BOTULINO INJEKCIJOS

Botulino injekcijos, neinvazinės ir žmogaus sveikatai saugios procedūros, padeda efektyviai spręsti su estetiniu diskomfortu ir prakaitavimu susijusias problemas. Botulino toksinas yra cheminis junginys, kuris suleidžiamas į hiperaktyvų raumenį jį paralyžuoja ir tokiu būdu susilpnina jo veikimą. Botulino toksino injekcijos, dar paprasčiau žinomos kaip botoksas, atliekamos tik aukštos kvalifikacijos gydytojų, dirbančių klinikose. Plačiausiai botulino injekcijos naudojamos veido srityje – suleidžiant botuliną į kaktą atliekama mimikos raukšlių korekcija (,,pykčio’’ raukšlės naikinimas). Be to, injekcijos į kaktą bei kitas veido sritis atliekamos ir profilaktiškai, stengiantis išvengti dėl amžiaus, žalingų įpročių ir kitų veiksnių ryškėjančių raukšlių ant veido ir kaklo. Mikroinjekcijos blokuoja susitraukinėjančius raumenis, kurie ir yra atsakingi už mimikos raukšlių formavimąsi. Šios estetinės grožio procedūros rezultatas – lygesnė, jaunatviškesnė ir stangresnė oda, kuria džiaugtis galima iki maždaug pusės metų. Šiuolaikinės grožio procedūros leidžia patobulinti savo išvaizdą ir savijautą saugiomis priemonėmis, be didelių skausmų ir šalutinių poveikių, ir rezultatais džiaugtis tikrai ilgą laiką!

 

BOTULINO  PROCEDŪRA NUO RAUKŠLIŲ

Botulino injekcijos atliekamos 18-65 m. asmenims, vyrams ir moterims. Raukšlių atsiradimas dažniausiai pradeda neraminti artėjant 30-mečiui. Bėgant metams labiausiai pradeda ryškėti vadinamosios emocijų raukšlės – pykčio raukšlė tarp antakių, kaktoje, juoko raukšlės akių kampučiuose. Visgi didžiausias poreikis šiai procedūrai atsiranda tarp 45-55 amžiaus moterų, kuomet pasireiškia menopauzė. Šiuo laikotarpiu kur kas lėtesniais tempais gaminasi pagrindinės už odos grožį atsakingos medžiagos – kolagenas ir elastinas. Dėl sumažėjusios šių medžiagų, vadinamų odos karkasu, sintezės oda pamažu praranda savo elastingumą ir drėgmę. To pasekoje spartėja mimikos ir kitokių raukšlių formavimasis, oda glemba, papilkėja. Šiandien vizualiai sumažinti odos senėjimo požymius be chirurgo įsikišimo yra nesudėtinga ir neskausminga – botulino injekcijos turi tiesioginį poveikį raukšlių atsiradimo priežastims, tad dalis moterų renkasi šią procedūrą dar neatsiradus gilesnėms raukšlėms, bet tam, kad būtų užkirstas kelias jų formavimuisi. Paralyžiavus raumenį jis liaujasi susitraukinėti, todėl injektuotoje zonoje nepageidaujamos raukšlės pastebimai išsilygina.

 

PROCEDŪROS EIGA

Prieš atliekant injekciją gydytojas visuomet apžiūri veido odą, kad pykčio raukšlės šalinimas būtų maksimaliai veiksmingas ir saugus. Specialistas pirmiausia įvertina tokius individualius faktorius kaip paciento amžius, raukšlių gylis, probleminės vietos dydis, norimas pasiekti rezultatas ir kita. Injekcijos nuo raukšlių suleidžiamos specialia plonyte adata. Įvedama botulino preparato dozė yra per maža, kad žmogus galėtų apsinuodyti. Be to, injekcija atliekama tik į tam tikrus raumenis, kurie yra atsakingi už konkrečios raukšlės formavimąsi. Visa procedūra teužtrunka keletą minučių. Po jos gydytojas ant paveiktos vietos uždeda ledą. Botulinas neturi jokios įtakos raumenyje vykstantiems įprastiems medžiagų apykaitos procesams.

 

Botulino toksinas savaime iš odos pasišalina maždaug per pusę metų. Sekantį kartą atliekant šią procedūrą efektas išlieka ilgiau.

 

Po procedūros pacientai pokyčius gali matyti jau tą pačią dieną. Veido srityje pastebimai sumažėja mimikos raukšlės ir jų klostės, oda pasidaro stangresnė, todėl žmogus atrodo jaunesnis. Kadangi sumažėja raukšlių, veidas neatrodo toks griežtas ir liūdnas, oda tarsi pagyvėja. Daugumai žmonių ši procedūra suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, senėjimo požymiai nebeatrodo tokie ryškūs, o veidrodis – toks bauginantis. Grožio injekcija jau pasinaudojo milijonai žmonių visame pasaulyje – tai tik įrodo, kad procedūra yra efektyvi ir užtikrina ilgalaikius rezultatus. Senėjimo procesams įtakos turi ne tik amžius, bet ir tokie veiksniai kaip nesubalansuota mityba, skysčių trūkumas, žalingi įpročiai, per dažnas deginimasis. Tai gali lemti spartesnį raukšlių formavimąsi ir bendrai greičiau nei įprasta prastėjančią odos būklę. Injekcijos į kaktą, skruostus padeda be plika akimi matomų intervencijos žymių ilgam laikui atstatyti buvusią odos išvaizdą.

 

Klinikose dirbantys specialistai dažnai sulaukia klausimo, kas siekiant turėti lygią odą yra geriau – hialuronas ar botulinas. Apie tai individualios konsultacijos metu įvertinęs jūsų būklę patars pats gydytojas. Visgi botulinas suteikia greitesnį ir labiau matomą efektą, kai tuo tarpu po hialurono injekcijos rezultatas ne toks ryškus, tačiau išliekantis ilgiau (iki 1 metų). Taip iš dalies yra todėl, kad botulino toksinas (botoksas) visų pirma yra cheminis junginys, o hialuronas yra natūraliai žmogaus kūne randama medžiaga, atsakinga už drėgmės palaikymą odoje.

 

ŠALUTINIS POVEIKIS IR KONTRADIKCIJOS

Po botulino injekcijos negalima keletą dienų sportuoti, vartoti alkoholio ir degintis saulėje. Bent savaitę reikėtų vengti apsilankymų pirtyse, saunose ir karštose voniose – ten, kur nesunku perkaisti. Pirmąsias 12h reikia vengti prisilietimų prie paveiktos odos.

 

Sunkios komplikacijos po procedūros yra labai retas reiškinys. Dažniausiai pasireiškiantis šalutinis poveikis yra paraudimas, nedidelis patinimas, mėlynės ir bendras sudirgimas injekcijos leidimo vietoje. Tai – visiškai normalu kaip ir po bet kokios adatos dūrio. Pacientas gali jausti bendrą silpnumą, nuovargį. Paprastai šalutinis poveikis būna trumpalaikis, užtrunka ne ilgiau savaitės. Žmogus darbingas būna tą pačią dieną.

 

Botulino injekcijos neatliekamos nėščiosioms, maitinančioms moterims, turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų ir vartojantiems priešuždegiminius, priešalerginius vaistus. Procedūros nevertėtų rinktis turintiems nervų ir raumenų funkcijų sutrikimų.

 

VEIDO ODOS LIFTINGAS BOTULINO PAGALBA

Šiuo metu itin paklausi procedūra yra žandikaulio linijos ryškinimas, dar vadinamas Nefertitės liftingu. Tokį pavadinimą kaklo ir apatinės veido dalies kontūravimas gavo todėl, kad Egipto faraono Echnatono žmona Nefertitė, ir tuomet, ir dabar laikyta viena žavingiausių moterų, turėjo itin ryškią žandikaulio liniją, apie kurią šiandien svajoja dažna moteris. Šiandien odos patempimas (liftingas) yra itin populiari procedūra dar ir todėl, kad jai atlikti nereikia chirurgo įsikišimo. Procedūros paslaptis – botulino toksinas, stangrinantis kaklo, skruostų odą ir žandikaulio liniją. Rezultatas – išraiškingi veido bruožai, lygesnė kaklo oda, kuri, kaip žinome, pati pirma atskleidžia žmogaus amžių. Šiandien džiaugtis subtiliais išvaizdos pokyčiais galima išvengiant ilgų gijimo procesų, skausmų ir grėsmingų šalutinių poveikių.

 

KIEK KAINUOJA BOTULINO INJEKCIJOS PROCEDŪRA?

Priklausomai nuo koreguojamos vietos (veido zonos), raukšlių korekcijos kaina yra 70-130 eurų. Į šią kainą paprastai neįeina pirminė išsami gydytojo konsultacija, trunkanti apie 30 min. Norėtumėte grožio injekciją įsigyti už pigiau? Pasižvalgyite po Beta.lt sveikatos ir grožio pasiūlymus ir įsigykite botulino injekcijos procedūrą su akcija! Beta.lt komanda visuomet garantuoja tik pačią aukščiausią paslaugų kokybę ir suteikia kokybės garantą. Įsigyti medicinos paslaugas mūsų platformoje dažniausiai kainuos pigiau nei perkant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo. O štai patys gudriausi mūsų klientai tobulinti savo išvaizdą gali už dar geresnę kainą, nes naudojasi Beta.lt lojalumo programa. Tapus registruotu vartotoju ir įsigijus pasirinktą pasiūlymą ar kelis (nepriklausomai nuo paslaugos kategorijos), į jūsų Beta.lt sąskaitą grįš nuo 5% išleistos pinigų sumos. Sekantį kartą galėsite panaudoti visus sukauptus Beta.lt eurus ir tokiu būdu padengti iki 100% pirkinių krepšelio vertės! Dovanokite patikimų, Lietuvoje įsikūrusių klinikų teikiamas paslaugas, kol specialūs pasiūlymai Beta.lt puslapyje vis dar galioja. O mamai, sesei ar močiutei įteiktas dovanų kuponas-čekis taps labai gera dovana, galinčia išpildyti seną mylimo žmogaus svajonę odai vėl grąžinti jaunystę. Mūsų kuponai dažniausiai turi ilgą (6-12 mėnesių) galiojimo laikotarpį, tad panaudoti įsigytą kuponą galėsite be jokio laiko spaudimo.

 

PRAKAITAVIMO GYDYMAS BOTULINO TOKSINU

Itin gausus prakaitavimas pažastų, delnų ar pėdų srityse žmogui ne tik kelia estetinį diskomfortą, bet ir gali privesti prie fizinių, rimtų emocinių ir net psichologinių problemų. Upeliais bėgantis prakaitas dažnai veda prie vengimo socializuotis, eiti į darbą, ko pasekoje suprastėja gyvenimo kokybė, darosi sunku bendrauti su kolegomis ir net artimaisiais, sąmoningai bandoma išvengti bet kokių stresinių situacijų.

 

Kenčiantiems nuo hiperhidrozės tenka justi diskomfortą net ir visiškoje ramybės būsenoje, t. y. nejaučiaunt streso, jaudulio ir neturint skydliaukės ar kitų pertekliniam prakaitavimui tiesioginę įtaką darančių sutrikimų. Be to, nepadeda net ir stiprūs antiperspirantai ir kitos prakaitą turinčios stabdyti kosmetikos priemonės. Vienu veiksmingiausių būdų prieš gausų prakaitavimą laikomos botulino injekcijos nuo prakaitavimo. Daugiausia diskomforto pacientams kelia prakaitas pažastų srityse. Visgi egzistuoja saugus šios problemos sprendimo būdas – injekcija nuo prakaitavimo atliekama net tokioje delikačioje kūno vietoje kaip pažastys. Procedūros metu botulinas pamažu leidžiamas tiesiai į pažastų odą.

 

Botulino injekcijos į pažastis vienas didžiausių privalumų yra greitai pastebimi rezultatai – pacientai pastebi pagerėjimą jau po kelių dienų, o po poros savaičių galima tikėtis smarkiai sumažėjusio prakaitavimo. Efektas ilgalaikis – pamiršti perteklinį prakaitą galėsite net iki maždaug 17 mėnesių. Visgi reikėtų nepamiršti, kad kiekvieno organizmas ir prakaitavimo lygis skirtingi, tad botulino teikiamas efektas gali būti trumpesnis, o retais atvejais net ir ilgesnis. Po gydytojo nurodyto laikotarpio injekciją galima atlikti antrą kartą, tuomet jos poveikis jau būna ilgesnis.

 

Egzistuoja keletas perteklinio prakaitavimo gydymo metodų, tačiau, jei lyginsime gydymo kainą, rizikų kiekį ir gaunamą efektą, botulino toksino injekcijos siūlo patį geriausią kainos ir kokybės santykį. Taikant kitus prakaitavimo gydymo metodus skausmas dažnai būna gana stiprus, o leidžiant botulino injekciją į pažastį paprastai užtenka tepamų nuskausminamųjų. Šiai procedūrai galioja tos pačios kontraindikacijos ir šalutiniai poveikiai kaip veidui skirtų botulino injekcijų atveju.

 

PRAKAITAVIMO GYDYMO KAINA

Botulino injekcijos, leidžiamos į pažastis, kainos svyruoja tarp 290 ir 350 eurų. Prieš procedūrą būtina atvykti į išankstinę konsultaciją, kurios kaina dažniausiai neįeina į procedūros kainą. Jeigu norite atsikratyti padidėjusiu prakaitavimu, kuris kelia per didelį emocinį ir fizinį diskomfortą, pasižvalgykite po Beta.lt pasiūlymus – galbūt gausaus prakaitavimo gydymą botulinu čia rasite patrauklesne kaina? 

 

Beta.lt kviečia savo gerą išvaizdą ir savijautą patikėti specialistų rankoms. Mūsų pasiūloje rasite tik žinomus Lietuvos klinikų vardus, kurie asocijuojasi su išskirtiniu dėmesiu klientams, daugybės žmonių patikrinta paslaugų kokybe ir, žinoma, jaukia bei teigiamai nuteikiančia aplinka. Pamirškite apie šaltus poliklinikų koridorius – žinomiausios klinikos Lietuvoje rūpinasi, kad kiekvienas klientas pasijustų išgirstas ir klinikos patalpas paliktų išsprendęs sveikatos problemas.

 

Kokios grožio paslaugos yra tinkamiausios moterims?add

Moterims rekomenduojame veido procedūras, veido, limfodrenažinius arba liekninančius masažus. Taip pat galite išbandyti populiarias kūno procedūras: šveitimus, įvyniojimus, soliariumus ir įvairias depiliacijas. Labai dažnai moterys renkasi SPA procedūras. Artėjant šventėms, gimtadieniams ir kitoms progoms tarp moterų ypač populiarios yra plaukų, nagų ir veido procedūros. Kad Jums būtų lengviau išsirinkti, naudokitės filtru, esančiu GROŽIS kategorijos kairėje ekrano pusėje. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus pasiūlymus. Visais rūpimais klausimais susisiekite telefonu: 8 5 207 3000 arba el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Į ką atkreipti dėmesį prieš renkantis grožio kuponus?add

Pagalvokite, kokios grožio procedūros arba paslaugos Jūs norėtumėt. Jeigu šią procedūrą norėsite kam nors padovanoti – abejais atvejais jums verta įsigyti grožio kuponą. Jo galiojimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose, teikiamų paslaugų apraše ir pasiūlymo sąlygose. Dažniausiai tokie grožio kuponai galioja 1, 3 arba 6 mėnesius. Jeigu norite grožio kuponą dovanoti, toks dovanų kuponas ar dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis