Gal jau atėjo metas poilsiui? Jaučiate, kad atostogos dar toli, o jėgų ir energijos tikrai sparčiai mažėja? Spa kompleksai - tai kelios valandos tik Jums! Net vienos dienos spa kompleksai turi magišką galią sugrąžinti jėgas ir padėti vėl jaustis gyvybingu ir kupinu jėgų. Belieka nutarti, kas būtų tobulas pasirinkimas Jums – gal vilioja baseinų ir pirčių kompleksai? O gal tobulo spa komplekso dalis Jums būtinai yra masažai ar gydomosios procedūros? Internetu visi šie puikūs pasiūlymai kainuos tikrai pigiau, bet esmė juk ne kaina, o tobulas poilsis Jums ir Jūsų šeimai (jei tik nepakartojamam spa savaitgaliui nutarsite vykti visi kartu). Mūsų puslapyje dovanų čekiai ir kuponai spa pramogoms Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Birštone ir kitur Lietuvoje privers Jus nusišypsoti galvojant apie būsimas pramogas ir procedūras. O kad laikas būtų tikrai nepamirštamas turime keletą patarimų, kad spa kompleksai būtų tikrai nepamirštami ir paliktų Jums pačius maloniausius įspūdžius. Juk tai laikas Jūsų malonumui! Todėl verta mintyse turėti kelis paprastus dalykus, kurie gali pakylėti Jūsų patirtis ir leisti išsivežti pačias geriausias spa patirtis!

Prieš kiekvieną procedūrą, trumpai paruoškite savo odą ir nervų sistemą būsimam poveikiui

Juk norite kad ši diena būtų be streso, nerimo ir įtampos? Jei taip, lai spa kompleksai juda lėtu ir maloniu tempu ir be didelių šuolių. Būtent todėl specialistai pataria į spa atvykti likus bent 10 – 15 minučių iki procedūroms prasidedant. Taip išvengsite skubėjimo, o galbūt bus proga ir paruošti odą prausiantis po dušu, pasilepinant garinėje pirtyje ar saunoje. Tai pagyvins jūsų odą, kad procedūros būtų veiksmingesnės ir aromatiniai aliejai galėtų lengviau absorbuotis. Na o jei pirtis nenumatyta – net minutei prisėdus laukiamajame procedūra prasidės maloniau, negu bėgte atbėgus į kabinetą.

Prieš procedūrą, pasikalbėkite su savo terapeutu apie unikalius savo poreikius

Atvykę pirmiausia pasakokite specialistui apie tas savo kūno vietas, kuriose dažniausiai jaučiate įtampą ar jau žinote, kur gali būti susidarę skausmingi mazgai. Tai prieš pradėdamas dirbti norėtų žinoti kiekvienas masažistas ar terapeutas, būtent tam, kad galėtų efektyviau dirbti ir pasiekti geresnių rezultatų masažuodamas ar kitaip lepindamas jūsų kūną.

Skausmas ne visada yra gerai, todėl kalbėkite ir masažo metu

Nors savotiškai malonu jausti, kad terapeutas ir technika yra pakankamai stiprūs, kad galėtų išmasažuoti jūsų skausminguosius (kitaip dar vadinamus trigerinius) taškus, svarbu, kad tai nebūtų per skausminga ir nemalonu jums. Per didelis skausmas sukelia raumenų įtempimą po procedūros ir sukelia diskomfortą procedūros metu. Todėl jei jaučiate, kad specialistas masažuoja jus per stipriai, būtinai pasakykite apie, kad ir pačios tai procedūros metu. Jei nerimaujate, kad švelnesnis masažas neduos pageidaujamos naudos, veiksmingesnis būdas būtų suplanuoti užsisakyti du ar tris masažus ar gydomąsias procedūras, kad sutelktumėte dėmesį į tas vietas, kuriose susikaupė įtampa, o raumenys pamažu priprastų prie spaudimo ir leistųsi masažuojami giliau ir galiausiai įgytų daugiau lankstumo.

Vienos procedūros dažniausiai nepakanka, kad pašalintumėte visą kūne esančią įtampą

Jei norite iš tikrųjų pajusti procedūrų poveikį visame kūne, verta pagalvoti apie procedūras atskiroms kūno dalims. Laimei, spa kompleksai sukurti būtent tam! Gal jaučiate, kad švelnumą prarado ir sugrubo rankos? Įtraukite parafino vonelę rankoms. Jaučiate įtampą kojose ar pėdose – pasiteiraukite gal spa centras siūlo procedūras būtent joms. O gal vargina nugaros ir kaklo įtampa? Tada rinkitės spa kompleksą būtent nugaros įtampai atpalaiduoti. Svarbu kad spa kompleksui pasibaigus jaustumėte atsipalaidavimą visame kūne ir mintyse!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: