Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Depiliacija cukrumi

  Nepageidaujami plaukeliai ant kojų, pažastyse, bikinio zonoje ar kitose kūno vietose atrodo neestetiškai, tad moterys nuolat domisi įvairias būdais, padedančiais tų plaukelių atsikratyti.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Depiliacija VAŠKU
  -42%
  1 asmuo 1 asmuo
  30–60 minučių 30–60 minučių
  2 mėnesiai 2 mėnesiai
  Nuo 7
  12 €
  DEPILIACIJA cukrumi arba vašku pasirinktai kūno sričiai
  -33%
  Nuo 10
  15 €
  Bikini, kojų ar pažastų depiliacija cukraus pasta
  -53%
  Nuo 7
  15 €

  Geriausia – kuo ilgesniam laikui. Gana plačiame depiliacijos būdų asortimente išsiskiria depiliacija cukrumi, ilgą laiką esanti populiariausiųjų sąrašo viršuje. Ir pelnytai – metodas laiko patikrintas ir dovanojantis tikrai efektyvius rezultatus.

  Kas yra depiliacija cukrumi ir kuo ji išsiskiria?

  Tai plaukelių šalinimo metodas, atliekamas naudojant cukraus masę. Jis labai patiks toms damoms, kurios vertina ekologiją ir natūralius produktus. Depiliacija cukrumi, palyginti su skutimu peiliukais ar depiliacinių kremų naudojimu, pranašesnė tuo, jog visiškai nedirgina odos ir nesukelia alerginių reakcijų.
  Depiliacija cukraus pasta tinka bet kuriai kūno vietai: šlaunims, blauzdoms, rankoms, labai populiari ir bikinio depiliacija cukrumi.

  Kaip atliekama depiliacija cukrumi?

  Procedūros eiga nesudėtinga, galimas minimalus diskomfortas. Pirmiausia depiliuojama vieta tepama paruošta cukraus pasta. Pastaroji tepama prieš plaukelių augimo kryptį. Leidžiama pastai sukietėti, o tada ji plėšiama, tačiau, priešingai nei tepant, pagal plaukelių augimo kryptį. Drauge pašalinamas ir negyvos odos sluoksnis, todėl rezultatas džiugina ne tik dėl efektyviai pašalintų net plonyčių plaukelių, tačiau ir dėl itin švelnios odos.

  Kodėl verta rinktis depiliaciją cukrumi?

  • Saugumas. Cukraus depiliacija pelnytai traktuojama vienu iš saugiausių depiliacijos būdų, nes nepažeidžia odos, nesukelia alergijos, taip pat efektyviai apsaugo nuo įaugusių plaukelių. O pastarieji – ne paslaptis – tampa nemenku iššūkiu.
  • Efektyvumas. Depiliuojant cukraus pasta pašalinami visi – net ploni ir maži – plaukeliai, todėl rezultatas pirmą kartą išbandžiusias procedūrą moteris tikrai maloniai nustebina ir pranoksta lūkesčius.
  • Neskausminga. Žinoma, šioks toks diskomfortas gali būti jaučiama, juo labiau jei itin jautriai reaguojate į tokias intervencijas, tačiau plaukeliai raunami pagal jų augimo kryptį, todėl ryškaus skausmo nesukelia.
  • Sparta. Palyginti su kai kuriomis alternatyvomis, pavyzdžiui, depiliacija vašku, tai plaukelių šalinimas cukraus pasta yra kur kas greitesnis, juo labiau kad nereikia ilgai vargti šalinant cukraus likučius.
  • Tinka visų tipų odai. Moterys, turinčios jautrią, į alergijas linkusią odą, puikiai žino, kad joms tinka toli gražu ne visi plaukeli šalinimo būdai. Tad tai, kad šalinimas su cukrumi tinka net itin jautriai odai, bus didelis privalumas.
  • Tinka visoms kūno zonoms. Tai vienas populiariausių pasirinkimų, ypač jei aktuali bikini zona ar veidas – jautresnės sritys.
  Tai esminiai depiliacijos cukrumi privalumai, tačiau jų sąrašą galėtume dar pildyti, įtraukdami ir cukraus pastos naudą odai, mat tokia masė ją nušveičia, minkština, suteikia švelnumo ir pan. Nestebina, kad atsiliepimai apie procedūrą labai teigiami.

  Depiliacija cukrumi: jei ieškote dovanos...

  Kuponai depiliacijai cukrumi tikrai patiks moterims ir merginoms, besirūpinančioms savo išvaizda. Galimybe saugiai, lengvai ir neskausmingai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių nudžiuginkite mamą, draugę, žmoną, merginą, dukrą ar kitą moterį.

  Tiesa, jei kuponas bus gera dovana, atsižvelkite į dovanos gavėjos gyvenamąją vietą – juk kuo arčiau, tuo patogiau. Depiliacijos cukrumi paslaugą teikiančių grožio salonų yra daugelyje miestų Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kt.

  Dovanų čekiai iš Beta.lt internetu

  Ar žinote, kad Beta.lt el. parduotuvėje galite pirkti pigiau, nei tiesiogiai iš paslaugų teikėjų? Čia Jūsų laukia puikūs pasiūlymai, patraukli kaina ir dar geresnė akcija, patogus pirkimo procesas. Pirkti internetu mūsų svetainėje labai patogu ir visiškai saugu. Dailų kuponą išsiųsime el. paštu, todėl jis labai operatyviai pasieks pirkėją bet kurioje vietoje.
   


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: