Vos pagalvojus apie planuojamas atostogas, daugeliui prieš akis iškyla kelionių į Egiptą pasiūlymai. Juk ši nesibaigiančios vasaros šalis – lietuvių keliautojų itin pamėgta atostogų kryptis, itin populiari ieškant gero atostogų varianto porai arba šeimai. Vis dėlto, kelionių į Egiptą bumas prasideda vėlyvą rudenį, kai Lietuvą sukausto šaltasis sezonas, oras tampa niūrus, lyja, pasirodo pirmosios šalnos, ir trunka iki pavasario. Taigi, jei šiurpuliukus keliančiu metų laiku norisi šilumos, poilsio ir pažinimo, atostogos Egipte – puikus pasirinkimas, net jei tai ir paskutinė minutė joms suplanuoti!

 

TURISTUS VILIOJANTIS „MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI"

Daugelis besisvečiuojančių Egipte neapsiriboja tik tingiu poilsiu prabangiuose viešbučiuose ir jiems priklausančiuose vaizdinguose paplūdimiuose... Ilgai lauktas ir skrupulingai planuotas atostogas populiaru paįvairinti turiningomis išvykomis į šalia kurortinių miestų ir miestelių esančius bei didingą praeitį menančius istorinius objektus, kurių Egiptas turi išties daug. Vienas tokių – dešiniajame Nilo upės krante, senovės miesto Tėbų vietoje, įsikūręs įspūdingasis Luksoras, dėl gausybės architektūrinių paminklų dar vadinamas „muziejumi po atviru dangumi". Ir tai tikra tiesa!

 

Pažintinės kelionės į Luksorą metu tikrai bus, ką pamatyti ir ilgam išsaugoti atmintyje: ekskursijos po didingas šventyklas bei faraonų kapavietes, it magnetas traukusias mokslininkus, nuotykių ieškotojus ir kapų plėšikus, šiandien vilioja senovės istorija besižavinčius žingeidžius turistus iš viso pasaulio. Ne veltui Luksoro pavadinimas, išvertus iš arabų kalbos, reiškia „rūmai". Taigi, kelionės į Luksorą – tai puiki galimybė iš labai arti prisiliesti prie karališka dvasia alsavusio faraoniškojo laikotarpio Egipto. 

 

LUKSORĄ GARSINANČIOS ĮŽYMIOS VIETOS

Ko gero, ne visi žino, kad senovės Egipto sostinė kadaise buvo ne kas kitas, o Luksoras. Pastarasis dar ne visiemas atrastas, tačiau tikrai vertas keliaujančiųjų dėmesio – įžymios vietos traukte traukia turistus.

 

Vakarinėje Nilo pakrantėje besidriekiantis Karalių slėnis – tai didžiulis nekropolis, saugantis daugiau nei 60 Egipto faraonų kapaviečių, kurios laikui bėgant išplėšė vadinamieji „lobių ieškotojai". Karalių slėnyje esančių kapaviečių freskos nepraradusios savo spalvų ir šiandien, o paslaptinga simbolika ir hieroglifai perkelia net į XV a. pr. Kr. Geriausiai išlikusi kapavietė – faraono Tutanchamono kapas, kuriame rastos brangenybės saugomos Nacionaliniame Egipto muziejuje Kaire.

 

Karalienių slėnis. Egipto faraonų šeimos nariai – žmonos ir vaikai – taip pat buvo laidojami ištaigingose kapavietėse, bet atskirai, vadinamajame Karalienių slėnyje. Šiame slėnyje įrengta per 70 kapaviečių, dekoruotų įspūdingais piešiniais.

 

Rytinėje miesto puisėje stūkso visame pasaulyje žinomos šventyklos. Didinga Karnako šventykla – viena iš dviejų šventyklų, stovėjusių Tėbuose rytiniame Nilo. Šis šventyklų, obeliskų ir statulų kompleksas, spindėjęs auksu ir sidabru, iki šio stebina savo didybe. Luksoro šventykla taip pat įsikūrusi „gyvųjų mieste", rytinėje Nilo pakrantėje. Ji pastatyta valdant faraonams Amenchotepui III ir Ramziui II. Kadaise abi šventyklas vienijo sfinksų su liūto kūnu ir avino galva alėja, o dabar skiria modernūs pastatai centrinėje miesto dalyje.

 

Luksoro muziejuje sukaupta vertinga senovės Egipto radinių kolekcija, primenanti apie Tėbų klestėjimo metus ir faraonų viešpatavimą. Taip pat galima apžiūrėti dalį faraono Tutanchamono kapavietės radinių.

 

Memnono kolosai – tai dvi milžiniškos sėdintį valdovą vaizduojančios statulos, skirtos faraonui Amenchotepui III. Jos pasitinka lankytojus, atvykusius į vakarinį Nilo krantą, „mirusiųjų miestą". Manoma, jog šie kolosai yra viskas, kas išliko iš didžiulės Amenchotepo III šventyklos, kuri čia kadaise stovėjo.

 

Deir el-Bahri. Kelios eilės kolonų, stūksančių didžiulio dykumos supamo kalno šlaite – tai Hatčepsutės laidojimo šventykla. Lankantis šioje vietoje reikėtų žinoti, kad tai viena karščiausių vietų Egipte, todėl lankantis čia rekomenduojama anksti ryte. 

 

Medinet Habu – kita ne mažiau įspūdinga šventykla vakariniame Nilo krante. Dar kitaip ji vadinama Ramzio III laidojimo šventykla. Vakarinio Nilo kranto šventyklų virtinę papildo ir Ramezėjus – Ramzio II laidojimo šventykla vienam žymiausių Egipto faraonų atminti. 

 

Kilmingųjų kapai. „Mirusiųjų mieste", neskaitant Karalių ir Karalienių slėnių, buvo ir Kilmingųjų kapai – čia aptikta apie 800 žmonių kapų. Kilmingieji savo kapus dekoruodavo žemiškojo gyvenimo scenomis, kurios turėjo tęstis ir po jų mirties. 

 

POILSIS BE RŪPESČIŲ SU „VISKAS ĮSKAIČIUOTA" 

Planuojant kelionę visuomet kyla daug klausimų. Tačiau kelionės į Luksorą metu nepatirsite jokių nepatogumų, nes patikimi kelionių organizatoriai pasirūpina viskuo, kas svarbu: sklandūs skrydžiai, padieniui sudėliota programa, sotus maitinimas bei jaukūs viešbučiai, bus pasiūlytos ir ekskursijos, net kruizinio tipo kelionės. Taigi, Jūsų lauks smagus poilsis be jokių rūpesčių ir dar pigiau!

 

VISADA VASARA IR KITI AKTUALŪS NIUANSAI – NUO KLIMATO IKI VIRTUVĖS

Pakeliauti po vieną įspūdingiausių istorinių Egipto miestų vilioja ne tik įstabios lankytinos vietos, bet ir puikus tiek poilsinėms, tiek pažintinėms šaltojo sezono kelionėms itin palankus klimatas. Luksore vasara nesibaigia – būdingas karštas dykumos klimatas ištisus metus: vasarą vidutinė temperatūra siekia +40–45 °C, vasarą, o šalčiausią mėnesį kyla iki +22 °C, kartais nukrenta iki +5 °C. Lietus viename sausiausių ir labiausiai saulėtų miestų pasaulyje – retas reiškinys, tad atostogų netikėtai iškritę krituliai nesugadins. Beje, dėl tokių klimato sąlygų Luksorą rekomenduojama lankyti šaltuoju metų laiku, o aplenkti vasarą, kai karščiai išties mums neįprasti ir gali būti per daug ekstremalūs.

 

Kelionė į Luksorą bus įsimintinesnė, jeigu pasiduosite avantiūrai pasivažinėti vietiniu mikroautobusu. Pirmiausia jį reikės susistabdyti, o tai, kur važiuoja, sužinosite tik pasiklausę vairuotojo. Už bilietą sumokęsite vos 1 LE (valiuta – egiptietiškas svaras (E£ / LE / EGP)). Beje kompaktiškasis Luksoras patiks ir mėgstantiems važinėtis dviračiais, kuriuos galima išsinuomoti. 

 

Po pažintinio turo po senovines šventyklas, faraonų amžinojo poilsio vietas bei istorijos paslaptis saugančius muziejus raskite laiko pažinti ir šiuolaikinį miesto gyvenimą. Nuvykus į Lakrosą, kelionių orgnizatoriai kviečia pasivaikščioti prie Nilo, paskraidyti oro balionu ir pasigrožėti Luksoru iš paukščio skrydžio ar susipažinti su tradicine egiptiečių virtuve. Lankantis Luksore būtina paragauti: Rozz me‘ammar – baltųjų ryžių patiekalo, paruošto įpilant pieno, sviesto ar grietinėlės ir vištienos sultinio bei kepto orkaitėje; sabanekh – špinatų troškinio su ryžiais; sayadiya – su svogūnais ir pomidorų pasta keptų ryžių; shakshouka – populiariųjų keptų kiaušinių su pomidorų padažu ir daržovėmis; torly – keptų bulvių, morkų, svogūnų su pomidorų padažu; karkade – rožių arbatos ir pan. Beje, šiame krašte įprasta valgyti rankomis prie neaukštų saliukų. Jeigu patiekalas skystesnės tekstūros, jis valgomas laužiant duoną ir ją mirkant. Po valgio įprastai geriama saldi kava arba arbata. 

 

Luksoras ir Hurgada vienas nuo kito notolę per 4–5 valandas keliaujant autobusu iš Hurgados. Miestus skiriantis atstumas nėra mažas, tačiau kelionė iš vieno į kitą neprailgsta pro autobuso langus stebint besikaičiančias miestų panoramas, kitokią gamtą, žmones. Didesnis atstumas – ne kliūtis pasiekti įdomesnius kraštus, menančius senovės Egipto laikus.

 

Taigi, neatidėliokite ir paįvairinkite savo viešnagę išvyka į daugelio dar neatrastą Egipto perlą – senovės istorija alsuojantį Luksorą. Ten Jūsų laukia įsimintinos atostogos, pažinimo džiaugsmas, niekur nematytos lankytinos vietos ir ilgam į atmintį įsirėšiantys įspūdžiai – Beta.lt tai garantuoja!Tik nesikrimskite, jei iš anksto nesuplanavote savo atostogų, nes paskutinė minutė – jokia bėda! Tiesiog nepraleiskite itin patrauklių paskutinės minutės pasiūlymų, pasinaudokite akcija, užsisakykite neišeidami iš namų – internetu – ir keliaukite dviese arba su didesne draugų kompanija pigiau. Be to, kelionės – visada gera dovana sau, porai ir šeimai su vaikais! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

Ar gido paslaugos įskaičiuotos į kainą?add

Įprastai gido paslaugas ekskursijų organizatoriai įskaičiuoja į bendrą paslaugos kainą. Tas pats galioja ir BETA.LT, jei čia perkate pažintinę kelionę, paprastai gido paslauga ir kelionės programoje nurodytos ekskursijos būna įskaičiuotos į bendrą kainą. Tiesa, kai kurios ekskursijos arba ekskursiniai paketai gali būti siūlomi įsigyti už papildomą mokestį. Jeigu gidų ir ekskursijų paslaugos nėra įskaičiuotos į kainą, ekskursijas su lietuviškai kalbančiais arba vietiniais gidais galite užsakyti prieš kelionę arba jau nuvykus į šalį. Vietiniai kelionės organizatoriaus atstovai yra pasirengę suteikti Jums visą reikalingą informaciją. Beta.lt kelionių konsultantai ir ekspertai padės visais Jums rūpimais klausimais. Susisiekite telefonu: 8 5 2048488 arba el. paštu: keliones@beta.lt.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Villa Alicante SPA Radailiai Splash Park Vichy Vandens Parkas Apollo boulingas 313 Cable Park EG/PX Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Niam Niam Sushi Shimai Sushi&wok Bizarre Meridianas Sugamour Sushi Express Solt Dining Amandus Deli Višta puode Somm La Boheme Piccola Italia RIBAS JEWELLERY Šampanė Dine Pinewood Bar Lounge Paukščių takas Selfish California Capo Džiaugsmas Ertlio namas Neragauta Azija Al Cantuccio Kuchmistrai GRÁS Restoranai