Kelionės į Dominikos Respubliką

Lietuvių dar neatrastas egzotinis kraštas šiandien jau pasiekiamas ranka! Susipažinkite su valstybe Karibų jūroje, kur tropinės saulės spinduliai odą glamonėja ištisus metus, o paplūdimių kraštovaizdis tarsi perkeltas iš atviruko, tai – Dominikos Respublika. Minkštutis sniego baltumo smėlis, link jūros svyrančios palmės ir vaiskiai melsvas dangus – tipinis pakrančių vaizdas, garantuojantis ir kokybišką poilsį, ir bronzinį įdegį. Šalyje karaliaujanti vasara yra šilta, tačiau nealinanti nei dideliais karščiais, nei ilgalaikėmis liūtimis. 2021-aisiais kelionių organizatoriai paskelbė nerealią žinią, pakeitusią Lietuvos turizmo rinką – pagaliau pradėti organizuoti reguliarūs tiesioginiai skrydžiai į Dominiką. Šviežiai iškepta pažintinė/poilsinė kryptis šiandien pasiekiama ne tik iš Varšuvos, bet ir iš Vilniaus! Natūralu, kad kelionės į Dominikos Respubliką dar yra šviežiena, todėl gali kilti nemažai klausimų. Susipažinimui – pagrindinė informacija apie šią egzotinę kryptį, kad prieškelioninis jauduliukas būtų tik malonus.

Dominikos respublika yra Karibų regiono valstybė Espanjolos saloje, vakaruose besiribojanti su Haičiu. Kam patiks kelionės į Dominikos Respubliką? Atostogos šalyje rekomenduojamos tiems, kuriems idealios atostogos siejasi su neįpareigojančiu poilsiu paplūdimiuose, kokybišku aptarnavimu ir nerūpestingą viešnagę užtikrinančiu ,,viskas įskaičiuota’’ paketu. Pastarasis užtikrina 3 kartų maitinimą, neribotą mėgavimąsi alkoholiniais, vietinės gamybos gėrimais bei tam tikras paplūdimio pramogas. Nors ir plyti už Atlanto, Dominika puikiai tinka tiek romantiškai (medaus mėnesio) kelionei, tiek ir visai šeimai su vaikais, nes beveik visuose viešbučiuose jiems siūloma aibė pramogų, įrengti vandens parkai su mažiesiems svečiams pritaikytais baseinais. Visgi reikėtų pagalvoti, ar labai maži vaikai ištvers apie 11h į vieną pusę trunkantį skrydį. Dėl saugumo nerimauti nereikėtų – gausiai turistų lankomuose kurortuose, tokiuose kaip Punta Cana, tvarką visuomet prižiūri policija. Šalis yra krikščioniška, daugiausia gyventojų – katalikai.

KODĖL DOMINIKOS RESPUBLIKA, O NE EGIPTAS AR TURKIJA?

Turkija ir Egiptas yra lietuvių mylimos kryptys, ir, ne paslaptis, atsieinačios pigiau nei Karibuose. Viena iš priežasčių, kodėl kelionės į Dominikos Respubliką bilietai yra brangesni, yra, žinoma, ilgas skrydis per Atlantą. Tad kodėl gi vertėtų rinktis būtent Dominiką, o ne kitas turizmo milžines? Nors kainos didesnės nei Egipte ar Turkijoje, jos vis tiek yra mažesnės nei Lietuvoje, tad šiuo atžvilgiu poilsiauti čia apsimoka.

Kitas dalykas – fantastiškas, pastovus klimatas ir nealinanti šiluma. Žiemą atostogoms Turkijoje jau per šalta, o štai Egipte dažni temperatūrų šuoliai, dykumų orus pakelia ne kiekvienas. Dominikos Respublikoje ištisus metus dienos oro temperatūra svyruoja tarp 24-29°C, o vandens temperatūra nenusileidžia žemiau 25°C. Saulėtomis atostogų dienomis gaivina malonus jūros brizas. Pagrindinis kelionių į Dominiką sezonas yra lapkričio-kovo mėnesiai.

Apart egzotiško gamtos grožio, kitas poilsiautojus į šią vietą traukiantis dalykas – unikali, lietuvių dar mažai pažinta šio krašto kultūra. Spalvinguose miesteliuose tvyro ypatinga atmosfera, o nuo vietinių gyventojų veidų net ir nepritekliaus akivaizdoje neišblėsta šypsenos. Daugelyje vietų pro akis neprasprūs Ispanijos kolonijinį laikotarpį menanti architektūra, apleisti dvarai ir užeigos, kuriose vietiniai įnirtingai žaidžia stalo žaidimus, kol dantyse rūgsta cigarai. Dėl šios priežasties nors vieną dieną skirti klaidžiojimams po pasirinktą miestelį (o gal ir salsos ritmo diktuojamiems vakarėliams) labai rekomenduotina, nes vietinė kultūra – išties žavi ir gerokai besiskirianti nuo mūsų. Vienas tokių miestų, kuriuos verta aplankyti, yra sostinė Santo Domingas. Miestas sudarytas iš senosios ir naujosios dalių. Senojoje  išvysite restauruotą kolonijinio laikotarpio architektūrą su į UNESCO sąrašą įtrauktais pirmaisiais miesto pastatais – katedra bei ligonine, o štai naujesnėje rasite daugybę jaukių kavinių ir pasilinksminimo vietų. Labai tikėtina, kad užėjus į kavinę jus užkalbins, o gal ir prie savo kompanijos prisijungti pakvies itin draugiški ir nuoširdūs vietiniai gyventojai. Nedvejodami prisijunkite, nes tokios teigiamos patirtys atmintyje išlieka dar ilgai.

Šalyje vyrauja ispanų kalba. Vietiniai neblogai moka anglų kalbą. LR piliečiams trumpalaikėms turistinėms kelionėms į Dominikos Respubliką vizos nereikia.

KĄ VEIKTI DOMINIKOJE?

Kai atsibos tingiai deginti bambą paplūdimyje, siūlome pasportuoti! Ne veltui daugybė sporto aistruolių bei tiesiog mėgėjų renkasi būtent šią atostogų kryptį – vandens sportui sąlygos čia idealios. Tad norintiems paįvairinti laisvalaikį per daug nenutolstant nuo viešbučio, siūlome išbandyti kaitavimą (jėgos aitvarus), buriavimą, banglenčių sportą bei paviršinį nardymą. Daug kas čia taip pat mokinasi jodinėti žirgais bei žaisti golfą. Įrangos nuomą siūlo tiek viešbučiai, tiek pakrantėse įsikūrę nuomos punktai.

Vienas nerealiausių dalykų Dominikoje yra nesuskaičiuojama gausybė urvų, kai kuriuose netgi galima išsimaudyti. Dalyje jų taip pat įrengti požeminiai keltai, kuriais galima keltis per ežerą.

NAKVYNĖ, TRANSPORTAS IR KAINOS

Viešbučių pasirinkimas šalyje solidus – čia rasite tiek prašmatnių, tiek puikių ekonominių nakvynės variantų. Rinkdamiesi viešbutį atkreipkite dėmesį, koks yra atstumas tarp jo ir jūros bei dominančių lankytinų vietų. Prabangiausi viešbučiai išsidėstę arčiausiai jūros kranto. Norintiems žymiai daugiau laiko skirti kultūros pažinimui, o ne pasyviam poilsiui, vertėtų apsvarstyti, ar nebūtų patogiau apsistoti arčiau miestų. Visuose kurortų viešbučiuose galima užsisakyti ,,viskas įskaičiuota’’ paketą.

Atvykusiems nuomotis automobilio nerekomenduotina. Eismas Dominikoje chaotiškas, o keliai ne patys geriausi, tad prireiks itin gerų vairavimo įgūdžių ir daug kantrybės. Patogiausia keliauti gidų organizuojamu transportu, paprastai autobusais. Viešojo transporto stoteles rasite ne visuose kurortuose (pavyzdžiui, jų nėra nei Punta Cana, nei Bavaro). Jeigu planuojate tik pavienes išvykas, galite pasinaudoti taksi paslaugomis. Jas galite užsisakyti viešbučio administracijoje bei prie poilsio kompleksų. Pavežėjimo kaina gana nemaža, prieš pradedant kelionę su vairuotoju iškart susitarkite dėl kelionės kainos.

Dominikos Respublikos valiuta yra pesas (šimtas sentavų). Turistinėse vietose (prekybos centruose, restoranuose) niekuomet nekils bėdų atsiskaitant banko kortele. Visgi neprošal turėti ir grynųjų JAV dolerių, kuriuos dažnai paliksite kaip arbatpinigius. Prireikus bankomatą rasite dideliuose prekybos centruose.

Jeigu medžiojate geriausią kelionės į Dominikos Respubliką kainą, patariame ieškoti paskutinės minutės pasiūlymų su akcija. Neprašausite ir ieškodami bilietų dar gerokai prieš kelionę – pirmieji kelionių bilietai taip pat dažnai būna gerokai pigesni, nei artėjant išvykimo dienai.

DRAUDIMAS GARANTUOJA SAUGUMĄ

Apsidrausti tikrai nėra privaloma, tačiau dabartinėje pandeminėje situacijoje keliauti be sveikatos draudimo yra didelė rizika. Ypač, kai kelionė yra nepigi ir/ar tolima. Draudimų esti įvairiausių, siūlančių apsaugą nuo papildomų COVID-19 rizikų, tokių kaip, pavyzdžiui, ligos atveju privaloma izoliacija. Draudimų su skirtingomis sąlygomis pasiūla dabar tikrai nemaža – pasikonsultuokite su ,,Beta Travel’’ kelionių ekspertais, ir jie pasiūlys jūsų kelionės atveju tinkamiausią draudimo variantą. Saugumo reikalavimai Dominikos Respublikoje, kaip ir likusiame pasaulyje, keičiasi, todėl svarbu sekti naujausią informaciją.

KĄ APLANKYTI DOMINIKOJE? KURORTAI IR OBJEKTAI

Populiariausi šalies kurortai yra Punta Cana, Samana, Uvero Alto, Puerto Plata, Santo Domingas, La Romania. Punta Kanoje rasite Bavaro paplūdimį, įtrauktą į 10 įspūdingiausių paplūdimių pasaulyje sąrašą! Šiuo metu itin daug poilsiautojų pritraukia Karibų jūros kruizai, kurių metu aplankomi Karibų regiono perlai, tarp jų ir gražiausios Dominikos Respublikos vietos. Šalyje plyti daugybė pažintinių takų, laukinių paplūdimių, reto žmogaus pramindžiotų pakrančių bei kvapą gniaužiančių lagūnų. Kitos lankytinos vietos:

  • Saono sala
  • Samanos pusiasalis, kuriame turėsite unikalią galimybą stebėti čionai atplaukiančius banginius
  • Itin jaukus Altos de Chavon miestelis
  • Jarabacoa miestas su unikalia gamta

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Tėvo dienos dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Velykinės dovanos Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos mamai Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis Latvijoje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Park Inn By Radisson Vilnius Airport Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Energetikas Auksinės kopos Rąžė, Palanga SPA Vilnius Druskininkai Grand SPA Lietuva Eglės sanatorija Vytautas Mineral SPA De Lita Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Keliones į Kataloniją Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Anextour Lietuva Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Kaune Vandens batutai Trakuose Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn 313 Cable Park Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Shimai Sushi&wok Meridianas Sushi Express Solt Dining Amandus Deli RIBAS JEWELLERY Šampanė Selfish California Capo Ertlio namas Kuchmistrai Pinewood Bar Lounge Dine Piccola Italia La Boheme Al Cantuccio Somm Bizarre Paukščių takas Niam Niam Sushi Višta puode Neragauta Azija GRÁS Sugamour Bernelių užeiga Džiaugsmas Restoranai