Naujametinės kelionės

Rūšiuoti pagal:

Kai Kalėdinės dovanos išpakuotos ir visi šventiniai patiekalai išragauti, didžiosios metų šventės dar nesibaigia - laukia naujų metų sutikimas. Kur švęsti naujus metus? Beta.lt siūlo įvairiausias naujametines keliones - Jums reikės tik išsirinkti ir mėgautis Naujųjų metų naktimi!


Jeigu Jus domina trumpos kelionės, siūlome rinktis Rygą, Varšuvą, Krokuvą, Taliną, Gdanską – visur tikrai rasite, ką nuveikti ir pamatyti. Į artimus miestus nuvykti galite ir autobusu, tad taip sutaupysite ir smagiai praleisite laiką kelyje. O jeigu mintys sukasi apie atostogas, siūlome bent savaitei pabėgti iš viso švenčių šurmulio ir Naujuosius metus sutikti Paryžiuje ar net Egipte! Naujieji metai prie jūros, mėgaujantis geru oru ir egzotiškos šalies malonumais tikrai puikus ir originalus pasirinkimas! 

Naujametinis kruizas už gerą kainą - taip pat puikus sprendimas naujųjų metų sutikimui! Įdomu bus ir šeimai, ir draugų kompanijai, nes aplankysite net tris sostines, o naujieji metai bus sutikti įspūdingame laive! Ši pramoga yra viena populiariausių, tad tikrai neliksite nusivylę! 

Nepamirškite, kad Beta.lt visada rasite pačias geriausias naujų metų keliones už gerą kainą

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: