Plaukai yra viena iš labiausiai matomų žmogaus kūno dalių, kuri išties aiškiai atspindi žmogaus asmenybę. Visgi dauguma žmonių linkę užsimiršti nesibaigiančioje rutinoje ir nekreipti dėmesio į savo šukuosenos būklę.


Kai kurie drąsuoliai net pasakytų, kad bet kokia šukuosena jiems gera, kol tik neatrodo jau tikrai siaubingai! Net jei jie būtų teisūs, manydami kad esama šukuosena jiems ganėtinai tinka, tai dar nereiškia, kad verta praleisti galimybę sustiprinti savo grožį ir paryškinti asmenybę, nepasirinkus tikrai tinkamos šukuosenos! Laimei geriausi plaukų kirpimo pasiūlymai Beta.lt buvo surinkti tam, kad su akcija geriausia kaina įsigytumėte tikrai puikaus plaukų kirpimo ir dažymo kuponą! Juk internetu ir plaukų galiukų kirpimas ir sudėtingas plaukų kirpimas moterims kainuos kur kas pigiau, o kur dar patogumas renkantis patikimiausią saloną ir ramiai su kavos puodeliu svarstant ko jums iš tiesų reikėtų. Beje dovanų kuponas gali būti ir subtili užuomina artimam žmogui, kad jo mėgiami plauku kirpimai iki peciu juos puošia jau ne vieną dešimtmetį.


Dar dvejojate ar ryžtis permainoms? Štai keletas priežasčių, kodėl verta pasirinkti tinkamą šukuoseną, kuri tiktų jūsų veido formai, plaukams ir asmenybei.

Pabrėžkite savo unikalią asmenybę ir vien kirpimo dėka atrodykite kur kas gražiau

Pirmoji ir svarbiausia priežastis pasirinkti tinkamą šukuoseną yra ta, kad lengvai galite pagerinti savo išvaizdą ir pabrėžti asmenybę, naudodamiesi tinkama šukuosena. Juk kam tenkintis įprasta šukuosena, jei galite atrodyti puikiai? Kai kuriais atvejais dar vaikystėje ar paauglystėje pamilta šukuosena gali būti geriausia šukuosena jums, tinkanti pagal žmogaus veido formą ir plaukų būklę. Nelaimei tai labiau išimtis nei taisyklė, kuri galiotų visais atvejais. Išmėginę naują kirpimą daugelis žmonių supranta, kad yra ir kitų tipų šukuosenų, kurios jiems tinka net geriau, nors galbūt anksčiau apie tai nepagalvojo. Tai galioja ne tik moterims bet ir vyrams, todėl plaukų kirpimas vyrams (kaip ir plaukų kirpimas berniukams) yra galingas įrankis formuojant savitą įvaizdį: madinga ir moderni šukuosena gali pabrėžti kūrybingumą, jei žmogus yra pramogų srities profesionalas, o griežta dalykinio stiliaus šukuosena profesionalumo pridės biuro darbuotojams. Trumpai tariant, teisingas šukuosenos pasirinkimas tikrai pabrėš asmenybę ir sustiprins jūsų įvaizdį ir pasitikėjimą savimi.

Plaukų kirpimas pagal veido formą – teisingas pasirinkimas!

Turbūt ne kartą girdėjote, kad pasirinkta šukuosena turi atitikti jūsų veido formą, pavyzdžiui plaukų kirpimas apvaliam veidui bus tikrai kitoks nei pailgam ar trikampio formos veidui. Galbūt savo aplinkoje pastebėjote žmonių, kurių šukuosena būtų graži, bet visai neatitinka prie jų veido formos. Taip yra todėl, kad jie pasirinko šukuoseną, kuri puikiai atrodo ant modelio žurnale ar internete, tačiau minėtas modelis turėjo visai kitos formos veidą. Norėdami išvengti tokių nemalonių situacijų pasitarkite su stilistu ir gerai patyrinėkite savo veido formą, kad pasirinktumėte plaukų kirpimą, kuris derėtų prie jūsų veido formos.


Beje jei kūno formos pastaruoju metu labai keitėsi, gal metas apsvarstyti ir šukuosenos pokyčius? Juk plaukų kirpimas apkūnioms moterims atrodys visai kitaip nei tinkamas lieknesnėms, kaip ir vienoks plaukų kirpimas vyresnėms moterims teikia žavesio, o jaunesnėms gali suteikti perdėto rimtumo.

Patogus plaukų kirpimas, pagal jūsų gyvenimo būdą

Jūsų pasirinkta šukuosena tiesiog privalo atitikti jūsų gyvenimo būdą! Apie tai dažnai nesusimąstome rinkdamiesi šukuoseną, tačiau skirtingi plaukų kirpimo fasonai tinka skirtingam gyvenimo būdui. Pavyzdžiui ilgų plaukų kirpimas laipteliais tiks jei mėgstate plaukus nešioti palaidus, o plaukų kirpimas trikampiu labiau tiks jei mėgstate juos surišti (taip jie kris į elegantišką karpytą uodegą). Plaukų kirpimas ir dažymas gali padėti kasdien jaustis patogiau ir su mažiau pastangų atrodyti puikiai. Tačiau forma dar ne viskas, su akcija rinkdamiesi kuponą pasvarstykite ir apie paties kirpimo tipus pavyzdžiui karštos plaukų kirpimo žirklės padės kovoje su skilinėjančiais galiukais, o jei tikėtume senolių išmintimi, tai plaukų kirpimas pagal mėnulį yra praktika kovoje su lėtu plaukų augimu (tokiu atveju plaukų kirpimas per jaunatį yra puiki idėja!).

Koks kirpimas geriausiai tinka jūsų plaukų tipui?

Šukuosena turi tikti ne tik jūsų veido formai, bet ir jūsų plaukų tipui. Pavyzdžiui tiesus plaukų kirpimas gali visai nelikti garbanotiems plaukams (kuriems puikiai tikrų ilgėjantis kirpimas). Plaukų kirpimas mašinėle atneš vienokį rezultą kai jis bus naudojamas kaip plaukų kirpimas berniukams, ir visai kitokį jei šis metodas bus pasirinktas kaip trumpų plaukų kirpimas virš 50 sulaukusiai poniai. Panašiai skirtingas plaukų tankis taip pat gali nulemti koks kirpimas labiausiai jums tiktų - retų plaukų kirpimas visada pabrėš plaukų purumą, sukurdamas tankesnių plaukų vaizdą, o gradacinis kirpimas padės kovoje su ypač neklusniomis garbanomis.

Eksperimentuokite – plaukai juk atauga!

Pokyčiai yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl nebloga mintis kartkartėmis paeksperimentuoti. Kam visą gyvenimą išlaikyti pabodusią šukuoseną, o nepabandžius kažko kito? Negi neįdomu sužinoti kaip jums tiktų plaukų kirpimas kare stiliumi, plaukų kirpimas su kirpčiukais ar kiti nemėginti stiliai? O gal net verta ryžtis drastiškam žingsniui, nusirėžti ilgai augintas kasas ir išmėginti kaip jums tinka plaukų kirpimas trumpai?


Belieka dar kartą perskaityti pateiktus pasiūlymus, pažvelgti į savo veido formą, o tada griebti kuponą su akcija jums labiausiai patikusiame salone ir eiti gražintis!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Vaikų gimtadieniai Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Klaipėdoje Pramogos Palangoje Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: