Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Depiliacija lazeriu

  Nepageidaujami plaukeliai ant kojų rankų, bikinio zonoje ar kitur, kur nenorėtume jų turėti, yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl moterys kreipiasi į grožio specialistus.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Ilgalaikis plaukelių šalinimas galingu DIODO lazeriu
  Nuo 16
  20 €
  ERA ESTHETIC dovanų kuponas
  1 asmuo 1 asmuo
  12 mėnesių 12 mėnesių
  50 €, 100 €, 200 € 50 €, 100 €, 200 €
  Nuo 50
  Plaukelių šalinimas LAZERIU vyrams ir moterims
  -30%
  Nuo 14
  20 €
  Bikini, kojų ir pažastų plaukelių šalinimas LAZERIU
  TIK PAS MUS
  -33%
  263
  390 €
  ILGALAIKIS plaukelių šalinimas LAZERIU
  Nuo 23
  30 €

  Glotni, lygi, švelni ir nereikalingų plaukelių neturinti oda atrodo labai estetiškai, dailiai, o pačiai moteriai suteikia papildomo pasitikėjimo savimi. Tiesa, šiandieninės moterys žino, ko nori. O nori jos ilgalaikių, efektyvių rezultatų, tad dažnai nebetenkina odą pažeidžiantis ir trumpalaikį efektą dovanojantis skutimas peiliuku ar panašūs būdai. Damos ieško šio to modernaus, greitai atliekamo, visiškai saugaus odai ir suteikiančio kuo ilgesnį rezultatą. Dar prieš kurį laiką būtų reikėję gerokai pasukti galvą svarstant, ar toks plaukelių šalinimo būdas egzistuoja. Tačiau šiandien drąsiai galime rekomenduoti depiliaciją lazeriu kaip metodą, atitinkantį visus aukščiau išvardytus kriterijus. Depiliacija lazeriu gana sparčiai užkariavo dailiosios lyties atstovių simpatijas. Procedūrą lydi vien geriausi atsiliepimai. Tad galbūt ieškote kupono šiai paslaugai sau, o gal norite palepinti brangią moterį? Beta.lt kuponų gausoje išsirinkite tobulą variantą.

  Kas yra depiliacija lazeriu ir kuo ji išsiskiria?

  Tokia depiliacija atliekama naudojant specialų, aukštos kokybės lazerį, kurio skleidžiamos bangos veikia plaukų svogūnėlius. Nuo skutimosi peiliuku, plaukelių šalinimo depiliaciniu kremu šis metodas skiriasi tuo, jog pašalina ne tik patį plauką, tačiau ir jo šaknis. Štai kodėl lazerinė procedūra dovanoja kur kas ilgalaikiškesnį rezultatą.

  Depiliacija lazeriu yra vienas inovatyviausių plaukelių šalinimo metodų, išpopuliarėjęs dėl aukšto efektyvumo – ilgalaikiai rezultatai labai palankiai vertinami, o dar geriau tai, kad ilgainiui plaukeliai auga vis retesni ir silpnesni.
  Ar plaukelių šalinimas lazeriu skausmingas? Nors moterys nori gero rezultato, tačiau joms taip pat svarbu, ar procedūra neskausminga. Tad mielai vardijame dar daugiau depiliacijos lazeriu pranašumų – ši procedūra neskausminga, gali sukelti nebent nedidelį diskomfortą, tačiau skausmu to nepavadintume – tik mažytis dilgčiojimas. Tačiau procedūros metu oda saugoma, ji nenudeginama. Lazerio banga daro poveikį tik plauko svogūnėliui ir visiškai nepažeidžia aplink jį esančių audinių. Šiluma virstanti šviesos banga naikina plaukų folikulus plaukams esant aktyviame augimo etape. Sakysite, o kaip tada, kai plaukai šalinami ne intensyvaus augimo stadijoje? Štai šis aspektas ir pagrindžia būtinybę iš pradžių procedūrą periodiškai kartoti.

  Kaip atliekama depiliacija lazeriu?

  Pirmiausia reikia pasakyti, jog labai svarbu, kad depiliaciją lazeriu atliktų tik šios srities specialistai. Tai reikšminga dėl Jūsų saugumo ir laukiamų rezultatų. Specialistas turi įvertinti depiliuojamos odos tipą, būklę, plaukelių ypatumus ir parinkti saugiausius bei tinkamiausius lazerio parametrus.

  Plaukelių šalinimo lazeriu eiga paprasta. Po specialisto apžiūros ir odos tipo bei kitų ypatumų identifikavimo, klientas supažindinamas su procedūra. Ant depiliacijai ruošiamų odos zonų tepamas specialus gelis – viskas, oda paruošta. Tuomet per ją švelniai ir lėtai braukiamas lazeris tose vietose, kurios depiliuojamos. Procedūros metu galite pajusti nestiprų odos dilgčiojimą – tai normalu.

  Kiek trunka depiliacija lazeriu? Trukmę Jums tiksliai pasakys specialistas prieš procedūrą, apytikslę trukmę sužinosite registruodamiesi paslaugai. Procedūros laikas priklauso nuo to, kokį odos plotą reikia depiliuoti.

  Kodėl verta rinktis depiliaciją lazeriu?

  • Aukštas efektyvumas. Lazerinė depiliacija sėkmingai padeda pašalinti tiek tamsius, tiek šviesius plaukelius, taip pat ir plonus ar storus.
  • Plaukeliai kur kas lėčiau atauga. Vos  vienos procedūros užteks, kad pastebėtumėte, jog ataugusių plaukelių yra kur kas mažiau. Teigiama, jog po pirmos procedūros jų atauga net iki trečdalio mažiau.
  • Ilgalaikis rezultatas. Pradėjus procedūras iš pradžių reikia kartoti jas dažniau. Tačiau po viso depiliacijos lazeriu kurso plaukelių nebeliks ir tereikės 1–2 kartus per metus atlikti palaikomąjį depiliavimą.
  • Išvengiama  plaukelių įaugimo. Ir ne tik tai – depiliacija lazeriu padeda sumažinti odos sudirgimus, kuriuos sąlygojo kitų priemonių, pavyzdžiui, skutimosi peiliukų, naudojimas. Po šių procedūrų oda bus pavydėtinai švelni ir lygi.
  • Tinka visiems odos tipams, bet svarbu atsižvelgti į šį aspektą parenkant geriausius lazerio parametrus – specialistas tai padarys puikiai.
  • Tinka bet kuriai kūno zonai depiliuoti: pažastų, veido, kojų, bikini ar kitai.
  • Depiliacija lazeriu dažniausiai pasirenkama moterų, tačiau tinka ir vyrams. Moterims, merginoms aktualiausias būna plaukelių šalinimas nuo bikino zonos, kojų, pažastų, rankų, smakro, sėdmenų ir kt., o  vyrams – nuo nugaros, pažastų, pilvo.

  Kada depiliacija lazeriu nerekomenduojama?

  Nors atliekant profesionaliame grožio salone ši procedūra yra saugi, visgi kai kuriais atvejais nerekomenduojama. Tad nereikėtų jos rinktis, jeigu:

  • laukiatės ar maitinate mažylį;
  • sergate cukriniu diabetu, odos, neurologinėmis, onkologinėmis ligomis;
  • vargina kojų varikozė ir pan.;
  • turite elektrokardiostimuliatorių.

  Depiliacija lazeriu – prabangi dovana

  Lazerinė depiliacija tinka ir jaunoms merginoms, ir brandžioms moterims. Tad jei mama, dukra, sesuo, mergina, žmona, bičiulė ar kita moteris, kuriai dovanos ieškote, rūpinasi savo išvaizda, tai kuponas lazerinei depiliacijai tikrai bus įvertintas. Tai pažangi, moderni ir labai efektyvi procedūra, nepaliekanti abejingų dailiosios lyties atstovių. Įteikdami kuponą depiliacijai lazeriu drauge įteikiate ir savo dėmesį bei galimybę damai pasilepinti ir skirti laiko tik sau.
  Neabejokite, atsiliepimai apie tokią gerą dovaną bus patys puikiausi, ypač tada, kai paslauga jau bus išbandyta.

  Dovanų čekiai iš Beta.lt internetu

  Jei domina kuponai depiliacijos lazeriu procedūrai, siūlome rinktis mūsų pasiūlymų gausoje. Platus asortimentas, patraukli kaina, nemažai sutaupyti ir mokėti pigiau leidžianti akcija, išsamūs paslaugų pristatymai, labai patogus pirkimo procesas ir sklandus pirkinio pristatymas – visa tai laukia Jūsų perkant iš Beta.lt.

  Įsigytą kuponą išsiųsime el. paštu, todėl jis sparčiai ir sėkmingai pasieks pirkėją bet kurioje vietoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitur.
   
   
   


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: