Pasaulyje yra vietų, kuriose tiesiog reikia leisti sau pasimėgauti prabanga. Tarp jų – Jungtiniai Arabų Emyratai, liuksusui suteikiantys dar didesnę vertę, ir atostogas pakylėjantys į dangoraižių viršūnių lygį.

 


 

Pastaraisiais dešimtmečiais susiklostė taip, kad auksu spindinčios valstybės ir viso Arabijos pusiasalio pažiba tapo ne sostinė Abu Dabis, o Dubajus. Pompastiškas, ultramodernus ir pasaulio rekordus mušantis miestas, regis, specialiai pastatytas tam, kad priblokštų net visko mačiusius. Čia galioja taisyklė ,,kuo aukščiau, tuo geriau’’, o garsių vietų plotą įprasta lyginti su standartinės futbolo aikštės matmenimis.

 

MIESTAS-FENOMENAS

Atvykus į Jungtinius Arabų Emyratus nesunku suprasti, kad tai yra viena turtingiausių pasaulio valstybių. Šalis išsidėsčiusi Artimuosiuose Rytuose prie Persijos įlankos, ir yra kaimynė su Saudo Arabija, Omanu bei Kataru. Federacinę valstybę sudaro septyni emyratai (atitikmenys valstijoms): Dubajus, Abu Dabis, Adžmanas, Šardža, Um el Kaivainas, Ras al Kaimas ir Fudžeira. Emyratų sostinėms atitinkamai priklauso tokie patys pavadinimai. Kiekvieną emyratą valdo atskiri, absoliučią valdžią paveldintys emyrai (šeichai). Sunku suvokti, kad dar ne per seniausiai, iki pat XX a. vidurio Dubajus buvo nedidelis ir skurdus miestelis, pagrinde gyvenęs iš žvejybos, perlų rinkimo (ne veltui Dubajus vadinamas Persijos įlankos perlu) ir klajoklinės gyvulininkystės. 7-8 deš. šiame ir kituose miestuose buvo aptikti dideli naftos bei gamtinių dujų telkiniai, ir nuo tada prasidėjo JAE aukso amžius. Nuo pat žvejų miestelio įkūrimo iki šių dienų miestą valdo Maktumo šeima. Pastaroji, regis, užsibrėžė tikslą Dubajų per trumpą laiką paversti moderniausiu miestu pasaulyje. Tokio giminės užmojo rezultatai tikrai ryškūs: šiandien Dubajus yra didžiausias verslo, turizmo ir poilsio centras Artimuosiuose Rytuose, bei pasauliniame kontekste labai svarbus ekonominis centras.

 


 

Kuo kuo, bet rekordais retas miestas galėtų pralenkti Dubajų – čia pastatų kompleksai kaskart privers atlošti galvą. Aukščiausias pasaulio pastatas Burdž Kalifa, didžiausia dirbtinė Palmės sala, vieni įspūdingiausių pasaulio prekybos centrų bei viešbučių... Vardinti būtų galima be perstojo. Tarp visų ,,-iausių’’ svarbu paminėti tai, kad Dubajus yra itin saugi atostogų kryptis. Dėl šios priežasties egzotinė kelionė į Dubajų idealiai tinka tiek porai ar draugų kompanijai, tiek šeimai su mažamečiais vaikais. Turistai visada gali rengtis taip, kaip jiems patinka, dengti galvą ir dėvėti visą kūną dengiančius drabužius reikia tik mečetėse. Užtenka parodyti pagarbą kitos kultūros tradicijoms bei įstatymams, ir Dubajus jums atsidėkos pačiomis nerealiausiomis atostogomis. 

 


 

Kelionės į Dubajų metu netruksite pastebėti, kad, nors ir musulmoniškas, Dubajus yra itin kosmopolitiškas miestas. Retas kuris žino, kad čia atvykėlių kur kas daugiau nei arabų, o mieste gimusių ir užaugusių išvis nedidelė mažuma. Taip yra todėl, kad visuose JAE labai palankios sąlygos įkurti nuosavą verslą, atvykėliai čia nesunkiai gali įsigyti gyvenamą būstą. Be to, miestas labai dinamiškas – čia kaip grybai po lietaus kasdien išauga vienas už kitą įspūdingesni pastatai. Pakrantėje nusidriekę dangų remiantys dangoraižiai, kurių naktiniam vaizdui pamatyti milijonų nereikia. Tiesa, Dubajus turi ir kitą, dykumos, pusę, kurioje gyvenimas teka visiškai priešinga vaga. Rub el Halio dykumoje vis dar nemažai klajoklių beduinų miestelių, kuriuos siūloma aplankyti dykumos safario metu. Ne vienas čia apsilankęs patvirtins, kad į JAE traukia ne tik išblizgintas didmiestis, bet ir bekraštė dykuma, kuriose geriausiai atsiskleidžia unikalūs vietinių papročiai ir senasis gyvenimo būdas. Dubajuje nesunkiai susišnekėsite angliškai, kai kuriuose viešbučiuose personalas kalba ir rusų kalba. Vietinė valiuta – dirhamas. Dar neturite bilieto? Kelionės į Dubajų - viena populiariausių krypčių, kuri nepaliks abejingų. 

 

KIEK KAINUOJA POILSIS DUBAJUJE?

Savaitės trukmės kelionės (su pusryčiais, skrydžiu pirmyn-atgal ir apgyvendinimu) kainos prasideda nuo maždaug 580 eurų. 4* bei 5* viešbučiai yra Dubajaus pasidžiavimas, tad, jeigu atostogas svajojate praleisti prabangiai – taip, kaip ir pridera Dubajuje, patirtys aukšto lygio viešbutyje įsimins dar ilgam. Tačiau taupantys arba norintys daugiau pinigėlių skirti pramogoms ir regiono pažinimui, visuomet ras pigesnių alternatyvų. 3* viešbučiai bei apartamentai čia taip pat komfortiški ir palaiko aukštą kartelę, tik dažniausiai yra toliau centro.

 


 

Patiekalai bei alkoholis restoranuose yra nepigūs. Kai kurie viešbučiai siūlo įsigyti ,,viskas įskaičiuota’’ paketą, kad nereikėtų sukti galvos dėl maisto. Patogiausia ir pigiausia Dubajuje nuomotis automobilį. Jeigu tam nėra galimybės, didmiestyje išvystytas puikus metro tinklas, taip pat važinėja specialiai turistams pritaikyti maršrutiniai autobusai. Pavežėjimo paslaugų kaina vidutinė, todėl, jei kažkur skubate, vieną kitą kartą išsikvietę pavežėją smarkiai kišenių tikrai neištuštinsite. Kai kurie viešbučiai turi savo gidus, kurie turistams organizuoja ekskursijas į lankytinus objektus ir patys parūpina transportą.

 


 

,,Paskutinė minutė’’ ir iš anksto įsigyti bilietai visuomet užtikrina patraukliausias kainas. Atitinkamai kuo arčiau metų galo pradėsite dairytis kelionės, tuo kainos bus didesnės. Tad pats geriausias laikas ieškoti žiemos kelionių yra vasara bei ankstyvas ruduo. O štai ,,paskutinės minutės’’ pasiūlymus internetu jau reikia gaudyti, galbūt nusišypsos laimė žiemą pačiupti paskutinius bilietus su akcija :).

 

IDEALŪS ORAI ŽIEMOS ATOSTOGOMS

Dubajuje, kaip ir visuose Jungtiniuose Arabų Emyratuose, vyrauja karštas ir sausas klimatas. Ištisus metus lepina saulė, kritulių čia iškrinta labai nedaug (karščiausiais mėnesiais šalyje netgi pradėta taikyti manipuliavimo oru sistemą ir orlaivių pagalba dirbtinai sukelti lietų!). Kelionių į Dubajų sezonas yra lapkričio-kovo mėnesiai, nes žiemos mieste būna švelnios. Gruodį-vasarį dienos metu temperatūra neviršija 26 °C, tad šis laikotarpis yra palankiausias mums, nepratusiems prie tropinių karščių. Poilsinė/pažintinė kelionė į Dubajų vasaros metu yra prastoka idėja, nes temperatūra birželio-rugpjūčio mėnesiais dažnai viršija 40 °C. 

 

KĄ DAR REIKIA ŽINOTI?

Lietuvos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais ne ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui, vizos nereikia. Tiesioginis skrydis trunka apie 6h. 

 


 

Dubajuje alkoholis parduodamas tik baruose ir naktiniuose klubuose, parduotuvėse jo įsigyti negalima. JAE vis garsiau kalbama apie tai, kad reikia leisti turistams nusipirkti alkoholio ir parduotuvėse, tačiau tai dar diskusijų klausimas. Vieninteliame Šardžos emyrate net ir baruose turistams draudžiama parduoti alkoholį. Įsigyti gėrimų galima tik bemuitėje zonoje, iškart nusileidus lėktuvui. Vietiniams gyventojams vartoti alkoholį yra draudžiama. 

 


 

Atkreipkite dėmesį į musulmonų pasaulyje bene reikšmingiausią šventę Ramadaną. Jo data kiekvienais metais slenka. Šventą Ramadano mėnesį musulmonai griežtai pasninkauja – nuo 5h ryto iki 17h vakaro nieko nevalgo ir negeria, negali rūkyti ir mylėtis. Tuo metu dauguma barų ir restoranų būna uždaryti, o iš turistų taip pat tikimasi savitvardos. Dėl šių priežasčių planuojant kelionės datą rekomenduojame vengti ramadano laikotarpio, nes kelionės metu turbūt susidursite su nepatogumais.

 


 

Užmirškite įkyrius gatvės prekiautojus. Kitaip nei, pavyzdžiui, Egipte, Dubajuje niekas prie jūsų nepristos siūlydami savo prekes. Na, nebent kokiame vietiniame turguje, kuris Dubajuje ir yra vienintelė tinkama vieta deryboms. Jei reikia pagalbos, drąsiai kreipkitės į vietinius, nes už tai jie ,,bakšišo’’ (arbatpinigių) tikrai neprašys.

 

LANKYTINOS VIETOS DUBAJUJE

  • Burdž Kalifa. 160 aukštų bokštas yra ne tik aukščiausias pasaulio pastatas, bet ir visas paslaugų kompleksas: svaiginančiame aukštyje įsikūrę prašmatnūs viešbučiai bei restoranai, lankytojai meldžiasi aukščiausiai esančioje mečetėje ir pliuškenasi didžiausiame aukštyje įsikūrusiame baseine. Norite pasimėgauti fantastiška tviskančio Dubajaus panorama vakare? Tuomet pasikelkit į Burdž Kalifos apžvalgos aikštelę – miesto vaizdas tikrai neįkainojamas. Pati Burdž Kalifa matosi net už 95 km. Šalia pastato įsikūrę garsieji Dubajaus fontanai, judantys muzikos ritmu bei kuriantys nepakartojamą šokančio vandens reginį.
  • Tęsiant fontanų temą, 2020 m. Dubajus vėl sumušė Gineso rekordą atidarydamas didžiausią planetoje Palmių fontaną. Fontano purkštukai vandenį gali iškelti į 105 m aukštį, kas įsivaizdavimui prilygtų trims vienas ant kito sustatytiems devynaukščiams. Pasirodymo metu fontanas apšviečiamas daugiau nei 3000 LED lempučių! Komplekso plotas yra kiek didesnis nei standartinės futbolo aikštės. Palmių fontanas tokį gavo vardą dėl savo lokacijos, nes randasi Džumeiros  Palmėje, restoranų ir parduotuvių apsuptyje.
  • Du Džumeiros Palmės pusiasaliai, paprastai apibendrintai vadinami Palme, matosi net iš kosmoso platybių. Tai yra didžiausia planetoje žmogaus rankomis sukurta sala. Iš jos atsiveria bene gražiausi vaizdai visame Dubajuje. Aštuntuoju pasaulio stebuklu vadinama sala visu savo plotu prilygsta 800 futbolo aikščių plotui, o savo pavadinimą gavo dėl palmės kontūrų. Kiekviename iš Palmės lapų verda gyvenimas – čia įsikūrę prekybos ir poilsio centrai, vilos bei itin prabangūs viešbučiai. Sala specialiai buvo supilta ,,elitui’’, tačiau, kitaip nei Dubajaus Burėje, Palmėje kainos yra įkandamos, tad čia apsistoja daug turistų.
  • Miesto vizitinė kortelė – Arabijos Burė. Absoliučiai unikalus burės formos viešbutis, kurio interjeras puoštas 24 karatų auksu ir ,,Swarovski’’ kristalais. Burė atitinka 5* standartą, nors viešojoje erdvėje neoficialiai yra vadinama vieninteliu 7* viešbučiu pasaulyje. Viešbutis randasi netoli Džumeiros Palmės, dirbtinai supiltoje saloje. Viename didžiausių ir aukščiausių (321 m) pasaulio viešbučių tiesiog dvelkia rytietiška prabanga, tik, tiesa, ją sau leisti gali tik patys turtingiausi. Ne viešbučio gyventojams į pastatą galima įeiti tik turint rezervaciją viename iš viešbučio restoranų. Patarimas – jeigu norite pasimėgauti ypatinga viešbučio atmosfera bei nežemiško grožio vaizdais, bet nenorite po tikrai brangios vakarienės išeiti tuščiomis kišenėmis, užsisakykite puodelį cappuccino. 24 karatų aukso dulkėmis apibarstyta kava jums atsieis TIK apie 20 eurų. Palyginus su kitomis patiekalų bei gėrimų kainomis, ši, patikėkite, tikrai yra puiki. :)
  • ,,Dubai Mall’’ – ne lietuviško stiliaus prekybcentris, kuris daugelis įsivaizduojame, o 50 futbolo aikščių plotui prilygstantis parduotuvių, pramogų ir poilsio kompleksas. Pasiklysti jame, kaip suprantat, lengva, na bet ir visai malonu :). Iš viso čia įsikūrę apie 1200 parduotuvių, begalybė kavinių ir restoranų. Milžiniškas akvariumas su po juo įrengtu tuneliu, kino teatras, olimpinio dydžio ledo arena, teminis parkas, vaikų žaidimų zonos... Ir netgi viešbučiai! Labai tikėtina, kad mėgstantys prekintis, didžiausiame Dubajaus prekybos centre praleis bent gerą pusdienį.
  • Nuo tauriųjų metalų tviskėjimo akys raibsta Aukso turguje (Gold Souk). Išskirtinė Dubajaus vieta, kurioje arabiško bei indiško dizaino dirbinius siūlo net apie 300 parduotuvių. Auksinė prabanga čia susipina su rytietiška kultūra, kurios vienas ryškiausių bruožų yra turgaus šurmulys. Išties stebina tai, kad apsauginių čia praktiškai nėra. Parduotuvėse rasite ne tik auksinius, bet ir sidabrinius bei brangakmeniais puoštus papuošalus. Kadangi tai turgus, galite derėtis. Jeigu ir neketinate nieko įsigyti, tikrai rekomenduojame užsukti pasižvalgyti po šį unikalaus koncepto turgų. Jį rasite Dubajaus Deiros rajone.

Ko lauki? Kelionės į Dubajų - geriausias pasirinkimas. Griebk pasiūlymą jau dabar.

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: