Poilsis reikalingas kiekvienam mūsų. Kartais geriausiai atsipalaiduoti sekasi ne poroje, ne su šeima ar draugais – kartais norisi tiesiog pabūti atskirai nuo visų ir visko, tik su savo pačio mintimis ir norais. Tuomet poilsis vienam – geriausia išeitis. Lietuvoje tą padaryti galite ne tik mūsų populiariausiuose kurortuose – Birštone, Druskininkuose ar Palangoje; puikiai praleisti laiką vienumoje galėsite ir mūsų didžiausiuose miestuose Vilniuje ar Kaune. Siūlome pasidairyti po Beta.lt pasiūlymus – gal už kažko užklius akys? Pas mus daugybė viešbučių, aktyvių pramogų bei atpalaiduojančių SPA ir sveikatingumo procedūrų vienam asmeniui – geresne kaina. Ypač akcijų metu, paslaugos pas mus kainuoja gerokai pigiau, nei perkant tiesiai iš partnerių. Galiausiai, jeigu žinote, kad poilsis vienam praverstų kažkuriam iš Jūsų artimųjų, siūlome įsigyti Beta.lt dovanų kuponą arba čekį ir įteikti jį jam. Juk kas nenorėtų išmokti kokybiškai praleisti laiką nieko netrukdomi? Su tokia dovana tikrai neprašausite!

RAMUS POILSIS VIENAM GAMTOJE

Turbūt, neegzistuoja žmogus, nemėgstantis jūros. Tylus, bet galingas ošimas, mėlyni didingi vandenys, klykaujančios žuvėdros bei minkšto smėlio paplūdimiai... Pajūris yra puiki vieta atsipalaiduoti, susitelkti į save ir savo mintis, tad vienam žmogui tai yra ideali vieta poilsiui. Taip pat šalia šio nerimstančio vandens telkinio paprastai glūdi kilometrais nusidriekusios kopos bei pušynai, kviečiantys pakvėpuoti jų gydančiais kvapais bei prisiminti, koks mažas, tačiau svarbus yra žmogus gamtos kontekste. Tad jeigu Jus labiausiai vilioja mūsų nuostabioji Baltija, kviečiame važiuoti prie jūros ir apsistoti viešbučiuose ar apartamentuose Klaipėdoje, Palangoje, o gal net UNESCO saugomame Neringos pusiasalyje. Čia tikrai atrasite taip stipriai ieškomą ramybę – ypač, jeigu važiuosite ne šilčiausiojo sezono metu, o, pavyzdžiui, žiemą.

Dar gamtoje siūlytume ilsėtis prie ežerų ar upių. Solo kelionės – taip pat yra kelionės po savo mintis, o šalimais esantis vanduo padeda geriau susitelkti į save. Žmogų nuo seno vilioja tokios vietos, nes jos pripildo ramybės ir gyvenimo džiaugsmo. O jeigu dar šalia miškai ir pievos, įvairi gamta, po kurią galima neskubant pavaikštinėti, tai tiesiog įkvepia būti tuo, kuo esate prieš nieką neapsimetinėjant... Taigi, solo kelionėms be galo tinkami mažučiai namukai ar butukai kažkur užmiestyje, prie nuostabiųjų mūsų vandenų. Tokios atostogos garantuotai pripildys kažko gero – nesvarbu, ar ilsėsitės vos dieną, o gal pilnas 7 dienas ar net mėnesį. Gamta juk visada buvo pagrindinis žmogaus įkvėpimas!

AKTYVUS POILSIS VIENAM MIESTE

Kita vertus, galbūt Jums labiau norisi atsiriboti ne nuo žmonių ir įprasto visur skubančio pasaulio, o tiesiog nuo pabodusios namų aplinkos. Tada Jums kuo puikiausiai tiks atostogos ir mieste! Surasti tinkamą ir ekonomišką vietą tuomet bus paprasčiau, nes galite išsinuomoti nebūtinai viešbučio kambarį prie pat kopų, bet ir butą ar tiesiog kambarį savininkų bute. Kita vertus, viešbutis Jums greičiausiai tiks labiausiai – apsistojant tokiose vietose reikia rečiau rūpintis maistu (jeigu užsisakote paslaugas su maitinimu), paprastai gerokai patogiau pasiekti miesto malonumus – kavines, barus, kur galėsite išeiti ir grįžti nakvoti kada tik panorėję. Tai suteikia galimybę laiką praleisti smagiai ir be rūpesčių.

Patiems aktyviausiems klientams bus verta išmėginti viešbučių siūlomas pramogas – Beta.lt atrasite pasiūlymų, į kuriuos įskaičiuotas golfo žaidimas, teniso treniruotės, žvejyba ar jodinėjimas, tuo tarpu vandens gerbėjai galės leisti laiką viešbučių baseinuose tobulinant plaukimo technikas bei šildytis saunoje. Žiemą ar apskritai šaltuoju sezonu vietos su pirtim ypač geras pasirinkimas, nes šiluminiai kontrastai padeda užkirsti kelią ligoms!

ATOSTOGOS KŪNUI IR SIELAI

Na, o pats kokybiškiausias poilsis vienam bus pasitelkus sanatorijoje ar viešbutyje, siūlančiame itin kokybiškas SPA bei masažų paslaugas. Kodėl? Nes ten užsisakę daugybę procedūrų kūnui galėsite pilnai atpalaiduoti savo raumenis, gydytis galimai užklupusias fizines, ar net emocines ligas – pavyzdžiui, stresą. Juk sakoma, kad sveikame kūne gyvena sveika siela! Tad rūpintis savo paskaudusia nuo sėdėjimo prie stalų nugara, o taip pat ir pavargusia nuo daugybės sudėtingų užduočių galva, verta dar prieš tai, kol tai išsivysto į visapusišką perdegimą. Todėl nedelskite ir jeigu jaučiate, kad to Jums reikia, keliaukite ilsėtis, net jeigu tai darysite vienas!DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai