Nepageidaujami plaukeliai ant kojų rankų, bikinio zonoje ar kitur, kur nenorėtume jų turėti, yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl moterys kreipiasi į grožio specialistus. Glotni, lygi, švelni ir nereikalingų plaukelių neturinti oda atrodo labai estetiškai, dailiai, o pačiai moteriai suteikia papildomo pasitikėjimo savimi. Tiesa, šiandieninės moterys žino, ko nori. O nori jos ilgalaikių, efektyvių rezultatų, tad dažnai nebetenkina odą pažeidžiantis ir trumpalaikį efektą dovanojantis skutimas peiliuku ar panašūs būdai. Damos ieško šio to modernaus, greitai atliekamo, visiškai saugaus odai ir suteikiančio kuo ilgesnį rezultatą. Dar prieš kurį laiką būtų reikėję gerokai pasukti galvą svarstant, ar toks plaukelių šalinimo būdas egzistuoja. Tačiau šiandien drąsiai galime rekomenduoti depiliaciją lazeriu kaip metodą, atitinkantį visus aukščiau išvardytus kriterijus. Depiliacija lazeriu gana sparčiai užkariavo dailiosios lyties atstovių simpatijas. Procedūrą lydi vien geriausi atsiliepimai. Tad galbūt ieškote kupono šiai paslaugai sau, o gal norite palepinti brangią moterį? Beta.lt kuponų gausoje išsirinkite tobulą variantą.

Kas yra depiliacija lazeriu ir kuo ji išsiskiria?

Tokia depiliacija atliekama naudojant specialų, aukštos kokybės lazerį, kurio skleidžiamos bangos veikia plaukų svogūnėlius. Nuo skutimosi peiliuku, plaukelių šalinimo depiliaciniu kremu šis metodas skiriasi tuo, jog pašalina ne tik patį plauką, tačiau ir jo šaknis. Štai kodėl lazerinė procedūra dovanoja kur kas ilgalaikiškesnį rezultatą.

Depiliacija lazeriu yra vienas inovatyviausių plaukelių šalinimo metodų, išpopuliarėjęs dėl aukšto efektyvumo – ilgalaikiai rezultatai labai palankiai vertinami, o dar geriau tai, kad ilgainiui plaukeliai auga vis retesni ir silpnesni.

Ar plaukelių šalinimas lazeriu skausmingas? Nors moterys nori gero rezultato, tačiau joms taip pat svarbu, ar procedūra neskausminga. Tad mielai vardijame dar daugiau depiliacijos lazeriu pranašumų – ši procedūra neskausminga, gali sukelti nebent nedidelį diskomfortą, tačiau skausmu to nepavadintume – tik mažytis dilgčiojimas. Tačiau procedūros metu oda saugoma, ji nenudeginama. Lazerio banga daro poveikį tik plauko svogūnėliui ir visiškai nepažeidžia aplink jį esančių audinių. Šiluma virstanti šviesos banga naikina plaukų folikulus plaukams esant aktyviame augimo etape. Sakysite, o kaip tada, kai plaukai šalinami ne intensyvaus augimo stadijoje? Štai šis aspektas ir pagrindžia būtinybę iš pradžių procedūrą periodiškai kartoti.

Kaip atliekama depiliacija lazeriu?

Pirmiausia reikia pasakyti, jog labai svarbu, kad depiliaciją lazeriu atliktų tik šios srities specialistai. Tai reikšminga dėl Jūsų saugumo ir laukiamų rezultatų. Specialistas turi įvertinti depiliuojamos odos tipą, būklę, plaukelių ypatumus ir parinkti saugiausius bei tinkamiausius lazerio parametrus.

Plaukelių šalinimo lazeriu eiga paprasta. Po specialisto apžiūros ir odos tipo bei kitų ypatumų identifikavimo, klientas supažindinamas su procedūra. Ant depiliacijai ruošiamų odos zonų tepamas specialus gelis – viskas, oda paruošta. Tuomet per ją švelniai ir lėtai braukiamas lazeris tose vietose, kurios depiliuojamos. Procedūros metu galite pajusti nestiprų odos dilgčiojimą – tai normalu.

Kiek trunka depiliacija lazeriu? Trukmę Jums tiksliai pasakys specialistas prieš procedūrą, apytikslę trukmę sužinosite registruodamiesi paslaugai. Procedūros laikas priklauso nuo to, kokį odos plotą reikia depiliuoti.

Kodėl verta rinktis depiliaciją lazeriu?

 • Aukštas efektyvumas. Lazerinė depiliacija sėkmingai padeda pašalinti tiek tamsius, tiek šviesius plaukelius, taip pat ir plonus ar storus.
 • Plaukeliai kur kas lėčiau atauga. Vos vienos procedūros užteks, kad pastebėtumėte, jog ataugusių plaukelių yra kur kas mažiau. Teigiama, jog po pirmos procedūros jų atauga net iki trečdalio mažiau.
 • Ilgalaikis rezultatas. Pradėjus procedūras iš pradžių reikia kartoti jas dažniau. Tačiau po viso depiliacijos lazeriu kurso plaukelių nebeliks ir tereikės 1–2 kartus per metus atlikti palaikomąjį depiliavimą.
 • Išvengiama plaukelių įaugimo. Ir ne tik tai – depiliacija lazeriu padeda sumažinti odos sudirgimus, kuriuos sąlygojo kitų priemonių, pavyzdžiui, skutimosi peiliukų, naudojimas. Po šių procedūrų oda bus pavydėtinai švelni ir lygi.
 • Tinka visiems odos tipams, bet svarbu atsižvelgti į šį aspektą parenkant geriausius lazerio parametrus – specialistas tai padarys puikiai.
 • Tinka bet kuriai kūno zonai depiliuoti: pažastų, veido, kojų, bikini ar kitai.
 • Depiliacija lazeriu dažniausiai pasirenkama moterų, tačiau tinka ir vyrams. Moterims, merginoms aktualiausias būna plaukelių šalinimas nuo bikino zonos, kojų, pažastų, rankų, smakro, sėdmenų ir kt., o vyrams – nuo nugaros, pažastų, pilvo.

Kada depiliacija lazeriu nerekomenduojama?

Nors atliekant profesionaliame grožio salone ši procedūra yra saugi, visgi kai kuriais atvejais nerekomenduojama. Tad nereikėtų jos rinktis, jeigu:

 • laukiatės ar maitinate mažylį;
 • sergate cukriniu diabetu, odos, neurologinėmis, onkologinėmis ligomis;
 • vargina kojų varikozė ir pan.;
 • turite elektrokardiostimuliatorių.

Depiliacija lazeriu – prabangi dovana

Lazerinė depiliacija tinka ir jaunoms merginoms, ir brandžioms moterims. Tad jei mama, dukra, sesuo, mergina, žmona, bičiulė ar kita moteris, kuriai dovanos ieškote, rūpinasi savo išvaizda, tai kuponas lazerinei depiliacijai tikrai bus įvertintas. Tai pažangi, moderni ir labai efektyvi procedūra, nepaliekanti abejingų dailiosios lyties atstovių. Įteikdami kuponą depiliacijai lazeriu drauge įteikiate ir savo dėmesį bei galimybę damai pasilepinti ir skirti laiko tik sau.

Neabejokite, atsiliepimai apie tokią gerą dovaną bus patys puikiausi, ypač tada, kai paslauga jau bus išbandyta.

Dovanų čekiai iš Beta.lt internetu

Jei domina kuponai depiliacijos lazeriu procedūrai, siūlome rinktis mūsų pasiūlymų gausoje. Platus asortimentas, patraukli kaina, nemažai sutaupyti ir mokėti pigiau leidžianti akcija, išsamūs paslaugų pristatymai, labai patogus pirkimo procesas ir sklandus pirkinio pristatymas – visa tai laukia Jūsų perkant iš Beta.lt.

Įsigytą kuponą išsiųsime el. paštu, todėl jis sparčiai ir sėkmingai pasieks pirkėją bet kurioje vietoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitur.

Kaip nusipirkti grožio paslaugas?add

Patogiai naudokitės BETA.LT portalo filtru, esančiu GROŽIS kategorijoje, Jūsų ekrano kairėje pusėje. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, svetainės viršuje pasirinkite GROŽIS kategoriją ir toliau žymėkite Jus dominančius grožio paslaugų pasirinkimus. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Jūs galite pridėti neribotą skaičių grožio ir kitų paslaugų naudodami Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Papildomas paslaugas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabė