Nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūra – įprasta visoms save prižiūrinčioms moterims ir merginoms: joms svarbi ne tik higiena bei patogumas, bet ir kūno estetika. Tačiau požiūrį į depiliaciją pamažu keičia ir stipriosios lyties atstovai, nes depiliacija vyrams atliekama vis dažniau. Tiesa, kai kurie vyrai tokios procedūros vengia dėl tariamo skausmo, kiti jos kratosi, nes galvoja, kad depiliacija – ne vyrų reikalas... Nepaisant to, tikrai yra vyrų, skiriančių daugiau dėmesio savo išvaizdai nei kiti, –  pastariesiems depiliacija yra tokia pat svarbi, kaip plaukų kirpimas, barzdos skutimas ir modeliavimas ar pan. Taigi, plaukų depiliacija – vienareikšmiškai, ir vyrų reikalas!

 

PLAUKŲ DEPILIACIJA VYRAMS – PAKLAUSA YRA

Nors Lietuvoje depiliacija vyrams gana sunkiai tvirtinasi kosmetologijos srityje, tačiau nepageidaujamų, ne vietoje augančių ir neestetiškai atrodančių plaukelių šalinimo procedūra pamažu populiarėja ir jau nebėra tabu kaip, pavyzdžiui, prieš penkmetį ar dešimtmetį. Tiesa, vieniems vyrams tai – bent kartą per mėnesį privaloma procedūra, kitiems – retas, tik retkarčiais ar tam tikroms progoms (pvz., fotosesijoms, ruošiant odą tatuiruotės darymui ir pan.) atliekamas kūno priežiūros ritualas. 

 

Drąsiausiems ir skrupulingai savo išvaizda besirūpinantiems vyrams paprastai atliekama viso kūno ir braziliška arba dalinė intymios vietos (taip, kaip moterims bikini zonos) depiliacija, tačiau dažniausios ir didžiausios paklausos sulaukiančios plaukelių šalinimo procedūros yra: krūtinės, pilvo, nugaros, pažastų, nosies ertmių, tarpuakio bei antakių linijos, ūsų, vyrų kojų plaukų depiliacija. Taigi, plaukų depiliacija vyrams ne tokia jau ir svetima – kaip bebūtų, paklausa yra ir tik auga.

 

GERIAU PLAUKELIUS SKUSTI, RAUTI AR ŠALINTI LAZERIU?

Turbūt galima būtų teigti, kad vyrai plaukus nuo tam tikrų kūno vietų (dažniausiai pažastų) namuose skuta peiliuku maudydamiesi duše. Tačiau plaukelių skutimo rezultatai trumpalaikiai, todėl tokias namines plaukelių šalinimo procedūras tenka kartoti labai dažnai, kone kasdien, o tai tikrai nedžiugina vyrų. Kur kas geresnius ir ilgiau džiuginančius rezultatus užtikrina plaukelių rovimas, t. y. plaukų depiliacija vašku, depiliacija cukrumi, epiliatoriumi, plaukelių šalinimas lazeriu. Pastaroji procedūra brangi, geriausią rezultatą pasiekti padeda procedūrų kursas, tačiau efektas – geriausias, lyginant su kitais nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdais. 

 

Patyrusios kosmetologės rekomenduoja plaukelius ne skusti, traumuojant odą ir pašalinant plaukelius tik kelioms dienoms, o rauti – bus kur kas patogiau, greičiau, o lygi oda be plaukelių džiugina net kelias savaites ar daugiau. Be to, reguliariai šalinant plaukelius rovimo būdu, pavyzdžiui, vašku arba specialia cukraus pasta, plaukeliai ilgainiui plonėja ir retėja, o šaknys silpnėja. Taigi, kas kartą po depiliacijos vašku ar cukraus pasta nepageidaujami plaukeliai atauga silpnesni ir ne taip greitai, palyginus su tais, kurie atauga ir dažnai net įauga į odą po skutimo. Išvada viena – plaukelius geriau rauti: užteks procedūros tik vieną ar du kartus per mėnesį, be to, kasdien nereikės depiliuotis namuose ir mažiausiai kelias savaites bus ramu. Procedūrų metu naudojamos universalios depiliacijos priemonės vyrams ir moterims.

 

NE VISI VYRAI ŽINO, KUO SKIRIASI DEPILIACIJA VAŠKU IR CUKRUMI

Kuo skiriasi depiliacija vašku ir cukrumi, žino kiekviena moteris, tačiau vyrams tai – tamsus miškas. Taigi, trumpai apie esminius procedūrų su vašku ir cukraus pasta privalumus, minusus bei skirtumus, kad vyrams būtų paprasčiau apsispręsti, renkantis depiliacijos būdą.

 

Depiliacija cukrumi: vienas iš saugiausių ir greičiausių depiliacijos būdų, rezultatas – labai švelni oda, geriausias efektas pasiekiamas per 3–4 mėnesius, plaukelių šalinimas cukrumi kur kas greitesnis nei vašku, ilgainiui plaukeliai šviesėja ir atauga lėčiau, pašalinami net ploni ir itin trumpi plaukeliai, procedūra mažiau skausminga ir jaučiamas minimalus diskomfortas (taip yra dėl to, kad plaukeliai raunami pagal augimo kryptį), depiliacijos metodas su cukraus pasta patiks vertinantiems ekologiją ir natūralius produktus (natūralesnė sudėtis nei vaško), visiškai nedirgina odos, nesukelia alerginių reakcijų, mažėja įaugusių plaukelių, tinka visų tipų odai ir bet kuriai kūno vietai (veidui, šlaunims, blauzdoms, rankoms, bikini zonai, pažastims, nugarai ir t. t.), kartu su plaukeliais pašalinamas ir negyvos odos sluoksnis, todėl rezultatas džiugina labiau (nelieka net pačių trumpiausių ir ploniausių plaukelių, o oda tampa švelni it kūdikio), depiliacinė cukraus masė odą nušveičia ir minkština.

 

Depiliacija vašku: vienas iš populiariausių depiliacijos būdų, ilgalaikiai rezultatai (lyginant su skutimu peiliukais ar depiliacinių kremų naudojimu), depiliacijos vašku eiga nesudėtinga ir greita, vaško sudėtis ne tokia natūrali kaip cukraus pastos, nedirgina ir nepažeidžia odos, galimos alerginės reakcijos (minimali tikimybė), taip pat galimas plaukelių įaugimas (retais atvejais), efektyviai pašalinami 2–5 mm ilgio plaukeliai, dažniausiai su oda sukibęs pašildytas vaškas plaukelius išrauna nepriekaištingai, keli plaukeliai kartais lieka neišrauti (pašalinami pincetu), vaško likučiai nuo odos lengvai nuvalomi specialia priemone, po depiliacijos vašku oda pamaitinama ir nuraminama, rezultatas maloniai nustebina ir ilgai džiugina,  depiliacija vašku tinka visų tipų odai ir bet kuriai kūno vietai (veidui, šlaunims, blauzdoms, rankoms, bikini zonai, pažastims, nugarai ir t. t.), depiliacijos vašku rekomenduojama vengti turint problematišką odą (jei oda šerpetoja, pleiskanoja ir yra labai sausa), plaukeliai pašalinami labai greitai, metodas idealiai tinka sukantiems (užteks laiko per pietų pertrauką), glotni ir lygi oda be plaukelių džiugina 4 savaites ar net ilgiau, reguliariai kartojant depiliacijas vašku atauga minkštesni, silpnesni ir retesni plaukeliai.

 

BETA.LT PASIŪLYMAI DEPILIACIJAI PIGIAU – NE TIK VYRAMS

Beta.lt rūpinasi ne tik moterų, bet ir vyrų grožiu bei gera savijauta. Todėl Beta.lt portale akį traukia visi su plaukelių šalinimu susiję online pasiūlymai: tiek depiliacija vašku, tiek depiliacija cukrumi, tiek depiliacija lazeriu daugelyje Lietuvos miestų, pvz.: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kt. Jais pasinaudoti su akcija gali ir moterys, ir vyrai. Tiesa, prieš perkant kuponą pigiau reikėtų pasikonsultuoti su pasirinkto salono administracija ir pasiteirauti, ar depiliacijos procedūra atliekama vyrams (yra specializuotų salonų, kuriuose depiliaciją atlieka vyras kosmetologas, tokias procedūras atlieka ir moterys, tačiau ne visos). Bet kokiu atveju, visų pirma reikia pasirinkti pageidaujamą depiliacijos būdą ir tik po to rinktis konkretų pasiūlymą, viliojantį išbandyti plaukelių šalinimą pigiau. Įsigytas kuponas arba dovanų čekis bus išsiųstas nurodytu el. paštu iš karto atlikus apmokėjimą internetu. Įsigyti paprasta kaip 2x2!

 

Kokios grožio paslaugos yra tinkamiausios vyrams?add

Vyrams yra tinkamos visos grožio paslaugos, įskaitant grožio chirurgiją. Rekomenduojame išbandyti veido procedūras, barzdos kirpimą ir modeliavimą, sportinį arba atpalaiduojantį masažą. Tarp vyrų yra populiarios kūno procedūros: šveitimas, įvyniojimas, soliariumai ir depiliacijos. Vyrai dažnai renkasi SPA procedūras ir SPA programas. Kad Jums būtų lengviau išsirinkti, naudokitės GROŽIS kategorijos kairėje ekrano pusėje esančiu filtru. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
ALL IN
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Villa Alicante SPA Radailiai Splash Park Vichy Vandens Parkas Apollo boulingas 313 Cable Park EG/PX Pramogos