Jei kalbėtume apie populiariausius masažus, tai sąrašo lyderių pozicijose neabejotinai pamatytume viso kūno masažą, kuris, priklausomai nuo konkretaus jo tipo, gali tobulai atpalaiduoti ar net turėti gydomąjį poveikį.

Viso kūno masažas: koks jis gali būti?

Atpalaiduojantis

Šio masažo tipo pavadinimas puikiai jį reprezentuoja ir atskleidžia, ko galima tikėtis procedūros metu ir kam jis skirtas. Tai – tobulas pasirinkimas relaksui, maksimaliam atsipalaidavimui ir kūno poilsiui. Masažo metu teigiamai veikiama centrinė nervų sistema, atpalaiduojami raumenys, šalinamas stresas bei nuovargis, dirglumas.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas tinka visiems, nepriklausomai nuo lyties bei amžiaus kriterijų. Ypač juo pasimėgauti siūloma dirbantiems sėdimą ar stovimą darbą, taip pat fizinį, reikalaujantį daug jėgų. Periodiškai atpalaiduojančiu masažu verta pasilepinti ir turintiems didelį darbo krūvį, nuolat besisukantiems darbų, buities rate ir stokojantiems laiko geram poilsiui.

Kuo išsiskiria atpalaiduojantis masažas visam kūnui? Pirmiausia, tai jam būdingi platūs ir lėti judesiai, kurie efektyviai padeda sumažinti įtampą. O štai raumenų nuovargiui mažinti naudojami trumpi tempimo judesiai, taip pat atliekami lėtai, nenaudojant staigių, stiprių judesių. Jei norima dar didesnio atpalaidavimo efekto, populiaru naudoti kokybiškus eterinius aliejus, savo kvapų galia sukuriančius tobulą atmosferą, sustiprinančią tvyrančią harmoniją.

Nors šio tipo viso kūno masažas tinka ir moterims, ir vyrams, visgi labiausiai jį mėgsta dailiosios lyties atstovės. Greičiausiai tai lemia masažo technika – švelnūs, lėti, diskomforto nekeliantys judesiai leidžia moterims mėgautis šiuo masažu ir jo poveikiu. O kur dar profesionalų sukuriama harmoninga, rami aplinka, suteikianti visas galimybes pasinerti į relakso ir ramybės oazę.

Gydomasis

Šis masažas skirtas gydyti, atkurti pažeistas organų, audinių funkcijas. Šio tipo masažas bus labai geras pasirinkimas, kai reikia efektyvių kovos priemonių su raumenų ir / ar sąnarių sąstingiu, esant plokščiapėdystei, stuburo, širdies ir kraujagyslių, virškinimo organų, kvėpavimo organų, judamojo aparato ir kitoms problemoms, taip pat varginant galvos skausmams, miego sutrikimui, itin dideliam jautrumui, stresui ir daugeliui kitų ligų ar sveikatos sutrikimų. Gydomasis masažas pagelbės ir po traumų ar operacijų, jis itin populiarus sporto medicinoje, labai naudingas dirbantiems sėdimą darbą. Matyti, jog gydomojo masažo naudų spektras neįtikėtinai didelis.

Klasikinis

Šio tipo masažą neretai galime išgirsti priskiriant ir gydomiesiems masažams, kadangi jis orientuotas ne tik į atsipalaidavimą, poilsį, tačiau ir į tam tikrų sveikatos problemų gydymą, profilaktiką.

Klasikinis viso kūno masažas bus tobulas sprendimas dirbantiems sėdimą darbą, sergantiems kvėpavimo takų ligomis, vidaus organų ligomis, taip pat įvairių ligų profilaktikai ir kt. Negana to, toks viso kūno masažas teigiamai veikia kraujotaką, padeda šalinti raumenų skausmą, kitokį diskomfortą, įtampą ir nuovargį, jis gerina medžiagų apykaitą, yra reikšmingas sąnarių judrumo kontekste. Akivaizdu, jog klasikinio masažo privalumų sąrašas solidus. Dailiosios lyties atstovės šį viso kūno masažą mėgsta dėl dar vienos priežasties – jo metu mažinamos ir riebalinės sankaupos.

Profesionaliai atliekamas klasikinis viso kūno masažas turi reikšmingą poveikį raumenims, raiščiams, sausgyslėms, sąnariams. Štai kodėl jis neretai pasirenkamas kaip pagalbinė gydomoji ar reabilitacijos priemonė ir po operacijų. Profesionaliai atliekamas jis stiprina sausgysles, raiščius, teigiamai veikia sąnarių paslankumą, net padeda iš jų pašalinti druskas ir išvengti uždegiminių procesų sąnariuose.

Klasikinio masažo naudos raumenis negalime neakcentuoti – toks masažas ne tik leidžia raumenims atsipalaiduoti, bet ir juos tonizuoja, todėl didėja energingumas, teigiamai veikiamas darbingumas. Klasikinis masažas bus labai geras pasirinkimas po fizinio krūvio, mat padės atsistatyti raumenims, pašalinti nuovargį ir įtampą.

Tailandietiškas

Tailandietiškas masažas nuo kitų masažo tipų skiriasi daugeliu aspektų, tačiau vienas akivaizdžiausių – jis atliekamas ne ant masažui skirto stalo. Naudojamos grindys ar čiužinys.

Dažnai rytietišku masažu pavadinamas tailandietiškas yra itin glaudžiai susijęs su rytų filosofija. Šio tipo masažas orientuotas ne tik į kūną, bet ir į protą, tad poveikis juntamas visam organizmui: limfinei sistemai, imuninei, nervų, taip pat daromas teigiamas poveikis kraujotakai, kaulams, odai, kvėpavimui, emocijoms ir kt. Naudų spektras apima itin platų pageidautino poveikio lauką.

Tailandietiško viso kūno masažo metu tobulai išmasažuojami kojų raumenys, rankos, klubai, juosmuo, tada visa nugara, pečiai, kaklas, galva. Masažo metu raumenys spaudžiami, išjudinami, tempiami. Neretai šio tipo masažas primena mankštą.

Prieš pasirinkdami tailandietišką masažą sau ar dovanai turėtumėte žinoti, jog jis tikrai nebus švelnus, tačiau po jo jausitės pailsėję.

Švediškas

Švedišku vadinamas giluminis masažas, kurio metu pasiekiami ir išjudinami giluminiai raumenys, didinamas jų tonusas, padedama pasišalinti toksinams. Gydomojo poveikio kontekste, švediškas masažas neretai prilyginamas klasikiniam, mat taip pat padeda slopinti uždegiminius procesus, puikiai tinka tam tikrų ligų prevencijai ar pasižymi kitu gydomuoju poveikiu.

Švediškas viso kūno masažas pradedamas glostymu ir švelniais, lengvais prisilietimais, siekiant paruošti kūną ir nuraminti nervų sistemą. Toliau trinant pradedami šildyti kūno audiniai. Masažas tęsiamas maigant, spaudant tam tikras raumenų grupes. Tai daroma siekiant paskatinti raumenis susitraukinėti, pasišalinti sąstingiui, įtampai, drauge tai pašalina skausmą, maudimą ar kitokį diskomfortą. Masažo metu aktyvinama kraujotaka, o jam einant į pabaigą grįžtama prie pasyvesnių judesių, tempimų.

Taigi, šio masažo metu puikiai atpalaiduojami raumenys, mažinamas jų nuovargis ir didinamas žmogaus energingumas bei darbingumas, deguonies tekėjimas į kraują, iš raumenų padedama pasišalinti toksinams. Toks masažas puikiai tiks dirbantiems sėdimą darbą, fizinių jėgų reikalaujantį darbą, turintiems miego sutrikimų, taip pat tiems, kurie skundžiasi sumenkusiu darbingumu ir pan.

Viso kūno masažas – ieškantiems tobulos dovanos

Puiki savijauta, energingumas ir pakili nuotaika masina kiekvieną ir yra labai svarbūs aspektai, prisidedantys prie gyvenimo kokybės. Tad viso kūno masažas bus apgalvota ir gera dovana tiems, kurie yra Jums brangūs. Priklausomai nuo to, ar norite žmogui padovanoti galimybę maksimaliai atsipalaiduoti, ar pagerinti sveikatą, pasirinkite Jums tinkamiausią viso kūno masažo tipą: atpalaiduojantį, gydomąjį, klasikinį ar kitokį.

Viso kūno masažą įteikti galite tėčiui, mamai, sūnui ar dukrai, sesei, broliui, bičiuliams, seneliui, senelei ar kitiems, kuriuos mylite ir kurių sveikata bei gera savijauta Jums rūpi.

Masažas, kaip dovana, idealiai tiks gimtadienio, Kalėdų, Valentino dienos, Moters dienos, vestuvių metinių, vardadienio ar bet kuria kita proga. Jei ieškote kažko ypatingo, puikus variantas bus masažų kursas.

Kodėl verta pirkti internetu iš Beta.lt?

Kuponai viso kūno masažams iš Beta.lt – šauni staigmena, platus pasirinkimas, saugus pirkimo procesas, operatyvumas ir galimybė mokėti pigiau, nei perkant iš paslaugų teikėjų tiesiogiai!

Čekis dovanai mūsų svetainėje pasirenkamas labai operatyviai, nes platų viso kūno masažų pasiūlymų asortimentą galite filtruoti pagal du kriterijus: miestas ir kaina. Miesto kategorijoje rinkitės, ar Jus domina paslauga Vilniuje, ar Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar kitame mieste Lietuvoje. Kainos sektoriuje taip pat galite pasirinkti diapazoną pagal Jūsų galimybes ir poreikius. Negana to, rūšiuokite alternatyvas pagal kainą, akcijų dydį ar populiarumą.

Kokie yra masažų tipai?add

BETA.LT siūlomų masažų tipai: viso kūno, veido, sportinis, gydomasis, rytietiškas, limfodrenažinis, liekninantis ir atpalaiduojantis masažai. Kad Jums būtų lengviau apsispręsti, kokio masažo norėtumėte, naudokitės filtru, esančiu kategorijos GROŽIS kairėje ekrano pusėje. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks visus esamus pasiūlymus. Perkant paslaugą klientui būna suteikiama galimybė prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS ir atgauti dalį sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
PREMJERA
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Rudens poilsis Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Goda Tulpės sanatorija Atostogų parkas Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Victoria Hotel Kaunas Aurora Hotel Klaipėda Amsterdam Plaza Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Rąžė Margis Radisson Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Grand SPA Lietuva Amberton Green SPA Druskininkai Poilsis