Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Šalis keyboard_arrow_down
 • Kelionės tipas keyboard_arrow_down
 • Kelionės trukmė keyboard_arrow_down
 • Išvykimo data keyboard_arrow_down
 • Įskaičiuota keyboard_arrow_down
 • Kelionės į Kefaloniją

  Sirtakio, vyno ir alyvuogių šalis - Graikija jums atveria dar vieną puikią kryptį, kur jūsų atostogos nušvis ryškiausiomis spalvomis ir džiaugsmingų emocijų antplūdžiu.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Atostogos Kefalonijoje, 2* viešbutyje GALAXY + DOVANA
  Nuo 419
  Poilsis Kefalonijoje, 4* viešbutyje AVITHOS RESORT + DOVANA
  Nuo 595

  Mielieji, pristatome jums Kefaloniją - tai paslaptinga Graikijos sala, kurioje slypi daugybė neatrastų lobių. Šiai salai priklauso tarptautiniais Mėlynosios vėliavos sertifikatais apdovanoti paplūdimiai, išsiskiriantys savo švarumu ir ekologiškumu, venecijietiško stiliaus senamiesčio pastatų  architektūra ir margaspalviais gėlių žiedais pasidabinęs salos kraštovaizdis. Visa tai suteiks jums nepakartojamas atostogas bei kokybišką poilsį šioje, dar mažai kam žinomoje, Graikijos saloje. Kefalonija yra išties gera dovana sau po darbų maratono ar pilkos mūsų lietuviškos žiemos.

  Kelionės į Kefaloniją vilioja tuos, kurie ieško aukštos paslaugų kokybės bei unikalumo. Žmonės čia atvyksta su tikslu atrasti tai, ko kiti dar neatradę, nukeliauti ten, kur mažai, kas yra buvę. Nepaisant to, Kefalonija yra didžiausia Jonijos jūros sala, priklausanti Graikijai, per savo ilgametę istoriją, patyrusi įvairių tautų šeimininkavimą - mikėnų, romėnų, venecijiečių ir, žinoma, graikų, padariusių didelę įtaką dabartiniam salos veidui bei kultūrai. Šiandien mūsų pasiūlymai aplankyti Kefaloniją kviečia jus jau dabar užsisakyti kelionę internetu už patrauklią kainą ir susipažinti su šia pasakiška sala artimiau. 

  Skrydžiai į Kefaloniją visus metus

  Geriausias laikas atostogoms šioje saloje, be abejo, yra vasara. Vasarą Kefalonijoje vidutinė oro temperatūra siekia 22 - 25 laipsnius malonios šilumos ir vyrauja ko ne identiška 22 - 26 laipsnių vandens temperatūra. Vienas malonumas leisti laiką lauke ir džiaugtis kelionėmis saloje, ar leidžiant laiką paplūdimyje. Žiemą oras saloje gerokai atvėsta, kai temperatūra nukrenta beveik dvigubai ir tesiekia vos 12 - 13 laipsnių šilumos. Tuo tarpu ir jūros bangos gaivina tik 15 - 17 laipsnių sūriu jūros vandeniu. Dėl šios priežasties, atostogos Kefalonijoje organizuojamos vasaros sezonu ir poilsiautojams siūlomi patogūs tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kefaloniją

  Tačiau tai nereiškia, kad negalite aplankyti šios salos, kada tik panorėję. Jeigu norite aplankyti Kefaloniją ne turistinio sezono metu, kai sala ir jos lankytinos vietos yra ištuštėjusios, rinkitės kelionę lėktuvu į Graikijos sostinę Atėnus, iš kurios pasiekti Kefaloniją itin paprasta ir patogu. 

  Lankytinos vietos Kefalonijoje

  Bilietai į Kefalonijos salą suteiks jums galimybę pamatyti vienus gražiausių gamtos kūrinių visoje Žemėje. Labai ypatinga salos vieta, į kurią būtinai rekomenduojame nuvykti tai Melisanio urvas. Kuo jis toks ypatingas, klausiate? Tai urvas, kurio gilumoje tyvuliuoja požeminis ežeras! Pro urvo angą ryškūs saulės spinduliai nušviečia šio ežero vandenį ir jis nušvinta šimtais mėlynų, saulės šviesoje žaidžiančių, atspalvių. Urvo sienos, apaugusios žaliais vijokliais, atrodo lyg vartai tarp dviejų pasaulių, tad nenuostabu, kad jau Antikos laikais čia buvo įkurta šventykla dievui Panui ir kad jame gyveno mitinės būtybės Nimfos.

  O štai Kefalonijos miestai, tokie kaip Argostolis Lixouri, Skala, Lassi bei Fiskardo, turi pasiūlyti, ką pamatyti keliaujant po salą. Nors Kefalonija yra tik šešta pagal dydį Graikijos sala, tačiau Kefalonijos sostinėje Argostolyje yra vienas didžiausių jūrų uostų visoje Graikijoje! Judriose uostamiesčio gatvėse nuolat jaučiamas šurmulys, gausu turistų, o vieni lankomiausių objektų jame, tai istorijos bei archeologijos muziejai, kuriuose demonstruojami reikšmingi salos radiniai. Neįtikėtina tai, kad visai čia pat, Argostolio paplūdimiuose galima pamatyti itin retą vaizdą -  didžiųjų jūrinių vėžlių caretta caretta kiaušinius ar net pačius jauniklius.

  Vertas atskiro paminėjimo ir Fiskardo miestelis, kuris yra tituluojamas, kaip gražiausias Kefalonijos, o gal net ir visos Graikijos, žvejų kaimelis. Jame ne tik įdomu paganyti akis po pastelinių spalvų namelius, bet ir rasti itin šaunių vietų, kur pavalgyti. 

  Graikų kultūroje itin svarbią vietą užima maistas ir jo gamyba. Jaukūs restoranai, Graikijoje vadinami tavernomis, dažnai yra priklausantys individualioms šeimoms, kuriuo bendrai rūpinasi visi šeimos nariai. O kas geriau, jei ne daugybę metų iš jūros prasimaitinę žvejai žino genialių receptų, kaip kokybiškai ir skaniai paruošti jūros maistą, kuriuo liktų sužavėti iš bet kurio pasaulio krašto atvykę svečiai. Tad siekiant visapusiškai pažinti graikų kultūrą, pažintinė kelionė po Kefalonijos salą ir jos svarbiausias lankytinas vietas, būtinai turi įtraukti ir vieną - kitą vietinį restoraną.

  Poilsinė kelionė

  Štai kokia yra toji Kefalonija - gausiai apdovanota gamtos dovanomis, kurioje gėlės išskleidžia gražiausius savo žiedus, prieglobstį randa didingieji jūrų vėžliai, o miesteliuose verda ramus graikiškas gyvenimas, žavintis mus. Bent trumpam įsilieti į šį gyvenimą galite ir jūs. Komfortiški salos viešbučiai su baseinais, įvairiomis pramogomis, SPA centrais, gausybe restoranų, „viskas įskaičiuota” maitinimo sistema yra puikiai pritaikyti atostogauti vieniems ar kartu su šeima ir vaikais. Kiekvienas šios salos kurortas yra pasiruošęs suteikti jums viską, ko reikia kokybiškam poilsiui, kad visa jūsų poilsinė kelionė čia virstų į pasaką. 


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: