Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Veido valymas

  Veido valymas – viena iš labiausiai reikalingų procedūrų tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Užsiteršusi veido oda, laiku neišvalyti inkštirai sukelia lokalius uždegiminius procesus, atsiranda spuogų, bėrimų, oda praranda švytėjimą ir gyvybingumą. 
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Kobido veido masažas + DOVANA
  Naujiena
  TIK PAS MUS
  39
  49 €
  Veido procedūrų kompleksas
  1 asmuo 1 asmuo
  100 minučių 100 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  35
  Giluminis veido odos valymas – DERMABRAZIJA
  -44%
  25
  45 €
  Dermabrazija ir beadatinė mezoterapija
  -55%
  25
  55 €
  Medicinos klinikos ERA ESTHETIC dovanų kuponas
  Nuo 50
  Giluminis VEIDO VALYMAS ultragarsu
  1 asmuo 1 asmuo
  90 minučių 90 minučių
  2 mėnesiai 2 mėnesiai
  28
  35 €
  Kombinuotas VEIDO valymas su pHformula kosmetika
  -30%
  28
  40 €
  Veido valymas ultragarsu + DOVANA
  -35%
  26
  40 €
  GILUMINIS veido odos valymas VYRAMS
  -44%
  25
  45 €
  DERMABRAZIJA ir veido ATJAUNINIMAS šaltu lazeriu
  -51%
  27
  55 €
  Rūgštinis veido valymas su ODA kosmetika
  28
  35 €
  Giluminis VEIDO odos VALYMAS – DERMABRAZIJA
  -55%
  18
  40 €
  Veido valymo ir mezoterapijos procedūra su hialurono rūgštimi
  -63%
  39
  105 €
  Giluminis veido valymas galvanine srove
  -67%
  15
  45 €
  Veido valymas ultragarsu + drėkinanti procedūra pasirinktinai
  -44%
  Nuo 14
  25 €
  Saugus giluminis VEIDO VALYMAS ultragarsu + DOVANA
  -36%
  18
  28 €
  Veido valymas - DERMABRAZIJA su / be radiodažnio procedūra
  -37%
  Nuo 22
  35 €
  Giluminis veido valymas ultragarsu
  -67%
  15
  45 €
  Mechaninis veido valymas ir darsonvalio procedūra
  -30%
  28
  40 €
  Rūgštinis veido valymas
  -45%
  1 asmuo 1 asmuo
  60 minučių 60 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  18
  33 €
  Veido valymas ir darsonvalio terapija
  -50%
  25
  50 €
  Veido valymo ir drėkinimo procedūra su GUINOT kosmetika
  -60%
  Mechaninis veido valymas
  19
  25 €
  Veido valymas rūgštimi ir rožių komplekso procedūra
  -46%
  Veido valymas ir hialurono įvedimas ultragarsu
  -46%
  19
  35 €
  Veido valymas ultragarsu
  1 asmuo 1 asmuo
  45 minutės 45 minutės
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  22
  28 €
  Veido valymas ultragarsu + serumo įvedimas
  -44%

  Kad taip nenutiktų, odą būtina reguliariai valyti. Šioje Beta.lt skiltyje galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią veido valymo procedūrą iš daugybės siūlomų: valymą deimantiniais kristalais (mikrodermabraziją), ultragarso aparatu, rūgštinį, mechaninį ar kombinuotą šveitimą. Į paslaugos kainą dažnai įskaičiuotos ir papildomos veido procedūros: mezoterapija, veido masažas, kaukės, atjauninimas šaltu lazeriu ir kt. Visi pasiūlymai pateikti su išsamiais paslaugų aprašymais, tad nesunkiai išsirinksite tinkamiausią Jūsų veido odai. Procedūros siūlomos įvairaus amžiaus žmonėms, ne tik moterims, bet ir vyrams, jas atlieka profesionalūs, patyrę kosmetologijos specialistai. Laiku ir tinkamai pasirūpinę savo veidu, džiaugsitės sveika, jaunatviška, švytinčia oda, labiau pasitikėsite savimi ir dažniau šypsositės! ;)

  Dažnas veido valymą įsivaizduoja tik kaip procedūrą kosmetologo kabinete. Tačiau ar žinote, jog veido odos priežiūra, apimanti ir veido valymą, prasideda namuose, nuo kasdienių ritualų: teisingo veido prausimo, losjono, kremo ir kitų priemonių naudojimo. Nors šios procedūros yra labai reikšmingos, visgi jų nepakanka ir periodiškai odą reikia išvalyti patikint ją profesionalams. Tad veido valymas yra viena svarbiausių higienos procedūrų veido odos priežiūros kontekste.

  Veido valymas: kas tai ir kokia nauda?

  Veido oda kasdien susiduria su įvairias nešvarumais, kurie kaupiasi, susimaišo su riebalinių liaukų išskiriamomis išskyromis ir skatina odos porų užsikimšimą. Tai, savo ruožtu, didina riziką atsirasti spuogeliams, itin erzinantiems inkštirams. Nesuklysime pasakę, jog tai tarytum užburtas ratas, iš kurio išeiti padeda odos valymas – parinkus tinkamiausias pagal odos tipą priemones bei odos valymo būdą tie nešvarumai pašalinami tiesiog preciziškai, drauge užkertamas kelias sparčiai kauptis naujiems nešvarumams. Švarios poros, neužsikimšusios riebalinės liaukos lemia, kad oda stebina sveiku skaistumu, natūralia spalva, švelnumu.

  Veido valymas dažnai atliekamas deimantiniais kristalais, šveitikliais ar naudojant kitas priemones, taip pat ir moderniais prietaisais, pavyzdžiui, lazeriu, ultragarsu.

  Kokį veido valymą rinktis?

  Peržvelgę platų veido odos valymui skirtų kuponų spektrą galime išskirti kelis šios procedūros būdus:
  • giluminis valymas;
  • mechaninis valymas;
  • valymas ultragarsu.
  Kalbant apie tipus verta paminėti ir paviršinį valymą, kuriuo vadinamas kasdienis namuose atliekamas, pašalinant makiažo likučius, dulkes ar kitus nešvarumus.

  Mūsų asortimente labai populiarūs kuponai giluminiam odos valymui. Šios procedūros metu ne tik pašalinami odos nešvarumai, inkštirai, bet ir negyvos ląstelės. Giluminiam odos valymui specialistai naudoja profesionalias priemones. Po procedūros oda atrodo kur kas dailesnė, sveikesnė, glotnesnė, taip pat pastebėsite, jog į ją geriau įsigeria naudojamos kosmetikos priemonės.

  Platus kuponų mechaniniam odos valymui pasirinkimas leidžia įsigyti kuponą išskirtinai tik šiai procedūrai arba palepinti odą kelių procedūrų kompleksu. Mechaninis valymas bus puikus pasirinkimas, jei vargina užsikimšusios poros, bėrimai, jei oda praradusi skaistumą, natūralią spalvą, atrodo suglebusi, pavargusi, papilkėjusi. Mechaninis veido odos valymas gali padėti efektyviai susitvarkyti su daugeliu odos problemų.

  Veido odos valymas ultragarsu – modernus ir labai sparčiai išpopuliarėjęs sprendimas, garantuojantis maksimaliai gerus rezultatus. Tai efektyvi priemonė nuo inkštirų, nuo spuogų. Naudojant ultragarso aparatą odos nešvarumai iškeliami į paviršių ir švelniai nuvalomi. Po ultragarsinio valymo efektas bus akivaizdus – oda atgaus skaistumą, sveiką spalvą, bus glotni, atrodys lygesnė.

  Ar yra kontraindikacijų veido odos valymo procedūrai?

  Veido valymo negalima atlikti, jeigu oda yra dėl vienų ar kitų priežasčių sudirgusi, taip pat tada, jei odoje yra uždegiminių židinių. Tokiu atveju pirmiausia reikia išgydyti uždegimą ir tik tada, gydytojui leidus, atlikti valymo procedūrą.

  Veido odos valymas – ieškantiems gerų dovanų vyrams ir moterims

  Svarstote, kokią gerą dovaną įteikti savo išvaizda besirūpinančiam vyrui, žmonai, tėčiui, mamai, sesei ar kitam artimam žmogui? Pagalvokite apie veido valymą – procedūra reikalinga ir jauniems vaikinams, merginoms, ir brandaus amžiaus moterims, vyrams. Tad tai bus šaunus pasirinkimas, leisiantis dovanos gavėjui išbandyti profesionalias paslaugas ir palepinti savo veido odą. Procedūra labai naudinga ir paaugliams, kurie – ne paslaptis – susiduria su aknės, spuogų problema. O veido odos valymas gali būti puiki prevencinė priemonė, siekiant užkirsti kelią minėtiems odos defektams.
  Puikus pasirinkimas dovanai gali būti kelių grožio procedūrų kompleksas, pavyzdžiui: veido valymas ir drėkinamoji procedūra – dviguba nauda odai; valymas ultragarsu ir akių kontūro procedūra; odos valymas, veido masažas ir kaukė; odos valymas ir mezoterapijos procedūra. Tokių pasiūlymų mūsų svetainėje rasite labai daug, todėl net išrankiausieji atras idealią dovaną.

  Pasiūlymų šiai paslaugai kaina prasideda vos nuo poros dešimčių eurų. Bet rinkdami kuponą veido valymui dovanai, atkreipkite dėmesį ir į tai, kuriame mieste paslauga teikiama. Dovanos gavėjui bus patogiau, jei nereikės planuoti kelionės į kitą miestą. Mūsų pasiūloje rinkitės kuponus veido valymui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.
   
  Kuponai veido valymui internetu iš Beta.lt – patogu, operatyvu, saugu. Čia Jūsų dėmesio laukia plati pasiūlymų įvairovė, gera kaina, tik mūsų klientams taikoma akcija, išsamūs pasiūlymų aprašymai.


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: