Dailios kūno linijos yra kiekvienos moters siekiamybė, kuri siejasi su pasitikėjimu savimi, džiuginančiu atvaizdu veidrodyje, gera gyvenimo kokybe, svajonių suknele!.. Tačiau mus supa galybė veiksnių, lemiančių tai, jog tos tobulos kūno linijos tėra svajonė, tikslas, kuriam pasiekti dedame daug pastangų. O tie veiksniai yra dažną lydintis stresas, nerimas, darbo ir poilsio disbalansas, prasta miego kokybė, netinkama mityba, mažas fizinis aktyvumas, sėdimas darbas ir kiti. Norinčios sulieknėti moterys bando vieną dietą po kitos ir – kaip bebūtų gaila – paprastai nusivilia jų efektyvumu.

Kas yra liekninančios procedūros?

Kaip sako pats pavadinimas, šios procedūros padeda lieknėti, atsikratyti papildomų kilogramų ir dailinti kūno linijas. Lieknėjimo procedūros yra visiškai saugios, juo labiau jei atliekamos grožio salonuose, specialistų kabinetuose. Šių procedūrų metu naudojamos kokybiškos kosmetikos priemonės, moderni įranga bei specialistų žinios ir įgūdžiai – visa tai leidžia klientams mėgautis maloniomis procedūromis ir dar malonesniais jų rezultatais.

Populiariausios liekninančios procedūros

 • Anticeliulitinis masažas: tiek atliekamas rankomis, tiek vibraciniu ar kitokiu aparatu. Kalbant apie odos grožį, estetiką tai celiulitas yra vienas didžiausių moterų priešų ir opiausių problemų. Ir jis nesirenka pagal amžių – aktualus tiek merginoms, tiek vyresnio amžiaus moterims. Anticeliulitinis masažas yra vienas iš efektyviausių kovos su apelsino žievelės efektu būdų, mat jo metu pasiekiami ir veikiami giliai poodiniame sluoksnyje esantys riebalai, taip pat teigiamai veikiama kraujotaka.
 • Limfodrenažinės kūno procedūros. Tai labai populiari procedūra, teigiamą poveikį turinti ne tik lieknėjimo kontekste, tačiau naudinga ir sveikatai bei gerai savijautai bendrai. Limfodrenažinės procedūros metu aktyvinama limfos apytaka, taip pat kraujotaka, iš organizmo šalinami besikaupiantys skysčiai, šlakai ir pan. Limfodrenažas yra labai geras pasirinkimas norint mažinti svorį – procedūra mažina celiulitą, dailina odą, padeda atsikratyti nepageidaujamo riebalinio sluoksnio.
 • Liekninamosios LPG procedūros. Specialiu aparatu atliekamos procedūros pasižymi įspūdingu naudų spektru: jos gerina limfmazgių veiklą, deguonimi prisotina ląsteles, natūraliai skaido riebalus, mažina strijų žymes, iš organizmo šalina toksinus, skatina organizmą natūraliai gaminti odai labai reikšmingą kolageną bei elastiną. Celiulitui gydyti ir antsvoriui mažinti šios procedūros bus tobulas variantas.
 • Masažai. Pastaruosius moterys labai mėgsta ne tik dėl esminės kiekvieno iš jų funkcijos, bet ir dėl galimybės maksimaliai atsipalaiduoti ir pailsėti. Masažai pasiekia giliuosius poodinius sluoksnius, gerina kraujotaką, atpalaiduoja ir treniruoja raumenis.

Kodėl verta rinktis liekninančias procedūras?

 • Atliekamos grožio, medicinos specialistų jos yra visiškai saugios.
 • Liekninančios procedūros yra vienas geriausių būdų mažinti svorį. Jos turi ir daug pranašumų. Laikantis vienos ar kitos dietos dažnai organizmas negauna reikiamų vitaminų, mineralų bei kitų vertingų medžiagų, asmuo įspraudžiamas į ribojimus, o neretai dietos tampa ir tikrų tikriausia kančia. Štai kodėl tikrai ne visi geba jų laikytis ilgai. O liekninančios procedūros, derinamos su fiziniu aktyvumu bei subalansuota mityba, bus lengvas ir labai efektyvus raktas į sėkmę.
 • Daugelis liekninančių procedūrų ne tik efektyvios, bet ir labai malonios, todėl tai drauge bus kokybiškas poilsis, laikas sau.

Liekninančios procedūros – ir sau, ir dovanai

Kuponai profesionalų teikiamoms liekninančioms procedūroms labai patiks visoms moterims, svajojančioms sulieknėti ir padailinti kūno linijas. Tad, jei yra poreikis, įsigykite kuponą sau ir dar kelis prigriebkite draugėms, sesei, mamai ar kitoms brangioms Jūsų gyvenime moterims. Tai bus labai gera dovana, jei žinote, kad dovanos gavėja nėra patenkinta savo kūno apimtimis ir labai trokšta atsikratyti papildomų kilogramų.

Lieknėjimo procedūros internetu iš Beta.lt

Domina kūno linijas dailinančios paslaugos sau ar dovanų čekiai pigiau? Anticeliulitinė procedūra, limfodrenažinis masažas ar kitos lieknėjimo procedūros Beta.lt asortimente – čia rinktis patogu, nes pateikiami išsamūs paslaugų aprašymai, kaina, nurodoma akcija. Kuponai gali būti rikiuojami pagal aktualius kriterijus, o tai paspartina pasirinkimo procesą.

Rinkdamiesi kuponą atsižvelkite į paslaugų teikimo vietą, nes tai tiesiogiai susiję su patogumu. Didžiuosiuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, tokių paslaugų teikimo vietų rasite ne vieną.

Įsigytus kuponus atsiųsime el. paštu, todėl jie pasieks Jus netrukus po pirkimo proceso ir bus parengti panaudoti ar įteikti kaip dovaną.

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: