Plaukai yra viena iš labiausiai matomų žmogaus kūno dalių, kuri išties aiškiai atspindi žmogaus asmenybę. Visgi dauguma žmonių linkę užsimiršti nesibaigiančioje rutinoje ir nekreipti dėmesio į savo šukuosenos būklę.


Kai kurie drąsuoliai net pasakytų, kad bet kokia šukuosena jiems gera, kol tik neatrodo jau tikrai siaubingai! Net jei jie būtų teisūs, manydami kad esama šukuosena jiems ganėtinai tinka, tai dar nereiškia, kad verta praleisti galimybę sustiprinti savo grožį ir paryškinti asmenybę, nepasirinkus tikrai tinkamos šukuosenos! Laimei geriausi plaukų kirpimo pasiūlymai Beta.lt buvo surinkti tam, kad su akcija geriausia kaina įsigytumėte tikrai puikaus plaukų kirpimo ir dažymo kuponą! Juk internetu ir plaukų galiukų kirpimas ir sudėtingas plaukų kirpimas moterims kainuos kur kas pigiau, o kur dar patogumas renkantis patikimiausią saloną ir ramiai su kavos puodeliu svarstant ko jums iš tiesų reikėtų. Beje dovanų kuponas gali būti ir subtili užuomina artimam žmogui, kad jo mėgiami plauku kirpimai iki peciu juos puošia jau ne vieną dešimtmetį.


Dar dvejojate ar ryžtis permainoms? Štai keletas priežasčių, kodėl verta pasirinkti tinkamą šukuoseną, kuri tiktų jūsų veido formai, plaukams ir asmenybei.

Pabrėžkite savo unikalią asmenybę ir vien kirpimo dėka atrodykite kur kas gražiau

Pirmoji ir svarbiausia priežastis pasirinkti tinkamą šukuoseną yra ta, kad lengvai galite pagerinti savo išvaizdą ir pabrėžti asmenybę, naudodamiesi tinkama šukuosena. Juk kam tenkintis įprasta šukuosena, jei galite atrodyti puikiai? Kai kuriais atvejais dar vaikystėje ar paauglystėje pamilta šukuosena gali būti geriausia šukuosena jums, tinkanti pagal žmogaus veido formą ir plaukų būklę. Nelaimei tai labiau išimtis nei taisyklė, kuri galiotų visais atvejais. Išmėginę naują kirpimą daugelis žmonių supranta, kad yra ir kitų tipų šukuosenų, kurios jiems tinka net geriau, nors galbūt anksčiau apie tai nepagalvojo. Tai galioja ne tik moterims bet ir vyrams, todėl plaukų kirpimas vyrams (kaip ir plaukų kirpimas berniukams) yra galingas įrankis formuojant savitą įvaizdį: madinga ir moderni šukuosena gali pabrėžti kūrybingumą, jei žmogus yra pramogų srities profesionalas, o griežta dalykinio stiliaus šukuosena profesionalumo pridės biuro darbuotojams. Trumpai tariant, teisingas šukuosenos pasirinkimas tikrai pabrėš asmenybę ir sustiprins jūsų įvaizdį ir pasitikėjimą savimi.

Plaukų kirpimas pagal veido formą – teisingas pasirinkimas!

Turbūt ne kartą girdėjote, kad pasirinkta šukuosena turi atitikti jūsų veido formą, pavyzdžiui plaukų kirpimas apvaliam veidui bus tikrai kitoks nei pailgam ar trikampio formos veidui. Galbūt savo aplinkoje pastebėjote žmonių, kurių šukuosena būtų graži, bet visai neatitinka prie jų veido formos. Taip yra todėl, kad jie pasirinko šukuoseną, kuri puikiai atrodo ant modelio žurnale ar internete, tačiau minėtas modelis turėjo visai kitos formos veidą. Norėdami išvengti tokių nemalonių situacijų pasitarkite su stilistu ir gerai patyrinėkite savo veido formą, kad pasirinktumėte plaukų kirpimą, kuris derėtų prie jūsų veido formos.


Beje jei kūno formos pastaruoju metu labai keitėsi, gal metas apsvarstyti ir šukuosenos pokyčius? Juk plaukų kirpimas apkūnioms moterims atrodys visai kitaip nei tinkamas lieknesnėms, kaip ir vienoks plaukų kirpimas vyresnėms moterims teikia žavesio, o jaunesnėms gali suteikti perdėto rimtumo.

Patogus plaukų kirpimas, pagal jūsų gyvenimo būdą

Jūsų pasirinkta šukuosena tiesiog privalo atitikti jūsų gyvenimo būdą! Apie tai dažnai nesusimąstome rinkdamiesi šukuoseną, tačiau skirtingi plaukų kirpimo fasonai tinka skirtingam gyvenimo būdui. Pavyzdžiui ilgų plaukų kirpimas laipteliais tiks jei mėgstate plaukus nešioti palaidus, o plaukų kirpimas trikampiu labiau tiks jei mėgstate juos surišti (taip jie kris į elegantišką karpytą uodegą). Plaukų kirpimas ir dažymas gali padėti kasdien jaustis patogiau ir su mažiau pastangų atrodyti puikiai. Tačiau forma dar ne viskas, su akcija rinkdamiesi kuponą pasvarstykite ir apie paties kirpimo tipus pavyzdžiui karštos plaukų kirpimo žirklės padės kovoje su skilinėjančiais galiukais, o jei tikėtume senolių išmintimi, tai plaukų kirpimas pagal mėnulį yra praktika kovoje su lėtu plaukų augimu (tokiu atveju plaukų kirpimas per jaunatį yra puiki idėja!).

Koks kirpimas geriausiai tinka jūsų plaukų tipui?

Šukuosena turi tikti ne tik jūsų veido formai, bet ir jūsų plaukų tipui. Pavyzdžiui tiesus plaukų kirpimas gali visai nelikti garbanotiems plaukams (kuriems puikiai tikrų ilgėjantis kirpimas). Plaukų kirpimas mašinėle atneš vienokį rezultą kai jis bus naudojamas kaip plaukų kirpimas berniukams, ir visai kitokį jei šis metodas bus pasirinktas kaip trumpų plaukų kirpimas virš 50 sulaukusiai poniai. Panašiai skirtingas plaukų tankis taip pat gali nulemti koks kirpimas labiausiai jums tiktų - retų plaukų kirpimas visada pabrėš plaukų purumą, sukurdamas tankesnių plaukų vaizdą, o gradacinis kirpimas padės kovoje su ypač neklusniomis garbanomis.

Eksperimentuokite – plaukai juk atauga!

Pokyčiai yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl nebloga mintis kartkartėmis paeksperimentuoti. Kam visą gyvenimą išlaikyti pabodusią šukuoseną, o nepabandžius kažko kito? Negi neįdomu sužinoti kaip jums tiktų plaukų kirpimas kare stiliumi, plaukų kirpimas su kirpčiukais ar kiti nemėginti stiliai? O gal net verta ryžtis drastiškam žingsniui, nusirėžti ilgai augintas kasas ir išmėginti kaip jums tinka plaukų kirpimas trumpai?


Belieka dar kartą perskaityti pateiktus pasiūlymus, pažvelgti į savo veido formą, o tada griebti kuponą su akcija jums labiausiai patikusiame salone ir eiti gražintis!

Kaip nusipirkti grožio paslaugas?add

Patogiai naudokitės BETA.LT portalo filtru, esančiu GROŽIS kategorijoje, Jūsų ekrano kairėje pusėje. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, svetainės viršuje pasirinkite GROŽIS kategoriją ir toliau žymėkite Jus dominančius grožio paslaugų pasirinkimus. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Jūs galite pridėti neribotą skaičių grožio ir kitų paslaugų naudodami Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Papildomas paslaugas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko