelionių agentūrų ar „Beta Travel" siūlomas keliones – jos tikrai atsieis pigiau.

Nepraleiskite progos įsigyti šią nepamirštamą kelionę internetu – Beta.lt portale. Tiek kuponas konkrečiai kelionei, tiek suminis dovanų čekis, suteikiantis galimybę pasirinkti bet kokią kelionę ar paslaugą iš plataus asortimento, – neįtikėtinai gera dovana sau ir artimam žmogui! Beta.lt kuponas gali tapti svajonių bilietu į Islandiją!

KELI PATARIMAI KELIAUJANTIEMS Į ISLANDIJĄ

Dar yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų žinoti planuojant aplankyti Islandiją. Pirmiausia, dėl COVID-19 – su tuo susijusios prevencinės priemonės nebetaikomos, visi su kelione susiję apribojimai panaikinti, tad 2023-iaisiais keliauti galima visiškai laisvai, be jokių suvaržymų. Beje, kelionėms į šią šalį tinka pasas ir asmens tapatybės kortelė, vizos nereikia. 

Ten nuvykus reikės priprasti ir prie kitokio dienos ilgumo: visos metu Islandijoje, galima sakyti, nesutemsta, – būdingos  vadinamosios „baltosios naktys", o žiemą, pvz., gruodį,  diena trunka vos 5 valandas, t. y. labai anksti temsta. Dėl to pažintinėms išvykoms po šalį nėra labai daug laiko, jas reikia atsakingai planuoti, kad būtų suspėta dar iki sutemų. 

Verta paminėti ir didelius atstumus, kurie skiria lankytinas vietas. Kadangi Islandijoje atstumai nemenki, savarankiškos kelionės po šalį autobusu ar automobiliu prailgsta, todėl reikia gerai apgalvoti maršrutus ir tinkamai pasiruošti tokios išvykoms, pvz.: įsidėti užkandžių ir pan.

Nesistebėkite, jei vanduo Islandijoje pasirodys turintis nemalonų kvapą – taip tikrai yra: vanduo ten turi aitrų sieros kvapą. Nepaisant to, toks vanduo neturi nemalonaus skonio ir yra tinkamas gerti. Taigi, turėkite tai omenyje. 

Vienas svarbiausių gamtos reiškinių, kurį svajoja pamatyti Islandijoje viešintys turistai, – tai kvapą gniaužianti Šiaurės pašvaistė. Tačiau ne kiekvienam gali pasisekti ją išvysti – Šiaurės pašvaistė nenuspėjama... Jos pasirodymas priklauso nuo sezono ir oro: pašvaistė pasirodo beveik kiekvieną žiemos naktį, kai dangus būna giedras. Kitais metų laikais Šiaurės pašvaistę taip pat galima pamatyti, tačiau jos pasirodymo gali tekti palaukti – prireiks kantrybės, tačiau laukti tikrai verta. Jos pasirodymas prilygsta stebuklui!

Iš Islandijos grįžti be lauktuvių būtų klaida, juk tiek visko įdomaus ir gurmaniško galima parvežti namiškiams. Populiariausi lauktuvių pasirinkimai galėtų būti tokie: natūralios vilnos gaminiai (kojinės, pirštinės, šalikai, kepurės, apklotai), papuošalai iš vulkaninių uolienų, sūriai, silkė, pūdyta rykliena, arklio mėsos gaminiai, ėrienos kepsniai vakuume, šokoladas su druska, islandiška lavos druska. Taigi, po kelionės į Islandiją tokios lauktuvės – gera dovana namiškiams ir draugams. Verta parsivežti ir sau!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Slidinėjimo kelionės į Italiją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivaž