Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Soliariumo abonementai

  Ieškote soliariumo abonementų? Beta.lt rasite įvairių pasiūlymų visoje Lietuvoje. Soliariumai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitose miestuose. 
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  SACHARA soliariumo abonementas
  TOP pasiūlymas
  -38%
  1 asmuo 1 asmuo
  32 €, 64 €, 96 € vertės 32 €, 64 €, 96 € vertės
  3 mėnesiai 3 mėnesiai
  Nuo 20
  32 €
  Soliariumo abonementas ir DOVANA
  Nuo 13
  15 €

  Soliariumo nauda

  Kas yra soliariumas, greičiausiai, sakyti nereikia. Tai neabejotinai tampa išsigelbėjimu moterų ir vyrų, kurie net šaltuoju metų laiku nori džiaugtis įstabiu bronziniu įdegiu. Soliariumas gali būti stovimas ir gulimas. Labiausiai populiarūs - vertikalūs. Jie patogūs, negana to, juose įdegis, teigiama, pasiskirsto tolygiau.

  Soliariumo įdegiu galima padailinti nebūtinai visą kūną – galite rinktis mini variantą, pavyzdžiui, tik veido zonai. Toks pasirinkimas populiarus, jei vargina spuogai.

  Teigiama, jog vitaminas D, taip reikalingas žmogaus organizmui, taip pat gaunamas iš soliariumų šviesos. Ji padeda naikinti bakterijas, taip pat tarsi dezinfekuoja odą. Galite išgirsti pozicijų, esą soliariumai odai kenkia, ją sendina. Tačiau verta pasakyti, jog šiuolaikiniai soliariumai yra modernūs, o naudojantis jais reiktų nepamiršti ir saiko. Jei viskas daroma teisingai ir pasikliaujant profesionalais, tuomet soliariumai tikrai nekenksmingi. Anaiptol, ši procedūra saugo odą, skatina elastino bei kolageno gamybą, suteikia jai daugiau deguonies, efektyviai apsaugo nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, taip pat prisideda prie odos gebėjimo išlaikyti drėgmę.

  Nors soliariume šviesa yra dirbtinė, tačiau ji vis vien skatina laimės hormonu vadinamo endorfino gamybą, todėl laikas soliariume suteikia ir teigiamų emocijų, pakilesnės nuotaikos, energingumo, darbingumo. Tai ypač lengva pajusti pasinaudojus procedūra šaltuoju metų laiku, kuomet vyrauja niūrumas ir slogi nuotaika. Mūsų šalyje nemažą metų dalį saulės stokojama, todėl neretas yra slegiamas depresijos ar tiesiog prislėgtos nuotaikos. Nustebsite, kaip prie Jūsų psichologinės ir emocinės savijautos gali prisidėti soliariumas!

  Planuojate vizitą į soliariumą? Štai, ką reikia žinoti

  Gydytojo svarba. Prieš pirmą apsilankymą soliariume rekomenduojama gydytojo konsultacija. Kodėl? Nors šiuolaikiniai soliariumai ir yra saugūs, tačiau jie turi nemažai kontraindikacijų, tad svarbu pasitarti su gydytoju, jei vartojate kai kuriuos vaistus, turite sveikatos problemų, tam tikrų ligų ar kitų nusiskundimų.

  Patikimas paslaugos teikėjas. Jei gydytojas „palaimino" Jūsų lepinimąsi soliariumo malonumais, atidžiai rinkitės, kuriame apsilankyti. Soliariumo paslaugas teikiančiųjų rinkoje nemažai, tad svarbu pasirinkti patikimus ir teikiančius kokybiškas, saugias paslaugas, naudojančius tik saugią ir profesionalią įrangą. Mūsų asortimente rasite kuponus soliariumo seansams „Solisun", „Elitsun" ir kituose pripažintuose bei vertinamuose soliariumuose.

  Prieš ir Po. Prieš kelionę į soliariumą nusiprauskite po dušu, naudokite švelnų pienelį ar drėkinantį dušo gelį. Po soliariumo lepinkite odą jautriai odai skirtu prausikliu ir negailėkite drėkinamojo kremo.

  Apsilankymai soliariume procedūra – tobula dovana

  Vizitas į soliariumą nudžiugins ne tik moterį, bet ir vyrą, norintį džiaugtis dailiu įdegiu. Tai gali būti gera dovana mamai, tėčiui, antrai pusei, sesei, broliui, geriausiai draugei ar net močiutei, tačiau labai svarbu žinoti, ar dovanos gavėjas lankosi soliariume. Jei žmogus niekada nesinaudojo tokia paslaugas, nuo šios dovanos geriau susilaikyti, nes, kaip minėjome, šiame kontekste svarbi ir gydytojo pozicija – dėl saugumo.

  O gal brangus žmogus yra lankęsis soliariume ir norėtų gražiu įdegiu džiaugtis vėl, tačiau dėl finansinių priežasčių to negali sau leisti? Tuomet būkite tikri – dovana suteiks labai daug džiaugsmo!

  Kaip dovana moterims ar vyrams, puikiai tiks ir vienkartinis apsilankymas, ir abonementas ar net kelių abonementų rinkinukas.

  Kam naudotis soliariumu negalima?

  Keliauti į soliariumą negalima nėštumo metu, žindymo metu, taip pat šviesios odos savininkams, turintiems didelių apgamų ar daug smulkių. Soliariumas nerekomenduojamas ir vartojantiems hormoninius preparatus, antibiotikus.

  Soliariumo paslaugos Beta.lt asortimente:

  • Mūsų pasiūloje yra kuponai vienkartiniams apsilankymams ir soliariumo abonementams.
  • Su kai kuriais pasiūlymais Jūsų laukia dovana! Tai gali būti kokybiško, profesionalaus kremo mėginukas, gardžios, sveikos sultys arba ir tas, ir tas.
  • Kuponus galite rinktis pagal paslaugos teikimo trukmę (vienkartinis apsilankymas arba tam tikro laiko abonementas), paslaugos teikėją (pavyzdžiui, „Solisun", „Sports House" ar kt.), miestą, kuriame paslauga teikiama (Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Utenoje). Pasirinkę „Solisun" kuponą galėsite jį panaudoti bet kuriame iš keliolikos jų soliariumų.

  Kokybiškos soliariumo procedūros labai gera kaina internetu!

  Sakysite, lankytis soliariume – brangus malonumas? Išties, tai malonumams, tačiau visai nebrangus, jei Jūsų pirkinių krepšelyje atsidurs kuponai iš Beta.lt. Mūsų asortimente abonementinis čekis apsilankymui soliariume kainuos vos nuo keliolikos eurų. Konkreti kaina priklauso nuo laiko, kuriam abonementas skirtas. Negana to, tik Beta.lt svetainėje galite pasinaudoti pribloškiančia akcija ir mokėti daug pigiau – vos kiek daugiau kaip 10 eurų už 50 minučių abonementą!
   
  Rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu bei saugu. Nesvarbu, koks Jūsų miestas: Vilnius, Klaipėda, Naujoji Vilnia, Marijampolė, Utena, Palanga, Tauragė ar gyvenate Panevėžyje, Šilainiuose, Alytuje, Jonavoje ar dar kitur, dailiai supakuoti kuponai Jus pasieks sklandžiai.


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: