Tankios, ilgos ir riestos blakstienos – tikra moters puošmena, kuria, deja, gali pasigirti toli gražu ne kiekviena. Laimei, ko nedavė genetika, gali suteikti šiuolaikinės blakstienų procedūros.


Peržvelgus įvairių grožio salonų paslaugų katalogus, pasirinkimų rasite daug ir įvairių: blakstienų laminavimas, blakstienų cheminis rietimas, blakstienų priauginimas - kaip šias procedūras atskirti ir išsirinkti tinkamiausią? Tam, kad įvairūs grožio pasiūlymai netaptų dar vienu galvosūkiu, o kasdienis blakstienų dažymas liktų tik praeities prisiminimu, apžvelkime blakstienų procedūrų subtilybes, privalumus ir kaip susikurti susikurti gundantį žvilgsnį už prieinamą kainą.

Blakstienų laminavimas

Jei kurdamos savo įvaizdį siekiate kuo didesnio natūralumo, tačiau trokštate išraiškingo žvilgsnio be dirbtinių priemonių, blakstienų laminavimas yra puikus pasirinkimas. Moterys, vengiančios priklijuojamų blakstienų ar blakstienų priauginimo, renkasi būtent šį variantą, kadangi šios procedūros metu netenka susidurti su jokiais svetimkūniais ir dailinamos yra jūsų natūralios blakstienos. Po laminavimo jūsų blakstienos atrodys ilgesnės, tankesnės, įgaus ryškumo, taip pat procedūra pagerins jų būklę ir augimą, kadangi blakstienų plaukeliai yra prisotinami keratinu, mineralais ir kitomis naudingomis medžiagomis. Galėsite nesibaiminti dėl komplikacijų ar pažeidimų –naudojamos priemonės yra maitinamosios sudėties, tad jūsų blakstienoms tai bus tikra atgaiva.


Blakstienų laminavimas susidaro iš trijų pagrindinių žingsnių: atliekamas blakstienų rietimas, blakstienų prisotinimas naudingomis medžiagomis ir blakstienų dažymas. Visų pirma, blakstienos yra pakeliamos ir užriečiamos, atsižvelgiant į jų natūralią būklę. Tuomet vyksta maitinimo dalis, kurios metu blakstienos yra prisotinamos vitaminais, aliejais ir kitomis augimą skatinančiomis priemonėmis. Galų gale, blakstienos yra dažomos juodu pigmentu, suteikiančio išraiškingumo net ir šviesiausiam žvilgsniui. Taip per vos kelias valandas yra pasiekiamas įspūdingas rezultatas, galintis laikytis net kelis mėnesius, o jo nauda blakstienų būklei jaučiasi net nusidėvėjus spalvos pigmento sodrumui.

Blakstienų cheminis rietimas

Trokštančioms gilaus, įspūdingo žvilgsnio greitai ir su ilgalaikiu rezultatu, siūlomas blakstienų cheminis rietimas. Ši procedūra suteiks jums gundantį fatališkos moters žvilgsnį.  Jei besidažydama renkatės blakstienas ilginantį tušą ir visomis išgalėmis stengiatės išryškinti akis, po cheminio rietimo galėsite pamiršti savo vargus. Cheminis rietimas pakelia blakstienas nuo pat šaknų, suteikdamas ilgumo iliuziją. Pati procedūra trunka trumpiau nei valandą, o rezultatas išlieka iki trijų mėnesių, tad tai yra tobulas pasirinkimas intensyvų gyvenimo ritmą turinčioms moterims.


Šios paslaugos pavadinime gali atbaidyti žodis „cheminis", nes įsivaizduojama, jog cheminės medžiagos būtinai sukels didelę žalą natūralioms blakstienoms. Tai nėra tiesa – blakstienų cheminis rietimas yra visiškai saugi ir maloni paslauga, o pasirinkus tinkamas priemones, tai jūsų blakstienas gali ir sustiprinti. Pati procedūros eiga yra paprasta: blakstienos yra užriečiamos suktukais ir nudažomos specialiomis priemonėmis, suteikiančiomis jūsų žvilgsniui ypatingo gilumo. Po procedūros galėsite džiaugtis dangų siekiančiomis blakstienomis ir atrodysite tarsi nužengusi iš kino filmo!

Blakstienų priauginimas

Blakstienų priauginimas yra turbūt kiekvienai girdėta ar net bandyta procedūra, grožio pasaulyje išliekanti populiarumo viršūnėje metų metus. Toms, kurių kasdieniu palydovu tapo dirbtinės blakstienos, ši procedūra yra tikras išsigelbėjimas – priauginimo metu taip pat naudojamos dirbtinės blakstienos, tačiau jos laikosi apie mėnesį laiko! Nesvarbu, kokios yra jūsų natūralios blakstienos: tankios ar retos, šviesios ar sodrios, galėsite susikurti tokį įvaizdį, kokio trokštate, nes priauginti galima net spalvotas blakstienas! Po šios procedūros, galėsite nebesirūpinti blakstienų dažymu ar dėl lietaus nubėgusiu akių tušu, nes atrodysite nepriekaištingai bet kuriuo paros metu.


Jei baiminatės, kad blakstienų priauginimas gali sukelti alerginę reakciją, nerimauti tikrai neverta. Tai gali padėti išspręsti hipoalerginės priemonės ar paprasčiausias bandomasis priauginimas, po kurio stebima organizmo reakcija į naudotas medžiagas. Labai svarbi yra ir pačių blakstienų priežiūra ir higienos palaikymas, norint išvengti tolesnių komplikacijų.

Blakstienų procedūros Beta.lt

Dovanų kuponai, skirti blakstienų procedūroms, yra itin populiari paslauga Beta.lt internetinėje svetainėje. Šio tipo grožio paslaugų pasiūlymai čia visuomet pateikiami su akcija, tad kaina netaps kliūtimi trokštant pasigražinti. Jei gyvenate ne Vilniuje ar Kaune, nesijaudinkite, nes blakstienų procedūros atliekamos visoje Lietuvoje. Pasinaudoti šia paslauga galėsite ir jei jūsų gyvenamoji vieta – Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda ar kiti didieji miestai.


DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: