Daugelis dailiosios lyties atstovių neįsivaizduoja savo kasdienybės ar bent jau tam tikrų progų be... makiažo! Geras makiažas paryškina veido bruožus, suteikia spalvų, padeda išlyginti odą ir suvienodinti jos spalvą, subtiliai paslėpti tam tikrus odos defektus, suteikti norimą įvaizdį: romantišką, drąsų, fatališką, ramų, oficialų ir pan. Makiažo funkcijų spektras labai platus, o ir patys makiažai labai skiriasi – galite rinktis klasikinį, vakarinį, populiarus kasdieninis, express makiažas ir t.t. Tiesa, siekiant tobulo efekto tikslinga atsižvelgti į tam tikrus aspektus, o jei patikėsite makiažo reikalus profesionalams, galėsite maloniai stebėtis nepriekaištingais jo rezultatais. Sakysite, brangus malonumas? Anaiptol! Kuponai makiažui mūsų asortimente vilioja ne tik paslaugų sąlygomis, bet ir kaina.

Makiažų įvairovė: pagal ką rinktis?

Kaip minėjome, makiažai gali būti labai įvairūs, tad svarstant, ką rinktis, verta atsižvelgti į tam tikrus aspektus. Tas svarbu, nes tai, kas tinka jaunai merginai, gali netikti damai virš 40 ar senjorei ir atvirkščiai. Taigi, pagal ką rinktis?

  • Makiažas pagal progą. Neretai skiriamas dieninis arba kitaip – kasdieninis makiažas ir vakarinis. Tačiau svarstant, koks makiažas tinkamiausias, tikslinga atsižvelgti ir į konkrečią progą, kuriais ruošiamasi. Pavyzdžiui, kalėdinis, naujametinis, Helovino makiažas nestokos ryškių spalvų, originalių, netradicinių sprendimų. Kalėdoms gali būti ir itin elegantiškas makiažas su blizgučiais, švytėjimo suteikiančiais skaistalais. Labai daug kelių kūrybai atveria makiažas fotosesijai – čia galimas ir lengvas makiažas, ir ryškus, išraiškingas. Dar viena proga – kūdikio sutiktuvių vakarėlis, kuriam tobulai tiks natūralus makiažas, lengvas, švelnus. O gal domina makiažas mergvakariui? Rinkitės pagal mergvakario tematiką – koks tiks labiau: klasikinis, švelnus ar kaustantis dėmesį ryškiais sprendimais? Na, ir kalbant apie progas privalu išskirti vestuves bei vieną iš esminių jų figūrų – nuotaką. Nuotakos makiažas parenkamas pagal suknelės spalvą, dizainą, šventės tematiką. Tinkamiausią spalvų paletę jaunajai pasirinkti padės profesionali vizažistė.
  • Makiažas pagal amžių. Veido makiažas jaunai merginai, brandžiai moteriai ar senjorei skirsis. Kodėl? Jauname amžiuje makiažas suteikia spalvų, gyvumo, padeda išryškinti veido bruožus. Vyresniame amžiuje reikia ne tik dailius bruožus išryškinti, tačiau drauge kai kuriuos ir subtiliai paslėpti, užmaskuoti tam tikrus trūkumus, pavyzdžiui, akių makiažas užkritusiems vokams optiškai didins akis, suteiks joms švytėjimo. Neretai brandaus amžiaus moteris domina ir jauninantis makiažas, kuris jaunoms merginoms nebus aktualus.
  • Makiažas pagal plaukų spalvą. Šviesiaplaukėms paprastai rekomenduojama vengti tamsių, labai ryškių, sodrių atspalvių, o prioritetą teikti pastelinei spalvų paletei. Juoda spalva antakiams taip pat nebus geriausias pasirinkimas, tačiau ruda – pats tas. O štai tamsiaplaukėms, atvirkščiai, šviesios spalvos nebus tinkamas variantas. Rinkitės intensyvesnius atspalvius.
  • Makiažas pagal akių spalvą. Šis kriterijus irgi labai svarbus, pavyzdžiui, rudaakėms tobulai tiks persiko spalva, švelnaus atspalvio auksiniai šešėliai. Makiažui mėlynoms akims verta pasižvalgyti švelnių pastelinių atspalvių, rinktis lengvą makiažą, o vakarui galėsite pasidabinti dūminiu.
  • Pagal odos tipą. Renkantis makiažo priemones atsižvelgti į odos tipą būtina, kadangi netinkamos priemonės gali ne tik lemti tai, jog makiažas neatrodys dailiai, tačiau drauge gali ir pakenkti odos būklei. Pavyzdžiui, jei oda yra labai jautri, linkusi į alergijas, privalu rinktis kuo natūralesnes, lengvos konsistencijos ir „draugiškos" odai sudėties priemones, nealergizuojančias. Štai sausai odai reikia papildomo drėkinimo, tad makiažas neturi dar labiau išsausinti odos. Makiažas riebiai odai neturėtų jos sausinti, bet svarbu, kad jis neužkimštų porų. Žinodamos savo odos tipą galėsite racionaliai vertinti kosmetikos priemonių sudėtį ir pasirinkti teisingai.
  • Makiažas pagal veido formą. Makiažas tikrai gali padaryti stebuklus, pavyzdžiui, kampuotos formos veidui suteikti švelnesnių bruožų, apvalų optiškai pailginti, labai asimetriškam suteikti simetrijos ir pan. Tinkamai parinkus priemones ir techniką galima subtiliai bei labai natūraliai „sužaisti" veido formų ypatumais ir suteikti norimą efektą.

Makiažas – tobula dovana moteriai

Gražus makiažas moteriai suteikia daug pasitikėjimo savimi, drąsos, papildomą progą gėrėtis savo atvaizdu veidrodyje, jaustis fatališka, gundančia, seksualia, gražia ir pan. Tad neabejokite, kad makiažai ar dar geriau – makiažo mokymai, kaip daromas makiažas sau, bus tikrai įvertinta gera dovana!

Makiažas, kaip dovana, tiks įvairaus amžiaus moteriai ir bet kuria proga – juk pasilepinti nusipelno kiekviena dama, tiesa? Makiažas 50-metei, 60-metei gali būti ir puiki gražaus jubiliejaus dovana.

Mūsų asortimente, nusprendę dovanų įteikti makiažą, galėsite rinktis kuponą vakariniam, proginiam ar kitokiam makiažui. Populiarūs kuponai mergvakario šventei, apimantys ne tik „Makiažas sau" pamoką, bet ir fotosesiją bei vaišes. Šiuolaikiškos moterys vis labiau įvertina ilgalaikio makiažo privalumus, todėl mūsų kuponų gausoje atrasite ir tinkamiausius Jūsų dovanai – gal tai bus ilgalaikis akių, lūpų, o gal antakių ar skaistalų makiažas?

Rinkdami kuponą makiažui, kaip dovaną, atsižvelkite į dovanos gavėjos amžių, taip pat paslaugos teikimo vietą. Jei grožio salonas bus nutolęs nuo dovanos gavėjos gyvenamosios vietos, tai gali sudaryti papildomų keblumų. Profesionalūs specialistai makiažo paslaugą teikia daugelyje Lietuvos miestų, tad atrasti tinkamiausią variantą neturėtų būti sunku. Kur teikiamos paslaugos strateginiu požiūriu patogiausios Jums: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose, Tauragėje, Utenoje, Ukmergėje, Jonavoje, Alytuje, Mažeikiuose, Marijampolėje? O galbūt Jus domina makiažas į namus? Tai labai populiarus pasirinkimas vestuvėms – maksimalus komfortas nuotakai. Galimas makiažas į namus Vilniuje ar kitame mieste.

Kiek kainuoja makiažas?

Aktuali galimybė pirkti makiažą internetu? Domina ekspress makiažas, proginis, ilgalaikis ar kitoks pigiau? Beta.lt bus puiki vieta, kur išsirinksite šaunių pasiūlymų tiek sau, tiek dovanai mamai, sesei, draugei ar kitai brangiai damai. Mūsų pasiūlymų kainos labai patrauklios, o geriausia tai, jog turime neįtikėtinų akcijų, leisiančių mokėti kur kas mažesnę kainą už tobulą makiažą ar makiažo kursus!

Ką reikia žinoti prieš atliekant veido procedūras?add

Renkantis veido gražinimo procedūras patariama neskubėti. Prieš tai verta pasitarti su gydytoju ar grožio specialistu ir išsiaiškinti, ar pasirinktoji veido procedūra tikrai nepakenks Jūsų odai. Jeigu rinksitės botulino, hialurono injekcijas arba kitas grožio chirurgijos procedūras, turite iš anksto žinoti, ar nesate alergiškas šioms medžiagoms. Atminkite, kad netinkamai atlikta veido gražinimo procedūra paskui gali sukelti nemalonius ir ilgalaikius šalutinius efektus. Be to, labai svarbu, kad veido procedūrą atliktų specialistai tokioje patalpoje, kuri idealiai atitinka higienos reikalavimus, o grožio chirurgijai skirti įrankiai būtų sterilūs. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
ALL IN
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS