Veidas yra ta kūno zona, kurios paprastai neslepiame po drabužiais, aksesuarais – jis visuomet matomas ir būtent todėl jam skiriama bene daugiausia dėmesio. Negana to, prie poreikio itin skrupulingai rūpintis veido oda prisideda ir tai, jog ši zona patiria sąlytį su visais išorės veiksniais: vėju, šalčiu, saulės kaitra, dulkėmis, sausu oru ir kt. Štai kodėl veidą reikia kuo dažniau palepinti, o tai padaryti padeda profesionalūs veido masažai Vilniuje ar kitame mieste.

Kokie veido masažai gali būti ir kokia jų nauda?

Pastaruoju metu vieno iš populiariausių laurai atitenka Kobido masažui, dėl kurio dažna moteris jau pametė galvą. Karališko etiketę gavęs masažo tipas yra vienas iš natūraliausių būtų, jei tikslas – kuo ilgiau išsaugoti odos jaunystę ir dailią išvaizdą. Kobido efektyviai gerina odos būklę, spartina ląstelių atsinaujinimą, teigiamai veikia kraujotaką ir limfotaką, lėtina senėjimo procesus ir t.t.

Limfodrenažinis veido masažas labai naudingas limfinei sistemai, taip pat kraujotakai – abi jos svariai prisideda prie veido odos skaistumo, elastingumo, natūralaus spindesio, leidžia džiaugtis odos glotnumu. Šis masažas – efektyvi priemonė prieš veido paburkimą, patinimą paakių srityje.

Iš populiariausių pozicijų nesitraukia ir klasikinis veido masažas, gerinantis odos būklę, aktyvinantis regeneracinius procesus, kraujotaką, šalinantis odos paburkimą ir suteikiantis elastingumo, leidžiantis išvengti ankstyvo raukšlelių atsiradimo.

Stangrinantis veido masažas itin populiarus tarp brandaus amžiaus moterų. Ne paslaptis, jog su amžiumi mažėja odos elastingumas, skaistumas, reikia papildomai ją drėkinti. Todėl stangrinamasis masažas labai prisideda prie natūraliai sveikos, spindinčios bei stangrios odos išsaugojimo bei puoselėjimo.

Veido masažų spektras kur kas platesnis, tad norėdamos pasirinkti tinkamiausią pasižvalgykite, ką siūlo mūsų kuponai!

Kur atliekamas geras veido masažas Vilniuje?

Jei svarstote, kur atlikti veido masažą, tai mūsų dovanų čekiai taps puikiu kelrodžiu. Siūlome tik patikimų ir puikiai vertinamų bei pripažinimą pelniusių masažo kabinetų, SPA centrų, masažo specialistų paslaugų kuponus. Todėl ieškantys profesionalo veido masažui Vilniuje, su mūsų kuponais pateks į geras rankas.

Perkantys čia mėgausis ne tik gera paslaugų kaina, tačiau tik čia taikomomis didžiulėmis nuolaidomis!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: