Tinklaraštis

FOTOKNYGA: lengvas būdas, kaip susikurti pačiam

Jeigu reikėtų surinkti pačių įsimintiniausių akimirkų nuotraukas, tikriausiai, reikėtų ieškoti jų telefone, kompiuteryje, atmintukuose... Gal paimkim ir sudėkim prisiminimus į stilingą fotoalbumą - knygą? Tai tikrai nėra sudėtinga! Nereikės nei fotoateljė lankytis, nei patiems spausdinti nuotraukų namuose.

Paimkime, kaip pavyzdį, mūsų partnerių COPY 1 albumo gamybą – viskas vyksta tiesiog interneteJums reikės:

1. Pasirinkti fotoalbumo temą. Ji priklauso nuo Jūsų pačių – kokiu tikslu kuriate fotoalbumą? Galima rinktis iš vestuvių, kelionių, vaikų ir kitų temų.


2. Antras žingsnis – išsirinkti albumo dizainą. Tai padaryti visai nesunku – galėsite rinktis iš daugelio variantų, kurie labiausiai tiks albumo tematikai! Taip pat reikės išsirinkti albumo formatą ir popieriaus ypatybes – galima rinktis blizgų arba matinį bei minkštą arba kietą. Svarbu nuspręsti, kokio knygos formato norite ir kiek puslapių turėtų joje būti.3. Įkelti savo nuotraukas. Patariame iš anksto pasigalvoti idėjas, ką norite sudėti į šį albumą, pavyzdžiui, jeigu tai yra krikštynų šventės akimirkos – ar tai turėtų būti tik vaiko nuotraukos, ar norėtumėte į albumą sudėti svečių sveikinimus ir jų nuotraukas? Sutaupysite nemažai laiko! Pats didžiausias darbas yra išsirinkti norimas nuotraukas – kiekviename fotoalbumo makete yra ribotas nuotraukų skaičius, tad reikės nuspręsti, kokios nuotraukos yra vertos į jį patekti.

4. Pasirinkti skirtingą kiekvieno puslapio foną ir kiek nuotraukų norite matyti kiekvienam puslapy. Tai padaryti labai lengva – tiesiog nuspręskite, kokios spalvos ir vaizdai labiausiai dera prie puslapio nuotraukų.5. 
Pridėti tekstą ar papildomus elementus (šypsenėles ir pan.) Galėsite parašyti norimus sveikinimus, papildyti nuotraukas linksmomis ikonėlėmis.

Viskas, foto knyga baigta! Nepamirškite – norint sukurti patį geriausią knygos variantą, tikrai reikės skirti jam bent kelias valandas. Šis laikas tikrai neprailgs, nes mintimis sugrįšite į prisiminimus ir tiesiog bandysite juos sudėti į akimirkų knygą!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: