Kuponų keitimas ir pratęsimas

Brangus BETA.LT kliente,

Lietuvoje išliekant karantino salygoms ir dėl šios priežasties atsiradus laikiniems apribojimams šalyje, UŽTIKRINAME, KAD JŪS savo įsigyta paslauga GALĖSITE PASINAUDOTI VĖLIAU. Jeigu planuojate įsigyti kuponą sau arba dovanai, žinokite, kad visada turėsite galimybę:

1. NEMOKAMAI PRATĘSTI įsigytą BETA.LT kuponą, dovanų kuponą arba dovanų čekį ir juo pasinaudoti vėliau.

2. NEMOKAMAI PAKEISTI įsigytą BETA.LT kuponą į tokios pat vertės BETA.LT dovanų kuponą, kuris galios 12 MĖNESIŲ nuo pakeitimo datos. Su juo galėsite įsigyti bet kurią www.beta.lt portale siūlomą paslaugą.

3. NEMOKAMAI PAKEISTI įsigytą BETA.LT kuponą į kitą tos pačios vertės BETA.LT siūlomą paslaugą. Pastaba: keičiant į pigesnę paslaugą, skirtumas grąžinamas BETA.LT dovanų čekiu, keičiant į brangesnę paslaugą - reikalinga priemoka.

Saugiai įsigykite kuponus sau arba dovanai internetu! Mes pasirūpinsime, kad:

- Jūsų įsigytas kuponas būtų laiku ir nemokamai pratęstas iki kito saugaus panaudojimo laiko;

- Jūsų turimas kuponas būtų laiku ir nemokamai pakeistas, jeigu dėl kokių nors priežasčių įsigyta paslauga šiuo metu nebus galima pasinaudoti;

- Jūsų įsigytas kuponas būtų nemokamai pakeistas į tokios pačios vertės dovanų čekį, jei nuspręsite nesinaudoti įsigyta paslauga;

- Jūsų įsigytas kuponas, dovanų kuponas arba dovanų čekis nemokamai išsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą ar adresą.

Pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus tel. Nr. +370 5 2073000 arba el. p. [email protected]

SAUGOKIME SAVO IR SAVO ARTIMŲJŲ SVEIKATĄ!

BETA.LT komanda


Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: