Jeigu jaučiate, kad jūsų kūnas ir siela tiesiog reikalauja poilsio šiltuose kraštuose, kur nuolat šviečia saulė ir ošia šiltos jūros bangos, kodėl gi nepasirinkus kelionės į Egiptą?

Paslaptingoji Raudonoji jūra, savo gelmėse slepianti neregėtų spalvų povandeninį pasaulį, o ja supanti auksinio smėlio dykuma, kaip nesuderinami kontrastai, subtiliai papildo vienas kitą. Tai Egiptas, viena pirmųjų kelionių krypčių, į kurią traukė smalsuoliai iš viso pasaulio, norintys savo akimis pamatyti ne tik kitoniškos gamtos grožį, bet ir vieną iš 7 pasaulio stebuklų - legendomis apipintas faraonų piramides. Atvykusius svečius, čia rūpestingai pasitinka Egipto kurortiniai miestai, tokie kaip Taba, Hurgada ar Šarm el Šeichas, kurių pakrantėse rikiuojasi aukščiausios klasės 5 žvaigždučių viešbučiai, laikantis aukštą kainos ir kokybės santykio standartą, be abejonės suteiks jums nepamirštamą poilsį bei įspūdžius, nesvarbu ar keliausite vieni, ar su vaikais.

Keliones į Egiptą yra pamilę poilsiautojai, kurie patvirtintų, kad čia galima įsigyti aukščiausio lygio atostogas, kurių kaina sąlyginai nedidelė. Pasirinkę „viskas įskaičiuota" kelionės paketą, jums nereikės svarstyti, kur pavalgyti, kadangi viešbučių restoranai jums siūlo susipažinti su egiptietiška virtuve ir rytietiškais patiekalais. O sočiai ir skaniai pavalgius, nuobodžiauti niekas neleis, kadangi viešbučių vakarinės programos nukels jų į 1001 nakties pasaką, kurioje išvysite rytietišku muzikos ritmu šokančias nuostabaus grožio pilvo šokėjas, fakyrus ir jų kvapą gniaužiančius ugnies šou bei daugelį kitų pramogų. Tad jei suskubsite pasirūpinti kelionės bilietais iš anksto, visą atostogų paketą įsigysite gerokai pigiau.

Skrydžiai į Egiptą visus metus

Nesvarbu, kokiu metų laiku keliausite, skrydžiai į Egiptą organizuojami visus metus. Jei nemėgstate didelių karščių, geriausias laikas rinktis keliones į Egiptą prasideda rudenį, maždaug lapkritį, ir baigiasi pavasarį, apie balandžio mėnesį, tuo laikotarpiu, kol į Egiptą nesugrįžta sausai karšta egiptietiška vasara. Be to, labai dažnai pasitaiko itin patrauklūs pasiūlymai aplankyti Egiptą gruodį ar sausio mėnesį. Juk Raudonoji jūra yra pati šilčiausia pasaulyje, kurios temperatūra niekada neatvėsta žemiau 20 laipsnių ir net žiemą čia galima mėgautis malonia šiluma. Dėl šios priežasties vis labiau populiarėja tradicija susiplanuoti atostogas Egipte per Kalėdas ar užsisakyti prabangų viešbutį naujiems metams. Egiptiečiai moka suorganizuoti tokią šventinę vakarienę su nukrautais stalais, šokiais ir nuotaikinga programa, kad didžiųjų švenčių sutikimas garantuotai vainikuotų visus praėjusius metus.

Lankytinos vietos Egipte

Nors Egipte galima puikiai praleisti laiką, pasirinkus „viskas įskaičiuota” kelionės paketą ir viešbutį su vaizdu į jūrą, vis dėlto, civilizacijos lopšiu vadinama šalis, kurios istorija yra nugulusi į biblijos puslapius, kviečia iš arčiau pažvelgti į didingą Egipto praeitį. Pasakišką klestėjimą kadaise pasiekusi šalis iki šių dienų apie save primena vienu iš 7 pasaulio stebuklu tapusiomis Gizos piramidėmis. Dar daugiau Egipto paslapčių slypi Luksore, kuriame iki šiol išlikusios įspūdingo grožio Egipto dievų šventyklos. O štai Nilo pakrantėje esančios faraonų kapavietės, vadinamos Karalių slėniu, ir ten mįslingai atrastas vienintelis kapų plėšikų nenusiaubtas faraono Tutanchamono kapas, priverčia per kūną bėgti šiurpuliukus, savo kojomis stovint tokioje, tarytum, nežemiškoje vietoje. Šiuo metu faraono Tutanchamono kape rastos brangenybės yra saugomos Kairo Nacionaliniame muziejuje, kurį aplankydami pasijusite, lyg savo rankomis prisilietę prie pasaulio istorijos. Šios ir kitos lankytinos vietos bei Egipto žemėje stovintys monumentai yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, o pažintinė kelionė į Egiptą, kartu su lietuviškai kalbančiu gidu, nupieš jums visokeriopą šios šalies mozaiką, surinktą iš daugybės spalvingų Egiptą formavusių amžių. Leistis į šias įtraukiančias ekskursijas Egipte kartu su profesionaliais gidais jums siūlo kelionių organizatorius Novaturas.

Viešint Egipte verta ne tik atsigręžti į tolimą šalies praeitį, bet pamatyti, kaip iki šiol dykumose gyvena klajoklių arabų - beduinų tautos. Beduinai, savo ruožtu, visuomet svetingai sutinka visus keliautojus ir noriai demonstruoja savo kuklią bei neįprastą buitį. Šie dykumų šeimininkai pakvies jus susėsti aplink laužą ir kartu su jais kepti beduinišką duoną bei pamokys jų tradicinių šokių. Čia turėsite progą iš arti pamatyti itin gerbiamus gyvūnus - dykumų laivais, pramintus kupranugarius, o drąsiausi netgi galės išmėginti trumpą kelionę, sėdint ant kupranugario nugaros.

Kadangi Egiptas yra labai patogioje geografinėje vietoje, paskyrę dalį atostogų, galite vienu šūviu nušauti net kelis zuikius. Iš Egipto patogu nuvykti į kaimynystėje esantį Izraelį bei dabar itin keliautojų pamėgtą senovinį Jordanijos miestą - Petrą. Izraelyje užtenka vos vienos dienos aplankyti švenčiausias vietas - Jeruzalę, Betliejų, savo akimis išvysti Raudų sieną ir net patį Kristaus kapą, o galiausiai šią kelionę vainikuoti simboliškai priimant krikštą Jordano upėje, prie kurios buvo pakrikštytas pats Kristus. O štai Petroje turistus vilioja neseniai atrastos nenusakomo grožio kalnuose išskaptuotos šventyklos, vienuolynai, amfiteatrai ir kapavietės, kurių fasadai yra aukščiausio lygio architektūriniai darbai. Vienas įspūdingiausių kurinių Petroje – tai Faraono lobyno fasadas.

Paskutinės minutės kelionės

Jeigu jūs domina poilsis Egipte ir ieškote kelionės į Tabą, Hurgadą ar Šarm el Šeichą, labai pigios paskutinės minutės kelionės ir bilietai siūlomi įsigyti internetu. Plati viešbučių pasirinkimo paletė, kiekviename kurorte, atitiks net įnoringiausių svečių lūkesčius. Net ir patiems mažiausiems keliautojams viešbučiai su baseinu, žaidimo kambariais bei animatoriais suteiks vaikučiams nepamirštamas atostogas. Žinoma, animatoriai pasistengs, kad ir suaugusieji pakiltų nuo gultų ir dalyvautų organizuojamose veiklose - sveikatingumo užsiėmimuose, išmėgintų savo jėgas draugiškose sporto varžybose ir kituose konkursuose.

Na, o jei jūsų poilsis neįsivaizduojamas be aktyvios veiklos - Egiptas yra ta vieta, į kurią atvyksta tiek mėgėjai, tiek profesionalūs narai. Juk įvairiaspalvis koralinis rifas - egzotiškų žuvyčių namai - sutinkamas vos keliose pasaulio vietose - Karibuose, Australijoje ir čia, Egipte. Taigi vienareikšmiškai – Egipto povandeninis pasaulis, kurį vietiniai išdidžiai vadina Alacho sodu, paslaptingos dykumos ir nustebinti jus pasiruošę aukščiausios klasės viešbučiai, išpildys visus jūsų atostogų lūkesčius. Kelionių bilietai už geriausią kainą jūsų laukia jau čia.


 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: