Ar norėtumėte pakeisti aplinką ir patirti kažką naujo ir dar nepatirto? O gal vilioja egzotiškos šalys, nematyti kraštai ir dar nežinomi aromatai, tačiau tolimai ir egzotiškai kelionei dabar ne laikas? Čia kaip niekas kitas padėti gali egzotiniai spa ritualai, kurie leis egzotika pasimėgauti geriausia kaina, bei patirti tolimų kraštų pojūčius visai šalia, kad ir Vilniuje, Kaune, Birštone, Druskininkuose ar kitur, neišvykstant už Lietuvos ribų. Internetu su akcija įsigyti kuponai kuponai ir čekiai kainuos tikrai pigiau, tačiau kokybė visada nudžiugins, o malonaus laiko prisiminimai padės dar ne vieną dieną uždarius spa centro duris. Egzotiniai spa ritualai tai taip pat ir tobula dovanos idėja, dovanų kuponai dviems gali būti puiki vestuvių, metinių ar jubiliejaus dovana, kuri atskleis gražiausius dovanotojo jausmus ir leis gavėjui pasimėgauti egzotika ir patyrusių meistrų rūpesčiu. O kaip išsirinkti kai nuo pačių žavingiausių pasiūlymų jau sukasi galva? Čia padės geografijos pamokėlė, kuri leis kitaip pažvelgti į egzotiškų kraštų įkvėptus spa ritualus!

Vidurio rytai: pasinerk į 1001 nakties pasakas

Vidurio rytai nuo pat viduramžių unikaliais kvapais, spalvomis ir arabeskų raštais kaitina europiečių širdis. Nedidelė šių egzotiškų kraštų magijos dalis sutilpo ir rytų įkvėptuose ritualuose. Spa centre "SPA Vilnius” rasite egzotišką ir prabangų ritualą pavadinimu "1001 naktis”, kurio metu patirsite kaip kūnas pirmiausia giliai, tačiau saugiai sušildomas garinėje pirtyje, toliau kūnas nušveičiamas egzotiškų aromatų druska ir specialia rytuose naudojama pirštine, tada jūsų lauks neurosedatyvinio poveikio terapija, o viskas baigsis raminančia vaistažolių arbata.

Ieškai kažko dar egzotiškesnio? Vidurio rytuose gimė ir absoliučiai unikalaus pedikiūro idėja, kurį atlieka tikros žuvelės! Šios žuvelės, švelniai ir maloniai kutendamos pašalina negyvas odos ląsteles. Jei dar nemėginote ir svarstote ar nebus nemalonu, tai būkite ramūs, nes viskas ką jausite procedūros metu, tai lengvas kutenimas ir žuvyčių baksnojimas. Tačiau efektas akivaizdus - lygesnė ir švelnesnė pėdų oda iškart po procedūros!

O gal keliaukime į „East Island SPA", kur patyrę meistrai jus nukels į tikrų tikriausią Rytų poilsio oazę, kur gražiosios Egipto karalienės Kleopatros įkvėpti ritualai, leis pasijusti karaliene nors vienai dienai!

Indija: Ajurvedos gimtinė turi ką pasiūlyti kiekvienam

Ajurveda, tai senovinis sveiko ir ilgo gyvenimo mokslas, kuris įkvėpė ne vieną egzotišką spa ritualą, kvepiantį indiškai prieskoniais, praturtintą prabangiais aliejais iš Indijos ir pasižymintį unikaliu holistiniu požiūriu į žmogų kaip visumą. Tokiai procedūrai jus maloniai kviečia ajurvedos centrai SPA SHANTI Vilniuje ir Kaune, kur nuo įtemptų darbų pavargusį kūną atgaivins ajurvedinis viso kūno ritualas.

Kitas iš daugelio nuostabių pasirinkimų yra ajurvedinis ABJANGA ritualas kūnu, kurį jums parengė Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūręs ANGEL SPA.

Šie ir kiti masažai padės pajusti senovinio ajurvedos meno galią, neišvykstat už Lietuvos ribų.

Tailandas: išmėgink senovines tajų masažo technikas

Neišvykus iš savo miesto taip pat galite patirti senovines masažo technikas, kurias iš tolimosios Azijos šalies su savimi atsivežė tajų masažo meistrai. Rytų masažo namai AZIA jums parengė ne vieną egzotinį masažą, SPA procedūrą, ritualą ar procedūrų kompleksą, kas pasijustumėte kaip rytuose, o po ritualo per salono duris išeitumėte lyg po gerų atostogų gražiajame Tailande. Tajų masažas nuo kitų rūšių skiriasi tuo, kad masažuojama keliais, pėdomis, alkūnėmis bei plaštakomis, atliekant įvairius paspaudimus, raumenų ištempimus ir sąnarių atstatymus, leidžiančius išmankštinti visą kūną ir pašalinti susikaupusias kūne įtampas.

Dabar drąsiai rinkitės šalį ir leiskite savo kūnui bei mintims pasinerti į egzotiškų malonumų jūrą ir išeikite atgavę jėgas ir puikią nuotaiką!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: