Vos pagalvojus apie planuojamas atostogas, daugeliui prieš akis iškyla kelionių į Egiptą pasiūlymai. Juk ši nesibaigiančios vasaros šalis – lietuvių keliautojų itin pamėgta atostogų kryptis, itin populiari ieškant gero atostogų varianto porai arba šeimai. Vis dėlto, kelionių į Egiptą bumas prasideda vėlyvą rudenį, kai Lietuvą sukausto šaltasis sezonas, oras tampa niūrus, lyja, pasirodo pirmosios šalnos, ir trunka iki pavasario. Taigi, jei šiurpuliukus keliančiu metų laiku norisi šilumos, poilsio ir pažinimo, atostogos Egipte – puikus pasirinkimas, net jei tai ir paskutinė minutė joms suplanuoti!

 

TURISTUS VILIOJANTIS „MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI"

Daugelis besisvečiuojančių Egipte neapsiriboja tik tingiu poilsiu prabangiuose viešbučiuose ir jiems priklausančiuose vaizdinguose paplūdimiuose... Ilgai lauktas ir skrupulingai planuotas atostogas populiaru paįvairinti turiningomis išvykomis į šalia kurortinių miestų ir miestelių esančius bei didingą praeitį menančius istorinius objektus, kurių Egiptas turi išties daug. Vienas tokių – dešiniajame Nilo upės krante, senovės miesto Tėbų vietoje, įsikūręs įspūdingasis Luksoras, dėl gausybės architektūrinių paminklų dar vadinamas „muziejumi po atviru dangumi". Ir tai tikra tiesa!

 

Pažintinės kelionės į Luksorą metu tikrai bus, ką pamatyti ir ilgam išsaugoti atmintyje: ekskursijos po didingas šventyklas bei faraonų kapavietes, it magnetas traukusias mokslininkus, nuotykių ieškotojus ir kapų plėšikus, šiandien vilioja senovės istorija besižavinčius žingeidžius turistus iš viso pasaulio. Ne veltui Luksoro pavadinimas, išvertus iš arabų kalbos, reiškia „rūmai". Taigi, kelionės į Luksorą – tai puiki galimybė iš labai arti prisiliesti prie karališka dvasia alsavusio faraoniškojo laikotarpio Egipto. 

 

LUKSORĄ GARSINANČIOS ĮŽYMIOS VIETOS

Ko gero, ne visi žino, kad senovės Egipto sostinė kadaise buvo ne kas kitas, o Luksoras. Pastarasis dar ne visiemas atrastas, tačiau tikrai vertas keliaujančiųjų dėmesio – įžymios vietos traukte traukia turistus.

 

Vakarinėje Nilo pakrantėje besidriekiantis Karalių slėnis – tai didžiulis nekropolis, saugantis daugiau nei 60 Egipto faraonų kapaviečių, kurios laikui bėgant išplėšė vadinamieji „lobių ieškotojai". Karalių slėnyje esančių kapaviečių freskos nepraradusios savo spalvų ir šiandien, o paslaptinga simbolika ir hieroglifai perkelia net į XV a. pr. Kr. Geriausiai išlikusi kapavietė – faraono Tutanchamono kapas, kuriame rastos brangenybės saugomos Nacionaliniame Egipto muziejuje Kaire.

 

Karalienių slėnis. Egipto faraonų šeimos nariai – žmonos ir vaikai – taip pat buvo laidojami ištaigingose kapavietėse, bet atskirai, vadinamajame Karalienių slėnyje. Šiame slėnyje įrengta per 70 kapaviečių, dekoruotų įspūdingais piešiniais.

 

Rytinėje miesto puisėje stūkso visame pasaulyje žinomos šventyklos. Didinga Karnako šventykla – viena iš dviejų šventyklų, stovėjusių Tėbuose rytiniame Nilo. Šis šventyklų, obeliskų ir statulų kompleksas, spindėjęs auksu ir sidabru, iki šio stebina savo didybe. Luksoro šventykla taip pat įsikūrusi „gyvųjų mieste", rytinėje Nilo pakrantėje. Ji pastatyta valdant faraonams Amenchotepui III ir Ramziui II. Kadaise abi šventyklas vienijo sfinksų su liūto kūnu ir avino galva alėja, o dabar skiria modernūs pastatai centrinėje miesto dalyje.

 

Luksoro muziejuje sukaupta vertinga senovės Egipto radinių kolekcija, primenanti apie Tėbų klestėjimo metus ir faraonų viešpatavimą. Taip pat galima apžiūrėti dalį faraono Tutanchamono kapavietės radinių.

 

Memnono kolosai – tai dvi milžiniškos sėdintį valdovą vaizduojančios statulos, skirtos faraonui Amenchotepui III. Jos pasitinka lankytojus, atvykusius į vakarinį Nilo krantą, „mirusiųjų miestą". Manoma, jog šie kolosai yra viskas, kas išliko iš didžiulės Amenchotepo III šventyklos, kuri čia kadaise stovėjo.

 

Deir el-Bahri. Kelios eilės kolonų, stūksančių didžiulio dykumos supamo kalno šlaite – tai Hatčepsutės laidojimo šventykla. Lankantis šioje vietoje reikėtų žinoti, kad tai viena karščiausių vietų Egipte, todėl lankantis čia rekomenduojama anksti ryte. 

 

Medinet Habu – kita ne mažiau įspūdinga šventykla vakariniame Nilo krante. Dar kitaip ji vadinama Ramzio III laidojimo šventykla. Vakarinio Nilo kranto šventyklų virtinę papildo ir Ramezėjus – Ramzio II laidojimo šventykla vienam žymiausių Egipto faraonų atminti. 

 

Kilmingųjų kapai. „Mirusiųjų mieste", neskaitant Karalių ir Karalienių slėnių, buvo ir Kilmingųjų kapai – čia aptikta apie 800 žmonių kapų. Kilmingieji savo kapus dekoruodavo žemiškojo gyvenimo scenomis, kurios turėjo tęstis ir po jų mirties. 

 

POILSIS BE RŪPESČIŲ SU „VISKAS ĮSKAIČIUOTA" 

Planuojant kelionę visuomet kyla daug klausimų. Tačiau kelionės į Luksorą metu nepatirsite jokių nepatogumų, nes patikimi kelionių organizatoriai pasirūpina viskuo, kas svarbu: sklandūs skrydžiai, padieniui sudėliota programa, sotus maitinimas bei jaukūs viešbučiai, bus pasiūlytos ir ekskursijos, net kruizinio tipo kelionės. Taigi, Jūsų lauks smagus poilsis be jokių rūpesčių ir dar pigiau!

 

VISADA VASARA IR KITI AKTUALŪS NIUANSAI – NUO KLIMATO IKI VIRTUVĖS

Pakeliauti po vieną įspūdingiausių istorinių Egipto miestų vilioja ne tik įstabios lankytinos vietos, bet ir puikus tiek poilsinėms, tiek pažintinėms šaltojo sezono kelionėms itin palankus klimatas. Luksore vasara nesibaigia – būdingas karštas dykumos klimatas ištisus metus: vasarą vidutinė temperatūra siekia +40–45 °C, vasarą, o šalčiausią mėnesį kyla iki +22 °C, kartais nukrenta iki +5 °C. Lietus viename sausiausių ir labiausiai saulėtų miestų pasaulyje – retas reiškinys, tad atostogų netikėtai iškritę krituliai nesugadins. Beje, dėl tokių klimato sąlygų Luksorą rekomenduojama lankyti šaltuoju metų laiku, o aplenkti vasarą, kai karščiai išties mums neįprasti ir gali būti per daug ekstremalūs.

 

Kelionė į Luksorą bus įsimintinesnė, jeigu pasiduosite avantiūrai pasivažinėti vietiniu mikroautobusu. Pirmiausia jį reikės susistabdyti, o tai, kur važiuoja, sužinosite tik pasiklausę vairuotojo. Už bilietą sumokęsite vos 1 LE (valiuta – egiptietiškas svaras (E£ / LE / EGP)). Beje kompaktiškasis Luksoras patiks ir mėgstantiems važinėtis dviračiais, kuriuos galima išsinuomoti. 

 

Po pažintinio turo po senovines šventyklas, faraonų amžinojo poilsio vietas bei istorijos paslaptis saugančius muziejus raskite laiko pažinti ir šiuolaikinį miesto gyvenimą. Nuvykus į Lakrosą, kelionių orgnizatoriai kviečia pasivaikščioti prie Nilo, paskraidyti oro balionu ir pasigrožėti Luksoru iš paukščio skrydžio ar susipažinti su tradicine egiptiečių virtuve. Lankantis Luksore būtina paragauti: Rozz me‘ammar – baltųjų ryžių patiekalo, paruošto įpilant pieno, sviesto ar grietinėlės ir vištienos sultinio bei kepto orkaitėje; sabanekh – špinatų troškinio su ryžiais; sayadiya – su svogūnais ir pomidorų pasta keptų ryžių; shakshouka – populiariųjų keptų kiaušinių su pomidorų padažu ir daržovėmis; torly – keptų bulvių, morkų, svogūnų su pomidorų padažu; karkade – rožių arbatos ir pan. Beje, šiame krašte įprasta valgyti rankomis prie neaukštų saliukų. Jeigu patiekalas skystesnės tekstūros, jis valgomas laužiant duoną ir ją mirkant. Po valgio įprastai geriama saldi kava arba arbata. 

 

Luksoras ir Hurgada vienas nuo kito notolę per 4–5 valandas keliaujant autobusu iš Hurgados. Miestus skiriantis atstumas nėra mažas, tačiau kelionė iš vieno į kitą neprailgsta pro autobuso langus stebint besikaičiančias miestų panoramas, kitokią gamtą, žmones. Didesnis atstumas – ne kliūtis pasiekti įdomesnius kraštus, menančius senovės Egipto laikus.

 

Taigi, neatidėliokite ir paįvairinkite savo viešnagę išvyka į daugelio dar neatrastą Egipto perlą – senovės istorija alsuojantį Luksorą. Ten Jūsų laukia įsimintinos atostogos, pažinimo džiaugsmas, niekur nematytos lankytinos vietos ir ilgam į atmintį įsirėšiantys įspūdžiai – Beta.lt tai garantuoja!Tik nesikrimskite, jei iš anksto nesuplanavote savo atostogų, nes paskutinė minutė – jokia bėda! Tiesiog nepraleiskite itin patrauklių paskutinės minutės pasiūlymų, pasinaudokite akcija, užsisakykite neišeidami iš namų – internetu – ir keliaukite dviese arba su didesne draugų kompanija pigiau. Be to, kelionės – visada gera dovana sau, porai ir šeimai su vaikais! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: