Masažas, nuo seno naudojamas medicinoje, suteikia daug naudos organizmui. Skirtingos masažo technikos gali būti naudojamos tiek tam tikroms sveikatos problemoms spręsti, tiek ir jų prevencijai, o taip pat tai puikiai žinoma ir daugelio mėgstama atsipalaidavimo terapija bei sveikatingumo ir grožio palaikymo būdas. Pasaulyje yra daugybė įvairių masažo technikų, tačiau tradicinis kobido masažas yra vienas veiksmingiausių ir universaliausių metodų, kurio nauda pasireiškia ne tik gera savijauta, bet ir estetiniu poveikiu.

Kobido masažas – kas tai?

Kobido masažo technika buvo sukurta senovės Japonijoje – tai samurajų metodas, kuris naudotas ne tik fizinei, bet ir psichinei pusiausvyrai atkurti, dažnai naudotas prieš mūšius. Istoriniai šaltiniai teigia, kad kobido masažas išpopuliarėjo XV a. pabaigoje, imperatorienei paprašius gydymo, kuris leistų išlaikyti grožį ir savo poveikiu primintų samurajų jėgą. Taip ir atsigręžta į samurajų taikytus metodus, o kobido masažas pradėtas vadinti imperatoriškuoju, prilygintas jaunystės eliksyrui.

Iš tikrųjų ši masažo technika paremta giliomis tradicijomis, naudojami daugiausiai greiti, smūginiai judesiai, ritmiški prisilietimai, kuriais yra stimuliuojami raumenys. Procedūra gali būti atliekama tiek visam kūnui, tiek veidui arba atskiroms sritims – kaklui, sprandui, galvai. Taikomas taškų stimuliavimo principas, todėl net pasirinkus tik veido masažą, poveikis bus suteikiamas visam kūnui.

Kobido masažo nauda

Masažas naudingas ir kaip fizinė, ir kaip emocinė terapija – jis puikiai numalšina susikaupusią įtampą ir stresą. Vis dėlto kalbant apie skirtingas masažo technikas, kobido masažui tiesiog nėra lygių – tai itin efektyvus metodas. Kolageno gamybos suaktyvinimas yra vienas iš šio masažo poveikių, kuris svarbus mūsų išvaizdai ir gerai savijautai. Bėgant metams organizme kolageno pagaminama vis mažiau, o kobido technika leidžia vėl natūraliai sužadinti šios medžiagos, itin reikalingos odai ir sąnariams, gamybą.

Specifiniai masažo judesiai veikia gilius raumenų audinius, todėl puikiai atpalaiduoja, panaikina sąstingį, gerina tonusą, kraujotaką ir aprūpinimą naudingomis medžiagomis. Tai visaapimantis poveikis, kuris itin naudingas vyresnio amžiaus žmonėms. Intensyvus masažas taip pat padeda normalizuoti riebalinių liaukų darbą, dėlto pagerėja odos būklė.

Kobido masažas puikiai atpalaiduoja, todėl yra taikomas kaip terapinė procedūra, padeda įveikti įvairios kilmės galvos skausmus. Masažuojant veikiami specialūs taškai, todėl įtampa ir stresas išnyksta visame organizme, gerėja kraujotaka ir organizmo aprūpinimas maistinėmis medžiagomis, o visa tai dažniausiai ir yra lėtinių galvos skausmų priežastimi.

Kam rekomenduojamas kobido masažas?

Visų pirma, reikia pasakyti, kad šis masažo būdas tinka visiems: moterims, vyrams, kai kurie salonai siūlo ir terapiją poroms. Kobido technika ne tik puikiai atpalaiduoja, bet ir gerina odos išvaizdą, todėl veido sričiai šį masažą dažnai renkasi moterys. Po procedūros oda tarsi švyti, atrodo jaunesnė, sumažėja dėl raumenų įtampos susidariusios raukšlės, pagerėjus tonusui ir kraujotakai bei riebalinių liaukų veiklai, veido oda ilgainiui tampa švelni, matinė, sumažėja spuoguotumo problemos.

Masažo metu taikoma taškinė terapija, todėl poveikis yra kompleksinis, turi įtakos visam kūnui. Dėl teigiamo poveikio kolageno gamybai, kobido masažas itin rekomenduojamas vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat dirbantiems sėdimą darbą, mažai judantiems, susiduriantiems su stresu. Puikus poveikis juntamas ir nervinei sistemai – žmogus po kobido masažo ne tik atrodo ir jaučiasi geriau, sumažėja nuovargis, irzlumas, nervingumas. Žvalumo suteiks net ir vienas masažo seansas, tačiau prisiminkite, kad ilgalaikis poveikis pasiekiamas tik atlikus tam tikrą procedūrų ciklą.

Kobido masažas – rūpestis ir malonumas

Dovanodami kobido masažo procedūrą artimam ar brangiam žmogui, parodysite ypatingą dėmesį. Itin efektyvus masažo poveikis sužavės kiekvieną adresatą ir pademonstruos jūsų rūpestį jo sveikata bei savijauta. Sunku ir įsivaizduoti, kokia kita gera dovana būtų tinkamesnė – šis masažas ir tiks, ir patiks visiems.

Patogiausias būdas padovanoti masažą yra dovanų čekiai. Galima dovanoti vieną ar kelias procedūras, o pasirinkus visą rekomenduojamą ciklą, dar ir sutaupysite – tokiu atveju įprastai siūloma patrauklesnė kaina. Kuponai dar patogūs ir tuo, kad nereikia iš anksto derinti vizito laiko – dovanos adresatas pats nuspręs, kada jam patogiausia atvykti pas masažo meistrą. Dovanodami kobido masažo terapiją niekada neprašausite pro šalį, svarbiausia tik pasirinkti tinkamą miestą. Vis dėlto tai nėra didelė problema, nes kobido technika gana populiari, pagal ją masažai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, o taip pat ir mažesniuose miestuose, pavyzdžiui, Druskininkuose, Utenoje, Marijampolėje, Trakuose, Tauragėje, Birštone, Ukmergėje, Biržuose, Jonavoje, Rokiškyje, Radviliškyje, Alytuje ar kitur.

Kodėl kobido masažą verta pirkti Beta.lt?

  • Čia savo paslaugas siūlo daugybė masažo meistrų ir SPA centrų, tad tikrai lengvai išsirinksite;
  • Pasiūlymams dažnai taikoma akcija, tad norimą paslaugą galėsite įsigyti pigiau;
  • Kai kuriems pasiūlymams taikoma nuolaida gali siekti net pusę kainos;
  • Patogi sistema leis įsigyti norimas paslaugas net neiškeliant kojos iš namų, iš bet kurios vietos ir bet kuriuo paros metu!
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: