Gal ieškote tinkamos Kalėdinės, Velykinės ar kitokios progos dovanos darbuotojams arba klientams vyrams? Beta.lt pagelbės, nesvarbu, kokio tipo Jums reikės verslo dovanos vyrams. Atsiliepimai apie mūsų puslapio pasiūlymus – tik geriausi, nes su Beta.lt įsigytais dovanų kuponais ar čekiais dovanojate ne daiktus, o įspūdžius. Be to, daug sutaupote, nes mūsų akcijos užtikrina, kad paslaugas gausite pigiau – geresne kaina, nei pas konkurentus ar net partnerius! Galiausiai, Beta.lt siūlomos pramogos – gerokai labiau ekologiškos dovanos, nes vietoje to, kad dovanotumėte daiktus, kurie galimai bus nereikalingi, padovanosite čekį ar kuponą patirčiai. Tačiau, iš tiesų – ką tokio ypatingo būtų galima padovanoti vyrams, susijusiems su Jūsų verslu švenčių, darbo ar bendradarbiavimo metinių proga, kad jis tikrai liktų patenkintas? Skaitykite žemiau!

 

GERA DOVANA – SPINDULIUOJANTI KOKYBĘ

Kokybė skirtingiems žmonėms gali atrodyti kaip subjektyvus dalykas, tačiau mes, Beta.lt komanda, manome kitaip. Kokybiškos dovanos, visų pirma – ne prabangios, kaip kad brangūs laikrodžiai, ar labai originalios, kaip kelionės / atostogos – o tokios, kurios yra apgalvotos iki detalių. Suprantama, kad ne visuomet pavyks apgalvoti kiekvieno darbuotojo ar kliento, kuriam skiriama dovana, poreikius, pomėgius ar tą pačią subjektyvią nuomonę. Tačiau iki detalių apsvarstyti dovaną tikrai svarbu – to nepaneigsi. Tik kaip tą padaryti, jeigu dovana privalo būti šiek tiek nuasmeninta?

 

Visų pirma, jeigu tikrai norite padaryti įspūdį vyrui darbinėje aplinkoje – priedų automobiliui, alaus ar užkandžių rinkinio neužteks. Mes siūlome dovanoti kuponus į restoranus – juk kas nevertina skanaus maisto? Reikės tik pasidomėti, kokios vietos Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste yra vertinamos pakankamai, kad galėtumėte įteikti dovanų kuponą į restoraną žinodami, jog ten nuėjęs Jūsų kolega, darbuotojas ar klientas ten jausis gerai aptarnautas ir skaniai pavalgęs. Taip pat reikės pasvarstyti apie skiriamą sumą – mažesnio biudžeto dovanoms siūlytume prabangias desertų vietas, nes ten žmonės išleistų mažiau, tačiau vis tiek galėtų puikiai praleisti laiką gerdami aukščiausios rūšies kavą bei valgydami rankų darbo desertus. Jeigu biudžetas visgi didesnis, tuomet galima išrinkti kuponus kelių patiekalų vakarienėms, kas būna ne tik kokybiška, bet ir įdomu.

 

Kita vertus, gal visgi norėtumėte dovanoti šiek tiek kitokią patirtį, neįtraukiant į ją maisto – visgi, skonis žmonių ne vienodas. Dar kelios idėjos, vertos apsvarstymo – ieškokite pramogos, kuri būtų gana neutrali aktyvumo ar laiko atžvilgiu. T.y., geriausios patirtys neprivalo būti susijusios su žmonių pomėgiais. Pavyzdžiui, jeigu kalbama apie didesnį biudžetą, galima būtų verslo dovanos vyrams ieškoti tarp oro pramogų – ypač tam tiks skrydis oro balionu. Tai – smagi pramoga, kuri nereikalauja daug įgūdžių ar pasiruošimo, tačiau vis tiek yra įspūdinga ją išbandžiusiems žmonėms. Taip pat verta pagalvoti apie SPA poilsio dovaną – žinoma, kad nesuplanuosite atostogų už žmogų, tačiau galite padovanoti jam gana neutralią masažo procedūrą. Šiais laikais, kai visi labai daug dirba prie kompiuterių, neretai vyrai susiduria su nugaros, pečių problemomis nuo ilgo sėdėjimo. Todėl mūsų siūlymas – dovanoti nugaros ir pečių juostos masažus. Tai tikrai bus unikalus pasirinkimas ieškantiems verslo dovanos vyrams!