Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Masažai dviems

  Šio masažo esmę nusako pavadinimas – tai masažai, skirti ne vienam asmeniui, o dviem. SPA ritualais mėgaujasi du asmenys vienu metu.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Privatus SPA - viso kūno masažai ir sukūrinė vonia DVIEMS
  clock
  Liko laiko:
  72 VAL. PASIŪLYMAS
  -35%
  Atpalaiduojantis AZIA SPA ritualas
  clock
  Liko laiko:
  72 VAL. PASIŪLYMAS!
  Atpalaiduojantis kokosų masažų kompleksas DVIEM
  -59%
  35
  85 €
  Kiniški masažai DVIEM YIN ir YANG
  -30%
  2 asmenys 2 asmenys
  60 minučių 60 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  69
  98 €
  HAMAM MALONUMAS: viso kūno medaus masažas ant marmurinio gulto
  -34%
  Aromaterapiniai viso kūno masažai DVIEMS
  -55%
  45
  100 €
  Viso kūno ajurvedinis SHANTI masažas
  TOP pasiūlymas
  TIK PAS MUS
  1–2 asmenys 1–2 asmenys
  55 minutės 55 minutės
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  Nuo 55
  67 €
  Atpalaiduojamieji masažai dviem
  2 asmenys 2 asmenys
  50-60 min. 50-60 min.
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  40
  50 €
  Aromaterapinis viso kūno masažas DVIEM
  79
  90 €

  Tai gali būti abiem atliekami identiški masažai ir kitos procedūros, o gali ir skirtis.

  Daugiausia simpatijų sulaukia viso kūno masažai dviem, tačiau gali būti ir atskirų kūno dalių, pavyzdžiui, nugaros, veido, pėdų, kaklo ir sprando srities ar kt.

  Porai skirtas masažas: jo ypatumai ir privalumai

  Neretai kai pasirenkami masažai porai, jie parenkami skirtingi vyrui ir moteriai. Dailiosios lyties atstovės labiau mėgsta lepintis atpalaiduojančiais, aromaterapiniais masažais, o štai vyrai – sportiniais, tailandietiškais ir pan. Jei abu asmenys nori mėgautis vienodais masažais, dažniausi pasirinkimai būna klasikinis, kiniškas, atpalaiduojantis, aromaterapinis, ajurvedinis.

  Porai skirto masažo ypatumai priklausys nuo to, kokio tipo masažas pasirenkamas, mat kiekvienas išsiskiria savitais būdais, unikalia technika, naudojamomis papildomomis priemonėmis (aparatais, eteriniais aliejais, medumi ar kt.) ir kitais aspektais.

  Kokia masažo nauda? O pastaroji yra labai plataus spektro ir priklauso nuo to, koks konkretus masažas pasirenkamas. Tačiau besilepinantys bet kuriuo masažu jaučia, kaip iš raumenų pasišalina įtampa, skausmas, maudimas ar kitoks diskomfortas, jei toks buvo jaučiamas. Masažo metu raumenys efektyviai atpalaiduojami. Masažuojant aktyvinama kraujotaka, organizmui itin reikšminga limfinė sistema. Masažas teigiamai veikia imunitetą, darbingumą, energingumą, miego kokybę. Po masažo tikrai jausitės kokybiškai pailsėję, žvalesni, puikios nuotaikos. Neretas teigia, jog vienas profesionalaus, kokybiško masažo seansas poilsio prasme gali atitikti viso savaitgalio poilsį. Tiesa, negalima nepaminėti ir to, jog beveik visi masažai teigiamai veikia ir odą – ji tampa stangresnė, elastingesnė, sveikai spindinti, glotni.

  Kalbant apie masažus dviem būtina paminėti dar vieną tokio tipo masažų privalumą – tai teigiamas poveikis tarpusavio santykiams. Sutikime, laikas drauge yra į naudą kiekvienai porai, o geras laikas – dviguba nauda. Masažo dviem metu Jūs drauge mėgausitės SPA ritualais, skirsite laiką tik vienas kitam, todėl tai neabejotinai bus teigiamas aspektas Jūsų santykiams.

  Masažas dviem – gera dovana porai

  Ieškote tobulos dovanos tėvams, draugų porai, sesei, broliui ar kitam brangiam žmogui su antrąja puse? Tuomet įteikite jiems kokybišką laiką, dėmesį, rūpestį ir, žinoma, meilę. Visa tai įkūnys čekis masažui dviem. Pasinaudodami dovana brangūs Jums žmonės pasilepins tobulu laiku, atsipalaiduos ir pailsės, negana to, skirs laiko vienas kitam.

  Tokia dovana labai tiktų vestuvių metinių ar kitos porai svarbios sukakties proga, taip pat Kalėdoms, vaikučio gimimo proga ir pan. Jei norite šio to ypatingo, rinkitės masažų kursą arba sukomplektuokite šaunų įvairių masažų dviem rinkinuką. Beta.lt asortimente turėsite šaunų pasirinkimą, todėl rasti tobulą dovaną porai nebus sunku.

  Toks laiko praleidimas gali tapti tobulu pabėgimu nuo rutinos mažus vaikučius auginančioms poroms, taip pat itin daug laiko skiriantiems darbui ar tiems, kurie jau daug metų gyvena drauge, pasinėrę į darbus, buitį bei rutiną ir skiria per mažai laiko vienas kitam. Masažas dviem tobulai tinka ir geram draugių laikui ar mamos ir dukros jaukiam bendram laisvalaikiui.

  Dviem asmenims skirti masažai Beta.lt asortimente:

  • Rinkitės porai skirtus viso kūno, nugaros, veido ar kitų sričių masažus.
  • Masažų dviem kategorijoje Jūsų laukia tikrai plati pasiūlymų įvairovė: masažas ir žuvelių SPA, prabangūs ajurvediniai ritualai, atpalaiduojantys kokosų masažų kompleksai, masažai ir įvyniojimai, kiniški masažai, medaus masažai ant marmurinių gultų ir daug kitų. Atraskite tai, ko trokšta Jūsų kūnas, koks poilsis bus maloniausias judviem arba kokia dovana idealiai tiktų brangių žmonių porai.
  • Nepamirštamą laiką dovanos SPA ritualų komplektas Jam ir Jai. Jam skirta hidroterapinė procedūra bei nugaros masažas, o Jai – šveičiamasis kūno masažas su kava ir šokoladu bei galvos masažas.
  • Galbūt masina Rytų dvasia? Masažas dviem ir rytietiški SPA ritualai laukia Jūsų Beta.lt pasiūlymų gausoje.
  • Aromaterapija... Mėgaukitės švelniais, atpalaiduojančiais masažo judesiais ir kvapų galia dviese.
  • Norintys kelių valandų prabangos ir poilsio sau ar ypatingai dovanai gali rinktis dienos kūno SPA dviems: viso kūno šveitimas, masažas bei veido procedūros.
  Matyti, jog pasirinkimas labai platus, todėl nevaržykite savęs ir čiupkite tai, kas patraukliausia, labiausiai vilioja ar idealiai atitiktų brangių žmonių, kuriems ypatingos dovanos ieškote, poreikius.

  Masažai dviem labai gera kaina internetu!

  Masažai porai... Sakysite, tikriausiai tai brangus malonumas? Klystate! Pasižvalgykite po Beta.lt dviem asmenims skirtų masažų spektrą, SPA ritualų rinkinius ir įsitikinkite, kad įstabus poilsis gali kainuoti visai nedaug. Masažų dviem kaina startuoja vos nuo kiek daugiau kaip trijų dešimčių eurų! Ir tai kaina už dviejų asmenų kokybišką poilsį! Pasiūloje rasite ir SPA procedūrų kompleksų dviem, už kuriuos su akcija mokėsite taip pat daug pigiau – vos kelias dešimtis eurų.

  Mūsų kuponai masažams prieinami visiems. Domina masažas dviems Klaipėdoje, o gal Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Druskininkuose ar kitur? Nesvarbu, Jūsų miestas Klaipėda, Palanga, Vilnius ar bet kuris kitas – perkant internetu ribų nėra.
   
  Beta.lt – čia Jūsų laukia didelė masažų dviem įvairovė.
   


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: