Nepageidaujami plaukeliai ant kojų rankų, bikinio zonoje ar kitur, kur nenorėtume jų turėti, yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl moterys kreipiasi į grožio specialistus. Glotni, lygi, švelni ir nereikalingų plaukelių neturinti oda atrodo labai estetiškai, dailiai, o pačiai moteriai suteikia papildomo pasitikėjimo savimi. Tiesa, šiandieninės moterys žino, ko nori. O nori jos ilgalaikių, efektyvių rezultatų, tad dažnai nebetenkina odą pažeidžiantis ir trumpalaikį efektą dovanojantis skutimas peiliuku ar panašūs būdai. Damos ieško šio to modernaus, greitai atliekamo, visiškai saugaus odai ir suteikiančio kuo ilgesnį rezultatą. Dar prieš kurį laiką būtų reikėję gerokai pasukti galvą svarstant, ar toks plaukelių šalinimo būdas egzistuoja. Tačiau šiandien drąsiai galime rekomenduoti depiliaciją lazeriu kaip metodą, atitinkantį visus aukščiau išvardytus kriterijus. Depiliacija lazeriu gana sparčiai užkariavo dailiosios lyties atstovių simpatijas. Procedūrą lydi vien geriausi atsiliepimai. Tad galbūt ieškote kupono šiai paslaugai sau, o gal norite palepinti brangią moterį? Beta.lt kuponų gausoje išsirinkite tobulą variantą.

Kas yra depiliacija lazeriu ir kuo ji išsiskiria?

Tokia depiliacija atliekama naudojant specialų, aukštos kokybės lazerį, kurio skleidžiamos bangos veikia plaukų svogūnėlius. Nuo skutimosi peiliuku, plaukelių šalinimo depiliaciniu kremu šis metodas skiriasi tuo, jog pašalina ne tik patį plauką, tačiau ir jo šaknis. Štai kodėl lazerinė procedūra dovanoja kur kas ilgalaikiškesnį rezultatą.

Depiliacija lazeriu yra vienas inovatyviausių plaukelių šalinimo metodų, išpopuliarėjęs dėl aukšto efektyvumo – ilgalaikiai rezultatai labai palankiai vertinami, o dar geriau tai, kad ilgainiui plaukeliai auga vis retesni ir silpnesni.

Ar plaukelių šalinimas lazeriu skausmingas? Nors moterys nori gero rezultato, tačiau joms taip pat svarbu, ar procedūra neskausminga. Tad mielai vardijame dar daugiau depiliacijos lazeriu pranašumų – ši procedūra neskausminga, gali sukelti nebent nedidelį diskomfortą, tačiau skausmu to nepavadintume – tik mažytis dilgčiojimas. Tačiau procedūros metu oda saugoma, ji nenudeginama. Lazerio banga daro poveikį tik plauko svogūnėliui ir visiškai nepažeidžia aplink jį esančių audinių. Šiluma virstanti šviesos banga naikina plaukų folikulus plaukams esant aktyviame augimo etape. Sakysite, o kaip tada, kai plaukai šalinami ne intensyvaus augimo stadijoje? Štai šis aspektas ir pagrindžia būtinybę iš pradžių procedūrą periodiškai kartoti.

Kaip atliekama depiliacija lazeriu?

Pirmiausia reikia pasakyti, jog labai svarbu, kad depiliaciją lazeriu atliktų tik šios srities specialistai. Tai reikšminga dėl Jūsų saugumo ir laukiamų rezultatų. Specialistas turi įvertinti depiliuojamos odos tipą, būklę, plaukelių ypatumus ir parinkti saugiausius bei tinkamiausius lazerio parametrus.

Plaukelių šalinimo lazeriu eiga paprasta. Po specialisto apžiūros ir odos tipo bei kitų ypatumų identifikavimo, klientas supažindinamas su procedūra. Ant depiliacijai ruošiamų odos zonų tepamas specialus gelis – viskas, oda paruošta. Tuomet per ją švelniai ir lėtai braukiamas lazeris tose vietose, kurios depiliuojamos. Procedūros metu galite pajusti nestiprų odos dilgčiojimą – tai normalu.

Kiek trunka depiliacija lazeriu? Trukmę Jums tiksliai pasakys specialistas prieš procedūrą, apytikslę trukmę sužinosite registruodamiesi paslaugai. Procedūros laikas priklauso nuo to, kokį odos plotą reikia depiliuoti.

Kodėl verta rinktis depiliaciją lazeriu?

 • Aukštas efektyvumas. Lazerinė depiliacija sėkmingai padeda pašalinti tiek tamsius, tiek šviesius plaukelius, taip pat ir plonus ar storus.
 • Plaukeliai kur kas lėčiau atauga. Vos vienos procedūros užteks, kad pastebėtumėte, jog ataugusių plaukelių yra kur kas mažiau. Teigiama, jog po pirmos procedūros jų atauga net iki trečdalio mažiau.
 • Ilgalaikis rezultatas. Pradėjus procedūras iš pradžių reikia kartoti jas dažniau. Tačiau po viso depiliacijos lazeriu kurso plaukelių nebeliks ir tereikės 1–2 kartus per metus atlikti palaikomąjį depiliavimą.
 • Išvengiama plaukelių įaugimo. Ir ne tik tai – depiliacija lazeriu padeda sumažinti odos sudirgimus, kuriuos sąlygojo kitų priemonių, pavyzdžiui, skutimosi peiliukų, naudojimas. Po šių procedūrų oda bus pavydėtinai švelni ir lygi.
 • Tinka visiems odos tipams, bet svarbu atsižvelgti į šį aspektą parenkant geriausius lazerio parametrus – specialistas tai padarys puikiai.
 • Tinka bet kuriai kūno zonai depiliuoti: pažastų, veido, kojų, bikini ar kitai.
 • Depiliacija lazeriu dažniausiai pasirenkama moterų, tačiau tinka ir vyrams. Moterims, merginoms aktualiausias būna plaukelių šalinimas nuo bikino zonos, kojų, pažastų, rankų, smakro, sėdmenų ir kt., o vyrams – nuo nugaros, pažastų, pilvo.

Kada depiliacija lazeriu nerekomenduojama?

Nors atliekant profesionaliame grožio salone ši procedūra yra saugi, visgi kai kuriais atvejais nerekomenduojama. Tad nereikėtų jos rinktis, jeigu:

 • laukiatės ar maitinate mažylį;
 • sergate cukriniu diabetu, odos, neurologinėmis, onkologinėmis ligomis;
 • vargina kojų varikozė ir pan.;
 • turite elektrokardiostimuliatorių.

Depiliacija lazeriu – prabangi dovana

Lazerinė depiliacija tinka ir jaunoms merginoms, ir brandžioms moterims. Tad jei mama, dukra, sesuo, mergina, žmona, bičiulė ar kita moteris, kuriai dovanos ieškote, rūpinasi savo išvaizda, tai kuponas lazerinei depiliacijai tikrai bus įvertintas. Tai pažangi, moderni ir labai efektyvi procedūra, nepaliekanti abejingų dailiosios lyties atstovių. Įteikdami kuponą depiliacijai lazeriu drauge įteikiate ir savo dėmesį bei galimybę damai pasilepinti ir skirti laiko tik sau.

Neabejokite, atsiliepimai apie tokią gerą dovaną bus patys puikiausi, ypač tada, kai paslauga jau bus išbandyta.

Dovanų čekiai iš Beta.lt internetu

Jei domina kuponai depiliacijos lazeriu procedūrai, siūlome rinktis mūsų pasiūlymų gausoje. Platus asortimentas, patraukli kaina, nemažai sutaupyti ir mokėti pigiau leidžianti akcija, išsamūs paslaugų pristatymai, labai patogus pirkimo procesas ir sklandus pirkinio pristatymas – visa tai laukia Jūsų perkant iš Beta.lt.

Įsigytą kuponą išsiųsime el. paštu, todėl jis sparčiai ir sėkmingai pasieks pirkėją bet kurioje vietoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitur.

Kaip nusipirkti grožio paslaugas?add

Patogiai naudokitės BETA.LT portalo filtru, esančiu GROŽIS kategorijoje, Jūsų ekrano kairėje pusėje. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, svetainės viršuje pasirinkite GROŽIS kategoriją ir toliau žymėkite Jus dominančius grožio paslaugų pasirinkimus. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Jūs galite pridėti neribotą skaičių grožio ir kitų paslaugų naudodami Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Papildomas paslaugas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos