Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Šalis keyboard_arrow_down
 • Kelionės tipas keyboard_arrow_down
 • Kelionės trukmė keyboard_arrow_down
 • Išvykimo data keyboard_arrow_down
 • Įskaičiuota keyboard_arrow_down
 • Kelionės į Tasos

  Atostogos, tai laukiamiausias metas, kai, rodos, pasaulį matome ryškesnėmis spalvomis, lyg iš naujo pastebime jo grožį, užuodžiame kvapus, kurių, kažkodėl, anksčiau nepastebėdavome.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina


  Tačiau pasaulis turi daug spalvų, o ieškodami, ką pamatyti jame unikalaus, neprašausite pasirinkę Graikiją, o ypač Tasos salą. 

  Nemažai Graikiją įsimylėjusių keliautojų pirmiausiai keliauja į pačias populiariausias jos salas: Kretą, Rodą, Korfu ar Santoriną. Šios salos - lyg sumažinta Graikijos versija, talpinanti savyje svarbiausius Graikijos atributus: alyvuogių giraites, krištolo skaidrumo jūrą, lėtai sūpuojančią žvejybines valteles, kalvose grakščiai, lyg gulbes, nutūpusias koplytėles, antikinius miestus ir jų šventyklas Olimpo dievybėms. Visgi, jeigu norite būti išskirtiniai ir parsivežti kelionių įspūdžių iš mažai kam girdėtos, juolab, matytos Graikijos salos - pasirinkite Taso salą.

  Skrydžiai į Tasos visus metus

  Be jokios abejonės, būtų labai paprasta, jeigu skrydžiai į Taso salą visus metus būtų vykdomi tiesiogiai iš Vilniaus. Tačiau ši, pati šiauriausia, Graikijos sala neturi oro uosto! Ji pasiekiama tik jūriniais keliais, tad kelionė į Taso salą pati iš savęs jau yra egzotiška. 

  Vos po 3 valandų skrydžio atvyksite į Kavalos oro uostą, esantį, žemyninėje Graikijos dalyje, ir toliau kelionę tęsite keltu. Nerimauti tikrai nereikėtų, toks keliavimas jūsų neišvargins, kadangi keltu plauksite ne ilgiau vienos valandos. Be to, Graikija yra jūrinė valstybė, turinti daugiau nei du tūkstančius salų, tad tokia patirtis jums leis pajausti, kad gyvenate ne kur kitur, o nedideliame žemės lopinėlyje, apsuptame žydrosios Egėjo jūros vandenų. 

  Suprantama, kad susiorganizuoti tokią kelionę savarankiškai gali būti kiek sudėtinga, todėl čia jums į pagalbą ateina patyrę kelionių organizatoriai. Jie pasirūpins jūsų bilietais ir padės susiplanuoti norimą kelionę lėktuvu, keltu bei rūpinsis jumis nuo Vilniaus oro uosto iki jūsų pasirinkto viešbučio.  

  Lankytinos vietos

  Kiekviena Graikijos sala turi savo sostinę, kurioje sukoncentruotas salos istorinis ir kultūrinis paveldas bei gražiausi ir svarbiausi salos objektai. Žinoma, Tasas nėra išimtis iš šios taisyklės. Ši, apvalios formos, vos 14 tūkstančių gyventojų turinti sala,  gali pasigirti itin jaukiu miesteliu Limenu, kuris yra tituluotas šios salos sostine. Jame rasite ir Antikinių bei Viduramžių paminklų ir modernių pastatų. Pasivaikščiosite siauromis, graikiškomis Limeno gatvelėmis, apraizgiusias ryškiaspalvius graikiškus namelius. 

  Išalkę ir ieškodami, kur pavalgyti, Limene jūsų laukia nuostabūs vietiniai restoranai, kuriuose gaminami tradiciniai graikiški patiekalai. Graikų virtuvės tradicijos siekia daugiau nei 4 tūkstančius metų. Puikus pavyzdys yra nuo Antikos laikų išlikęs vynas recina. Tai baltas sausas vynas, praturtintas pušų saku poskoniu. Kiti tradiciniai patiekalai, tokie kaip: mousaka – orkaitėje keptos sluoksniuotas daržovių apkepas ar souvlaki - ant grotelių kepami nedideli mėsos gabalėliai patiekiami su tzadziki - graikiško jogurto padažu, šviežia balta duona ir tikromis graikiškomis salotomis - paliks jaukų prisiminimą apie graikiškos kulinarijos skonį ir vietinių gyventojų svetingumą. 

  Praplėsti savo akiratį galite keliaudami po salą ir ragaudami graikiškos virtuvės šedevrus bei lankydami vietinius žvejų kaimelius, minkšto smėliuko paplūdimius ar keliaudami vingiuotais, pušų palydimais, kalnų takais. Tačiau pažinti tikrąjį šalies grožį jūs turėsite galimybę, nusikėlę keltu į žemyninę Graikijos dalį - Makedoniją. Čia prieš akis jums atsivers didingą Graikijos istoriją liudijantys Antikiniai miestai ir paminklai: paties Aleksandro Didžiojo tėvo, Filipo II, Antikos laikais įkurtas Filipio miestas, kuriame puikuojasi šios pažibos: amfiteatras, įspūdinga bazilika bei katedra. 

  Tačiau nesumaišykite Makedonijos, kaip vieno iš Graikijos regionų, su Šiaurės Makedonija, kuri yra atskira valstybė, neseniai pasikoregavusi savo pavadinimą, dėl Graikijos kaltinimų šio didingo vardo pasisavinimu. Dabar ši šalis yra vos 12 kilometrų nuo Taso salos, Graikijos šiaurėje. 

  Taigi, nors Taso sala yra tik maža Graikijos dalelė, tačiau savo grožiu lankytinos vietos saloje ir jos apylinkėse atvykusius keliautojus tiesiog užhipnotizuoja. O pažintinė kelionė į Graikijos Makedoniją atskleidžia jums knygų puslapiuose nugulusią, įdomią ir intriguojančią Graikijos istoriją.
  Poilsinė kelionė

  Saloje yra keletas regionų: Limenas, Potos, Limenarija, Aliki, Panagia bei kiti, kviečiantys jus atvykti ir pasisemti kuo daugiau gražiausių įspūdžių ir parsivežti nuostabių prisiminimų. O, savo ruožtu, kiekvienas salos kurortas yra pasiryžęs suteikti jums idealų poilsį jūsų ilgai lauktų atostogų metu. 

  Kelionės į Taso salą  yra puikus pasirinkimas mėgstantiems lankytis mažiau turistams pažįstamose vietose. Ši sala ypatingai tinka tiems, kurių prioritetas yra ramybė ir privatumas. Tačiau mūsų pasiūlymai aplankyti šią salą yra pritaikyti tiek individualiems keliautojams, tiek atvykusiems gerai praleisti laiką su draugų kompanija ar ramiai pailsėti su šeima. Kadangi salos viešbučiai su baseinais, restoranais, barais, animatoriais, „viskas įskaičiuota" maitinimo sistema ir aktyviomis pramogomis neleis nuobodžiauti nė vienam atvykusiam svečiui. 

  Nors žiemą šioje saloje taip pat būtų galima puikiai praleisti laiką, vis dėlto, toks kelionių pasiūlymas galioja tik vasarą, tad planuoti, ką veikti ir ką pamatyti Taso saloje, galite jau dabar. O jeigu manote, kad poilsinė kelionė į Tasos salą dabar yra kaip tik tai ir gera dovana, ko jums reikia, nepraleiskite progos pasidovanoti sau atostogų už itin patrauklią kainą. 


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: