Nei trumpalaikis, nei ilgalaikis plaukų šalinimas nėra pati maloniausia procedūra. Tačiau jos bijoti nereikia, nesvarbu, kokiu būdu ar priemone plaukelius šalinti renkatės: diodo ar aleksandrito lazeriu, elektroapiliaciją / elektrolizę, ar apskritai bandote pašalinti plaukelius namuose depiliuojantis cukrumi arba vašku. Svarbiausia yra žinoti visus esminius kiekvienos procedūros privalumus ir trūkumus bei stebėti, ar minusai Jums nenustelbia plaukelių šalinimo būdo pliusų. Viską apie procedūrų ypatumus aptarsime žemiau; tik kodėl verta šią procedūrą rinktis būtent pas mus? Visų pirma, todėl, kad atsirenkame tik geriausius salonus ir savo srities specialistus, o Jūsų atsiliepimai mums be galo svarbūs, į juos atsižvelgiame – taigi, pasiūlymų kokybė garantuota. Tačiau ne tik kokybė, bet ir kaina pas mus gera! Akcijų metu įsigyti konkrečias Jums reikalingas paslaugas, kaip plaukelių šalinimą Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Alytuje ir kituose miestuose, galėsite pigiau ir net dovanoti pasitelkus čekį ar kuponą. Tik prieš renkant gerą dovaną reikėtų ja tinkamai pasidomėti ir žinoti, ar žmogus, kuriam dovanojama, tikrai tokios paslaugos nori. Bet iš ko galite rinktis? Skaitykite toliau.

PLAUKŲ ŠALINIMAS DEPILIACIJOS BŪDU

Depiliacija reiškia plaukelių pašalinimą virš odos, kai plaukai ištraukiami iš folikulo. Tačiau svarbu ir išsiaiškinti daugybę skirtingų depiliacijos plaukų šalinimo būdų, nes kiekviena depiliacijai naudojama priemonė turi skirtingą poveikį.

Nors skutimasis yra labiausiai paplitęs plaukelių šalinimo būdas, moterys dažniausiai renkasi depiliaciją vašku, kai kalbama apie bikinio zoną. Depiliacija vašku prasideda nuvalius depiliuojamą zoną, tada – karšto arba šilto vaško prispaudimu prie plaukuotos vietos. Tuomet vaškas greitai traukiamas priešinga plauko augimui kryptimi, kad plaukas būtų pašalintas iš folikulų. Depiliacijų vaško būna įvairiausio – nuo kieto vaško iki vaško juostelių bei vaško karoliukų. Jei kalba eina apie plaukų šalinimą laiko patikrintuose salonuose, ten paprastai renkamasi itin patikimos priemonės, turinčios minimalų šalutinį poveikį, neskaitant galimo paraudimo po procedūros.

KAIP PASIRUOŠTI DEPILIACIJAI

Nesvarbu, kurios kūno vietos plaukelius šalinate, prieš eidami į saloną patikrinkite odos būklę. Odos sužeidimai ar uždegimai turi išgyti – tik tuomet būsite pasiruošę depiliuotis. Jei turite apgamų, atkreipkite į juos kosmetologo dėmesį, kad jie būtų apsaugoti proceso metu.

Taip pat depiliacijai svarbu palikti plaukus pakankamai ilgus, kad vaškas prie jų priliptų. Kai plaukai per trumpi, vaškas negali jų pakankamai gerai paimti ir pašalinti, tačiau kai jie per ilgi, ilgis neleidžia vaškui prilipti tinkamai ir depiliacija sukelia daugiau skausmo. Bent 4-5 mm idealiai tinka kojų, pažastų ir bikinio plaukams. Depiliuoti taip pat galima ausų ir nosies plaukelius, tik tam būtinas tinkamas pasiruošimas.

Dieną ar dvi prieš depiliaciją švelniai nušveiskite odą, tačiau šveitimų verčiau atsisakykite plaukelių šalinimo dieną. Šveitimas padeda vašku sugriebti plaukus, o ne odą, bet taip pat gali padaryti odą jautresnę skausmui, todėl svarbu šveitimą daryti švelnų. Šiurkštus rankšluostis puikiai tinka švelniam šveitimui ant sausos odos, tačiau nešveiskite pernelyg stipriai.

Prieš depiliaciją odą tinkamai drėkinkite kelias dienas. Sveika, gerai sudrėkinta oda leidžia vaškui lengviau sugriebt plaukelius. Kita vertus, per daug drėkinamųjų priemonių gali padengti plaukus ir trukdyti vaško sukibimui su plaukeliais, todėl depiliacijos dieną odos nedrėkinkite.

Nesvarbu, ar Jums labiau patinka braziliškas bikini depiliavimas, ar klasikinis, – bikinio srities oda turi būti kruopščiai švari. Depiliacija gali padaryti odą pažeidžiamą, o kūno vietose, kurios paprastai yra šiltos ir drėgnos, bakterijos gali itin greitai daugintis – Jūs to nenorite.

PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Plaukų šalinimas lazeriu specialia salonuose turima įranga sulaukia daug dėmesio kaip itin veiksminga plaukų šalinimo procedūra. Procesas apima plaukų lazerio šviesos impulsų sugėrimą, kurie sunaikina plaukų folikulus. Kaip ir depiliacija, plaukelių šalinimas lazeriu gali būti saugiai atliekamas bet kurioje kūno vietoje, be to, lazerio procedūra skauda mažiau. Tačiau, skirtingai nei depiliacija vašku, gydymas lazeriu gali būti gerokai brangesnis ir reikalauja dažnesnių seansų, iki sulauksite realių rezultatų.

Didžiausias lazerio procedūrų privalumas yra tai, kaip jos gali drastiškai sumažinti plaukų šalinimo dažnumą. Nors lazeris visam laikui nesustabdo folikulų veiklos, iš esmės atlikę pakankamai seansų galite apskritai nustoti skustis. Jei nemėgstate skutimosi ar depiliacijos procedūrų, plaukų šalinimas lazeriu yra pasirinkimas, kurį verta apsvarstyti.

Plaukų šalinimo lazeriu metu į plaukų folikulus patenka labai koncentruota šviesa. Pigmentas folikuluose sugeria šviesą, o tai ir sustabdo plaukų augimą. Toks plaukų šalinimo būdas yra naudingas pašalinant nepageidaujamus plaukus nuo veido, kojų, smakro, nugaros, rankų, pažastų, bikinio ir kojų ir kitų kūno vietų, o efektas būna ilgalaikis.

Lazerių pranašumas slypi tame, kad jie gali būti pasirinktinai nukreipti į tamsius, šiurkščius plaukelius, nepažeidžiant aplinkinės odos. Be to, kiekvienas lazerio impulsas trunka sekundės dalį ir vienu metu gali apdoroti daug plaukų. Mažas sritis, tokias kaip viršutinė lūpa, galima apdoroti greičiau nei per minutę, o dideles sritis, tokias kaip nugara ar kojos, gali užtrukti iki valandos. Na, o efektas – daugumai pacientų plaukai nebeatauga jau po vidutiniškai trijų ar septynių seansų.

KAIP PASIRUOŠTI PLAUKŲ ŠALINIMUI LAZERIU

Svarbu nepamiršti, kad plaukų šalinimas lazeriu yra medicininė procedūra, kurią atlikti reikia apmokytų specialistų, kitaip ji gali kelti pavojų Jūsų odai. Prieš atlikdami plaukų šalinimą lazeriu, turėtumėte atidžiai patikrinti procedūrą atliekančio gydytojo ar kosmetologo įgaliojimus. Jei planuojate plaukų šalinimą lazeriu, šešias savaites prieš gydymą turėtumėte apriboti skutimąsi, depiliaciją ar elektrolizę – kadangi lazeris nukreipiamas į plaukų šaknis, kurios laikinai pašalinamos vašku arba pešiojant, gali kristi efektyvumas. Taip pat turėtumėte vengti saulės spindulių šešias savaites prieš ir po procedūros. Dėl saulės spindulių plaukų šalinimas lazeriu tampa mažiau veiksmingas ir padidėja komplikacijų – randų tikimybė. Apskritai plaukai lazeriu neturėtų būti šalinami nėštumo metu bei turint tam tikrų odos problemų, tad palaikykite šias procedūras jau po vaikelio gimimo ar pilnai išsveikus.

PLAUKŲ ŠALINIMAS ELEKTROLIZĖS / ELEKTROEPILIACIJOS BŪDU

Elektrolizė – tai atskirų veido ar kūno plaukų šalinimo būdas specialiu aparatu ilgamečiam efektui. Jos privalumas – ne kaip lazeriai, veikia ir ant šviesių plaukų, nes šiuolaikiniai medicininės elektrolizės prietaisai chemine arba šilumos energija sunaikina plaukų augimo centrą. Per elektrolizės procedūrą į plauko folikulą įkišamas labai smulkus zondas, o tuomet plaukai pašalinami pincetu. Elektrolizę galima taikyti daugumai kūno vietų, įskaitant antakius, veidą, pilvą, šlaunis, krūtis ir kojas. Paprastai nebūna šalutinio poveikio, tačiau kartais gali pasireikšti laikinas, nedidelis odos paraudimas.

Elektrolizės procesas apima laipsnišką naikinimą audinių, atsakingų už plaukų augimą. Kad galėtume geriau suprasti, turime atkreipti dėmesį į konkrečias vietas ir atsižvelgti į plaukų augimo etapus jose. Taip pat turėtume atsižvelgti į savo odą, jos tipą, ir į gydymo užtikrinimą tik tikslinėse srityse, kad nebūtų pažeistas odos paviršius.

KAIP PASIRUOŠTI ELEKTROLIZEI

Prieš elektrolizę nesiskuskite bent savaitę. Iš pradžių tai gali atrodyti keista ir nemalonu, bet patikėkite – niekas nepastebi Jūsų plaukų taip, kaip Jūs. Jei dėl to labai nerimaujate, stenkitės neplanuoti jokių socialinių veiklų likus savaitei iki pirmosios elektrolizės sesijos. Skirkite šiek tiek daugiau laiko sau ir patobulinkite savo odos priežiūros rutiną. Pasirinkę elektrolizę, priimate gyvenimą keičiantį sprendimą, tad būkite malonūs ir švelnūs sau – Jūsų kūnas nuostabus net su plaukeliais!

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su žmogumi, kuris teiks Jums procedūrą. Jis greičiausiai padės Jums nurimti ir paaiškins viską, ko nerasite internete patys. Taip pat, jeigu plaukelius šalinate nuo veido, prieš procedūrą nusivalykite makiažą. Tai palengvins Jūsų specialistui darbą ir padės užtikrinti, kad veido poros būtų švarios prieš pradedant procesą.

Prieš pirmą apsilankymą nutraukite bet kokį gydymą retinoliu ar retinoidais. Rekomenduojame nustoti naudoti stiprias odos priežiūros priemones likus bent 3 savaitėms iki pirmojo apsilankymo. Elektrolizė greičiausiai šiek tiek sudirgins Jūsų odą po kelių pirmųjų seansų, tad jei naudojate produktus, kurie chemiškai šveičia odą, dirginimas bus daug stipresnis ir netgi gali sukelti randus. Palikite šias priemones tam metui, kai tik Jūsų oda jau bus be plaukų!

Galiausiai, neleiskite per daug laiko saulėje. Lygiai taip pat, kaip odos gydymas retinoidais, saulė gali sustiprinti elektrolizės sukeltą dirginimą, pabloginti procedūros rezultatus ir odos būklę.

KAIP PASIRŪPINTI ODA PO PROCEDŪRŲ

Kai prausiatės po dušu, kas turėtų būti ne anksčiau kaip po dviejų valandų nuo procedūros pabaigos, rinkitės drungną vandenį ir švelnų, bekvapį prausiklį. Tokia temperatūra leis Jūsų kūno odai stabilizuotis bei susidoroti su padidėjusiu jautrumu. Ir nors šveitimas yra didelė pagalba prieš procedūras, nedarykite to iš karto po plaukų šalinimo – palaukite bent dvi ar tris dienas. Ir taip atvirų odos porų trynimas gali sukelti dar didesnį odos jautrumą. Kai nusiprausę odą sausinsite, darykite tai lengvais tapšnojimais, o ne šiurkščiai trindami rankšluosčiu. Venkite baseinų, paplūdimių ir saunų, kol Jūsų poros vėl užsivers. Drungnas dušas turėtų būti vienintelis Jūsų odą liečiantis dalykas po plaukų šalinimo.

Na, o atsivėrusios poros užsidaro praėjus kelioms dienoms po plaukų šalinimo, tad tuomet vėl saugu ją šveisti ir drėkinti savo mėgstamomis priemonėmis. Tik svarbu rinktis produktus, kuriuose nėra mineralinių aliejų, nes jie gali užkimšti poras. Produktai, kurių sudėtyje yra alavijo, ramunėlių, jūros dumblių ir vitamino E, yra puikūs ingredientai, kurie nuramina suerzintą ar jautrią odą, tad rekomenduojame naudoti jų turinčius produktus. Kaip nusipirkti grožio paslaugas?add

Patogiai naudokitės BETA.LT portalo filtru, esančiu GROŽIS kategorijoje, Jūsų ekrano kairėje pusėje. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, svetainės viršuje pasirinkite GROŽIS kategoriją ir toliau žymėkite Jus dominančius grožio paslaugų pasirinkimus. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Jūs galite pridėti neribotą skaičių grožio ir kitų paslaugų naudodami Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Papildomas paslaugas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
PREMJERA
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos