Sirtakio, vyno ir alyvuogių šalis - Graikija jums atveria dar vieną puikią kryptį, kur jūsų atostogos nušvis ryškiausiomis spalvomis ir džiaugsmingų emocijų antplūdžiu.

Mielieji, pristatome jums Kefaloniją - tai paslaptinga Graikijos sala, kurioje slypi daugybė neatrastų lobių. Šiai salai priklauso tarptautiniais Mėlynosios vėliavos sertifikatais apdovanoti paplūdimiai, išsiskiriantys savo švarumu ir ekologiškumu, venecijietiško stiliaus senamiesčio pastatų architektūra ir margaspalviais gėlių žiedais pasidabinęs salos kraštovaizdis. Visa tai suteiks jums nepakartojamas atostogas bei kokybišką poilsį šioje, dar mažai kam žinomoje, Graikijos saloje. Kefalonija yra išties gera dovana sau po darbų maratono ar pilkos mūsų lietuviškos žiemos.

Kelionės į Kefaloniją vilioja tuos, kurie ieško aukštos paslaugų kokybės bei unikalumo. Žmonės čia atvyksta su tikslu atrasti tai, ko kiti dar neatradę, nukeliauti ten, kur mažai, kas yra buvę. Nepaisant to, Kefalonija yra didžiausia Jonijos jūros sala, priklausanti Graikijai, per savo ilgametę istoriją, patyrusi įvairių tautų šeimininkavimą - mikėnų, romėnų, venecijiečių ir, žinoma, graikų, padariusių didelę įtaką dabartiniam salos veidui bei kultūrai. Šiandien mūsų pasiūlymai aplankyti Kefaloniją kviečia jus jau dabar užsisakyti kelionę internetu už patrauklią kainą ir susipažinti su šia pasakiška sala artimiau.

Skrydžiai į Kefaloniją visus metus

Geriausias laikas atostogoms šioje saloje, be abejo, yra vasara. Vasarą Kefalonijoje vidutinė oro temperatūra siekia 22 - 25 laipsnius malonios šilumos ir vyrauja ko ne identiška 22 - 26 laipsnių vandens temperatūra. Vienas malonumas leisti laiką lauke ir džiaugtis kelionėmis saloje, ar leidžiant laiką paplūdimyje. Žiemą oras saloje gerokai atvėsta, kai temperatūra nukrenta beveik dvigubai ir tesiekia vos 12 - 13 laipsnių šilumos. Tuo tarpu ir jūros bangos gaivina tik 15 - 17 laipsnių sūriu jūros vandeniu. Dėl šios priežasties, atostogos Kefalonijoje organizuojamos vasaros sezonu ir poilsiautojams siūlomi patogūs tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kefaloniją.

Tačiau tai nereiškia, kad negalite aplankyti šios salos, kada tik panorėję. Jeigu norite aplankyti Kefaloniją ne turistinio sezono metu, kai sala ir jos lankytinos vietos yra ištuštėjusios, rinkitės kelionę lėktuvu į Graikijos sostinę Atėnus, iš kurios pasiekti Kefaloniją itin paprasta ir patogu.

Lankytinos vietos Kefalonijoje

Bilietai į Kefalonijos salą suteiks jums galimybę pamatyti vienus gražiausių gamtos kūrinių visoje Žemėje. Labai ypatinga salos vieta, į kurią būtinai rekomenduojame nuvykti tai Melisanio urvas. Kuo jis toks ypatingas, klausiate? Tai urvas, kurio gilumoje tyvuliuoja požeminis ežeras! Pro urvo angą ryškūs saulės spinduliai nušviečia šio ežero vandenį ir jis nušvinta šimtais mėlynų, saulės šviesoje žaidžiančių, atspalvių. Urvo sienos, apaugusios žaliais vijokliais, atrodo lyg vartai tarp dviejų pasaulių, tad nenuostabu, kad jau Antikos laikais čia buvo įkurta šventykla dievui Panui ir kad jame gyveno mitinės būtybės Nimfos.

O štai Kefalonijos miestai, tokie kaip Argostolis Lixouri, Skala, Lassi bei Fiskardo, turi pasiūlyti, ką pamatyti keliaujant po salą. Nors Kefalonija yra tik šešta pagal dydį Graikijos sala, tačiau Kefalonijos sostinėje Argostolyje yra vienas didžiausių jūrų uostų visoje Graikijoje! Judriose uostamiesčio gatvėse nuolat jaučiamas šurmulys, gausu turistų, o vieni lankomiausių objektų jame, tai istorijos bei archeologijos muziejai, kuriuose demonstruojami reikšmingi salos radiniai. Neįtikėtina tai, kad visai čia pat, Argostolio paplūdimiuose galima pamatyti itin retą vaizdą - didžiųjų jūrinių vėžlių caretta caretta kiaušinius ar net pačius jauniklius.

Vertas atskiro paminėjimo ir Fiskardo miestelis, kuris yra tituluojamas, kaip gražiausias Kefalonijos, o gal net ir visos Graikijos, žvejų kaimelis. Jame ne tik įdomu paganyti akis po pastelinių spalvų namelius, bet ir rasti itin šaunių vietų, kur pavalgyti.

Graikų kultūroje itin svarbią vietą užima maistas ir jo gamyba. Jaukūs restoranai, Graikijoje vadinami tavernomis, dažnai yra priklausantys individualioms šeimoms, kuriuo bendrai rūpinasi visi šeimos nariai. O kas geriau, jei ne daugybę metų iš jūros prasimaitinę žvejai žino genialių receptų, kaip kokybiškai ir skaniai paruošti jūros maistą, kuriuo liktų sužavėti iš bet kurio pasaulio krašto atvykę svečiai. Tad siekiant visapusiškai pažinti graikų kultūrą, pažintinė kelionė po Kefalonijos salą ir jos svarbiausias lankytinas vietas, būtinai turi įtraukti ir vieną - kitą vietinį restoraną.

Poilsinė kelionė

Štai kokia yra toji Kefalonija - gausiai apdovanota gamtos dovanomis, kurioje gėlės išskleidžia gražiausius savo žiedus, prieglobstį randa didingieji jūrų vėžliai, o miesteliuose verda ramus graikiškas gyvenimas, žavintis mus. Bent trumpam įsilieti į šį gyvenimą galite ir jūs. Komfortiški salos viešbučiai su baseinais, įvairiomis pramogomis, SPA centrais, gausybe restoranų, „viskas įskaičiuota” maitinimo sistema yra puikiai pritaikyti atostogauti vieniems ar kartu su šeima ir vaikais. Kiekvienas šios salos kurortas yra pasiruošęs suteikti jums viską, ko reikia kokybiškam poilsiui, kad visa jūsų poilsinė kelionė čia virstų į pasaką.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: