Nepageidaujami plaukeliai ant kojų rankų, bikinio zonoje ar kitur, kur nenorėtume jų turėti, yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl moterys kreipiasi į grožio specialistus. Glotni, lygi, švelni ir nereikalingų plaukelių neturinti oda atrodo labai estetiškai, dailiai, o pačiai moteriai suteikia papildomo pasitikėjimo savimi. Tiesa, šiandieninės moterys žino, ko nori. O nori jos ilgalaikių, efektyvių rezultatų, tad dažnai nebetenkina odą pažeidžiantis ir trumpalaikį efektą dovanojantis skutimas peiliuku ar panašūs būdai. Damos ieško šio to modernaus, greitai atliekamo, visiškai saugaus odai ir suteikiančio kuo ilgesnį rezultatą. Dar prieš kurį laiką būtų reikėję gerokai pasukti galvą svarstant, ar toks plaukelių šalinimo būdas egzistuoja. Tačiau šiandien drąsiai galime rekomenduoti depiliaciją lazeriu kaip metodą, atitinkantį visus aukščiau išvardytus kriterijus. Depiliacija lazeriu gana sparčiai užkariavo dailiosios lyties atstovių simpatijas. Procedūrą lydi vien geriausi atsiliepimai. Tad galbūt ieškote kupono šiai paslaugai sau, o gal norite palepinti brangią moterį? Beta.lt kuponų gausoje išsirinkite tobulą variantą.

Kas yra depiliacija lazeriu ir kuo ji išsiskiria?

Tokia depiliacija atliekama naudojant specialų, aukštos kokybės lazerį, kurio skleidžiamos bangos veikia plaukų svogūnėlius. Nuo skutimosi peiliuku, plaukelių šalinimo depiliaciniu kremu šis metodas skiriasi tuo, jog pašalina ne tik patį plauką, tačiau ir jo šaknis. Štai kodėl lazerinė procedūra dovanoja kur kas ilgalaikiškesnį rezultatą.

Depiliacija lazeriu yra vienas inovatyviausių plaukelių šalinimo metodų, išpopuliarėjęs dėl aukšto efektyvumo – ilgalaikiai rezultatai labai palankiai vertinami, o dar geriau tai, kad ilgainiui plaukeliai auga vis retesni ir silpnesni.

Ar plaukelių šalinimas lazeriu skausmingas? Nors moterys nori gero rezultato, tačiau joms taip pat svarbu, ar procedūra neskausminga. Tad mielai vardijame dar daugiau depiliacijos lazeriu pranašumų – ši procedūra neskausminga, gali sukelti nebent nedidelį diskomfortą, tačiau skausmu to nepavadintume – tik mažytis dilgčiojimas. Tačiau procedūros metu oda saugoma, ji nenudeginama. Lazerio banga daro poveikį tik plauko svogūnėliui ir visiškai nepažeidžia aplink jį esančių audinių. Šiluma virstanti šviesos banga naikina plaukų folikulus plaukams esant aktyviame augimo etape. Sakysite, o kaip tada, kai plaukai šalinami ne intensyvaus augimo stadijoje? Štai šis aspektas ir pagrindžia būtinybę iš pradžių procedūrą periodiškai kartoti.

Kaip atliekama depiliacija lazeriu?

Pirmiausia reikia pasakyti, jog labai svarbu, kad depiliaciją lazeriu atliktų tik šios srities specialistai. Tai reikšminga dėl Jūsų saugumo ir laukiamų rezultatų. Specialistas turi įvertinti depiliuojamos odos tipą, būklę, plaukelių ypatumus ir parinkti saugiausius bei tinkamiausius lazerio parametrus.

Plaukelių šalinimo lazeriu eiga paprasta. Po specialisto apžiūros ir odos tipo bei kitų ypatumų identifikavimo, klientas supažindinamas su procedūra. Ant depiliacijai ruošiamų odos zonų tepamas specialus gelis – viskas, oda paruošta. Tuomet per ją švelniai ir lėtai braukiamas lazeris tose vietose, kurios depiliuojamos. Procedūros metu galite pajusti nestiprų odos dilgčiojimą – tai normalu.

Kiek trunka depiliacija lazeriu? Trukmę Jums tiksliai pasakys specialistas prieš procedūrą, apytikslę trukmę sužinosite registruodamiesi paslaugai. Procedūros laikas priklauso nuo to, kokį odos plotą reikia depiliuoti.

Kodėl verta rinktis depiliaciją lazeriu?

 • Aukštas efektyvumas. Lazerinė depiliacija sėkmingai padeda pašalinti tiek tamsius, tiek šviesius plaukelius, taip pat ir plonus ar storus.
 • Plaukeliai kur kas lėčiau atauga. Vos vienos procedūros užteks, kad pastebėtumėte, jog ataugusių plaukelių yra kur kas mažiau. Teigiama, jog po pirmos procedūros jų atauga net iki trečdalio mažiau.
 • Ilgalaikis rezultatas. Pradėjus procedūras iš pradžių reikia kartoti jas dažniau. Tačiau po viso depiliacijos lazeriu kurso plaukelių nebeliks ir tereikės 1–2 kartus per metus atlikti palaikomąjį depiliavimą.
 • Išvengiama plaukelių įaugimo. Ir ne tik tai – depiliacija lazeriu padeda sumažinti odos sudirgimus, kuriuos sąlygojo kitų priemonių, pavyzdžiui, skutimosi peiliukų, naudojimas. Po šių procedūrų oda bus pavydėtinai švelni ir lygi.
 • Tinka visiems odos tipams, bet svarbu atsižvelgti į šį aspektą parenkant geriausius lazerio parametrus – specialistas tai padarys puikiai.
 • Tinka bet kuriai kūno zonai depiliuoti: pažastų, veido, kojų, bikini ar kitai.
 • Depiliacija lazeriu dažniausiai pasirenkama moterų, tačiau tinka ir vyrams. Moterims, merginoms aktualiausias būna plaukelių šalinimas nuo bikino zonos, kojų, pažastų, rankų, smakro, sėdmenų ir kt., o vyrams – nuo nugaros, pažastų, pilvo.

Kada depiliacija lazeriu nerekomenduojama?

Nors atliekant profesionaliame grožio salone ši procedūra yra saugi, visgi kai kuriais atvejais nerekomenduojama. Tad nereikėtų jos rinktis, jeigu:

 • laukiatės ar maitinate mažylį;
 • sergate cukriniu diabetu, odos, neurologinėmis, onkologinėmis ligomis;
 • vargina kojų varikozė ir pan.;
 • turite elektrokardiostimuliatorių.

Depiliacija lazeriu – prabangi dovana

Lazerinė depiliacija tinka ir jaunoms merginoms, ir brandžioms moterims. Tad jei mama, dukra, sesuo, mergina, žmona, bičiulė ar kita moteris, kuriai dovanos ieškote, rūpinasi savo išvaizda, tai kuponas lazerinei depiliacijai tikrai bus įvertintas. Tai pažangi, moderni ir labai efektyvi procedūra, nepaliekanti abejingų dailiosios lyties atstovių. Įteikdami kuponą depiliacijai lazeriu drauge įteikiate ir savo dėmesį bei galimybę damai pasilepinti ir skirti laiko tik sau.

Neabejokite, atsiliepimai apie tokią gerą dovaną bus patys puikiausi, ypač tada, kai paslauga jau bus išbandyta.

Dovanų čekiai iš Beta.lt internetu

Jei domina kuponai depiliacijos lazeriu procedūrai, siūlome rinktis mūsų pasiūlymų gausoje. Platus asortimentas, patraukli kaina, nemažai sutaupyti ir mokėti pigiau leidžianti akcija, išsamūs paslaugų pristatymai, labai patogus pirkimo procesas ir sklandus pirkinio pristatymas – visa tai laukia Jūsų perkant iš Beta.lt.

Įsigytą kuponą išsiųsime el. paštu, todėl jis sparčiai ir sėkmingai pasieks pirkėją bet kurioje vietoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitur.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: