Pasaulyje yra vietų, kuriose tiesiog reikia leisti sau pasimėgauti prabanga. Tarp jų – Jungtiniai Arabų Emyratai, liuksusui suteikiantys dar didesnę vertę, ir atostogas pakylėjantys į dangoraižių viršūnių lygį.

 


 

Pastaraisiais dešimtmečiais susiklostė taip, kad auksu spindinčios valstybės ir viso Arabijos pusiasalio pažiba tapo ne sostinė Abu Dabis, o Dubajus. Pompastiškas, ultramodernus ir pasaulio rekordus mušantis miestas, regis, specialiai pastatytas tam, kad priblokštų net visko mačiusius. Čia galioja taisyklė ,,kuo aukščiau, tuo geriau’’, o garsių vietų plotą įprasta lyginti su standartinės futbolo aikštės matmenimis.

 

MIESTAS-FENOMENAS

Atvykus į Jungtinius Arabų Emyratus nesunku suprasti, kad tai yra viena turtingiausių pasaulio valstybių. Šalis išsidėsčiusi Artimuosiuose Rytuose prie Persijos įlankos, ir yra kaimynė su Saudo Arabija, Omanu bei Kataru. Federacinę valstybę sudaro septyni emyratai (atitikmenys valstijoms): Dubajus, Abu Dabis, Adžmanas, Šardža, Um el Kaivainas, Ras al Kaimas ir Fudžeira. Emyratų sostinėms atitinkamai priklauso tokie patys pavadinimai. Kiekvieną emyratą valdo atskiri, absoliučią valdžią paveldintys emyrai (šeichai). Sunku suvokti, kad dar ne per seniausiai, iki pat XX a. vidurio Dubajus buvo nedidelis ir skurdus miestelis, pagrinde gyvenęs iš žvejybos, perlų rinkimo (ne veltui Dubajus vadinamas Persijos įlankos perlu) ir klajoklinės gyvulininkystės. 7-8 deš. šiame ir kituose miestuose buvo aptikti dideli naftos bei gamtinių dujų telkiniai, ir nuo tada prasidėjo JAE aukso amžius. Nuo pat žvejų miestelio įkūrimo iki šių dienų miestą valdo Maktumo šeima. Pastaroji, regis, užsibrėžė tikslą Dubajų per trumpą laiką paversti moderniausiu miestu pasaulyje. Tokio giminės užmojo rezultatai tikrai ryškūs: šiandien Dubajus yra didžiausias verslo, turizmo ir poilsio centras Artimuosiuose Rytuose, bei pasauliniame kontekste labai svarbus ekonominis centras.

 


 

Kuo kuo, bet rekordais retas miestas galėtų pralenkti Dubajų – čia pastatų kompleksai kaskart privers atlošti galvą. Aukščiausias pasaulio pastatas Burdž Kalifa, didžiausia dirbtinė Palmės sala, vieni įspūdingiausių pasaulio prekybos centrų bei viešbučių... Vardinti būtų galima be perstojo. Tarp visų ,,-iausių’’ svarbu paminėti tai, kad Dubajus yra itin saugi atostogų kryptis. Dėl šios priežasties egzotinė kelionė į Dubajų idealiai tinka tiek porai ar draugų kompanijai, tiek šeimai su mažamečiais vaikais. Turistai visada gali rengtis taip, kaip jiems patinka, dengti galvą ir dėvėti visą kūną dengiančius drabužius reikia tik mečetėse. Užtenka parodyti pagarbą kitos kultūros tradicijoms bei įstatymams, ir Dubajus jums atsidėkos pačiomis nerealiausiomis atostogomis. 

 


 

Kelionės į Dubajų metu netruksite pastebėti, kad, nors ir musulmoniškas, Dubajus yra itin kosmopolitiškas miestas. Retas kuris žino, kad čia atvykėlių kur kas daugiau nei arabų, o mieste gimusių ir užaugusių išvis nedidelė mažuma. Taip yra todėl, kad visuose JAE labai palankios sąlygos įkurti nuosavą verslą, atvykėliai čia nesunkiai gali įsigyti gyvenamą būstą. Be to, miestas labai dinamiškas – čia kaip grybai po lietaus kasdien išauga vienas už kitą įspūdingesni pastatai. Pakrantėje nusidriekę dangų remiantys dangoraižiai, kurių naktiniam vaizdui pamatyti milijonų nereikia. Tiesa, Dubajus turi ir kitą, dykumos, pusę, kurioje gyvenimas teka visiškai priešinga vaga. Rub el Halio dykumoje vis dar nemažai klajoklių beduinų miestelių, kuriuos siūloma aplankyti dykumos safario metu. Ne vienas čia apsilankęs patvirtins, kad į JAE traukia ne tik išblizgintas didmiestis, bet ir bekraštė dykuma, kuriose geriausiai atsiskleidžia unikalūs vietinių papročiai ir senasis gyvenimo būdas. Dubajuje nesunkiai susišnekėsite angliškai, kai kuriuose viešbučiuose personalas kalba ir rusų kalba. Vietinė valiuta – dirhamas. Dar neturite bilieto? Kelionės į Dubajų - viena populiariausių krypčių, kuri nepaliks abejingų. 

 

KIEK KAINUOJA POILSIS DUBAJUJE?

Savaitės trukmės kelionės (su pusryčiais, skrydžiu pirmyn-atgal ir apgyvendinimu) kainos prasideda nuo maždaug 580 eurų. 4* bei 5* viešbučiai yra Dubajaus pasidžiavimas, tad, jeigu atostogas svajojate praleisti prabangiai – taip, kaip ir pridera Dubajuje, patirtys aukšto lygio viešbutyje įsimins dar ilgam. Tačiau taupantys arba norintys daugiau pinigėlių skirti pramogoms ir regiono pažinimui, visuomet ras pigesnių alternatyvų. 3* viešbučiai bei apartamentai čia taip pat komfortiški ir palaiko aukštą kartelę, tik dažniausiai yra toliau centro.

 


 

Patiekalai bei alkoholis restoranuose yra nepigūs. Kai kurie viešbučiai siūlo įsigyti ,,viskas įskaičiuota’’ paketą, kad nereikėtų sukti galvos dėl maisto. Patogiausia ir pigiausia Dubajuje nuomotis automobilį. Jeigu tam nėra galimybės, didmiestyje išvystytas puikus metro tinklas, taip pat važinėja specialiai turistams pritaikyti maršrutiniai autobusai. Pavežėjimo paslaugų kaina vidutinė, todėl, jei kažkur skubate, vieną kitą kartą išsikvietę pavežėją smarkiai kišenių tikrai neištuštinsite. Kai kurie viešbučiai turi savo gidus, kurie turistams organizuoja ekskursijas į lankytinus objektus ir patys parūpina transportą.

 


 

,,Paskutinė minutė’’ ir iš anksto įsigyti bilietai visuomet užtikrina patraukliausias kainas. Atitinkamai kuo arčiau metų galo pradėsite dairytis kelionės, tuo kainos bus didesnės. Tad pats geriausias laikas ieškoti žiemos kelionių yra vasara bei ankstyvas ruduo. O štai ,,paskutinės minutės’’ pasiūlymus internetu jau reikia gaudyti, galbūt nusišypsos laimė žiemą pačiupti paskutinius bilietus su akcija :).

 

IDEALŪS ORAI ŽIEMOS ATOSTOGOMS

Dubajuje, kaip ir visuose Jungtiniuose Arabų Emyratuose, vyrauja karštas ir sausas klimatas. Ištisus metus lepina saulė, kritulių čia iškrinta labai nedaug (karščiausiais mėnesiais šalyje netgi pradėta taikyti manipuliavimo oru sistemą ir orlaivių pagalba dirbtinai sukelti lietų!). Kelionių į Dubajų sezonas yra lapkričio-kovo mėnesiai, nes žiemos mieste būna švelnios. Gruodį-vasarį dienos metu temperatūra neviršija 26 °C, tad šis laikotarpis yra palankiausias mums, nepratusiems prie tropinių karščių. Poilsinė/pažintinė kelionė į Dubajų vasaros metu yra prastoka idėja, nes temperatūra birželio-rugpjūčio mėnesiais dažnai viršija 40 °C. 

 

KĄ DAR REIKIA ŽINOTI?

Lietuvos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais ne ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui, vizos nereikia. Tiesioginis skrydis trunka apie 6h. 

 


 

Dubajuje alkoholis parduodamas tik baruose ir naktiniuose klubuose, parduotuvėse jo įsigyti negalima. JAE vis garsiau kalbama apie tai, kad reikia leisti turistams nusipirkti alkoholio ir parduotuvėse, tačiau tai dar diskusijų klausimas. Vieninteliame Šardžos emyrate net ir baruose turistams draudžiama parduoti alkoholį. Įsigyti gėrimų galima tik bemuitėje zonoje, iškart nusileidus lėktuvui. Vietiniams gyventojams vartoti alkoholį yra draudžiama. 

 


 

Atkreipkite dėmesį į musulmonų pasaulyje bene reikšmingiausią šventę Ramadaną. Jo data kiekvienais metais slenka. Šventą Ramadano mėnesį musulmonai griežtai pasninkauja – nuo 5h ryto iki 17h vakaro nieko nevalgo ir negeria, negali rūkyti ir mylėtis. Tuo metu dauguma barų ir restoranų būna uždaryti, o iš turistų taip pat tikimasi savitvardos. Dėl šių priežasčių planuojant kelionės datą rekomenduojame vengti ramadano laikotarpio, nes kelionės metu turbūt susidursite su nepatogumais.

 


 

Užmirškite įkyrius gatvės prekiautojus. Kitaip nei, pavyzdžiui, Egipte, Dubajuje niekas prie jūsų nepristos siūlydami savo prekes. Na, nebent kokiame vietiniame turguje, kuris Dubajuje ir yra vienintelė tinkama vieta deryboms. Jei reikia pagalbos, drąsiai kreipkitės į vietinius, nes už tai jie ,,bakšišo’’ (arbatpinigių) tikrai neprašys.

 

LANKYTINOS VIETOS DUBAJUJE

  • Burdž Kalifa. 160 aukštų bokštas yra ne tik aukščiausias pasaulio pastatas, bet ir visas paslaugų kompleksas: svaiginančiame aukštyje įsikūrę prašmatnūs viešbučiai bei restoranai, lankytojai meldžiasi aukščiausiai esančioje mečetėje ir pliuškenasi didžiausiame aukštyje įsikūrusiame baseine. Norite pasimėgauti fantastiška tviskančio Dubajaus panorama vakare? Tuomet pasikelkit į Burdž Kalifos apžvalgos aikštelę – miesto vaizdas tikrai neįkainojamas. Pati Burdž Kalifa matosi net už 95 km. Šalia pastato įsikūrę garsieji Dubajaus fontanai, judantys muzikos ritmu bei kuriantys nepakartojamą šokančio vandens reginį.
  • Tęsiant fontanų temą, 2020 m. Dubajus vėl sumušė Gineso rekordą atidarydamas didžiausią planetoje Palmių fontaną. Fontano purkštukai vandenį gali iškelti į 105 m aukštį, kas įsivaizdavimui prilygtų trims vienas ant kito sustatytiems devynaukščiams. Pasirodymo metu fontanas apšviečiamas daugiau nei 3000 LED lempučių! Komplekso plotas yra kiek didesnis nei standartinės futbolo aikštės. Palmių fontanas tokį gavo vardą dėl savo lokacijos, nes randasi Džumeiros  Palmėje, restoranų ir parduotuvių apsuptyje.
  • Du Džumeiros Palmės pusiasaliai, paprastai apibendrintai vadinami Palme, matosi net iš kosmoso platybių. Tai yra didžiausia planetoje žmogaus rankomis sukurta sala. Iš jos atsiveria bene gražiausi vaizdai visame Dubajuje. Aštuntuoju pasaulio stebuklu vadinama sala visu savo plotu prilygsta 800 futbolo aikščių plotui, o savo pavadinimą gavo dėl palmės kontūrų. Kiekviename iš Palmės lapų verda gyvenimas – čia įsikūrę prekybos ir poilsio centrai, vilos bei itin prabangūs viešbučiai. Sala specialiai buvo supilta ,,elitui’’, tačiau, kitaip nei Dubajaus Burėje, Palmėje kainos yra įkandamos, tad čia apsistoja daug turistų.
  • Miesto vizitinė kortelė – Arabijos Burė. Absoliučiai unikalus burės formos viešbutis, kurio interjeras puoštas 24 karatų auksu ir ,,Swarovski’’ kristalais. Burė atitinka 5* standartą, nors viešojoje erdvėje neoficialiai yra vadinama vieninteliu 7* viešbučiu pasaulyje. Viešbutis randasi netoli Džumeiros Palmės, dirbtinai supiltoje saloje. Viename didžiausių ir aukščiausių (321 m) pasaulio viešbučių tiesiog dvelkia rytietiška prabanga, tik, tiesa, ją sau leisti gali tik patys turtingiausi. Ne viešbučio gyventojams į pastatą galima įeiti tik turint rezervaciją viename iš viešbučio restoranų. Patarimas – jeigu norite pasimėgauti ypatinga viešbučio atmosfera bei nežemiško grožio vaizdais, bet nenorite po tikrai brangios vakarienės išeiti tuščiomis kišenėmis, užsisakykite puodelį cappuccino. 24 karatų aukso dulkėmis apibarstyta kava jums atsieis TIK apie 20 eurų. Palyginus su kitomis patiekalų bei gėrimų kainomis, ši, patikėkite, tikrai yra puiki. :)
  • ,,Dubai Mall’’ – ne lietuviško stiliaus prekybcentris, kuris daugelis įsivaizduojame, o 50 futbolo aikščių plotui prilygstantis parduotuvių, pramogų ir poilsio kompleksas. Pasiklysti jame, kaip suprantat, lengva, na bet ir visai malonu :). Iš viso čia įsikūrę apie 1200 parduotuvių, begalybė kavinių ir restoranų. Milžiniškas akvariumas su po juo įrengtu tuneliu, kino teatras, olimpinio dydžio ledo arena, teminis parkas, vaikų žaidimų zonos... Ir netgi viešbučiai! Labai tikėtina, kad mėgstantys prekintis, didžiausiame Dubajaus prekybos centre praleis bent gerą pusdienį.
  • Nuo tauriųjų metalų tviskėjimo akys raibsta Aukso turguje (Gold Souk). Išskirtinė Dubajaus vieta, kurioje arabiško bei indiško dizaino dirbinius siūlo net apie 300 parduotuvių. Auksinė prabanga čia susipina su rytietiška kultūra, kurios vienas ryškiausių bruožų yra turgaus šurmulys. Išties stebina tai, kad apsauginių čia praktiškai nėra. Parduotuvėse rasite ne tik auksinius, bet ir sidabrinius bei brangakmeniais puoštus papuošalus. Kadangi tai turgus, galite derėtis. Jeigu ir neketinate nieko įsigyti, tikrai rekomenduojame užsukti pasižvalgyti po šį unikalaus koncepto turgų. Jį rasite Dubajaus Deiros rajone.

Ko lauki? Kelionės į Dubajų - geriausias pasirinkimas. Griebk pasiūlymą jau dabar.

 

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Slidinėjimo kelionės į Italiją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls Mamoto SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park CurioCity Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Baa Training Wake Way Marijampolės oreivių klubas Pilotai.lt Skydiving.lt AKROPOLIS EG/PX Tankodromas.lt Palangos baseinas SPEEDWAY Villa Alicante Tiras 365 Vichy Vandens Parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Rubino renginiai UNO Park Pramogos
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Klasikinis nugaros masažas Nugaros masažas Klaipėdoje Stuburo masažas Gydomasis nugaros masažas Juosmens masažas Nugaros masažas Panevėžyje Nugaros masažas Šiauliuose Taškinis nugaros masažas Švediškas nugaros masažas Pečių juostos masažas Masažas nuo celiulito Kaklo ir pečių juostos masažas Gydomasis sprando masažas Masažas nugaros skausmui Galvos, sprando ir pečių juostos masažas Pečių masažas Gydomasis nugaros masažas Vilniuje Veido masažas Kobido masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Chiroplastinis veido masažas Veido masažas nuo raukšlių Veido masažas su voleliu Japoniskas veido masažas Mioplastinis veido masažas Gua Sha veido masažas Veido limfodrenažinis masažas Veido raumenų masažas Veido vakuuminis masažas Veido skaistinimas Miofascialinis veido masažas Klasikinis veido masažas Sportinis masažas Sportinis masažas Klaipėdoje Sportinis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Gydomasis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Kaune Gydomasis masažas Klaipėdoje Gydomasis masažas Panevėžyje Gydomasis masažas Šiauliuose Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Limfodrenažinis masažas aparatu Limfodrenažinis masažas rankomis Limfodrenažinis masažas kojoms Limfodrenažinis masažas Šiauliuose Limfodrenažinis masažas Panevėžyje Limfodrenažinis masažas LPG aparatu Limfodrenažinis masažas Telšiuose Limfodrenažinis masažas Pulstar aparatu Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Anticeliulitinis masažas rankomis Anticeliulitinis masažas aparatu Anticeliulitinis masažas taurėmis Anticeliulitinis vakuuminis masažas Masažas moterims Masažas nuo celiulito Masažai dviems Masažas nėščiosioms Vilniuje Relaksacinis masažas Endoderminis masažas Lipolitinis masažas Hemolimfodrenažinis masažas Mioplastinis veido masažas Trigerinis masažas Giluminis masažas Atpalaiduojantis masažas Neurosedatyvinis masažas Vibro masažas Giluminis raumenų masažas SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Birštone Dienos spa Kaune Dienos spa dviem Spa savaitgalis Spa moterims SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Birštone Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Spa Vilniuje dviems Spa Kaune dviems su nakvyne Spa dviems Palangoje Egzotiniai SPA ritualai SPA programos Spa pasiūlymai Vilnius spa Druskininkai programos Spa programos Druskininkuose