Hialurono injekcijos šiais novatoriškais grožio industrijos klestėjimo laikais – vienos populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų ir tikrai ne veltui... Džiugu, kad Lietuvoje grožio sfera gerokai patobulėjo ir kone su kiekviena diena žengia į priekį, o hialurono injekcijos į įvairias veido ir kūno vietas – tarsi koks jaunystės ir grožio eliksyras – tapo įprastos ir preinamos visoms moterims bei daugiau dėmesio savo išvaizdai skiriantiems stipriosios lyties atstovams. Iš tiesų veiksmingos ir dėl to plačiai tiek moterų, tiek vyrų žinomos jaunystės bei grožio injekcijos daugeliui – tikras išsigelbėjimas nuo raukšlių ir inovatyvi, svarbiausia, efektyvi bei neskausminga galimybė ženkliai ilgiau džiaugtis jaunyste, grožiu, gera savijauta bei didesniu pasitikėjimu savimi. Beje, hialurono injekcijos atliekamos ne tik norint pristabdyti bėgantį laiką bei akivaizdžiai atjaunėti, bet ir sprendžiant kitas diskomfortą gyvenime keliančias problemas, tokias kaip: nelygumai odos paviršiuje, įvairūs randai, netaisyklingų kontūrų veido forma, neišraiškingi veido bruožai, padidėjęs prakaitavimas, plaukų slinkimas, sumažėjęs sąnarių lankstumas bei paslankumas ir pan. Teigiami ir džiaugsmingi moterų bei vyrų atsiliepimai apie išbandytas hialurono injekcijas vilioja išbandyti!

 

KAS YRA HIALURONAS IR KUO JIS YPATINGAS?

Hialurono rūgštis – natūrali medžiaga (randama kauluose, jungiamuosiuose audiniuose, odoje), svarbi odos jungiamojo audinio (ir ne tik) dalis, kuri funkcionuoja audiniuose, skatina elastino ir kolageno sintezę, apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, palaiko drėgmės balansą odoje, neleidžia jai išsausėti ir suteikia jaunatvišką išvaizdą. Vykstant natūraliam senėjimo procesui, t. y. laikui bėgant ir žmogui senstant, hialurono rūgšties gamyba sulėtėja, oda praranda drėgmę ir tampa nebe tokia elastinga, todėl pradeda ryškėti raukšlės – odos senėjimo išdavikės. Visa tai rodo hialurono rūgšties sumažėjimą organizme. 

 

Hialurono rūgšties gamyba žmogaus organizme priklauso nuo amžiaus: sulaukus 22–25 metų hialurono rūgšties gamyba sulėtėja, iki 30 metų jos dar pakanka, nuo 40 metų hialurono rūgšties palaipsniui mažėja, o nuo 50 metų jos kiekis kūne tampa perpus mažesnis nei jaunystėje. Tačiau nusiminti ir per daug pergyventi neverta, nes šiais laikais yra būdas, galintis sugrąžinti odai jaunatvišką išvaizdą ir elastingumą, – tai saugus ir efektyvus odos papildymas hialurono rūgštimi, t. y. hialurono injekcijos. Injekcijoms naudojama hialurono rūgštis yra gerai toleruojama odos ir pasižymi natūraliu, bet odai reikšmingu ir pastebimu efektu. Ir netikėkite visuomenėje dažnai sklandančiu mitu, kad hialurono rūgštis yra nenaudinga, kenkia odai ir jos reikia vengti. Taip nėra.

 

Verta žinoti, kad hialurono rūgšties kiekį odoje mažina per didelis saulės spindulių kiekis, silpnas imunitetas, nuolat patiriamas stresas, organizmą užteršę toksinai, nesubalansuota mityba, didelis vaistų kiekis, ligos, žalingi įpročiai, kompiuterinė radiacija, magnetiniai laukai, hormoniniai pokyčiai ir pan. Taigi, planuojant hialurono injekcijas, reikėtų į tai atsižvelgti. Antraip, injekcijų poveikis džiugins mažiau ir trumpiau. 

 

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJŲ PROGRESAS

Dar visai neseniai – kiek daugiau nei per dešimtmetį – hialurono rūgšties injekcijos tapo įprasta estetinės dermatologijos procedūra, padedančia panaikinti rauškles veido srityje. Laikui bėgant ir estetinei medicinai tobulėjant, hialurono rūgšties panaudojimo galimybės sparčiai plėtėsi ir dabar injekcijos tikslingai leidžiamos bet kur, kur tik reikia ir norisi, pvz.: į sąnarius, į pažastis, į kaktą, į lūpas, į makštį, į penį, į skruostus, į paakius, į viso veido raukšles, kūno odos defektus ir t. t. 

 

Hialurono užpildai tokie populiarūs dar ir todėl, kad jie suteikia galimybę atsikratyti raukšlių ir kitų odos defektų labai greitai be plastikos chirurgo įsikišimo, randų, skausmo. Be to, hialurono rūgšties injekcijoms būdinga minimali šalutinio poveikio/nepageidaujamų reakcijų tikimybė ir negresia jokios liūdnos pasekmės, kadangi žmogaus kūnas, šią medžiagą gaudamas iš išorės, ją atpažįsta, gerai toleruoja ir absorbuoja. Pati procedūra didelio diskomforto nesukelia, yra neskausminga ir atliekama lengvai bei pakankamai greitai. Svarbiausia, rezultatai PRIEŠ ir PO būna akivaizdūs, efektas pastebimas kone iškart ir džiugina išties ilgai, nes hialurono užpildai odoje išlieka iki metų (ilgiau nei kolagenas).

 

POPULIARIAUSIOS HIALURONO INJEKCIJOS – NUO RAUKŠLIŲ

Hialurono rūgšties injekcijos intensyviai drėkina odą, stimuliuoja kolageno (odos elastingumą lemiančio baltymo) sintezę ir stabdo jo irimą, skatina natūralios hialurono rūgšties odoje gamybą. Į odą suleista hialurono rūgštis veikia neįtikėtinai  – gali sumažinti arba net visiškai panaikinti dar tik pradėjusias ryškėti ir jau gilias raukšles kaktoje, aplink akis, nosį ir lūpas, ant smakro, kaklo, plaštakų, taip pat injekcijomis galima koreguoti iškirptės sritį, didinti lūpų ir skruostų apimtį. Be to, hialurono rūgšties injekcijos neretai atliekamos ir intymiose vietose (į makštį, į penį), siekiant išspręsti delikačias problemas ir sugrąžinti komfortą. Pavyzdžiui, hialurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos tam tikrus fiziologinius pokyčius patiriančioms ir dėl to diskomfortą jaučiančioms gimdžiusioms ir menopauzę patiriančioms moterims, taip pat koms, kurios pageidauja kokybiškesnių lytinių santykių.

 

Vis dėlto, kai kurios procedūros yra populiarumo viršūnėje ir jau kurį laiką neužleidžia pozicijų kitoms. Taigi, pačios paklausiausios yra hialurono rūgšties injekcijos veidui, veido kontūravimas injekcijomis, nosies korekcija užpildais, taip pat injekcijos, skirtos odos audinių stangrumui didinti, lūpoms putlinti, veido kontūrams paryškinti, odai lyginti ir raukšlėms mažinti (aplink akis, aplink lūpas, nosies ir lūpų kampučiose, skruostų srityje, ant kaktos, „pykčio" ir pan.). Kiekvieno žmogaus poreikiai individualūs, tad injekcijos atliekamos tik po konsultacijos, aptarus norus ir lūkesčius.

 

PROCEDŪROS EIGA – KAIP ATLIEKAMOS INJEKCIJOS?

Atvykus į procedūrą, pirmiausia vyksta konsultacija su injekcijas atliekančiu kvalifikuotu gydytoju, kuris išklauso pageidavimus ir atidžiai apžiūri odą. Po apžiūros, atsižvelgęs į individualią  odos būklę, specialistas  parenka tinkamiausią preparatą ir nustato reikiamą jo kiekį, kad būtų išgautas natūraliai atrodantis rezultatas. 

 

Procedūros metu į poodį (įvertinus tam tikrus taškus) tolygiai ir tiksliai leidžiamas hialuronas: parinkus reikiamą kiekį stabilizuotos hialurono rūgšties, iš specialaus sterilaus švirkšto su plonyte, odos netraumuojančia adata). Po oda suleista hialurono rūgštis užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, drėkina odą iš vidaus, išlygina raukšles ir stimuliuoja kolageno sintezę. Procedūros trukmė, priklausomai nuo atvejo, – nuo 30–60 min.

 

Prieš procedūrą specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, nevartoti medikamentų ar alkoholio (vartojami vaistai ir alkoholis skatina kraujosruvų susidarymą). Apie vartojamus vaistus būtina apie tai perspėti procedūrą atliekantį gydytoją. Alerginių reakcijų tikimybė nedidelė, procedūra visiškai saugi. Į kasdienę veiklą ir darbus galia grįžti iš karto po procedūros.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE HIALURONO INJEKCIJAS 

Tiems, kuriems injekcijos – nauja patirtis, natūraliai kyla daug klausimų. Tačiau visas abejones išsklaido tai, kad į visus klausimus yra atsakymai. 

 

Per kiek laiko išsivaikšto hialuronas, t. y. kiek laiko veikia hialuronas?

Kiekvienam žmogui būdingas skirtingas poveikio laikas – tai priklauso nuo amžiaus ir odos savybių. Paprastai po hialurono rūgšties injekcijų efektas būna matomas nuo kelių mėnesių iki metų. Suleistas preparatas laikui bėgant visiškai suyra, procedūros gali būti nuolat kartojamos, siekiant palaikyti ilgalaikį rezultatą.

 

Ar galima vartoti alkoholį po hialurono injekcijos?

Kaip ir prieš procedūrą, bent kelias dienas alkoholio reikėtų vengti ir po injekcijos. 

 

Ar hialurono rūgšties injekcijos yra saugios?

Estetines grožio paslaugas teikiančiose klinikose atliekamos injekcijos yra saugios, naudojami tik patikimi ir griežtus standartus atitinkantys sertifikuoti medicininiai preparatai bei sterilios adatos. Visos pakuotės atidaromos ir reikalingos priemonės paruošiamos paciento akivaizdoje.  

 

Ar atliekamos injekcijos į sąnarius?

Taip. Hialurono injekcijos skatina natūralaus sąnario tepalo gamybą, slopina uždegimą, gerina sąnario funkcijas, atstato sąnario sinovijos skysčio klampumą, malšina sąnarių skausmus. Hialurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos, kai kamuoja sąnarių artrozė, osteoartritas, nykstant sąnarinei kremzlei.

 

Ar galima daryti injekcijas nėštumo metu? 

Injekcijų hialurono rūgšties preparatais reikėtų atsisakyti (botulino toksino injekcijos nėštumo metu griežtai draudžiamos), nes moters organizmas nėštumo metu itin jautrus, vyksta hormoniniai ir fiziologiniai pokyčiai. Žala besilaukiančioms moterims nėra įrodyta, tačiau tokių procedūrų gydytojai rekomenduoja vengti.

 

Kas atlieka hialurono injekcijas?

Injekcijų negali atlikti bet kas ir bet kuriame kosmetologijos kabinete, nes tokio pobūdžio procedūros reikalauja specifinių žinių, atitinkamos kompetencijos, profesionalumo bei patirties, turi būti baigti specialūs injekcijavimo kursai. Turint nepakankamai žinių ar neturint tam tikros kvalifikacijos, injekcijų pasekmės gali būti liūdnos, o rezultatai – netenkinantys kliento. Namuose atlikti bet kokio pobūdžio injekcijas griežtai draudžiama.

 

Koks galimas šalutinis poveikis?

Dėl natūralios kilmės ir sudėties hialurono rūgštį organizmas atpažįsta ir gerai toleruoja, nesukelia šalutinio poveikio ir alerginių reakcijų. Kartais injekcijų vietose oda laikinai gali parausti, patinti, perštėti (ypač lūpos po hialurono injekcijos) – tai normali trumpalaikė reakcija, kuri po kelių dienų praeina ir pasireiškia ne visiems.

 

Ko po hialurono injekcijos negalima?

Po procedūros bent savaitę reikėtų nenaudoti kosmetikos, nesportuoti, vengti tiesioginių saulės spindulių, deginimosi soliariume, kaitinimosi pirtyje, maudynių karštoje vonioje, didelio šalčio. Kelias savaites veidas turėtų ilsėtis nuo bet kokių kitų grožio procedūrų, tokių kaip: masažai, odos šveitimas, kaukės, lazerinės procedūros, ilgalaikis makiažas. 

 

Ar hialurono rūgšties injekcijos tinkamos visiems?

Injekcijos tinkamos moterims ir vyrams, nepriklausomai nuo amžiaus. Tačiau nerekomenduojamos sergant autoimuninėmis ligomis, esant alergijai ar padidėjusiam jautrumui naudojamam preparatui, infekcijoms ar uždegimams injekcijų vietose, taip pat nėščiosioms ir vaikučius žindančioms moterims.

 

Kada matomi rezultatai?

Teigiamas poveikis akivaizdžiai matomas iš karto po procedūros, tačiau galutinis rezultato tenka palaukti maždaug 10 dienų. Jau po vienos procedūros pastebimai sumažėja raukšlių gylis, oda atrodo stangresnė, išryškėja veido kontūrai, veidas atrodo atjaunėjęs. 

 

Kiek kainuoja injekcijos?

Hialurono injekcijas rekomenduojama atlikti patikimose estetinės medicinos paslaugas teikiančiose klinikose. Paslaugų kainos visur panašios, tačiau skiriasi priklausomai nuo to, kokiai sričiai ir kokiu tikslu procedūra atliekama, pvz.: raukšlių užpildymo kainos svyruoja nuo 100 iki 250 €, veido, skruostų kontūrų korekcijos kaina – nuo 250 €, lūpų putlinimas – nuo 200 € ir t. t. Tikslias kainas galite sužinoti apsilankę pasirinktos klinikos online svetainėse ir atsivertę procedūrų kainynus. Reikia pripažinti, kainos nėra mažos, tačiau jos vertos kiekvieno cento, juk profesionalaus gydytojo preciziškai sukurtas rezultatas – jaunatviška išvaizda, oda be raukšlių ir pan. – džiugina ilgą laiką. Be to, ilgainiui korekcijų gali prireikti vis rečiau.

 

PASIŪLYMAI HIALURONO INJEKCIJOMS PIGIAU!

Nenorintys ar negalintys už injekcijas mokėti pilną kainą, gali tai daryti ir su akcija – kartas nuo karto klinikos siūlo nuolaidas ir ypatingus pasiūlymus, suteikiančius galimybę atjaunėti pigiau. Ne išimtis ir Beta.lt – portale publikuojami online pasiūlymai labai patrauklūs ir vilioja ypač gera kaina. Visi plastinei chirurgijai prilygstantys Beta.lt grožio pasiūlymai – kategorijoje GROŽIO CHIRURGIJA. Tad nepraleiskite progos įsigyti paslaugą pigiau – tiek kuponas, tiek dovanų čekis iškart po apmokėjimo bus išsiųstas nurodytu el. paštu, todėl nieko nelaukę galėsite išbandyti pageidaujamas grožio procedūras su akcija bet kuriame mieste: Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kitur. Tiek, kurie jau išbandė hialurono rūgšties injekcijas, džiaugiasi atradę tokią procedūrą ir rekomenduoja ją kitiems. Be to, tokios 100 proc. veiksmingos jauninamosios procedūros – gera dovana kiekvienam, svajojančiam apie neblėstančią jaunystę! 

 

Kaip nusipirkti grožio paslaugas?add

Patogiai naudokitės BETA.LT portalo filtru, esančiu GROŽIS kategorijoje, Jūsų ekrano kairėje pusėje. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, svetainės viršuje pasirinkite GROŽIS kategoriją ir toliau žymėkite Jus dominančius grožio paslaugų pasirinkimus. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Jūs galite pridėti neribotą skaičių grožio ir kitų paslaugų naudodami Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Papildomas paslaugas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos