Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Pedikiūras

  Pedikiūras yra labai populiari grožio procedūra, kuriai dėmesys itin išauga šiltuoju metų laiku, tačiau reikšminga ji visada. Būtent profesionaliai atliktas pedikiūras leidžia džiaugtis glotnia, minkšta ir švelnia pėdų oda bei visada estetiškai atrodančiais kojų nagais.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina


  Jei šią procedūrą esate išbandę, neabejotinai ji įtraukta į Jūsų periodiškai atliekamų grožio ritualų sąrašą. O jei dar nebandėte, tai Beta.lt yra puiki proga išbandyti profesionalų pedikiūrą labai patrauklia kaina!

  Pedikiūras: kokia jo nauda?

  Pedikiūras neretai įsivaizduojamas kaip procedūra, kurios metu sutvarkomi kojų nagai. Tačiau taip paprastai galvoja tie, kurie pedikiūro dar neišbandė. Nors tai ir yra dalis tiesos, tačiau ši procedūra yra kur kas platesnio spektro ir teikianti daug daugiau naudos.

  Pirmiausia, pedikiūro metu pasirūpinama ir pėdomis – jų sveikata bei estetiška išvaizda. Procedūros metu šalinamos nuospaudos, pasirūpinama nagais sumažinant jų įaugimo į odą galimybes, jei yra poreikis, gydomas kojų grybelis. Nors tuo galima pasirūpinti ir namuose, visgi grožio salone tai bus atlikta kur kas profesionaliau, mat naudojami specialūs įrankiai, geros kosmetikos priemonės.

  Žinoma, nereikia pamiršti ir nagų – pedikiūras apima procedūras, kurių metu puoselėjami ir dailinami kojų nagai: sutvarkomos odelės aplink juos, nagams suteikiama graži forma, jie nulakuojami.

  Neretai pedikiūras derinamas drauge su pėdų masažu, tad procedūra tampa ne tik estetinė, bet ir atpalaiduojanti, leidžianti pailsėti, atsikratyti kojų, pėdų nuovargio. Pėdų masažas labai naudingas bendrai savijautai dėl daugelio pėdose esančių aktyvių taškų. Gal yra tekę tuo įsitikinti – net po itin sunkios dienos užtenka kojas pamirkyti šiltoje, eteriniais aliejais papildytoje vonelėje, švelniai pamasažuoti, palepinti geru kremu ir jausitės energingesni, žvalesni, geresnės nuotaikos. Kojų ir pėdų sveikata bei savijauta itin glaudžiai susijusi su bendru energingumu, žvalumu.

  Kokį pedikiūrą rinktis?

  • Medicininis, gydomasis pedikiūras – probleminėms pėdoms. Jo metu šalinamos nuospaudos, atstatoma sutrikusi kraujotaka, jis tobulai tinka grybelio pažeistiems nagams.
  • Higieninis – tai pedikiūras, kurio metu šalinamas suragėjęs odos sluoksnis, pasirūpinama pėdų oda bei nagams suteikiama daili forma.
  • Rūgštinis. Kaip sako pavadinimas, šio pedikiūro metu naudojami produktai su rūgštimis, kurie tepami ant pėdų odos – jie įsigeria ir efektyviai suminkština suragėjusį odos sluoksnį.
  • Šarminis – pedikiūras, kurį atliekant nenaudojami įprasti aštrūs įrankiai – jie keičiami produktais, kurių poveikis grindžiamas šarmais. Oda efektyviai drėkinama, maitinama, minkštinama.
  • Su ilgalaikiu lakavimu. Labai populiarus pasirinkimas, kai tobulai pasirūpinama pėdų išvaizda, nagus juosiančiomis odelėmis, kojų nagams suteikiama graži forma ir galiausiai jie padengiami ilgai išliekančiu laku. Šis variantas moterims labai patinka, nes užtikrina ilgalaikį pėdų ir kojų nagų reprezentatyvumą.
  • Pedikiūras su paprastu lakavimu. Jis analogiškas prieš tai aprašytam variantui, skirtumas tik tas, kad šiuo atveju nagai padengiami ne ilgalaikiu laku, o paprastu.

  Profesionalus pedikiūras – tobula dovana

  Jei žvalgotės praktiškos, naudingos dovanos idėjos iš grožio sektoriaus asortimento, pasvarstykite apie pedikiūrą – jį vertina skirtingo amžiaus damos, todėl toks nuolaidų kuponas, kaip dovana, labai tiks mamai, močiutei, dukrai, sesei, žmonai, draugei ar kitai moteriai.

  Beta.lt dovanų kuponų gausoje Jūsų dėmesio laukia klasikinis, express, rūgštinis, su ilgalaikiu lakavimu, taip pat SPA pedikiūras. Platus pasirinkimas yra didelis privalumas, o dar geriau tai, kad paslaugos žavi labai gera kaina! Profesionalaus pedikiūro paslauga kainuoja vos nuo keliolikos eurų! Sakysite, neįtikėtina? O Jūs dar nematėte, kokia šauni akcija laukia mūsų kuponų pirkėjų – nuolaidos neretai siekia kone perpus pigiau!

  Į ką atkreipti dėmesį internetu perkant dovanų kuponą pedikiūrui?

  Kad ir kokia šauni Jums atrodo pedikiūro paslauga, visgi jei čekis bus skirtas dovanai, labai svarbu atsižvelgti į tai, kaip dovanos gavėja žiūri į tokias grožio procedūras, ar mėgsta lakuoti nagus ir pan. Jei abejojate, rinkitės higieninio pedikiūro paslaugą – jis naudinga visoms: tiek mėgstančioms lakuoti nagus, tiek to vengiančioms, tačiau besirūpinančioms kojų higiena.

  Dar vienas aspektas – tiek rinkdami kuponą sau, tiek kaip gerą dovaną kitam žmogui, įvertinkite paslaugos teikimo vietą. Kuo arčiau paslaugos teikimo vieta Jūsų ar dovanos gavėjo namų, darbo, tuo patogesnis nuvykimas, o tai didelis privalumas. Pedikiūro paslaugas siūlančių grožio kabinetų yra daug, jie „išsibarstę" po Lietuvos miestus bei miestelius, pavyzdžiui, plačios tokių paslaugų pasirinkimo galimybės yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Telšiuose, Mažeikiuose ir kt.

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: