Planuojant turiningas atostogas užsienio šalyse, paprastai keliaujama pačiu įvairiausiu transportu: nuosavais automobiliais, keleiviniais ir privačiais autobusais, traukiniais, kruiziniais laivais ir pan. Tačiau vienas iš populiariausių, patogiausių ir saugiausių keliavimo būdų – poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvu. Būtent skrydžiai suteikia galimybę komfortiškai ir greitai pasiekti pačius įvairiausius pasaulio kampelius, net ir pačius tolimiausius. Be to, pažintinės kelionės lėktuvu – bene geriausias pasirinkimas atostogauti išsiruošusiai porai ar šeimai su vaikais, nes skrydžiai neatima daug brangaus laiko ir taip nevargina, kaip ilgas dardėjimas autobusu ar ankštu automobiliu tol, kol pasiekiamas užsibrėžtas tikslas ar rezervuoti viešbučiai. Be to, gerai paieškojus ir skyrus atostogų planavimui daugiau laiko, kelionių kaina tikrai neištuštins piniginės.

PAŽINTINĖS KELIONĖS LĖKTUVU – PRIVALUMAI

Greitis. Vienas svarbiausių privalumų – kelionių lėktuvu greitis. Tiesa, skrydžiai kartais trunka ne vieną valandą ir oro uoste tenka praleisti nemažai laiko, tačiau jokia kita transporto priemonė nesuteikia galimybės taip greitai persikelti iš pradinio taško A į tašką B, ypač keliaujant toli, kaip lėktuvas. Viskas, ką reikia padaryti, – tik rasti laiko kelionei, išsirinkti atostogų kryptį už priimtiną kainą ir įsigyti bilietus arba visą kelionės paketą internetu. Atskiri skrydžių bilietai gali būti perkami ir už itin žemą kainą, kai keliauti sugundo patraukli akcija arba puikūs paskutinės minutės pasiūlymai internetu. Taigi, greita ne tik skristi, bet ir skrydžių bilietus įsigyti.

Komfortas. Kelionės lėktuvu ne tik greitesnės, bet ir kur kas patogesnės – suteikia daugiau komforto nei keliavimas automobiliu ar kita transporto priemone. Svarbiausia, kelionės tikslas pasiekiamas išties labai greitai (priklausomai nuo krypties) ir patogiai su visu reikiamu bagažu (su savimi patogu turėti rankinę ar kuprinę, o didesnis bagažas – tiek kilogramų, kiek reikia, už papildomą mokestį – keliauja į lėktuvo bagažinę). Todėl toks keliavimo būdas – kone idealus variantas visiems, ypač šeimoms su mažais vaikais, kuriems ilgos kelionės automobiliu ar autobusu greitai prailgsta ir pabosta. Negana to, lėktuvai suteikia progą komfortiškai ir be didelių papildomų rūpesčių pasiekti tas šalis, į kurias automobiliu ar autobusu būtų sunkiai įmanoma nuvykti. Lyginant su kelionėmis autobusu, lėktuve ramybės netrikdys nuolatinis triukšmas ir judėjimas, o lyginant su kelionėmis automobiliu – išvengiama keleto su vairavimu susijusių rūpesčių: nuovargio, ilgo sėdėjimo už vairo, ilgų valandų kelyje, pavojaus rizikos, jei pliaupia lietus, pusto ar kelią dengia plikledis, ir dilemos – o kas gi vairuos?

Poilsis. Laikas lėktuve skrydžio metu prilygsta ramaus ir kokybiško poilsio akimirkoms prieš turiningą ir intensyvų pažintinį turą po svečią šalį. Skrydžio metu galima visiškai atsipalaiduoti įsitaisius patogioje lėktuvo salono kėdėje: pasnausti, pasvajoti, paskaityti knygą ar tiesiog pasižvalgyti pro iliuminatoriaus langą ir pasigrožėti debesų pusnimis. Visos skrydžių bendrovės rūpinasi savo keleivių komfortu, todėl lėktuvo salone reguliariai siūlomi gėrimai, užkandžiai, gardus maistas ir kitos prekės, todėl kuprinėse vietos neužima dėžutės su sumuštiniais iš namų ir nereikia ieškoti artimiausios degalinės ar nekantriai laukti autobuso sustojimo prie kavinės ar parduotuvės. Skrendant dideliais lėktuvais pažinti tolimų kraštų, komforto dar daugiau: ergonomiškos sėdynės, paslaugus personalas, individualūs ekranai su galimybe klausytis muzikos, žiūrėti filmus, žaisti žaidimus, net stebėti žemę iš paukščio skrydžio.

Saugumas. Remiantis statistika, oro transportas – skrydžiai lėktuvais – yra pats saugiausias pasaulyje. Taip yra galbūt todėl, kad kitos transporto rūšys nėra taip atidžiai stebimos ir sureikšminamos kaip komercinė aviacija, kuriai keliami patys aukščiausi technologiniai, saugumo ir kiti reikalavimai. Remiantis pasauline statistika, galima būtų teigti, kad skristi plius minus net 20 kartų saugiau nei važiuoti automobiliu. Skaičiai išties iškalbingi.

Paskutinė minutė reikšminga tiems kelionių entuziastams, kuriems svarbu keliauti/atostogauti kuo pigiau. Pasinaudojus paskutinės minutės pasiūlymais, ar iš anksto paieškojus pigesnių bilietų, į pasirinktas svajonių šalis galima nuskristi išties pigiai. Kelionių organizatoriai visuomet siūlo įvairias akcijas, tad iš anksto žinantys, kada ir kur nori keliauti, galėtų patvirtinti, kad skrydžiai – nėra toks jau brangus būdas keliauti, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Susumavus visas kelionei reikalingas išlaidas ir laiką, lyderiauja kelionės lėktuvu.

Oro uostai. Lietuvoje oro uostai, palyginus su kitomis šalimis, yra nedideli, tačiau tokie pat modernūs, – juose laukti savo skrydžio išties patogu. Lėktuvai kyla iš Vilniaus, iš Kauno ir Palangos oro uostų, yra kelionių, kurios vyksta ir iš Rygos oro uosto.

Patarimai. Laukdami kelionės lėktuvu ir ruošdamiesi atostogoms, atidžiai perskaitykite kelionių organizatorių sąlygas, susipažinkite su taisyklėmis, patikrinkite dokumentų galiojimo laiką, pasirūpinkite medicininiu kelionių draudimu ir nepalikite namuose apsauginių veido kaukių. Beje, kadangi saugumo reikalavimai nuolat kinta, prieš vykdami į konkrečią šalį būtinai jais pasidomėkite. O jei esate persirgę COVID-19 liga arba esate pilnai paskiepyti, įsitikinkite, kad tai patvirtinantys dokumentai atitinka jiems taikomus reikalavimus ir „keliauja" su jumis.

„BETA TRAVEL" SIŪLOMOS KELIONĖS LĖKTUVU

Pažintinės kelionės – puikus ir tikrai visiems patinkantis būdas atitrūkti nuo kasdienybės, pabėgti nuo pabodusios rutinos, bent trumpam pamiršti visus rūpesčius, pakeisti aplinką ir tuo pačiu praplėsti akiratį. Kelionėse, ypač tose, apie kurias sklando tik geri atsiliepimai, visada laukia naujos pažintys, įdomūs atradimai, smagūs nuotykiai ir daugybė nuostabių akimirkų, ilgam įstrigsiančių atmintyje. Kelionės žmogui labai reikalingos – jos išlaisvina ir įkvepia gyventi!
„Beta Travel" siūlo įvairias, išties įdomias ir turiningas pažintines keliones lėktuvu (ir ne tik) į Italiją, Turkiją, Egiptą, Gruziją, Armėniją, Argentiną, Balį, Portugaliją, Izraelį, Japoniją, Pietų Korėją, JAV, Braziliją, Jungtinius Arabų Emyratus, Šri Lanką, Tenerifę, Meksiką, Seišelių salas, Tailandą... Reikia tik rasti laiko atostogoms, jas kruopščiai suplanuoti ir nedelsiant pirkti kelionę internetu pigiau. Nudžiugins siūlomų kelionių gausa bei įvairovė, tad tikrai nebus sunku išsirinkti atsižvelgus į savo poreikius ir galimybes – Beta.lt portale yra net tokių pasiūlymų, kuriems taikoma akcija suteikia galimybę sutaupyti ir pusę kelionės sumos.

Taigi, pažintinės kelionės lėktuvu laukia dėmesio! Ir visai nesvarbu, kas pasirenkama: šventinės naujametinės ar slidinėjimo kelionės, trumpos savaitgalio ar ilgesnės viešnagės svetur, su „viskas įskaičiuota" paketu arba be, su gidu ar be jo, skrisite į Tailandą, Turkiją, į Juodkalniją, į Paryžių ar į Vokietiją, – skrydis nenuvils ir padės sutaupyti nemažai kelionei skirto laiko. Kuponą savo pažintinei kelionei išsirinks visi: ir norintys pakeliauti vieni, ir su draugų kompanija, ir pasiilgę kelionių dviese, yra tinkamų kelionių ir šeimai su vaikais.

Pažintinės kelionės lėktuvu bet kuria pasirinkta kryptimi – tai būdas keliauti greitai, komfortiškai ir pigiau. Neabejojame, jog tai puikiai žinote ir propaguojate!

Kokie dokumentai reikalingi vykstant į kelionę?add

Jei leidžiatės į kelionę, nepamirškite, jog be būtiniausių dokumentų išvykę galite patirti rimtų nemalonumų. Į kelionę visada reikia pasiimti galiojantį asmens dokumentą, kelionės dokumentus ir draudimo polisą. Jeigu vykstate į ne Europos Sąjungos šalį, Jums būtina su savimi turėti pasą, kurio galiojimo terminas yra netrumpesnis nei 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos, asmens tapatybės kortelė šiuo atveju netinka. Jei keliausite tik Europos Sąjungos teritorijoje Jums užteks su savimi turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę. Šiuo metu, vykstant į daugelį valstybių, privalu turėti ir Europos Sąjungos Covid skiepijimo sertifikatą arba neigiamą Covid ligos testą patvirtinantį sertifikatą. Apie galimus pasikeitimus šioje srityje sekite informaciją tam skirtuose šaltiniuose, nes situacija nuolat keičiasi, tai ir sanitariniai reikalavimai gali keistis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt.

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

DOVANOS
SAVAITĖS TOP
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Rudens poilsis Poilsis vienam