Restoranų pasiūla šiandien neįtikėtinai didelė – nuo greito maisto iki paties lėčiausio! Kuo Vilnius tikrai gali pasigirti prieš kitus miestus, tai puikių restoranų gausybe. Valentino diena neturėtų asocijuotis vien su pliušiniais meškinais, atvirukais bei širdelės formos saldainiais – vietoj stereotipinių meilės simbolių pakvieskite antrą pusę skaniai ir turiningai praleisti laiką vienu du. Valentino dienos vakarienė Vilniuje skamba išties puikiai, tiesa? Jeigu norėtumėt savo antrą pusę arba simpatiją pakviesti į gurmanišką kelionę po pasaulio virtuves, palepinkite jį apsilankymu puikiame Vilniaus restorane, į kuris jis šiaip neleistų sau užsukti. Vilnius užtikrins, kad vyno burbuliukais bei gastronominėmis patirtimis paženklinta Valentino diena užvėrus restorano duris nepasibaigtų.

 

VILNIUS – SKANIOMS PATIRTIMS

Beta.lt asortimente – dešimtys restoranų pasiūlymų, tarp kurių rasite ir prabangių, patenkančių į geriausių restoranų Lietuvoje 30-tuką, ir paprastsnio koncepto, tačiau pamiltų klientų dėl fantastiško kainos ir kokybės santykio. Prabangesni restoranai paprastai puoselėja unikalią koncepciją (pavyzdžiui, gamina išskirtinai XIX a. Lietuvos didikų mėgtus patiekalus, siūlo paragauti specifiniam patiekalui profesionalaus someljė priderinto vyno, gamina tik iš Lietuvos ūkiuose parduodamų produktų ir t.t.). Žmonės čia keliauja ne greitai papietauti, o įvertinti virtuvės šefo talentą, pasimėgauti išskirtine aplinka ir aptarnavimu. Vakarienė gurmanų pripažintame restorane kainuoja brangiau, nes tokioje vietoje skiriamas išskirtinis dėmesys produktų šviežumui, sezoniškumui ir apskritai detalėms. Čia paprastai siūloma ,,A la carte’’ bei degustacinė vakarienė. Dėl sezoniškumo patiekalai dažnai kinta, todėl tikslų meniu rasite atvykę į restoraną.

 

RESTORANO DOVANŲ KUPONAS – JAUKIAM LAIKUI KARTU

Kažin, ar egzistuoja širdžiai mielesnis Valentino dienos planas, nei naujų skonių kupina vakarienė Vilniaus senamiestyje gurkšnojant mėgstamiausius gėrimus. Rytų ir Pietryčių Azijos, Italijos, Kaukazo, Šiaurės Amerikos, Viduržemio jūros virtuvės... Daugumai norisi išbandyti jas visas, tik kaip leisti sau įkvėpimo namų virtuvei semtis restoranuose per daug neišleidžiant? Čia į pagalbą jūsų piniginei ateina Beta.lt pasiūlymai – mūsų puslapyje įsigytas čekis su akcija leis už patiekalus mokėti pigiau nei perkant tiesiai iš paslaugos teikėjo. Įsigyti kulinarinę kelionę už patrauklesnę kainą padeda ne tik dovanų kuponas, bet ir Betos lojalumo programa: prisijungus prie savo paskyros ir kaskart apsipirkinėjant, į jūsų Beta.lt sąskaitą grįš nuo 5% išleistos sumos! Sukaupti tokiu būdu galima išties nemažai – įsivaizduokit, kiek kavos puodelių ir rankų darbo gardumynų iš puikiausių desertų butikų galėtumėt nusipirkt už visus per metus sutaupytus pinigėlius.

 

Ne tik kvapai, bet ir tam tikri produktai veikia kaip natūralus afrodiziakas, t.y. turi teigiamos įtakos žmogaus libido. Keletas jų yra avokadas, jūros gėrybės (ypač austrės), juodasis šokoladas, čili pipirai, medus, chai arbata, bazilikas.

 

Vilnius – pasimatymų sostinė, tad nieko nelauk, griebk vakarienę pasirinktame restorane ir mėgaukis romantiškomis akimirkomis su brangiausiu žmogumi!